6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • r4pt0r
    #2858
    Lehet, régen volt már. :P
  • rooney8
    #2857
    nekem meg van mind a 4 (ha jól emléxek 4-et adtak ki, mind1 az alényeg, hogy az összes megvan) :P :D
  • fsgh
    #2856
    emlékszem mikor kicsi voltam nekem is volt 2 ilyen kazettám:D
  • rooney8
    #2855
    Akkor rosszul emlékezel :P Hivatalosan csak az a 4 kazetta jelent meg ahonnan az rtl abbahagyta (120valahánytól 137-ig)
  • fsgh
    #2854
    nem tudom...én nemrég kezdtem el:D 113. résznél tartok még csak.:) Szal nekem a többi még ujdonság lesz nagyából:P
  • Drephis
    #2853
    erre gondolsz szerintem.
  • r4pt0r
    #2852
    Nem. Emlékszem még nyerni is lehetett ilyen kazikat.
  • gohanssj2fru
    #2851
    heh az nekem is fura h addig huzodik az 5 perc ... :D // én azt nem értem, h a cell game után ( az a kedvencem:P) kissé más lesz a rajzolási stílus.. a gt-ben pedig totál más. azt annyira nem is szeretem, bár nem mondom az sem rossz :) de pl hallottam h az már nem is akira t.-től van.. meg mindenhol mindig mást írnak ki a legjobb(vagyis legerősebb) csillagharcos..
  • csabamester89f
    #2850
    hello! van egy dbz-s klip, gohanrol szol a neve kryptonite. na az ugy kezdödik h gohan ssj2-ben van sétál és 3 fura figurával harcol. az benne van valamelyik movie-ban?
  • fsgh
    #2849
    Elég érdekes a Z-nek az idővonala... Freeza elleni harcnál 6-7 részen keresztül "pár perc" volt a bolygó felrobbanásáig, míg a 107 részben 2x 130nap telt el gyorsba:)(az utobbi nem gáz de a 6-7 részes elhúzást már kezdtem unni...)
  • rooney8
    #2848
    Dehogy is... Az rtl valahol a 120. rész környékén hagyta abba és utána 137-ig adták ki hivatalosan kazettán.
  • rooney8
    #2847
    Olyan is a minőségük :/ (Már ami a hangot illeti)


    Valaki erre: #2841 ?
  • r4pt0r
    #2846
    Ezeket adták ki hivatalosan kazettán.
  • ToCsEk
    #2845
    ezek voltak meg valakinek videókazin.
  • Janika114
    #2844
    Köszi a választ! Amugy ha már a szinkronokrol beszéltek az miért van h dbz-ben h a 243ik rész körül pár rész le van szinkronizálva utánna meg a 263ik körül van szinkonizálva megint majd a 278nál... szal h mért igy össze vissza van az a pár rész?
  • ToCsEk
    #2843
    db 153
    dbz 291
    gt 64
  • Janika114
    #2842
    Hello!
    Azt szeretném kérdezni h a DBZ az ugye 291 részből áll? És hogy a GT az hány részes? Köszi a válaszokat!
  • rooney8
    #2841
    Hali! (igen, megint én vok :D)

