6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Japep
    #2698
    Én nem nagyon tudom, milyen verzió...a részek mellé volt téve, lehet rosszakat szereztem be... :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2697
    Hát nem tudom. Én speciel ekkora ratyiságokat azért nem tapasztaltam az Aszpoker - Overdose féle "fordításban".
  • Japep
    #2696
    Ja, meglehet, de ha az egyik percben siet, a másikban meg késik akkor az élvezet kárára megy... :S
    A befagyot arra értettem, hogy néha sokáig kinthagyja ugyanazt a sort és a többi meg nincs lefordítva. Sokszor meg marhaság van kiírva, mint ha ő találta volna ki... :S
  • DarkEvilPiccolo
    #2695
    "sokszor kihagy, befagy, csúszkál félperceket"
    Tudod, ez nem a fordítás hibája, sőt semmi köze ezekhez a dolgokhoz.
    Ha még csak ennyi lenne a gond akkor semmi gond nem lenne, mert egy időzítési problémát lazán meg lehet oldani.
  • Japep
    #2694
    Ja, szánalmas fordítások...sokszor kihagy, befagy, csúszkál félperceket...hihetetlenül szar, és még az "enyémhez" oda is van írva, hogy átnézve...pff

    Amúgy meg vagy 100 japán hangos (feliratos) rész után elértem az 5 szinkronoshoz...hát mit ne mondjak, nem gondoltam volna, de a szinkron nagyon szar...alig bírom megnézni azt a 10-15 db szinkronost... :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2693
    Jah, de az a fordítás kábé annyit ér mint egy kalap gané.
  • gabeszg
    #2692
    Dbnél meg Dbz nél is (dvdrippes verzióknál)fele kb nálam "lefordított" másik fele meg begépelt szinkronból ami hát elég rossz mert ugyebár pont ezért nézné az ember(többek közt).
  • Gviktor
    #2691
    Ennyi erővel akár mi csinálhattunk volna feliratot mert így nem nagy munka csak lemásolni a szöveget de most találtam angol feliratot ami nem passzol de inkább mint a magyar.:D:D
  • DarkEvilPiccolo
    #2690
    Sajnos nincs értelmes magyar felirat a sima DB-hoz... Amúgy a Z-t is elég sok részt úgy csinálták meg, hogy a magyar szinkron szövegét írták le. Komolyan mondom szánalom! És ezek az emberek akik csinálják a feliratokat elvárják, hogy köszönjük meg a "munkájukat"...
  • Gviktor
    #2689
    Sziasztok. Valaki nem tud valami értelmes magyar feliratot a sima Dragon ball 1- 153 részéhez mert amit találtam azok elég ratyik mert a magyar szinkron szövegét tartalmazzák amit hagy ne minősírsek. Tud valaki segíteni????
    Joey_The_Man
  • Vegetasan
    #2688
    Köszi!
  • DarkEvilPiccolo
    #2687
    DBZ Ova Hun Sub
  • Vegetasan
    #2686
    Sziasztok. Nem rég volt szó az ova-ról. Én is letöltöttem és most kéne hozzá felirat. Honnan lehetne hozzá azt is letöllteni?
  • DarkEvilPiccolo
    #2685
    A 140. rész pedig nincs meg senkinek. :P
  • gabeszg
    #2684
    139ig van magyar szinkronnal sok embernek.
  • rooney8
    #2683
    Lehet hogy már volt, de ez nagyon nagy:

  • matyi60
    #2682
    Én 130 vagy 140 dikig tudom magyar hangal!!
  • gabeszg
    #2681
    Én a 01-139es részeket (kedvend részleteket)is csak szinte csak japánba tudom "elviselni"(megnézni)már
  • DarkEvilPiccolo
    #2680
    DBZ 001-050
    DBZ 051-100
    DBZ 101-150
    Seed nem tom mennyire van, de akár seedelhetem én is. De általában ezeknek szokott lenni seedje.
