269
Másnaposság elmulasztása
  • keeper2
    #149
    Végülis, tényleg a legjobb elmulasztási módszer, ha vagy mindig, vagy sosem vagy részeg :)
  • Rafaelo
    #148
    desszert igle 9mm
  • pikk8
    #147
    különben is kerüld a másnaposságot! legyél mindig részeg!
  • pikk8
    #146
    nekem mindig bejön!
  • pikk8
    #145
    a legtutibb módszer: reggel hideg kávé cukorral benne 2 ampulla demalgonil. levele aztán kb 1óra múlva a másnaposságnak nyoma sincs.
  • keeper2
    #144
    ...mármint az aznapi munkaidő végéig...
  • keeper2
    #143
    Volt egy kollégám, aki heti 7 napon megfogadta reggelenként, hogy sosem iszik többet. És ki is tartott a fogadalma mellett a munkaidő végéig :)
  • Salty
    #142
    Általában ha esteletig mindig elmúlik a másnaposság, valahogyan szereti a szervezetem az estét. De a legjobb megoldás, hogy ha már előző nap berúgtál, bánd meg, hogy még mindig nem tanultál meg inni, és élvezd a napot!
  • Evil
    #141
    Lehet votma, de szvsz a legjobb modszer, hogy ra kell tolteni, kis palesz, sor, egybol nemlesz semmi bajod, aztan megmar minek abbahagyni :D
  • LSL
    #140
    Hát ez igaz, 2 óra alatt biztos kijózanodnék...
  • NaNoKuTyA
    #139
    a buliból nem taxival kell hazamenni, hanem gyalog. nehéz rávenni magad de mire hazaérsz már sokkal józanabb vagy
  • Aquir
    #138
    az alkohol méreg, és aki mérget iszik vállalja a következményeket :)
  • Zsoldos
    #137
    Azert ez nem ilyen egyszeru, a masnapossagnak a dehidratacio csak egy komponense. Amikor megnyitottam a topicot iszonyu masnapos voltam, feligmeddig (akar tudomanyos) segitseget kerve, felig poenbol -bar ez meg csak keeper2nek esett le:) Par hasznos modszer azert elhangzott mar, bar megjegyzem nemelyiket tesztelve ugy tunik, egyik sem tokeletes. En bizom benne, hogy akar a tudomany, akar az egyszeru nepi megfigyeles egy nap lerantja a leplet a titokrol, ami egyidos az emberiseggel
  • Aquir
    #136
    hát ha éjjel jössz haza nem túl jó :)
  • Magnum PI
    #135
    Lefekves elott, savanyuuborka + zsiros kaja. Reggel, felkelsz, fel oraig csinalsz valamit es visszafekszel aludni 1-2 orat. TUTI TIPP! (bocsi az angol bill. miatt)
  • LSL
    #134
    Nem értem miért, én inkább 7köznap bulizok..
  • Cat #133
    ez a topic valahogy mindig szombaton jön fel a mélyből :)
  • LSL
    #132
    De nem tom mit kell még ezen témázni??? Az elkohol elvonja a szervezettől a folyadékot, ha ezt pótolod nem leszel másnapos. Topik zárható...
  • Aquir
    #131
    nem én tereltem el más szenvedélyeire a topicot... :)
  • Aquir
    #130
    jah, ezt mondtam én is ;)
  • LSL
    #129
    Meg ha el se mész otthonról, mert akkor nem költesz semmit...
  • keeper2
    #128
    Sőt, talán sokkal jobb, ha helyette is vizet iszunk, akkor nem is kell kihoznia :)
  • LSL
    #127
    Jah kicsit elkanyarodtunk a témától. De a vizen kívül úgysincs jobb ellenszer (már ha nem kell hányni, akkor csak kihozza).
  • keeper2
    #126
    Azért nem teljesen vágom a dolgot, hogy pl. a néptánc az hol kapcsolódik jobban a témához? Megaztán egyesek kijelentették, hogy unalmas a topic. Egyébként, vágom, hogy a tudományos eszmecsere témában van a topic, de attól még szerintem az a nap vicce, hogy az alkohol hatásainek elmulasztása tudományos témák közé tartozik :))))))
    Ooops. Ez a keeper gyerek már megint offtopicot írt
  • Aquir
    #125
    taccsra? figyelem ez tudományos topic, ide csak akkor irjj ha a topiccal tudományosan kapcsolatos, nem szpemmelünk :))
  • keeper2
    #124
    Húha, így taccsratettem ezt a topicot? 2 sorral teljes halált idéztem elő már 3 napja.
  • keeper2
    #123
    Én nem vagyok oda a néptáncért, de ha úgy nézem, hogy a zenéje helyett pl. trash metál megy, mindjárt sokkal viccesebbnek tűnik. Hiába, fekete pákó is azért jó, mert nem kell róla paródiát készíteni, hanem maga az album egyben önmaga paródiája is. :)
  • Aquir
    #122
    nem szenvedélyem, hanem csak szeretem :) hadd döntsem el, köszi ;) <- ismerős? :) mér ennyi feltételezés, ugyis mind mellément :P:P :)))))

