6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #2738
    Azon vagyok. :D
  • rooney8
    #2737
    Lécci lécci lécci :D Nem olyan sürgős, csak tedd fel :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2736
    De megpróbálom feltölteni a többi moviet is, csak most ilyen szarakodós kedve van a netemnek és mindig megakadt a feltöltés. :S
  • DarkEvilPiccolo
    #2735
    Igen.
  • rooney8
    #2734
    Azt a rohatt. Ennek k**va jó aminősége :D Arrol az oldalról van amit belinkeltél?
  • gabeszg
    #2733
    Én 2002-3 ba láttam végig a z-t pedig megvoltam hallva kb régen érte és mivel ez idővel nem változott ezért neten vmi fószertől anno megvettem nekem is ez a 4.változat de most fogom kiiírni és ennyyi ha lessz magyar szinkron ha nem én ezt fogom nézni(pedig eleinte nagyon idegenkedtem a japán részektől most meg már a magyar részeket is inkább úgy nézem).Ja amúgy a speciálra gondoltam, kár h nincs semmi fejlemény.
  • DarkEvilPiccolo
    #2732
    Egy profi magyar felirat kellene már a DB-hoz... A magyarországi DVD megjelenésnek pedig nagyon tudnék örülni. Tuti megvenném az összes DVD-t.
  • DarkEvilPiccolo
    #2731
    Hát engem különösebben az sem érdekel, hogy leadják-e a TV-ben valaha, és a szinkron sem érdekel.
    Aha, hát hogyne. Kétlem, hogy bárki megtudná szerezni azt a hülye szinkront csak úgy. Max. a pénzes emberkéknek van némi lehetőségük rá.
  • cocobanana
    #2730
    akadjatok már le a témáról,úgy sem fogják adni már a dragon ballt magyarországon,nem értem mit nem lehet ezen felfogni,ha annyira akartál volna már rég leadták volna. akinek meg kell a dbz kis logikával + rámenőséggel megszerzi magyarul az összes részt....
  • datango
    #2729
    dermesztő a kirááály :D
  • rooney8
    #2728
    Most kedvet csináltál, hogy folytassam a dbz nézését (140. rész jön:D)
  • rooney8
    #2727
    Jah 14 vok A szinkron lehet új, csak az emberek legyenek ugyanazok. Már úgy megszoktam mindenkinek a hangját :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2726
    Hát akkor te meglehetősen fiatal vagy. :DD Amúgy az Animax lehet, hogy teljesíti a kívánságodat. :D
    Szerintem előbb-utóbb tuti le fogja adni a DBZ-t. Csak gondolom új szinkron lesz alatta. Remélem az már jó szinkron lesz.
  • rooney8
    #2725
    Az lehet, de azért nekem is voltak érdekes pillanataim. Kiskoromba azért imádkoztam, hogy vetitse le az rtl a le nem adott részeket, vagy leegalább láthassam valamilyen módon :D (És lám sikerült :D)
  • rooney8
    #2724
    Én akkor még azt se tudtam mi az a net :D 6éves voltam 2000-be :D Ma meg már elég egyszerű beszerezni. (Csak sajnos a szinkronokat nem :( Igen én szeretem a szinkront :D )
  • DarkEvilPiccolo
    #2723
    Szerintem olyan nagy/kitartó(megszállott, idióta) DB fan mint én, nem sok van a világon.
  • DarkEvilPiccolo
    #2722
    Annak idején kicsit nehezebb volt beszerezni a részeket. Hatalmas dolognak számított az, ha végre találtam valami DVD Rip szerűséget. :D
    Volt vagy 4 féle DBZ verzióm, de általában mindig jött valami jobb minőségű. Arról meg nem is beszélve, hogy legelőször csak angolul lehetett látni DVD Rippeket. De szép idők voltak azok. :D Mindig rohangáltam haverokhoz akiknek volt netjük, hogy had tölthessek DB-t. :D
    Már nagyon teli volt a hócipőjük velem. :D
    Hú hányszor mentem be a tőlem 60km-re levő Pécsre azért, hogy haverom kóteres netjét kihasználhassam. Én szabályosan vért izzadtam, mire beszereztem mindent fullos minőségben. :D
    Ez az egész olyan 2001-2002 környékén volt.
  • rooney8
    #2721
    Egyszer már elkezdtem, csak lefagyott a gép :S. Ahol most találtam a többit ott kb 300-400megás egy "rész".
    1 év? :D Nekem egy éjjel alatt lejött a fél DBZ (najó 1 nap alatt :D)
  • DarkEvilPiccolo
    #2720
    Akkor ott van a DBZ movie 1 azt legalább szedd le. Megáról gyorsan lejön. Amúgy sehol máshol nem lehet találni ilyen jó minőségben DBZ moviekat.
    De amúgy nagyon türelmetlen vagy. Én vagy 1 évig szoptam mire lejött a full DB gyűjteményem.
  • rooney8
    #2719
    Áááá inkább hagyom ezt a torrentes dolgot. Tökre belassitja a netet és kb jön 50kB/s-el (12GB az csomó idő ilyen lassan). Inkább majd letöltöm valami fizetős oldalról. Most találtam egy jót :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2718
    rooney8: Nincs mit. :D
    gabeszg: Gondolom az új speciálra gondolsz. Arról nincs semmi új hír.
  • rooney8
    #2717
    Nah, asszem megvannak :) Bár elég nehéz volt kikalkulálni a sok kocka közül, de sztem jókat jelöltem ki :) Még1szer kösz
  • gabeszg
    #2716
    Arról az új dbs cuccról amit mondtatok van vmi hír?
  • DarkEvilPiccolo
    #2715
    Nah itt van (végre) a DBZ Movie 01
  • rooney8
    #2714
    Sima DB-t nem szeretem :D Amúgy kéne az extra cuccok is, de ebben a szarban nem bírok eligazodni :) Mind1, ha hazaérek, akkor még megnézem mit tehetek :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2713
    Fel kellene tenned a japán vagy ázsiai vagy fene tudja milyen nyelvi csomagot. :D Amúgy elvileg ezek japán karakterek. De most akkor az extra cuccok nem kellenek?
    Meg szinte 100 százalékig biztos vok benne, hogy a sima DB speciáljait soha nem láttad, vagy tévedek? Szóval én csak azt mondom, hogy érdemes lenne azokat is leszedni vagy annyira nem bírod a sima DB-t vagy mi?
    Minden esetre itt vannak a moviek, speciálok, meg a Z OVA címei:

