6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • kimiw
    #4619
    Új oldalam címe:
    http://musicalzon.freebb3.com/index.php
  • xxxpaulxxx
    #4618
    jaja én is most gondolkodom, hogy elkezdem a simát megint, mert imádtam... a GTtől meg félek, de inkább az jön lehet...
    viszont a moviekra is kiváncsi vagyok:D
  • gohanssj2fru
    #4617
    hát igen én is így szoktam :D de így jó mert mire a végére érek az eleje jó mert már elfelejtettem mi volt benne:Dmost a moviekat nézném újra ha nem szenvednék az elcsúszásokkal:P
  • xxxpaulxxx
    #4616
    mondjuk azért itt látszik, hogy vegita csak egy szájhős

    ő a legnagyobb harcos meg minden, de ő otthonmaradt punnyadni:D
  • xxxpaulxxx
    #4615
    azt én értem és tudom, hogy ezt akarta jelenteni ez az egész, de akkor is iszonyatosan mintha le lenne sarkítva:D
  • r4pt0r
    #4614
    Gokunak mindig a harc volt az első, mindig kereste a kihívásokat.
  • xxxpaulxxx
    #4613
    Én bírtam a DB végét, mert tudtam hogy utána jön egy mégjobb folytatás:O

    De itt... a DBZ vége... hát... csak úgy otthagy mindenkit egy feka srác miatt, aki elvileg a legádászabb ellenségének a reinkarnációja?
    Fiai le vannak szarva? Felesége?....

    Szóval én már itt érzem hogy szarl esz a gt:D
  • Lirion
    #4612
    Na én ilyeneket nem figyeltem sose. Amúgy azt nem vágom, mi a bánat értelme volt a sima DB-ben az utolsó 5 résznek, a torna után, totál időhúzás az egész, nem is kapcsolódik a sztorihoz se..

    Az meg vicces, hogy a KAI-ban most azt mondták, hogy a genki damahoz 10 mp kell, aztán freeza ellen meg nem tom hány részen keresztül gyűjti goku az energiát.. remélem, azokkal a részekkel nem fognak finomkodni és elszaladnak majd a bárdok a film vagdosásánál.
  • kimiw
    #4611
    Új oldalam címe:
    http://www.punbb-hosting.com/forums/musicalzon/
  • xxxpaulxxx
    #4610
    óóóó abszolút nem volt gyors... a Dragon Ball-al kezdtem még kb októberben.... és most sikerült befejeznem a 444 részt... volt amikor 1-2 hónapig nem néztem, volt amikor napi 1-2-3... de volt... mint pl az elmúlt hetekben, hogy megállás nélkül néztem:)
  • xxxpaulxxx
    #4609
    miért nem inkább a sima +z-t:D
  • WuFraZselic
    #4608
    én szinte minden évbe előveszem, és végignézem a Z + GT-t... nemtudom miért, de szükségem van rá :D
  • gohanssj2fru
    #4607
    1. Egy ismerösömtöl kaptam meg DVD-n a német részeket, nem tudom neki honnan volt meg:D
    2. Az a vallomás nekem is tetszik:) De amúgy a valloságban is elismered ha vkit bírsz de ha úgy adodik a helyzet elmondod mindenekXD van ilyen
    3. gyors volt:Dén még várok erre az élményre, de ez a legjobb:P akkor nem jó amikor már végignéztem, az nem jó érzés:SXD
  • xxxpaulxxx
    #4606
    Végig néztem...

    életem legnagyobb filmes/sorozatos élménye volt:)
  • xxxpaulxxx
    #4605
    ejjj... köcsög Nam csak akkor teszi fel a kezét, amikor Herkules kéri....
    Bezzeg én még emlékszem amikor Songoku segítségével kapott vizet a települése:D
  • xxxpaulxxx
    #4604
    a namek sárkány egyszerre csak 1 embert tud feléleszteni?
  • xxxpaulxxx
    #4603
    Vegita is jófej... egyszer kimondja hogy son goku a legjobb barátja, aztán meg... egy nyomorult kis senkiházi vagy son goku:D
  • xxxpaulxxx
    #4602
    XD:D

