269
Másnaposság elmulasztása
  • burkusdió
    #69
    idefigyelj te faszkalap...
    te ezt írtad pár kommenttel lejjebb: "Pont tegnap ittam egy barátom apjának a páleszéből, az övé 71 fokos volt. Nagyfateré 120%-os :D Az valami hihetetlenül brutális."
    és ebben semmi célzás, iróni, vagy hasonló irodalmi eszköz nincsen, ami arra utalna,hogy nem gondoltad komolyan azt a 120 fokot, szal ne kötözködj velem, mert ninc sigazad!
  • Tufa
    #68
    csökönyös? Te ostoba barom... SZERINTED LÉTEZIK 120 FOKOS ALKOHOL? Istenem hogy te milyen sötét vagy...
  • burkusdió
    #67
    figyelj!
    inkább rád hagyom dolgot!
    nincs kedvem ilyen csökönyös agyú emberekkel vitatkozni...
    szerinted mi marad abból az emberből, aki megiszik egy pohár 120 fokos pálinkát?
    gondolkodj már egy kicsit!
  • Tufa
    #66
    jeszusom. ember, nem vagy te egy kicsit fáradt? Ennyire nehezen kivehető az irronia az írásomban?
    Ami pedig az 52fokos páleszt illeti, hidd el nekem hogy az vizezett... Kiscsaládom anno vendéglátásal kereste a kenyerét, és hidd el nekem hogy tudok egyetsmást ezekről a dolgokról
  • burkusdió
    #65
    hát ténleg nincs...
    és az 52 fokos pálesz pedig már elég ütős...
  • Tufa
    #64
    tényleg nincs 120fokos pia? anyám... pedig azt hittem
  • burkusdió
    #63
    még kiegészítésként: abszintot sem egészséges inni... hosszútávú fogyasztása vakságot, és egyéb, kellemetlen mellékhatásokat okoznak...
  • burkusdió
    #62
    hm
    ez tényleg haverommal történt, itt a fórumon is tanúsíthatják személyek...
    egyébként én általában tudom hol a határ, és nem megyek fölé...
    hányinger már volt, hányás még nem, szerencsáére sikerült elmulasztani, mire a sulibaértünk :DDDDD (sportnap volt, tehát nem kell azt gondolni,hogy "níddmán a részegest, piásan ül be a tanórára")
  • burkusdió
    #61
    nincs is 120fokos pia...
    a legerősebb, még fogyasztásra szánt alkohol az abszint, ami olyan 90 fok körül mozog, ennél erősebb alkohol nincs ami emberi fogyasztásra alkalmas...
    viszont nem ivásra szánt alkohol van, aminek ennél magasabb a foka, az pedig a tiszta szesz, csak azt magyarországon nagyon nehéz beszerezni, apámnak Romániából sikerült hozatnia...

    előbb nézz utána,hogy nem mondassz-e hülyeséget, mielőtt ilye 120 fokokkal vagdalkózol!
  • ThePartyFace
    #60
    Hehh...ez ifjukorom egyik ilyen kertipartys, seggreszegreivos, utcancsatangolos, dugni akaros esteje volt:)
    Reggel az egyik kemping szeken tertem magamhoz es lattam, h meg kb 3 haverommal körülülünk egy sarga festekesvodrot, ami tele volt erosen megkerdojelezheto folyadekkal;))))

    De en legalabb nem ugy meselem el, h ez tortent a haverommal:)
  • Tufa
    #59
    Pont tegnap ittam egy barátom apjának a páleszéből, az övé 71 fokos volt. Nagyfateré 120%-os :D Az valami hihetetlenül brutális.
    Egyébként kapható jópár ilyen égetett szesz vagy rum amik jócskán 60 fok felett vannak.
    Ilyen pl a Captain Morgan Black (legjobb... szórakozó helyeken, ha van, csak ilyet iszok) - 83-80 fok.
  • Tufa
    #58
    Az egyik kedvenc itókám. Ha teszem azt, épp akad egy üvegel egy bulin(én mást szoktam venni inkább), azonnal lecsapok rá... :P
    Könnyen csúszik :P
  • burkusdió
    #57
    LOL :DDDDD
    a hülyegyerek is kidőlt tőle... :D
    mi meg fogtuk, azt belevágtuk a fürdőkádba, had aludjon :D
    10 óra kiesett neki... :D
  • ThePartyFace
    #56
    Huhh....
    Kezdo koromban en is bejatszottam egyszer egy ilyen vaganysagi vedelést... 2,5 deci Portoricoi Rumot ittam megy egy huzasra...
    Utana reggelis egy vodor felett:)
    Nem volt jo...szal jo lecke volt, mert azota ovatosabb vagyok:)
  • burkusdió
    #55
    hát nemtom, mi mindig ilyent főzetünk, illetve mindig ilyenre sikerül...
    és nincs vizezve egyáltalán....
    amúgymeg nem téveszted üssze az abszinttal?
  • Tufa
    #54
    52fok és a házi pálesz nem igazán tartozik össze, vagy nagyon vizezve van. Egy jó házipálesz 65 foknál kezdődik
  • burkusdió
    #53
    eddig még csak 2* fordult elő hányás: egyik alkalommal a gyerek vagányságból lenyomott 6-7 deci 52 fokos házipáleszt, a másik alkalommal pedig haverom elnézte a mértéket, és túllőtt a célon...

