6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Androsan666
    #2538
    Hát lehet, végülis nem kizárt. Ez a fenti kép nagyon aranyos. Na igen ez is egy módszer Cell legyőzésére. XDDD
  • gabeszg
    #2537
    Igaznak igaz, de szerintem úgy se jövünk rá pontosan, hogy miért volt mert erre nem utaltak
  • Danny1987
    #2536
    nekem van egy elméletem hogy trunksnak gotennek meg branak miért nincs farkuk.
    Mert amikor megszülettek az apjuk már képes volt szuperharcossá változni.
    Ez az egy közös pont van bennük.
  • DarkEvilPiccolo
    #2535
    Bocs de szerintem ez csak valami légbőlkapott infó, mert hivatalos iromány tudtommal nem támasztja ezt alá. Lehet, hogy valami rajongói oldalon olvastad, mert azokon ált. szoktak hülyeségeket(saját kitalációkat) írogatni a kedves fanok...
  • gabeszg
    #2534
    Gotenét(is)?
  • Androsan666
    #2533
    Hát, Trunks és Bra farkát levágták a születésük után, legalábbis én ezt olvastam.
  • ironhorses
    #2532
    Kössz!
  • DarkEvilPiccolo
    #2531
    Létezik magyarszinkron/felirat is hozzá, csak a magyarszinkron az első 13 részhez(bár én kicsit máshogyabban tudom) nincs meg senkinek.
    Felirat pedig minden részhez van az AnimeAddicts-on.
  • ironhorses
    #2530
    Sziasztok! A sima db első 13 része nem létezik magyarul? Felirat sincs hozzá?
  • rooney8
    #2529
    Semennyi...
  • Rage47
    #2528
    mekkora hülyeség, előbb kell adni a pénzt, aztán talán odaadják a szinkronos változatot?:D
  • Gokou
    #2527
    Ha lenne annyi FELESLEGES zsém tuti megvenném (ja és feldobnám fizetős FTP-re, nem ugy mint az a társaság aki gyűjti a pénzt... na nemááá én nem nézhetem ha nem adok bele, ők meg igen, azééé álljunk már meg !!!)

    De mivel nincs money (és vszínű nem is lesz a közeljövőben sem) így maradok a japán hangnál xDxDxD
    Bár lehet beledobok egy 10-est, csak elég lehúzás szaga van ennek az egésznek, azért sem erőltetem túl ezt a átutalás dolgot, vszínű várok még egy hónapot és ha azt látom gyűllik a pénz rendesen ahogy kell, beleadok én is (f*szom nemár, nehogy lemradajak már rólla ,-)
  • gabeszg
    #2526
    kimaradt a "fölösleges" szó a mondatból.Amúgy én ezt a filmet így nagyon már nem is várom inkább a játék lessz a komoly szerintem.
  • gabeszg
    #2525
    Én arra lennék kiváncsi hogyha lenne annyid akkor télleg arra szeretnéd költeni?
  • Gokou
    #2524
    Még csak fél milliót sikerűlt összegyűjteni??? xDxDxD
    Hát az még messze van a 3 millától !!!
    (kiváncsi lennék azért ha pl. nekem lenne 3 millám és azt mondanám ezeknek a se**fejeknek hogy kifizetem mind, akkor erre mit lépnének???
    Hoppá !!!)
  • DarkEvilPiccolo
    #2523
    Bassz, mekkora hülyeséget beszélek... :S Ők is félvérek voltak, akárcsak Gohan. Szerintem Toriyama úgy gondolta, hogy ejti ezt a farok/gorillává változás témát.
    Vagy az is előfordulhat, hogy volt nekik mikor születtek, csak kitépték nekik rögtön születésük után. :P
  • DarkEvilPiccolo
    #2522
    Nekik azért nem volt, mert ők már csak negyed részben Saiyajinnek.
    Lehet, hogy mi itt vagyunk(bár én már bőven elég idős voltam annak idején mikor ment a tv-ben), de elvileg könnyedén előfordulhat, hogy egy 8 éves kiscsávót befolyásolnak az ilyen jelenetek.
    Ha valami éjszakai időpontban ment volna a DB, akkor nem lett volna semmiféle betiltás...
