6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • xxxpaulxxx
    #4419
    igen free download, azért 3 link, mert így van feldarabolva (total commanderben dupla katt a crc kiterjesztésű fájlra és összeáll:D) és nagyon jó minőség (kb 300 mega 1 rész:O)
  • Roland00726
    #4418
    jólvan ha megvan télleg a Gt szivesen cserélek veled...xd de akkor vegyélé már fel msn-re v add meg az msn-címed és beszéljünk ott na cs...
  • gohanssj2fru
    #4417
    Jah igen mert csak ezen a fórumon járok :P am. Gohan xD
    4415: akkor megnyugodtam :D gondolom legalább addig folyamatosan kerül fel :) és csak simán azokat a linkeket kell free downloaddal letölteni? és egy részhez amúgy miért van 3 link?:Pés viszonylag jó minőség?:Dnem vagyok finnyás, elég ha nézhető :D:)
  • megalodon
    #4416
    Figyelj már Roli!
    Ha küldök egy számlaszámot tényleg képes volnál utalni??
    Szerintem Te vagy a kamu. Nem is utalnál de a GT-t meg szeretnéd mi!??
    Meg azért mert nem válaszolok egyböl,mert dolgoznom is kell,nemérek rá egész nap itt ülni,már kamus vagyok!?
    Ennyire futja a gondolkodás,hogy ha nem irok akkor vagyok kamu? Más nem gyanús? Na mindegy. neked megvan a Z nekem a GT. Cserélünk? :P
  • xxxpaulxxx
    #4415
    Hát eddig csak annyit figyeltem meg, hogy egy songoku logo... de még addig sem jutottam el, hogy Fru van ráírva:D

    4414: Fent kell, hogy legyenek, senki nem fogja tudni szerintem törölni.
  • gohanssj2fru
    #4414
    szted a linkek amiket küldtél azok olyan 2 hét múlva is fenn lesznek?csak mert most kicsi a vinyo memóriája, és scak akkor veszek nagyobbat, és oda szeretném tölteni őket :$
  • gohanssj2fru
    #4413
    komolyan??:Dpedig már egy jóó ideje itt vagyok :P
  • Roland00726
    #4412
    igen az nagy poén h átbassza az embereket h kűldjék el a banszámlájára a zsét...de mind1 kurvára leszarom ...xD
  • ironhorses
    #4411
    Uhhhh... Fáj!!!
  • xxxpaulxxx
    #4410
    Jé én csak most vettem észre, hogy lányok is vannak köztünk:)
  • Bullitt
    #4409
    Neked tényleg fogalmad sincs, hogy mi az, hogy irónia. Egyszerűen poénként beírta, hogy megvan neki a GT...
  • Roland00726
    #4408
    mér lenné kén kamus??nekem télleg megvan de mind1 ja és sztem kamuzik mert mondtma h bármennyit fizetek a GT-ért és hagyjuk???na ezmár kamu de mind1 egy magánember nemtud érte oylan soakt perkálni szal ennyi...
  • ironhorses
    #4407
    Szerintem nem ő a kamus hanem te nem tudtál most olvasni a sorok között!!!
  • gohanssj2fru
    #4406
    köszi :)
  • Roland00726
    #4405
    jah ismerem ezt az oldalt DUMET...
    egyébként meg ha vki figyelmesen elolvasná látná hogy ezek a részek JAPÁNOK és arra kell rádobni az mp3-as szinkront
    de mind1 na cs...:d
  • Roland00726
    #4404
    aha iylenkor már hagyjuk mi???
    nagy KAMUS vagy na cska ennyi...
  • rooney8
    #4403
    itt szinte fönt van az összes :)
  • tommyknockers
    #4402
    Itt vannak :D


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    http://rapidshare.com/files/242899174/DB-Z_OST-CD1.rar.html
    http://rapidshare.com/files/242899273/DB-Z_OST-CD2.rar.html
    http://rapidshare.com/files/242899608/DB-Z_OST-CD3.rar.html
    http://rapidshare.com/files/242900866/DB-Z_OST-CD4.rar.html
    http://rapidshare.com/files/242901082/DB-Z_OST-CD5.rar.html

