269
Másnaposság elmulasztása
  • 6teen
    #269
    A legjobb (tapasztalat), ha másnap csak egy 4 centes törköly (igazit) lenyomsz. Kb 1 percig liftezel, és utána akár ehetsz is.
    Amúgy nem vagyok szeszes.
  • Marcus Brutus
    #268
    szódabikarbóna?? 8. o. kémia :D:D

    áhh, többet kellett volna figyelni... (én is épp a napokban láttam az egyik 8.os tk-ben :D)

    szal: a szódabikarbónát (1 kávéskanál) feloldjuk 1 pohár vízben és megisszuk... gyomorsavmegkötő hatása van, mert ugye -mint tudjuk- a szódabikarbóna lúgos... (NaHC03)

    bár kitudja... én nem próbáltam...
  • Aquir
    #267
    És emiatt a tény miatt mindeki le fog szokni erről a pszihoaktív könnyűdrogról, aha...
  • kocsisgabor9999
    #266
    "Másnaposság elmulasztása " Nem kell alkoholt fogyasztani és a hiszti is elmarad! :D
  • Aquir
    #265
    a falu meg a víz
  • ecneb
    #264
    A falu meg az alkohol hogy függ össze ezt magyarázd már el légyszives? oO
  • pista007
    #263
    Ki az a hülye, aki nem iszik? :D Próbálnál meg így falun élni... Én mindig iszom fél liter vizet ivás után, mert állítólag az alkoholnak dehidratáló hatása van. Bár ez csak akkor jó, ha az ember nem csapta szét magát annyira, hogy bealudjon.
  • dronkZero
    #262
    Tekerni kell egy kétembereset, és nekiállni egyedül. A gyomorpanaszokat, hányingert azonnal megszünteti. Ha fejfájás és szétcsapott-nyomott közérzetes másnap van, azt segít átaludni.

    Persze ez otthon maradós, pihenős módszer, de aki másnaposan bemegy dolgozni, az meg is érdemli. Akkor inkább betegszabi, vagy fizetetlen, vagy valami...
  • kuglefang
    #261
    Szerintem nincs olyan ember aki fél liter étolaj elfogyasztása után képes lenne dolgozni. Már csak azért sem, mert folyamatosan okádna az illető...
  • zoliapu
    #260
    Hallotam valamit ez inkább arra jó ha még illuminált állapotba vagy, de dolgozni kell: Ismerősöm megivott fél liter étolajat (leköti az alkoholt igaz utána koncentrált lesz a hatása) utána percel már szín józan volt :)
  • zoliapu
    #259
    Ez nem az a topic :)
  • Jason Bourne
    #258
    Az én ajánlatom az, hogy ne igyál!
  • zoliapu
    #257
    Én sem szeretem. A legjobb amikor még aznapos vagy rókázol egyett.
    Amúgy ha meg tudod állni ha bulizol (én nem mindig ha már van a fejemben) ne igyál mást csak sört vagy bort, abból úgyan is nehezebb nahy menniségű alkoholt magunkhoz venni közben ne felets el energiaitalt is fogyasztani (1-2 röviditalnál többet ne).
  • sz4bolcs
    #256
    Oda való a gonosz citromlé, nemám belém, vagy rám.
  • Aquir
    #255
    mindegy hogy, csak előtte merülj bele:)
  • sz4bolcs
    #254
    xDDD ja, a wc-be, a lefolyóba... :D
  • Aquir
    #253
    a kádba :)
  • htr93
    #252
    citromosvíz:)
  • patiang
    #251
    nem szokásom a benyomatás, de megfogadtam nagyapám tanácsát, aki azt mondta: ha másnapos vagy, le egy kupica valódi pálinkát / NE többet !!/, s ha lennmarad, félóra múlva egy üveg sör.
    Bevált.