    【アニメDVD】ドラゴンボールGT 映像特典 SP1 TVスペシャル 「悟空伝!勇気の証は四星球」 [640x480 WMV9].wmv 411 MB DBGT speciál

    【アニメDVD】ドラゴンボールZ SP1 「たったひとりの最終決戦 ~フリーザに挑んだZ戦士孫悟空の父~」 (VGA WMV9 WMA9).wmv 381 MB DBZ Bardock speciál

    【アニメDVD】ドラゴンボールZ SP2 「絶望への反抗!!残された超戦士.悟飯とトランクス」 (VGA WMV9 WMA9).wmv 513 MB DBZ Trunks speciál

    【アニメDVD】ドラゴンボールZ 映像特典 公式ビジュアルガイド DRAGON BALL Z 外伝 サイヤ人撲滅計画 上巻 (VGA WMV9 WMA9).wmv 231 MB DBZ OVA 1.rész

    【アニメDVD】ドラゴンボールZ 映像特典 公式ビジュアルガイド DRAGON BALL Z 外伝 サイヤ人撲滅計画 下巻 (VGA WMV9 WMA9).wmv 286 MB DBZ OVA 2.rész

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第04作 ドラゴンボールZ 「オラの悟飯をかえせッ!!」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 454 MB DBZ Movie 01

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第05作 ドラゴンボールZ 「この世で一番強いヤツ」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 492 MB DBZ Movie 02

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第06作 ドラゴンボールZ 「地球まるごと超決戦」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 575 MB DBZ Movie 03

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第07作 ドラゴンボールZ 「超サイヤ人だ孫悟空」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 518 MB DBZ Movie 04

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第08作 ドラゴンボールZ 「とびっきりの最強対最強」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 604 MB DBZ Movie 05

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第09作 ドラゴンボールZ 「激突!! 100億パワーの戦士たち」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 608 MB DBZ Movie 06

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第10作 ドラゴンボールZ 「極限バトル!! 三大超サイヤ人」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 467 MB DBZ Movie 07

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第11作 ドラゴンボールZ 「燃えつきろ!! 熱戦.烈戦.超激戦」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 771 MB DBZ Movie 08

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第12作 ドラゴンボールZ 「銀河ギリギリ!! ぶっちぎりの凄い奴」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 636 MB DBZ Movie 09

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第13作 ドラゴンボールZ 「危険なふたり!超戦士はねむれない」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 650 MB DBZ Movie 10

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第14作 ドラゴンボールZ 「超戦士撃破!! 勝つのはオレだ」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 521 MB DBZ Movie 11

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第15作 ドラゴンボールZ 「復活のフュージョン!! 悟空とベジータ」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 631 MB DBZ Movie 12