    Na rászántam magamat és végre megnéztem a dbgt második felét is :) (mert hát valjuk be, hogy az első felét nagyon elszarták... :/ )
    De lenne több kérdésem is ezzel kapcsolatban. Az egyik, hogy a végén amikor Goku elmegy Shenlong-al akkor hova megy, meg mér "olvadnak" bele a kristyálygömbök? Aztán a végén van a harc ifj. Goku és ifj. Vegita között... És ők átváltoznak ssj-be, de még a sorozatba, vagy valamelyik movie-ban mondták, hogy azok már nem tudnak átváltozni, akik negyedvérűek, vagy nem tudom hogy mondjam Meg a végén hogy jön vissza a "normál" Goku és akkor már hogy hogy felnőtt (hisz azt kivánták, hogy maradjön örökre gyerek, nem)?
    Egyelőre ennyi és ha még valami eszembejut írok :D
  • adamprof
    #2840
    a DragonBall Multiversenek mi a lényege? mert én nemnagyon értem :S
    nemis a szöveggel lenne bajom, hanem a képeket nemértem. Ottvan Vegetto és Brolly, a háttérben meg mögöttük Goku és Vegita... Valami story előzményeket nemtud valaki?
  • rooney8
    #2839
    Télleg valaki nem akarja nekem kinyomatni a dragon ball manga-kat (csak a zed től)? A pénzről majd megegyezünk :)
  • rooney8
    #2838
    Ezt nem is tudtam
    Kár hogy nem jelent meg az összes Unalmas napjaimon szívesen olvasgattam voln őket
  • DarkEvilPiccolo
    #2837
    Bocs, rosszul emlékeztem. Az első 2 kötet jelent meg nálunk csak.
    www.manga.hu
  • DarkEvilPiccolo
    #2836
    Mármint sima DB manga, mert Z manga nincsen. Vagyis van, de a mangában ugyebár nem lett a sima és a Z szétválasztva. Igen jelentek meg, asszem az első 3-4 kötet megjelent nálunk is.
  • rooney8
    #2835
    Még mára lenne egy utolsó kérdésem :D Magyarországon jelentek meg dbz mangák? Olyan amit lehetett kapni a boltokban? :)
  • rooney8
    #2834
    Én se nagyon :) (bár a GTA 4-et várom hogy megjelenjen pc-re :) )
  • DarkEvilPiccolo
    #2833
    Biztosan létezik. Én nem tudom. Nem vagyok egy GTA-s. :D
  • rooney8
    #2832
    Am most láttam youtube-on egy GTA Dragon Ball Mod-os vidit... Ez létezik? (gugliba beírtam adott is torrentes linket, de azért megkérdezem):D
  • rooney8
    #2831
    Igaz, kicsit túloznak, de hát kell az újitás :D Nekem akkor is tetszik :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2830
    Igen, lesz. Elvileg hetente jelenik meg 2 oldal. :S Nagyon lassan haladnak...
  • gabeszg
    #2829
    Én is olvastam (blogról láttam)És nekem is nagyon tetszik lessz abból még több vagy mi lessz?
  • DarkEvilPiccolo
    #2828
    Én olvastam (sajnos) az AF-et is. Nekem nem tetszik. Szerintem nagyon sok benne az irracionális kitaláció. A Multiverse viszont: THE BEST! :D
  • rooney8
    #2827
    Hy!

    Valaki olvasta már az AF-et? Ha nem, akkor mindeképpen tegye meg, mert nekem nagyon tetszik

    Meg van egy másik manga: Bragon Ball Multiverse elvileg ez is jó, de ezt nem olvastam el, mert angol^^
  • adamprof
    #2826
    köszönöm a választ
    csak nekem valami japán címekkel vannak elnevezve és soha nemtudom melyik melyik.
  • DarkEvilPiccolo
    #2825
    A Z movieknak nincsen magyar címe, mivel hogy nem jelentek meg Magyarországon hivatalosan... Amit meg a fanok fordítottak le angolról magyarra, az nem számít. :P
  • adamprof
    #2824
    valaki nem tudja véletlen a Z moviek címeit magyarul?
    amúgy nekem csak a dragonball moviek (a sima db moviek) hiányoznak a gyűjteményből, minden más megvan szuper minőségben XD
    meg csináltam magamnak borítót is hozzá :D
  • rooney8
    #2823
    Nekem tök mind1 csak legyen már valami :D
  • gabeszg
    #2822
    Az se rossz ötlet.
  • DarkEvilPiccolo
    #2821
    A GT és a Z között van jó pár év, de elvileg nem történt az idő alatt semmi. Szóval nem tudom, hogy mit tudnának azzal az idővel kezdeni.
    Inkább valami előzmények kellenének. Egy a csillagharcosokról szóló sorozat pl. :D
  • rooney8
    #2820
    És milyen igazad van :) a Z és GT között mennyi idő telik el?
  • gabeszg
    #2819
    Én amúgy af helyett egy dbz-gt közötti részeknek örülnék példáúl.