6516
10571093361148553957.jpg
  • Csabesz6
    #1287
    Tribe - Stáció demo
    ez kegyetlen:D
  • reaper4
    #1286
    akkor biztos faja lesz
  • Csesza
    #1285
    :ADSAdsadasdasdda

    akkor az kemény lesz, bírom Gangxtát mint ember, de mint rapper...
  • LasDen #1284
    hát nemtudom mi lesz pontosan benne, de én is tegnap este az Estében láttam, hogy ez lesz a D+B-ben és akkor a Ganxstat meg a Fenyő Mikit mutatták.....
  • Csesza
    #1283
    gondolom sok hozzáértő fogja kitárgyalni a sok erőszakos és értelmetlen szöveget és ezt a szubkultúrát
  • LasDen #1282
    Szombaton 22.15-kor az M1-n a Dob + Basszus adása a Magyar Rap történetéről fog szólni ha vkit érdekel.... :D
  • Siluro
    #1281
    Tudom, hogy nem magyar, de érdemes megnézni!
    link
  • Csesza
    #1280
    amugy

    itt van a VIVA-s akció
  • Dénes é
    #1279
    :DDD
    az bezony
  • Csesza
    #1278
    nemtom, de jó gáddzsi
  • Dénes é
    #1277
    hii vki nem tudja a szám címét????
  • Csesza
    #1276
    :DDDDdddd
  • Kanál
    #1275
    nekem bejön, intro alap mondjuk nagyon rossz lett de 2 szám tényleg ütős lett
  • Csabesz6
    #1274
    yo de eszekszerint a letöltés menüpont megeygezik a médiatárral:D sry
  • Csabesz6
    #1273
    Deniz következő hivatalos kislemeze előtt, mely hamarosan megjelenik, ingyenesen letölthetővé vált, most egy másik kislemez, unalom ep címmel. Az albumon található számok, a fiúk saját szórakoztatására készültek, különösebb cél nélkül, mondhatni „unalom”-ból. Semmi órisái megfejtés, csak ki kell nyitni a füleket és hallgatni. Fősuli mellett egy kis repp az albérletből... unalom ep.... jó szórakozást..

    Az anyag megtalálható a médiatárban (is)!
  • reaper4
    #1272
    látom már tárgytalan :)
  • reaper4
    #1271
    itt!! meg tudod nézni és van olyan progi amivel le tudod szedni innen. de ha sehonnan nem tudnád megszerezni akkor msn en átküldhetem. csak sokáig tartana (közel 60 mega) és kb 30k val tudok feltölteni...
  • Tmac
    #1270
    Nah megnéztem hogy a siska mégis mit mondot a dogz-nak... És szerintem elég gáz hogy ilyen "gagyi" szöveggel válaszolt a dogz erre az oltásra, pont ők mondták hogy úgy csinálják mint a fekák. Namost a fekák azért ha beefelnek akkor azért az kicsit jobban odateszik az egész klipben az a legnagyobb mikor kb 20ember jön fel az aluljáróból. Még pl fél dorrál is jobb szöveget ír ennél (ha már "amcsival" kell példálózni) még a Piggy banks is jobb ennél a sz*r-nál.

    az egészben az a legrosszabb hogy mentha miért van ő a klipbe belevágva?
    (nah mint1 ez kicsit felkavart hogy tényleg ilyenek is próbálkoznak...)
  • Csesza
    #1269
    milyen médiatár?

    letölthető zenékben vannak a letölthető zenék! vagy mi kell neked? :D :O
  • Csabesz6
    #1268
    bevagyok jelentekzve de nekem nincs ott olyan hogy MÉDIATÁR:|...letölthetö zenék, archiv, ipod cucc, egyéb ,klippek<---ezek vannak...
  • Csesza
    #1267
    persze de most nem is arról van szó hogy siska besértődne, hanem hogy 3szarrágó akinek nemsok köze van a raphez, fasságokrók "reppelnek" és oltják őt

    én meg meghallgatnám, hogy milyen bíííf-et tolna nekik vissza :)
  • Csesza
    #1266
    letöltések

    de csak akkor elérhető ha bevagy jelentkezve
  • Csabesz6
    #1265
    ti vágjátok hogy hol van a médiatár a salátán?Oo
  • Tmac
    #1264
    azt lelehet szedni valahonna mert arra kivábncsi vagyok
  • Tmac
    #1263
    Én ezt siska helyében nem venném fel a KávaKrú sokkal jobb oltás nyomott még anno a siskának. Ezt a mostani klippet simán vissza lehet oltani, semmi kézzel fogható oltás nincs benne. Csak annyi hogy beverik a száját, legalább megemlítették volna, hogy pl "kis B*zi mit ugat a nagy kutyáknak, mikor csak p*nákról jár a szája a kis csicskának; vagy valami hasonló. Végülis ők a nagy repperek...

    de nekem ez a beverem a szád meg kibelezlek szöveg nem jön be...
  • reaper4
    #1262
    nekem meg is van az a vivás cucc amikor siska olt :) lol megnézem ezt a videót :P
  • Kanál
    #1261
    nem csípem sem mint embert sem a zenéjét ;(
  • Csesza
    #1260
    :) az első benyomás ezt mondattja veled, igaz néha furán öltözködik :P

    de amugy nagyon nagy arc...
  • Csesza
    #1259
    húúú, majd utánanézek, szvsz holnapra majd kiderűl :)
  • Kanál
    #1258
    siska amúgy is egy buzi :D
  • LasDen #1257
    erről a Siska oltásról nincs vid v vmi???
  • Csesza
    #1256
    vágjátok ti azt a formációt, hogy Dogz? :DDDD
    :DDDDDDDD kegyetlen harcosok
    voltak egyszer az interaktívba (Viva Tv) és meséltek magukról és egyszercsak betelefonált Siska és leoltotta őket, hogy ennyi pénz, annyi pénz stb.stb, tehát égtek mint a geci...
    és most erre a Dogz csinált egy számot és arra egy klippet amiben Siska-t oltják :DDDDdddd, ha Siska visszaoltjaőket darabokra fognak esni mert valami kegyetlen odamondják a dogzok srácok :ADSASdasdasd

    http://dogz.hu/klippek/Fogd be.wmv
  • Mincsi
    #1255
    hálám
  • Kanál
    #1254
    boldog karácsonyt/húsvétot/ születésnapot
    http://fs05n5.sendspace.com/dl/752b132621fed9b1e2a720db8057cd19/46177d1d/d8tcmj/RidDLER-Kicsimnek.mp3
  • Mincsi
    #1253
    nem akarod elküldeni nekem azt a számot?
  • Csesza
    #1252
    de lehet, csak ha nem jelent meg akkor elvileg ez valahonnan letőlthető volt vagy nem? és az kéne, hogy honnan?!

    mert arra lehet még gondolni, hogy salátából lett kivágva, de nemhiszem, mert ott belebeszélnek direkt a számba, hogy nem legyen érdemes onnan kivágni...
  • Maco13
    #1251
    srácok nem lehet hogy ez a szám még nem jelent meg lemezen?
  • Csabesz6
    #1250
    szintugy nálam is
  • Csesza
    #1249
    spanomnak is ugyanígy ennyi :P
  • Kanál
    #1248
    kicsimnek
    előadó: Riddler

    Ismeretlen album (2005.03.03. 6:54:43)
    nálam ennyi van :P szerintem nem is volt albumon