    amúgy gyűlölöm a másnaposságot
  • prezi
    #250
    help!4
  • Mirtil
    #249
    ehh,látszik h KO vagyok, mellényomtam
  • Mirtil
    #248
    A kalkulátort én is ismerem, de az ember ha bulizni megy és iszik, akkor nem pont ezt fogja számolgatni, h hány decit ihat még..
    majd egyszer a koliban talán leülünk a gép elé inni és számolgatunk..

    amúgy a kalkulátor szejavascript:szmajlik()
    javascript:szmajlik()rint én tegnap meghaltam... nem csoda, h télleg úgy érzem magam, mint aki mindjárt lefordul a székről..
  • revizor
    #247
    R go olyan a sör mint a nő
  • sz4bolcs
    #246
    nálam az egy sör az egy napsütéses napon ami felpörget. De aztán még az is lehangol, ha elmúlik.
  • Kmarha
    #245
    mint állat.. :D

    viszont ha nagyon túl esek a holtponton akkor viszont csak mászok.. :D
  • revizor
    #244
    jézusom, te pörögsz, ha iszol !+?

  • Kmarha
    #243
    az a baj hogy én csak akkor érzem jól magam mikor annyit iszok hogy másnap másnapos legyek.. ez van.. ilyen a szervezetem :P kevesebbtől magamba fordulok, hogy pörögjek, jól érezzem magam ahoz termelni kell
  • Aquir
    #242
    Nemtom hogy itt linkelték e már :)

    Tervezz pont annyit inni hogy ne legyél túl másnapos
  • Kmarha
    #241
    hja csak a két ivászat között meg kell irni pár ZH-t és ki kell birni pár előadást, gyakorlatot, labort. :)
  • revizor
    #240
    fölösleges elmulasztani, másnap úgyis kezdheted elölről
  • Kmarha
    #239
    Huuuu.. ma újra probálkoztam. Azt mondhatom hogy két cigi, egy energia ital és egy jó kis sör után már semmi problémám nincsen :D Bye bye másnaposság ;)
  • Hajnalcat
    #238
    Köbányai? Azt szoktam én is inni, ha sörözöm, simán megéri, hisz olcsó és sokkal jobb az íze néhány jó minőségűnek mondott sörnél.
    (Majd megcsinálhatjuk egyszer a Kőbánya-bluest. :D)
  • Kmarha
    #237
    Azt hiszem kihagyom.. lehet hogy ilyen finomságokhoz is hozzájutok, és hogy dolgoztam nyáron, de az a pénz arra elég hogy iskolaidő alatt valamennyire eltartsam magam.

    Azért nálam az alap a Kőbányai. 99 forint. :P most is ez van elöttem. Én Zegen majd scak öcsém koncertjére megyek, meg valamikor lesz Pokolgép koncert, azt ki nem hagynám. No de ez már kemény off, nem e topicba való :P
  • Hajnalcat
    #236
    Mázlista. Mindig ilyen finomságokat iszol. Nekem meg most csak egy kis Zweigelt Blauer Portugieser vörösborom van estére. Tudod, metál fesztiválra. Jössz? Én ott leszek.
  • Kmarha
    #235
    :)) hát ha még nem ittál egyszer mindenképpen ki kell probálnod ;) egy baja van scak, rohadt drága :) Szerencsére itt a koleszban mindig akad valakinél egy kis finomság
  • Hajnalcat
    #234
    Zidzsi részeg volt! :) Fekete abszint? Na, olyat se ittam még. Biztos nagyon ütős lehet. :D
  • Aquir
    #233
    elhiszem
  • Kmarha
    #232
    Húúú ha arra emlékeznék :D De az fekete abszintból semmi sem maradt :D

    Na, ezt a másnaposságot elmúlasztani biza nem tudtam :S :P
  • Aquir
    #231
    hányat ittál! :)
  • Kmarha
    #230
    valmie jmvisozont kurvára kéne.. holnap tehjtnetés.. nyolcökt óra van.. azténe meg fel peste épneken délig... húúú.. csoadszer kéne merm os semmi sme elsit