6516
10571093361148553957.jpg
  • GRK
    #1207
    Kezdő rapper vagyok, nem sok rappert ismerek még, Mondanátok párat aki nektek tetszik?
  • GRK
    #1206
    Ezek közül csak 2pac-et hallottam eddig, szeretem a zenéjét, meg majdnem mindent tudok róla amit a neten lehet találni. Én még csak kis takony vagyok hozzád képest, de nem divatból hallgatok rapet, hanem mert tetszik ez a stílus.
  • gstyle
    #1205
    Az biztos, hogy nem ő a legjobb:)))) Vannak ütős zenéi, az tutkó!

    A legnagyobb gond az, hogy üzletet csináltak a Hip-Hop-ból!! Ami szerintem nem jó dolog!

    2-3 napja láttam dokumentum filmet Jay Master Jay emlékére, és egy csoki társadalomtörténész csajszi mondta, hogy nagyon sok fehér csak a polgárpukkasztás, és a fennálló renddel való szembehelyezkedés miatt hallgat rap-et. Úgy gondolom ebben van egy jóadag igazság!
    Szal' divat is rap-et, Hip-Hop-ot hallgatni!!

    Én még a Run-DMC, Boggie Down Protuctions, Public Enemy, Ice-T, Cypress Hill, N.W.A., Grandmaster Flash, EPMD, 2 Live Crew, X-Clan, LL Cool J, Whodini, 2Pac stb. korszakon nőttem fel úgymond.
    Soha nem felejtem még 1986-ban hallottam az első rap zenét ami miatt meg is kedveltem a stílust : Run-DMC - You be illin'. Na utánna még láttam a Breakin' című filmet!
  • jointo
    #1204
    erről jut eszembe ez érdekes lehet... http://balhek.uw.hu
  • GRK
    #1203
    Annyira nem gáz, de nem mondanám hogy akkor nem hallottál zenét ha fifti-t utálod. :D Mintha ő lenne a legjobb rapper.
  • gstyle
    #1202
    Sziasztok!

    Én pl. szeretem 50centet. És még a Game nevű srác zenéjét is.
    Persze mindketten a Dr. Dre féle kiadóhoz tartoznak. Dre-t meg eleve komálom, mivel kedvenc bandáim egyike az N.W.A..
    És ezt meg ne felejtsük el, hogy Public Enemy No1!!!:)))))

    Ja még egy kérdés. Tud valamelyőtök valamit a JFK nevű Kecskeméti formációról. A '90-es évek elején alakultak. Ha jól emléxszem King B. egy Fila RapJam lemezen szerepelt a Mindenki című zenében.
  • gstyle
    #1201
    Sziasztok!

    Én személy szerint ajánlanám az Orishas-t. Kubaiak, és a salsa-t összekutyulták a hip-hop-al. Szerintem hatalmas!:)))
  • GRK
    #1200
    Látom ti se szeretitek 50centet. Múltkor dumálok egy kis cigánykölyökkel, hogy milyen szar fifty. Ő meg mondja hogy akkor még nem hallottam zenét...
  • Csesza
    #1199
    next...

  • Csesza
    #1198
    http://www.fankadeli.hu/

    ezt érdemes olvasgatni, ha valaki kíváncsi, hogy vajon mi is történik a NightChild berkeken belűl és kívűl, hogy mi is a Siska-s vita tárgya, stb.!
  • Csesza
    #1197
    Itenjóvolt :)
  • Losmexicana
    #1196
    http://darklife.cwi.hu
  • kis kocka
    #1195
    bizony ám
  • Csibusz
    #1194
    Március 17-én FankaDeli koncert lesz Százhalombattán:)
    És azért ő is jó ám:)
  • Frana
    #1193
    http://rozmy.info/sabotaz/1.png

    http://rozmy.info/sabotaz/2.png
  • Csesza
    #1192
    STEVE
  • Ottto
    #1191
    ok, kössz.
  • Csesza
    #1190
    tyhíííí, megprobálok utánanézni, hogy mi lehet a gond...

    de ha nem tom megoldani, akkor feltöltöm valahova, ugygondolom ez nem bunkóság mivel amugy is free volt :)
  • Ottto
    #1189
    404 pedig a kezdőoldal teccetős!
  • Csesza
    #1188
    sajnos nemtok menni, mert nem jött össze a pénz :S
    (spanomék mennek)
  • Maco13
    #1187
    megy valaki Redman/Method Man koncertre?
  • lilgame
    #1186
    csekk az alapokat!! www.myspace.com/lilgame74

    a véleményeket várom!!!

