6516
10571093361148553957.jpg
  • Csibusz
    #1087
    néger pasi csak legye cska az csak jóó:P
  • Tufa
    #1086
    valószinü nem csinálok több bulit mediterránban, tegnap betelt a pohár. Fél 12ig nem volt fény a bejáratnál meg a ruhatárban, akkor végre kijött egy szerelő, nagynehez meglett csinálva, addig kb 50-100embert buktam el emiatt, aztán az áramal való baszakodás miatt haver lejátszója bekrepált. 270ezres lejátszó... Egy másik havert kellett megkérni hogy menjen le leányfalura az ő pultjáért mert 1 lejátszóval nem lehet zenélni rendesen..
    cigány egy szál sem volt, feka is csak 4-5, összesen kb 200-250ember volt bent. legközelebbi bulim valószinü a hónap végén lesz :) majd infozok
  • ColdFire
    #1085
    ColdF RADIO ON
  • Morphin
    #1084
    Nah elkezdtem végülis használni ezt a Reason-t és megkell mondjam először aztse tudtam hogy mivan..pár tutorialba beleolvastam persze most még csak próbálgatom még semmi komoly..de tetszik...szval hajrá minden kezdő DJ-nek!!! és továbbra is éljne a Feri a negyedikről!!!:D:D most Dráma kevés humorral(Muki remix) rulez van!! tesssék meghallgatni!!
  • Csibusz
    #1083
    Nem mert nemtudtam elmeni programom lett:D de menni fogok igérem:D de ugysem foglak felismerniXD
  • Tufa
    #1082
    na voltál mediben? :)
  • ColdFire
    #1081
    most le van állítva sry.
    majd holnap
  • LasDen #1080
    nekem nem jön be az oldal...
  • ColdFire
    #1079
    ColdF Radio ON
  • Morphin
    #1078
    Ok köszi próbálom akkor beszerezni a Reason-t...a demoja megtetszett...bár elsőre tényleg nagyon bonyolult...
    más..Fankától ismeritek a Nagyszámok törvénye-t??és az Álmodtam??és öö Ringlispil az SP-vel közösen??na nekem ez a 3 a kedvencem persze a többi..mint pl a Suhancos-Békét(az a verzió amikor egy csaj vokálozik a háttérben) na ezeknél jobb zene nincs is..persze az ilyen mélyebb zenék között...ááá annyira megszerettem ezeket a zenéket...tökre olyan dolgok történnek velem amik ezekben vannak...jah még akartam kérdezni hogy szoktátok hallgatni a Salátát??nekem még nemvolt szerencsém élőben mer sosem érek rá vagy elfelejtem...az archívumbol szedem le később...és megkell mondjam nagyon jó kis dumálgatások vannak ott...na aloha allz..
  • lilgame
    #1077
    én kezdtem a fruity loopsal most már vagy 3-4 hónapja csak reason 3.0 val csinálom.van a neten (pl youtube on) egy csomó tutorial video hozzá.
    azokat érdemes megnézni mert nagyon sokat segítenek az elindulásban.
    ja meg még egy program kell hozzá.az a neve hogy reason midi board ezt mindenképpen szerezd be mert enélkül nem tudod feljátszani a dallamokat.

    ha valamiben elakadtál akkor meg itt megtalálsz.
    Sok sikert!!
  • Morphin
    #1076
    Hmm..vhogy énis egy ilyen "kezdő-karrier" előtt állok mert nagyon sok kedvem van ehhez a cucchoz...mármint ezt hobbiként értem..te milyen progikat használsz ill. honnan szerzed be az ütemek effektjeit??
  • lilgame
    #1075
    ja és köszönöm szépen!!:D:D:D
  • lilgame
    #1074
    az az igazság hogy előadót keresek.
  • Morphin
    #1073
    Ciao! meghallgattam a WAR-t és nekem bejövős nagyon...de azthittem szöveggel van de mostmá vágom hogy érted az ,,ütememet"...a when you're down is yo!!!csak így tovább és probálj ihletet kapni vhogy mert ebből egész jo kis muzsikák születhetnének...én szoktam "próbákat tenni" a szöveg írásra de vhogy nemtom..nem jön az ihlet...énis inkább a ZENEI oldalát akarom megközeliteni kicsit a zenélésnek,hacsak bele nem jövök a szövegírásba...na mégegyszer hajrá mer mondom jók lettek nagyon..
    csöcs allz. Koweekha...
  • lilgame
    #1072
    érteeeem.

    na felraktam a legújabb ütememet.ha valakit érdekel akkor WAR címmel van feltöltve.
    www.myspace.com/lilgame74
    véleményeket várom
    előre is köszi