    egyébként meg jó kikapcsolódás a tánc, én is megértem, hogy kivülről én ha nézném talán hasonloan látnám, de nekünk csak egy zenekar kell, azt olyan pörgős táncot is tudunk, hogy nem nagyon látod a lábunkat ;)
  • ThePartyFace
    #121
    A szenvedely onmagaban nem egy rossz dolog!
  • Tufa
    #120
    mit kell hülyegyerekezni baromarcú? ha végig olvastad volna az idáig folytatott eszmecserét, rájöttél volna hogy nem rajta nevetek hanem azon, hogy mégis van szenvedélye...
  • burkusdió
    #119
    most ezen miért kell röhögni hülyegyerek?
    első a tolerancia, mellesleg az,hogy valaki ápolja a régi, népi hagyományokat, igenis dicséretes olog (megjegyzésképpen nem szeretem a néptáncosokat, és az ilyen folklór műsorokat :DDDD)

    én elég sokat gépezek, napi 5-6 óra, hétvégéken olyan 10-12, ha buli van, sokat iszunk, bebaszunk, bagózni nem bagózok, semnem drogozok ;))))
    és én csakazértsem fogok megváltozni, jó vagyok így, ahogy vagyok! :DDDDDDD
  • Tufa
    #118
    akkor neked a néptánc a szenvedélyed
  • Aquir
    #117
    na igen, azt én is elismerem hogy nem mindig a legjobbat tesszük egészség szempontjából, pl nem mindig a legjobbat eszem:), előbbi egy két hónapban majdhogynem nem ettem gyümölcsöt inkább vmi édességet (a kólát viszont utálom), stb. , szóval ilyen szinteken szinte mindenkinek vannak gondjai
  • keeper2
    #116
    Hmm. Lsl: végülis, vagy axl rose-nak, vagy slash-nek volt egy mondása: "Amióta tudom, milyen rövid az élet, mindent megteszek, hogy még rövidebb legyen" Én is mérgezem magam, csak nem alkohollal, cigivel, narkóval és a mobilok sugárzásával, de összességében talán többet is teszek magam mérgezéséért mint jópáran mások.
    És nem vagyok számítógépfüggő sem. Múltkor is elég volt 6 erős ember, hogy elvonszoljonak a gép elől :)
  • Aquir
    #115
    ha a hozzászólásokra gondolsz, volt egy pár hónap, mikor egyáltalán nem is sg-ztem, de nyáron volt is időm a kirándulások mellett, akkor lehet többet spemmeltem talán ;) gratulálok a papirmotorhoz :)
  • Aquir
    #114
    többet vagyok kinn, mint a gép előtt. Szeretek gépezni, és néha egy jót jáccani, de ez nem szenvedély. Hadd tudjam már, köszi ;). ja, és drogos sem vagyok :)) egyébként nem iszok alkoholt csak ritkán, inkább bort, néptáncolok is, és igy viszonylag sokat utazok :)
  • LSL
    #113
    Nincs ezzel semmi gond szerintem. Az az abnormális akinek nincs valami hülyesége. Én például összeraktam 4 hónap alatt 1 papirmotort, meg sok időt el tudok szúrni rajzolással. Lásd galáriám.
  • Tufa
    #112
    ezért hoztam fel énis a pc dolgot :)
  • LSL
    #111
    Csak gratulálni tudok az egész családnak. Meg főleg neked, hogy nem töltesz sok időt a gép előtt. Gondolom sokat sportolsz, meg tanulsz helyette.

    Regisztráció időpontja: 2004. 03. 21.
    Üzenetek száma: 10353
  • ThePartyFace
    #110
    Most miert vagy ilyen negativ?:)