    Viszont ez a Vegita "vallomása" (280. rész végefele) csodálatos! A legjobb duma az egész sorozatban...:)
  • gibson9
    #4601
    Pontosan ez az a név amin én is a legjobban kiakadtam :D
  • xxxpaulxxx
    #4600
    én most ezen borultam ki:
    sibitoXDXDXD
    ezt hogy gondolták... am agyarok nem gondolkoztak, csak fordították a franciát?:D:D:D
    Neptunusznak hívják a magyarban, angolban Supreme kai, japánul Kaioshin... Kibito az rendben van... angolul és japánul is ez...(eskü nki van a legjobb neve:D)
    És ebből összerakták a sibito-t?:D angolul kibito kai japánul: kibitoshin
    fasza:D
  • gibson9
    #4599
    A Buu-sagát én is németül néztem :D Nem szeretem a német szinkront egyébként, de sajnos csak az volt. Viszont a nosztalgia miatt, nekem bejön a magyar szinkron is mert azzal néztem ugye anno, amíg adták az rtl klubbon. Viszont a fordítások borzalmasak benne :D
  • ironhorses
    #4598
    Igen! Biztos az is számít, hogy ki melyiket látta, szokta meg először. És azok a német részek letölthetőek valahonnan?
  • gohanssj2fru
    #4597
    nekem a Buu-saga mindig németül jutnak eszembe, mert úgy láttam elöszörXDde ott egész jók a hangok:)
  • xxxpaulxxx
    #4596
    hát igen, ízlések és pofonok, én nem tudnám elviselni azt a nyávogást meg hanglejtést, meg hogy mindenkinek kb ugyan olyan a hangja:)
    Magyarhoz szokott a fülem, ezt szerettem meg kiskoromban:)
  • ironhorses
    #4595
    Kinek mi az ízlése! Én a japán hanggal nagyon élvezem a DBZ-t, de most, hogy megvannak a 140 fölötti részek elkezdtem nézni és én nagyon unom vele. Nem tudom megnézni őket. De mondom, kinek mi tetszi. Számomra szörnyű a Magyarhangja az egész DBZ-nek. A 140 elöttieket is japó hanggal nézem.
  • xxxpaulxxx
    #4594
    amikor Buu megeszi az emberkéket, akkor a csajoknak illetve Daborának miért nincsen lábuk a túlvilágon?:D
  • xxxpaulxxx
    #4593
    de nem, mert ők nem fuzionáltak hanem... egybeolvadtak... hú nem emlékszem milyen szót használt erre Sátán:D de Nail-al is valami ilyesmit csinált...

    De sztem tök poén az, hogy egyszerre beszél pl vegita és goku:D
  • rooney8
    #4592
    Szerintem az nagyon idegesítő :@ :D Ennyi erővel sátánnak és a mindenhatónak is egyszerre kéne beszélni :P
  • xxxpaulxxx
    #4591
    vááá de kár, hogy fúzióban nem beszél a 2 hang egyszerre, mint a japánban:/
  • xxxpaulxxx
    #4590
    fasza... 263tól úgy érzem egyre trágyább a szinkron minősége...
  • xxxpaulxxx
    #4589
    tudom, de inkább legyen gotránk, mint vinnyogjon japánul
  • ironhorses
    #4588
    -n
  • ironhorses
    #4587
    Trunks meg Tránk. Ebből jöntt és gagyi nagyon!!!!
  • xxxpaulxxx
    #4586
    hmmm Gotenks magyarul Gotránk?:D Ez most komoly?XD
  • xxxpaulxxx
    #4585
    nem tudjátok van-e valamilyen DB játék gépre (akár ilyen házi barkács is, csak legyen befejezve... nem úgy, mint 1-2 rpg maker verzió:D)?
  • Roland00726
    #4584
    hát igrn de sztem minden magyar szinkron megszokható még ha nehezen is meg sztem nagyonsokmindenkinek más lenne a hangja pl Vegitának a legjobb sztem tuti nem az meg még sorolhatnám de az a lényeg h maygar legyen:D, mindne megszokható xD
  • xxxpaulxxx
    #4583
    Hát ne mtudom, ha le is szinkronizálnák az is qrvaszar lenne sztem...
    alapból sztem songokunak sem a gyerekhangja lenne... és már ott el lenne baxva:D
  • Roland00726
    #4582
    ahha hát remélem igy van:D xD
  • newtrep
    #4581
    am én úgy tudom hogy az animax megvette a GT vetitési jogait és vmikor elkezdi ha jól tudom vetiteni.lehet hogy pár srác lenyulta a szinkront a vetitőböl és most igy van meg nekik mint ahogy szokták csinálni mert ha megfigyelitek a dvd-k is fent vannak több héttel szinkronosan a magyar DVD kiadás elött
  • Roland00726
    #4580
    hja énis halllottam néhány embrtől már nem nagyon tudom mit higgyek de kituggya lehet leszinkronizálták én mondjuk régebben még aztse tudtam h a DBZ-t leszinkronizálták szal van egy kis remény...sztem:D xD