  • ironhorses
    #2679
    És olyat lehet szerezni, hogy DBZ 1-138-ig japán hanggal magyar felirattal valahonnan?
  • REALista
    #2678
    Mintha magamat hallanám.Pár hónapja én is azt mondtam hogy zavaró a japán hang de sikerült letöltenem nagyon jó minőségben a részeket és már egyáltalán nem zavar sőt.Valószínűleg régen is csak azért nem jött be a japán szinkron mert csúszott a felirattal együtt + a képminőség is gyenge volt.:)
  • gabeszg
    #2677
    Én médiába még egyet se láttam pedig elég népszerü játék volt anno itthon is.
  • DarkEvilPiccolo
    #2676
    Én Pécsett a Tescoban nem olyan rég láttam asszem az összes Budokait + Tenkaichit is.
  • rooney8
    #2675
    Régebben volt 576-ban, de mára már egyet se látok (sajna).
  • gabeszg
    #2674
    Vagy megvesziAmúgy itthon elég "kevés" helyen lehte kapni a dbs konzol játékokat.
  • rooney8
    #2673
    Általába torrent, vagy warez.
    Amúgy google a barátod :)
  • matyi60
    #2672
    hello!! akinek van ps2 je az honna töltöi rá a dbz játékokat??
  • DarkEvilPiccolo
    #2671
    Hát szerintem nem lesz mindenki számára élvezhető, mert sokan nem bírják ezt a stílust. Köztük én sem... De mindenképpen bepróbálom majd.
  • gabeszg
    #2670
    http://pc.ign.com/objects/900/900636.html és "nemsokára"ez is megjelenik szóval türelem végre lessz pc-nn egy élvezhető nagyon jo dbs game
  • gabeszg
    #2669
    Én egy vidéki rokonommal "nyomtam" végig aki életébe nem látott x360at de tutorial végig egyet én egyet ő alapon mondom max 2óra és vége a játéknak ami sajnos elég szomorú, mert sokáig vártam(mint kb lost játék és ua)
  • Japep
    #2668
    Köszi! :D
  • rooney8
    #2667
    Nekem az nem jön be...:S
    Sztem normális dbz játék nincs pc-re (vagyis van, de olyan ami kielégíti az én vágyaimat nincs :D )
  • Kanál
    #2666
    bid for power
  • Japep
    #2665
    PC-re van valami jó DB-s játék? :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2664
    gabeszg: Hát itt van pl egy videó a Burst Limitből, ami alapján kábé olyan lehet mint a klasszikus Budokaik, csak sokkal jobb kivitelezésben, ami azt jelenti, hogy nekem tuti sokkal jobban bejönne mint a Tenkaichi bármelyik része, sőt valószínüleg a Burst Limit lenne a kedvencem, ha tudnék vele játszani... Tulajdonképpen szerintem ezt hívhatnánk akár Budokai 4-nek is. Amúgy írták is még annó amikor még nem tudták, hogy Burst Limit lesz a címe, hogy "jön a Budokai 4".
    De végülis mind1, mert én a mai napig el vagyok a B3-mal.
    matyi60: Próbáld be ezt. Bár nincs seddje, de én seedelem amíg töltöd.
  • matyi60
    #2663
    hello!!!nem tudná valaki megmondani nekem h honnan lehet letölteni a DBZ movieket??? jah és ha valakit érdek 140 magyar rész tudok h hol lehet megnézni!!!
  • DarkEvilPiccolo
    #2662
    Nekem a Tenkaichik sem tetszettek már... A sima Budokai 3 a legjobb szerintem. A Burst Limit meg inkább a sima Budokaikra hasonlít inkább, szóval gondolom nekem jobban bejönne mint a Tenkaichik.
  • xBIGMONEYx
    #2661
    hello!!
    ha valakit érdekel kártya az szóljon!!
    vanegypár!!:)
  • gabeszg
    #2660
    Én ugyanígy voltam eddig az x360al.De amúgy a budokai t. 2 sztem jobb(nem grafikára hanem minden másban).
  • Japep
    #2659
    :(
    Köszi!