    Viszont akkor a nézettsége is jóval kissebb lett volna, így meg hatalmasat kaszált az rtl klub.
  • zenemano
    #2521
    S mennyi pénz gyűlt össze eddig a (Songokus) perselyedben?
  • rooney8
    #2520
    Én most vok 14 éves és amikor ment a tv-be a dbz, akkor azt néztem. És láss csodát itt vagyok (és nem vagyok zakkant, teljesen normális vok)...:D
  • gabeszg
    #2519
    A namekoknak ien lilás cucc van nem vér (bár raditzos részeknél még vér:) )Mind1 nem ezekből ált vagy nem erről szólt és ez a lényeg.Amit viszont én nem értek, hogy Gohannak volt farka viszont Gotennek Trunksnak vagy Bra nak miért nem volt?
  • zenemano
    #2518
    De le ám mint a huzat, full minőségben.
    És egész jól halad a gyűjtés is rá, nemsokára elérjük a fél milkót és úgy néz ki lesz még jópár ember, akinek símán megér ez a 148 óra (DB+DBZ) 4000 Ft-ot, de az egyik srác 10 000-t adott bele...
  • Kanál
    #2517
    ezt is elmondták, gohan csak félvér csillagharcos az anyja "sima" ember. ugyanez a helyzet trunksnál.
  • csabamester89f
    #2516
    Hali! Az egyik részben Vegita elmagyarázza hogy a csillagharcosoknak nem ö a haja (kb 148. rész) erre Goku mondja hogy neki ez még fel sem tűnt. De mint tudjuk Gohan amikor mentek a Namek-ra rövid gombafrizurája volt, a Cell-es részeknél pl amikor a szellem és idő szobájában elöször eléri az SSJ1 szintet egyértelüen hosszu haja van. Pedig ö is csillagharcos, tehát elvileg nem kéne hogy nöjön a haja. Valaki el tudná magyarázni ezt?
  • DarkEvilPiccolo
    #2515
    A lényeg, hogy nem az rtl klub kölyök klub című műsorába volt való a DB!
    Ezért is tiltották be, mert szabályt sértettek azzal, hogy rossz helyen adták rossz időben...
  • DarkEvilPiccolo
    #2514
    Persze egyértelmű, hogy nem az ilyen jelenetekből állt ki a DB, de azért volt éppen elég mennyiségü ilyesmi jelenet is.
    Csak nem annyira maradnak meg ezek a jelenetek az emberek fejében, mert nincs olyan sok vagy mittomén, de én aki már kívülről fújja az egész DB-t, teljesen beleivódtak az agyamba még ezek a részek is. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2513
    Akkor ti mit néztetek? :D
    Piccolo többször is letépte a saját kezét.
    A namekoknál is asszem voltak végtag hullások.
    Gokut és Raditzot átlyukasztotta Piccolo makankosanpo támadása, és Raditz egy elég nagy adag vért kiokádott.
    Yamchán szabályosan átnyúlt Dr. Gero és csöpögött a földre az egy lavor mennyiségü vér.
    Dodoria kitöri az egyik öreg namek nyakát, bár ott nem volt vér, de azért eléggé nyugalom megzavaró jelenet volt, legalábbis annak aki nem bírja az ilyesmit.
    Piccolo Daimao testén átmegy Goku amikor kinyírja.
    Még sorolhatnám a számos ilyen valamit, és ez mind-mind benne volt a francia cenzúrázott verzióban. És persze ezt a verziót adták nálunk is.
    Szóval azért nah. :D
  • Gokou
    #2512
    Így van !!!
  • gabeszg
    #2511
    Itt a cenzurázott verió volt nagyon sok fröcsögő vért nem igazán láttam én.
  • Gokou
    #2510
    Nem kell azért eltúlozni, a Dragon Ball se volt kemény annyira !
    érdekes én gyerekkoromban mikor néztem a DB-t megsem fordult a fejemben hogy megöljek vkit, vagy kiugorjak az ablakon, felfogtam józan parasztésszel hogy mit csinálnak a rajzfilmben, de ezekszerint voltak ilyen aberrált állatok, akik nem tudták megkülönböztetni az illuziót a valóságtól, na ott se volt rendben vmi... !
