6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • zsolt2800
    #4699
    Vissza lapoztam,de csak ilyen megaupload-os feltöltéseket találtam, keresgéltem eleget nem egyből ide jöttem kérdezősködni. Nekem igazából torrent vagy ftp kéne, az se baj ha fizetős.
  • rooney8
    #4698
    #4694
  • zsolt2800
    #4697
    Hello! Van olyan oldal, ahol fent vannak a db és dbz részek nagyon jó minőségben szinkronosan, ha lehet nem olyan ahol ilyen megaupload-os és társai linkek vannak?
  • xxxpaulxxx
    #4696
    oda van írva, hogy mely linkek mely részeket tartalmaz
  • gumbo1888
    #4695
    Találtam rengeteg linket, de nem nagyon értem, hogy mi van.
  • xxxpaulxxx
    #4694
    lapozz vissza 1-2 oldalt:)
  • gumbo1888
    #4693
    Sziasztok!
    Nincs valami jó magyar oldal ahol fent vannak sorban a DB részek. Olyasmi mint a South Parknál a hostoffice. Gondolom torrenten fent van, de az tutti lassan jön.
  • xxxpaulxxx
    #4692
    Hehe XXI. Században Dragon Ballról (is) van szó:D
  • Vegetasan
    #4691
    Sziasztok! Október van! Lesz GT az Animaxon nem sokára?
  • xxxpaulxxx
    #4690
    digitálisan felújított, megvágott verzió
  • zsotesz
    #4689
    A Dragonball Kai az mi?
  • rooney8
    #4688
    http://www.animax.blogol.hu/ írta:

    Októberre, Conan csütörtöki helyére van tervezve a Dragon Ball GT, de még nem érkeztek meg az anyagok. A teljesen újfajta szinkronnal a későbbiekben esélyes lehet a "Dragon Ball: Kai" is. A szinkronhoz a sima és a Z sorozat régi szinkronjából néhány fontosabb színészt megpróbálnak megkeresni. A GT-hez tartozó speciál is levetítésre fog kerülni.
  • ironhorses
    #4687
    Mi van azzal az animaxos DBGT-vel???? Valaki nem tud róla infót???
  • xxxpaulxxx
    #4686
    csinálj
  • ironhorses
    #4685
    Nincs ilyesmi!
  • Danny1987
    #4684
    Hy!
    Nincs valami speci movie ahol mistic gohan küzd vegitával?
    Brolly vs cell esetleg?

  • gohanssj2fru
    #4683
    köszii:)
  • rooney8
    #4682
    kilehet, nem fog elbaszódni :)
  • gohanssj2fru
    #4681
    ki lehet törölni?:O:D nem b*szodik el akkor?:$:D
  • rooney8
    #4680
    rosszul gondolod :)
  • gohanssj2fru
    #4679
    gondolom ha már összeillesztettem az alkotó elemeket,akkor is meg kell öket tartanom:p
  • gohanssj2fru
    #4678
    csak a 154-155nél:S:D de oké:P
  • xxxpaulxxx
    #4677
    minden résznél vagy csak néhánynál? mert akkor vagy töltsd le újból, vagy töltsd le ugyan azt csak másik linkkel:)
  • gohanssj2fru
    #4676
    nekem isssssss :D
    _____________
    miért írja ki nekem a total commander h a crc fájl hibát észlelt?eddig ment a dolog:S
  • Androsan666
    #4675
    Kár hogy már nem adják. A Kai számomra üres, hiányoznak a fillerek, nekem azokkal volt kerek a történet.
  • ZeroHero
    #4674
    hi!
    Elnézést az OFF-ért, de szeretnék egy kis reklámot csapni a Dragon Ball mozifilm kritikámnak. Olvassátok el, kommenteljetek, és ha tetszik az oldal, maradjatok és ajánljátok másoknak! Köszi! És persze Dragon Ball 4eva'! :)
    A cikk elérhetősége: http://www.pactolous.netkey.hu/index.php?menu=news&to=cikk&hr=239
  • ironhorses
    #4673
    Ámmmen!
  • xxxpaulxxx
    #4672
    augusztus-szeptember-most már október... ebből tuti nem lesz semmi:D (bár...én a Z szinkronját se hittem el, amikor már kiadták, hogy kiadták:D)
  • CsepeLee fiú #4671
    Lesz. Októberre lenne tervezve, de még nem érkeztek meg az anyagok az Animaxhoz. Úfajta szinkronnal lesz, de a sima és a Z sorozat régi szinkronjából fontos színészeket megpróbálnak megkeresni.
  • xxxpaulxxx
    #4670
    olvass
  • DONGUBA
    #4669
    es onnan folytatodik ugyanazokkal a szereplokkel?
  • gibson9
    #4668
    az meg 64 részes ha jól emlékszem.. felirat az van hozzá, mert én is úgy néztem
  • DONGUBA
    #4667
    Es a gt hany reszes?
    Van magyarul vagy felirattal?
  • ironhorses
    #4666
    A wikipedián az Animax műsorkínálata közt ott van a Dragon ball GT. Most akkor lesz Gt vagy nem lesz Gt?
  • xxxpaulxxx
    #4665
    ez az átvezetés a szarabb gt-be:D
  • gibson9
    #4664
    Igen, a 291. rész
  • DONGUBA
    #4663
    Gyerekek most melyik az utolso resz?
    Amikor verseny van es songoku letiplizik azzal a kiscsavoval hogy tanitsa?
  • ironhorses
    #4662
    LófXsz lesz az animaxon nem Gt!!!
  • ironhorses
    #4661
    http://dbnetwork.freeblog.hu/archives/2008/07/01/Dragon_Box_RAW_DB__Z__GT_All_Movies_DVD_Rip/ Tessék a moviek!
  • Roland00726
    #4660
    egyébként nemtudna vki egy linket adni honnan lehet leszedni Dbz Movirkat jó minőségben??
    Angol szinkesen lenne a legjobb de ha japán az se baj előre is THX :)