    CSŐŐ
  • Csibusz
    #1071
    Nem neked ment hanme morphinnak ezer sorry
  • Csibusz
    #1069
    ja bocs morphin-nak szántam ezer sorry
  • Csibusz
    #1068
    ja bocs morphin-nak sántam ezer sorry
  • lilgame
    #1067
    ezt hogy érted?:D
    amugy hogy tetszett??ha meghallgattad őket...
  • Csibusz
    #1066
    Na végre egy kollega:D
  • Csesza
    #1065
    ő más tészta :)

    de szeretem -.-
  • ColdFire
    #1064
    Mc Gőz xDDDDDDDDDDDDDDD
  • Csesza
    #1063
    boomduck

    szószólók

    csak így ennyit :P
  • Tufa
    #1062
    nagyon sokszor, nagyon nagyon sokszor :) általában minden hétvégén ismerős szervezi a bulikat, most kivételesen én vagyok az az ismerős, ezért is a reklám :)
  • Csibusz
    #1061
    Okéy...hányszor voltál már mediteránba?Elég jó kis bulik vannak ott:D
  • Tufa
    #1060
    holnap lesz, hidd el :)
  • Csibusz
    #1059
    Hallod nem szombaton van hanem ma XD Most néztem megXD 5 az ma van:)
  • Morphin
    #1058
    jajj szval a Boomduck a barátnőm barátnőjének a volt csávója....na így ok
  • Morphin
    #1057
    Szeretem imádom én is a CP-t...az Álom egy yoo szám nagyon...az Angyalok vagyunk sztem kicsit elüt a többitől mert az nekem vhogy túl gyors és lehet pont ezért szeretem azt is...:D a másik amit most nyomatok az a Boomduck..erről vkinek vmi véleménye??ismerősöm barátnőjének volt csaja,a számokban a csajt "siratja"...tetszik nagyon...SzóSzólók??esetleg?ők is nagyon jók!
    De a legnagyobb isten az tényleg a Fanka a 4.ről
    És igaz hogy a számain talán többen sírnak mint nevetnek :S:S
    jah és OCC-hez csak annyit hogy az Édesanyámnak-ot hallottam eddig összvissz...de fiú létemre majdnem elsírtam magam...és örülök hogy a "hátrányosabb helyzetű" emberek is kapnak lehetőséget a műfajban...bár azért elég érdekes hogy ha megnézzük a magyar hip-hop nagy arcait kiderül hogy egyiksem multimilliomos a zenéből...bár én ezerszer többnek látom embernek , mint pl egy hazai pop-face-t...
    na csöcs allz...
  • lilgame
    #1056
    csőőőőő!!

    ha érdekel valakit akkor nézze meg az ütemeimet..
    www.myspace.com/lilgame74

    várom a véleményeket!

    előre is köszi
    csá!
  • _Atti_
    #1055
    OCC nemtom nekem ők is beugranak ha mélyről beszélünk..vagy őszintéről
  • Csesza
    #1054
    tedd azt :)
  • Csibusz
    #1053
    Critical points nál is maradok merttttt nagyon yooooooooooooooo:P
  • Csesza
    #1052
    ha már ezek a mélyebb érzésü szövegek, akkor Minimal Project, Addamz, Phoenix stb.
  • Csesza
    #1051
    én már halottam ezt a számt, de megmondom őszíntén, hogy nekem ez a reppelési stílus annyira nem jön be, de nem is oltom le, valamiért furcsa volt nekem, de nem szar...

    de ez csak az én véleményem
  • Csibusz
    #1050
    jaja...most nem azért de szerintem inkább égeti a magyar népet...miaz hogy inkább leálltak füvezni...Áhhhh szerintem nem tudom 1. nagyon beképzelt lett 2. már nem olyab mint régen..

    Critical Pointsot legalább csak hallgassátok meg már az Álom c. számukat:) Leszeditek 1 perc alatt;)
  • Csesza
    #1049
    Ragga Csodaszarvasrol :DDDD

    na az asztán egy elbaszott szám :)
  • Csibusz
    #1048
    Az is jó én is szeretem sokszor alapzenére szoktam például szöveget írni ami eléggé jó móka:)
  • _Atti_
    #1046
    Miért vetnénk?..a regi jó :)

    Mostanában nem hallgatok tul sok reppet..ha igen az wacuum, kriminal , (vagy ami éppen bejön pl Anonim ) magyar oldalról, külföldi részről most az oldschoolból pótolgatom a hiányt mint grandmaster flash, krs one.

    Amugy inkább istrumentálisat hallgatok, itthonról Crain, kintről Krush,shadow,herbaliser