    és mellékesen megsúgom, idáig az összes buli nagyon jó volt...
  • ThePartyFace
    #52
    Az ilyen gondolkodasmodnak hanyas es rossz buli lesz a vége;)
  • burkusdió
    #51
    egy jó bulint jól lehet magunkat érezni pia nélkül is...
    de ha már a szülők nincsenek, és van pia, akkor miért ne lehetne bebaszni, és mégjobban élvezni a partyt?
  • Zsoldos
    #50
    Nem egyenlo, csak reszhalmaza ;) Csak mert olyan jo fej es felvilagosult vagy, hogy nem iszol, meg nem kene lesajnalnod le azokat akik igen, ez igy hulyen jon ki.
  • flashX
    #49
    Sokaknak...
  • Tufa
    #48
    én is rengeteget sírok miatta...
  • akos
    #47
    Neked a berúgás és a részegség egyenlő azzal, hogy yol érzed magad?
    Szomorú...
  • nemcsakfeel
    #46
    másnap sok folyadék és hugyozás
    ha kívénsz/tudsz enni akkor egyél, ha nem akkor kár is erőltetni.
    ha szar dolgokat ittál, és már aznap szarul vagy, akkor hányd ki, akkor sokkal hamarabb elmúlik.
  • KeKKSZike
    #45
    Nem olvastam (még) végig, hogy ki milyen tippeket írt... De szerintem a mésnaposság ellen nagyon nem lehet semmit se csinálni! Én már voltam párszor másnapos és nagyon xar volt és egyszerűen NEM tudtam mit tenni ellene! :D
  • _Vegeta_
    #44
    Eltunt a sullyesztobe.
  • LSL
    #43
    MI lett a rugjál be olcsón topiggal????
  • Frank99
    #42
    amúgy nézzétek meg alul, mit írok:

  • Frank99
    #41
    kialudni, és másnap sok folyadék, nekem bevált a jéghideg narancs juice...
  • Shadow_THH
    #40
    [bocs]
  • LSL
    #39
    A vizes dolog tényleg működök, nekem még a fejem se szokott fájni. Igaz nem is lövök túl a célon csak ritkán. Viszont ha már úgyis jön a visszajáró, akkor már semmi se segít... és csak kihozza a víz.
  • keeper2
    #38
    Én egy viszonylag egyszerű, és igen olcsó módszert használok a másnaposság elkerülésére. Előző nap nem piálok. :)
    Aki tud hatásosabb és olcsóbb módszert, mindenféleképp értesítsen!!!!
  • _Vegeta_
    #37
    Tudom draga, de tenyleg hasznal. Persze ense azzal jozanodok. :) (már ha kell)
  • Shadow_THH
    #36
    igen, ha felkeltél és még szarul vagy akkor aludj vissza ezt kihagytam.
    Mondjuk hétvégeken délig alszom legalább szal igy gyorsan rövdiülnek a napok :D
  • Hamed
    #35
    jah mielőtt vki lecsapná, most nem ittam:D
  • Hamed
    #34
    Jaja, ha nem úgy fekszel le, h kettőig nem látsz, és normális piákat ittál nem leszel másnapos.

    Egyébként sztem mindenkinek más receptje van. Én pl. jól bekajálok ha hazaérek, persze nem főtt ételt, leülök a gép elé kicsit (ált. ilyenkor szoktam értelmes hozzászólásokat irogatni:PP) aztán szunya amíg bírom. Az alvás segít a legtöbbet. Ha felébredsz, és fáj a fejed aludj vissza, elmúlik. Aztán másnap több liter gyümölcslé, könnyű kaja, stb. és el is múlt. Ha végképp nem megy a dolog max akkor egy aszpirin.
    Ha meg többnapos ivászatot tartunk akkor reggel (délután:)) éhgyomorra egy üveg sör. Igaz vagy egy óra mire legyűri az ember, de nekem utána sose volt semmi bajom egészen másnap reggelig:)

    De a legfőbb tényező szerintem akkor is a minőségi pia. Bacardi, normális viszki, ezektől sose volt semmi bajom, pedig párszor már sikerült elnézni az arányokat. Viszont az ember gatyája rámegy...
  • Herr Lehrer
    #33
    NEm szabad kijózanodni:DD
  • Shadow_THH
    #32
    [megihlette a topig, nyitott is egyet mellé]
  • Shadow_THH
    #31
    ja igen és sok víz. Bár azt nehéz kihagyni főleg tekilázás után :)

    outoxot meg igyon a dagobert bácsi ha másnapos...
  • Shadow_THH
    #30
    én azt szoktam csinálni, hogy sokkal tovább fenn maradok (pl ha 8kor kész vatyok akkor ejfélkor fekszem le) és igy akkor fáj a fejem (kevésbé, és ugye annyira nem is érzi az ember) másnap pegid kutya bajom. Vagy nem. De általában ez hatásos, hogy még előző nap kicsit józanodok