  • InfectedMann
    #2509
    Mikor év elején több hétig beteg voltam sokan néztem a CN -t, de én egyik említett rajzfilmben sem láttam, hogy fröcsög a vér, embereket szelnek ketté, lukasztanak át stb. :)
  • Gokou
    #2508
    Így meg sajnos az életben nem lesz meg végig szinkronosan a teljes anime, ami elég szomorú (10 év eltelt !!! mennyit kell még várni rá: 20 évet???)
  • Gokou
    #2507
    Unokaöcsém (4 éves) Robotboy-t, Fantasztikus 4-est, Samurai Jack-et néz !!!
    Ezekben nincs erőszak???
  • Gokou
    #2506
    Jól tették !!!
    Egy pár hülyével kevesebb!!!
    Mi itt vagyunk az a lényeg, vki sajnos nagyon beleélte magá...
    Most erre mit mondjak???
  • Rage47
    #2505
    le van szinkronizálva az összes DB Z rész? :O
  • gabeszg
    #2504
    Ez igaz.De (már bocs) mien bolond lehet az aki ezt az egésze be is veszi, az jó hogy szereti(én is szeretem, napi rendszerességel nézem is hiába láttam jópárszor már)de véletlenül se hiszem el, hogy bármi igazságalapja is legyen és ez igy volt anno amikor gyerek voltam meg most is.
  • gabeszg
    #2503
    Sztem ők attól akarják megvenni akitől 202kapta(?) és ez az ember anno pénzért szerezte meg(lopatta ki) a szinkronokat.De amúgy nem lenne rossz ötlet amit mondassz de 1.nem fog ez lenni 2.midenki várná, hogy mikor raknák fel torrentre és úgy akarnák megszerezni az egészet.Szóval potenciális fizető kevés lenne.
  • InfectedMann
    #2502
    4-5 éves gyerek ne nézzen anime -ét.
    Az anime -ok nagy része nem gyerek mese. Főleg nem a DB. Nem hiába nyírta ki magát anno annyi fogyatékkal élő pisis hülyegyerek.
  • Gokou
    #2501
    Na most megakarják venni, vagy már megvan???
    Mert én úgy tudtam 202-nek van meg, és ő is vette vkitől (de hogy kitől az jó kérdés, lehet ingyen kapta !!!)A lényegen nem változtat: ha már megvan annyi hogy csinálnának egy FTP vagy Torrent oldalt és feldobnák a cuccokat, aki meg leakarja töteni fizessen érte, ugyis ugyanugy visszajönne a pénz mint ahogy most beakarják szedni a jónéptől a 3 millát, amit tuti hogy A BÜDÖS ÉLETBEN NEM GYŰJTENEK ÖSSZE (főleg nem ebben a csóró Országban) !
    Meg azt sem értem meddig akarnak még a rajongók türelmével játszani???
    A végtelenségig nem lehet ezt csinálni: "Figyeljetek minekünk megvan össz. magyarul, de ti az életben nem láthatjátok, max ha tejeltek mint az állat"
    Hát köszi, én aztán nem pénzelek ilyen senkiháziakat, akik még egy épp bizonyítékot nem mutattak hogy meglenne az összes magyarul.
  • gabeszg
    #2500
    Állítólag pénzbe került annak akitől meg akarják venni.
  • Gokou
    #2499
    Animekra áttérve, Magyarország a béka segge alatt van animeszinkronokba!!!
    Hát igen...
    Én imádom szeretem a japánokat, meg a japánnal kapcsolatos dolgokat, de azért több animet is leszinkronizálhatnának ebben a tetves Országban mert vannak ilyen-hasonszőrű emberek, akik lusták olvasni, és örűlnének neki ha kis Országunk fogná magát megvenné (itt milliókról van szó tudom) a jogokat és leszinkronizáltatná, természetesen nem olyan szar szinkronokra gondolok itt mint pl: a Death Note, mert tudunk mi ha akarunk !!!Az is érdekes: ami nem érdemelné meg, mert annyira szar azt lefodítják, ami meg megérdemelné azt nem fordítják le, vannak olyanok amik teljesen élvezhetetlenek, na azokat csakis japánul eredetiben !!!