    előre is köszi!!!

    csőőőő!!!!
  • Csesza
    #1185
    STEVE 1st solo album
  • Csabesz6
    #1184
    jogos
  • Csesza
    #1183
    hátha, tudsz rendelni akkor vszeg nem fogytak el...
  • Csabesz6
    #1182
    aloha
    nem tudjátok mi a helyzet ezekkel a nightchildos pólókkal?:s valahol mintha olvastam volna hogy elfogyoban vannak...ha rendelek megkapom vagy ne számitsak rá?
    hátha tudtok segiteni.kösz
  • Frana
    #1181
    Sabotaz Graffjam 2007. 03. 31.

    Helyszín: Budapest, XXI. Kerület, Csepel Művek, Gépgyár utca 12. (Schwinn SkatePark)

    Belépő: 11:00 - 21:00 500 HUF
    21:00 után 900 HUF


    A SABOTAZ team szervezésében megrendezésre kerül az első hazai SABOTAZ Graffjam.
    Célja, hogy széles körben felvonultassa a hazai graffiti színtér szereplőit.
    23 meghívott writer mutatja be tudását a közönségnek, akik eldönthetik ki nyerje az est fődíját: 30 db SABOTAZ kannát és további értékes nyereményeket.
    A helyszín adottságainak köszönhetően a vendégeknek is lehetőségük nyílik megmutatni tudásukat.

    SABOTAZ kannák a rendezvény napján 750HUF/db áron kaphatóak a helyszínen.

    Napközben Mc - verseny és lemezlovasok szórakoztatják a közönséget, majd késő délután graffitis videók lesznek megtekinthetők.

    Az Mc – verseny nyertese szintén értékes nyereményekre számíthat. Nevezési díj 500 HUF.
    Jelentkezés a követekző e - mail címen: [email protected]

    A helyszínen BÜFÉ fog üzemelni, elfogadható árakkal.
    Röviden a kínálatból: üdítő, sör, rövidek, szendvics, gyros

    Meghívott csapatok: ABK, ANED ,BPS:ORE 365 , CDM:FCO ,CFS:BREAK ,DZ:HYTEK , GLK:WALK , GS:TRES ,HPC:RAUL ,IP:ZWEY ,JBF:TICAL ,MAS-ETM:TURBO ,MBS:WODS , MRC:KET , MST:ROUGE ,N4F ,PBD:STAB ,PDF(SERBIA):KLON ,STU(SERBIA):ZULUM ,UF:BAND ,WCS:SUCK ,XY……………..

    Az esti órákban:

    A SKA színpadon fellép:

    - Kötelező Közhelyek zenekar

    A hip-hop termben fellép

    -Hősök vs Vérfürdő
    -Testament Records csapata
    -Adria company feat Aliby
    -Blantrez

    Drum and Bass teremben fellép:

    -Oliv R
    -SIET B2B Weide Mc Disztroy
    -Vityoo
    -Elf
    -Dj dive


    Mindenkit szeretettel várunk:
    SABOTAZ team

    Info: [email protected]
    06/70 624 19 11



  • kis kocka
    #1180
  • bld
    #1179
    na leglaább lesz hol eregetni az okosságot:):)
  • ColdFire
    #1178
    odex a heroes 5ös odex? ^^
  • xeth004
    #1177
    Szevasztok! Nem tudja valaki, hogy van-e valami neve, és ha igen akkor mi, annak a "technikának" amikor a rapperek ugatnak, mint a kutya? Mint a szájdobnak a beatbox, úgy ennek nincs valami neve?
  • Losmexicana
    #1176
    dark life ez a honlapom meg odexé is :D hallgassátok meg a zenéket de azok csak demók nem stúdióban készültek
  • Rockynhooo
    #1175
    HElllo
    Valaki mentsen meg...
    Nagyon kéne az Nks - 5 csillagról az a szám amit a akkezdet phiaival nyomnak! ha vkinek megvan hagy vegyem már fel msnre, és küldje el plz!
    légyszi vki!
    thx
    respect
  • Csesza
    #1174
    tyííííha :)

  • Maco13
    #1173
    torrent
  • ColdFire
    #1172
    reakció a köbön
  • Tufa
    #1171
    kacc*2
  • ColdFire
    #1170
    nm
  • Tufa
    #1169
    Valaki feltudná ezt tölteni nekem? Busta Rhymes - I'm Getting Rhyme
  • Lucky Guy
    #1168
    Semmi gond. Azért köszönöm.