    【アニメDVD】ドラゴンボール劇場版 第16作 ドラゴンボールZ 「龍拳爆発!! 悟空がやらねば誰がやる」 (704x390 WMV9 WMA9).wmv 621 MB DBZ Movie 13

    Remélem elég átlátható, és segítettem valamelyest.
  • rooney8
    #2712
    Jézusom :D Amikor megkérdezi, hogy melyik fájlokat szeretném letölteni, akkor csak kockák vannak :S Aztán megnéztem az oldalon a fájllistát és ott meg ilyen hülye karakterek vannak :S Mert nekem csak a Z és a GT cuccok kellenének.
  • DarkEvilPiccolo
    #2711
    Tessék: DB/Z/GT all movies + extras
    Ezeket tartalmazza:
    Sima Dragon Ball moviek 1-4
    Sima Dragon Ball 2 darab speciális rész
    Dragon Ball Z moviek 01-13
    Dragon Ball Z 2 darab speciális rész
    Dragon Ball Z OVA
    Plussz benne vannak a movieknak a reklámjai, Budokai 3 trailere, openingek, endingek, és még sok-sok extra.
    És ez mind nagyon szép minőségben! Ahogy nézem, most pont van seed, és nálam jön is full sebességgel, de szerintem most én is beszállok a seedelésbe. :D
  • rooney8
    #2710
    Hy!

    Tudnál küldeni valami torrentes linket, ahonnan a movie-kat és minden extra cuccost le tudok szedni (jó minőségben)? Köszi :)
    Magát a sorozatot megtaláltam, csak ott nincsenek extra cuccok :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2709
    6 órája töltöttem fel ezt a cuccot, és 99.8%-ig már felnyomtam, erre jött egy áramszünet és minden odalett.
    Ilyen nincs... Szóval sorry srácok, majd talán megint nekiállok, ha már nem lesz vihar. :S:S:S
  • DarkEvilPiccolo
    #2708
    Én is angol felirattal szoktam általában nézni. De amúgy nem mondta senki, hogy az angol feliratok rosszak lennének. :)
    De ezt nem értem. Ha kerestél hozzá angol feliratot, akkor gondolom tudsz angolul. De akkor miért mondod, hogy baj?
    Amúgy kábé 15 perc múlva belinkelek egy megauploados linket, ahova feltöltöttem az 1-es DBZ moviet. Onnan max. sebességgel le tudjátok kapni, és láthatjátok, hogy mennyire királyos a minősége annak a verziónak amiről én beszélek.
  • Gviktor
    #2707
    Találtam értelmes feiratot a Dragon ball-hoz a baj vele csak az hogy angol.
  • DarkEvilPiccolo
    #2706
    Hát ez nagyon változó. Elvileg(gyakorlatilag is) 400 mb-s videó már iszonyat szép minőségű tud lenni, legalábbis, ha olyan 45 perces a movie. Amik nekem vannak, azoknál elég sok ilyen 450valahány mb és annál szebb rip nincsen.
    De mondjuk ott van a 8-as movie, ami 1 óra 12 perces és az 771 mb.
    Szóval én mindenképpen ezt a verziót ajánlom ami nekem is megvan.
  • gabeszg
    #2705
    Szerintem is.Normális minőségbe 600 felett szokott lenni.
  • DarkEvilPiccolo
    #2704
    Én már egyszer belinkeltem neked egy helyet ahonnan leszedheted a lehető legszebb minőségben a moviekat...
    És mondtam, hogy esetleg még seedelném is ameddig le nem töltöd, de ezek szerint vagy nem vetted észre vagy nem tom.
    Amúgy amit most próbálsz letölteni nem nagyon ajánlom, mert igen kicsi a méretük, szóval gondolom, hogy a minőségük is nagyon gány lehet.
  • matyi60
    #2703
    http://www.dbzhevan.net/main.php?id=dbzmovies.html
  • matyi60
    #2702
    hello!! valaki próbálj már meg letölteni erröl az oldalról valameik dbz moviet mert én letöltöttem és nem indul el se gépen se dvd-n
  • DarkEvilPiccolo
    #2701
    Én is erről a verzióról beszélek. Végülis annyira 137 felett nem ratyi, szóval a szinkronos részek utáni részek feliratai egész jók, de nem tökéletesek.
  • rooney8
    #2700
    Ja, az nagyon szar :S :D
    A szmoryboy-osnak jó a hangja is meg a képe is ( nekem a felirattal sincs semmi bajom, igaz én csak 137 felett néztem feliratosan)
  • gabeszg
    #2699
    Én a dbzgt.hu s változatnál tapasztaltam hangelcsuszást meg feliratcsúszást pl.