    Kicsomagolásukhoz WinRAR szükséges
  • gohanssj2fru
    #4401
    mert nekem csak 'pár' nagy kedvenc.:Dés hátha vkinek egyben van mind.
  • gohanssj2fru
    #4400
    valakinek megvan az összes DBZ zene??:)
  • gohanssj2fru
    #4399
    az tök komoly:D és tényleg fenn vannak?
  • xxxpaulxxx
    #4398
    Miért szednék le? Semmi joguk nincs hozzá...
  • r4pt0r
    #4397
    Akkor felteszik majd máshova, ilyen az internet, ami egyszer felkerül azt többé nem fogod tudni leszedni. :D
  • tommyknockers
    #4396
    Ha onnan szeded ahonnan gondolom, akkor a gyűjtést támogató emberek nem fogják jó szemmel nézni, hogy feltöltik a videókat. Lehet, hogy leszedetik, szóval én már most elkezdem szedni.
  • xxxpaulxxx
    #4395
    Nos... azt hittem tovább kell várni, de nem:D
    Egy srác elkezdte feltölteni 138-tól a már magyar részeket:)
    kb 3rész/nap sebeséggel halad
    Aki le szeretné őket tölteni az írjon privát üzenetet nekem!:)
  • megalodon
    #4394
    Hagyjuk meggondoltam magam és ez a végleges!
  • Roland00726
    #4393
    megalodojn irj már vissza h akkor most mivan...xd nekem kéne a GT
    vagy azét nem irsz mert nincsis meg??:S
  • Roland00726
    #4392
    nem oylan nagy vmi most az az 5rész mi ahoz a 291-hez képest??:)
  • gohanssj2fru
    #4391
    hát ez pech...:s
  • Roland00726
    #4390
    megvolt annak az embernek az az 5rész is csak valahogy megesemmisűlt v nemtom vmi ilyesmi...
  • gohanssj2fru
    #4389
    az komoly:D // és miért h h hiányzik az az 5 rész pont?:Pfuri
  • Roland00726
    #4388
    semmi probléma de aki azt hiszi h mese az téved mivel igaz még az oldal címét is megadom dbzszinkron.ath.cx 5rész nincs meg az embernek akitől vásároljuk 227-231-ig a többi magyar szal ennyi...jah és mostmár szabad vagyok akinek kell a DBZ az vegyen fel msn-re nyugodtan és megbeszéljük a ré[email protected]
    egyébként érdekelne ez a GT remélem nem kamu uyg tom h 5millióba kerűlne a szinkronja mig a Z-nek cska 3milla volt h én fizetek érte az tuti cska ne legyen kamu..na cs...:d:)
  • xxxpaulxxx
    #4387
    jaaaaa... hogy én lemaradtam volna néhány körrel?:D Azt hittem abból a gyűjtésnek nem lesz semmi eredménye... ezek szerint tévedtem:)

    Ebben az esetben bocsi Roland!:D
  • rooney8
    #4386
    Nem tudom, nem tudom, nem tudom, és nem tudom :D Én nem regisztráltam, de biztos lehetsz abban, hogy megvan nekik :D
  • ironhorses
    #4385
    Meg kapom ingyen? Jó akkor majd egyeztetünk! De az "ingyenélőknek" nem adjuk ám tovább! :) :) :)
  • ironhorses
    #4384
    De én már halottam erről a "gyüjtésről"!Még is mióta van nektek meg a magyarszinkronos? És k.b. hányan regisztráltatok, hogy így összegyült?? És az összegyült pénzt kinek kellett kifizetni?
  • rooney8
    #4383
    Nem mondjátok, hogy nem hallottatok a gyűjtésről? Szerintetek honnan van meg neki? Hát onnan. Van egy másik "ismerősöm" aki ugyan úgy fizetett és meg van neki.
    Az meg hogy már nem lehet regisztrálni: Ha összegyűlt az x összeg és meg tudták venni a szinkront, akkor minek kéne még fizetni? -.-"
    És igen, biztos lesz olyan, aki majd idővel felpakolja torrentre, vagy sms webre a cuccost... Csak idő kérdése ;)
    Ja és akkor idézek arról a oldalról, ahol szervezték a gyűjtést:
    "A regisztrációnak vége. Nincs szükségünk több tagra, megvan minden szinkron. Köszönjük a segítséget a támogatóknak és megkérünk mindenkit hogy a munkánk gyümölcsét ne tegye fel az ingyenélőknek."
  • megalodon
    #4382
    Amugy meg látom te hiszel nekem ezért ingyen megkapod! :D:D
    XD
  • megalodon
    #4381
    Á hagyjuk! Meggondoltam magam! :P

  • ironhorses
    #4380
    Már ott kamu, hogy nem lehet már 9000ért regisztrálni! Ki az a hülye aki lezár egy olyan regisztrálási lehetőséget amiért 9000et kap??? És ez a roland nem tudom kinek is megfordult már a fejébe, hogy kiadja másoknak. Na most, ha meg van 100 embernek a magyar szinkronos mi az esélye, hogy nem adják ebből legalább 10en tovább?? És így tovább!! Már rég elérhető lenne mindenki számára! Ha megjelenik egy új konzol játék ami boltba 15-20Eftbe kerül 1-2 napon belül elérhető a kalózletöltése. Majd pont a 9000es Dragon ball nem fog kikerülni! Na haggyá máá!!! Elég gyenge sztoritok van!! Ettől még a Gt-s sztori is hihetőbb!!! :) :) Megalodon monnd a számlaszámod küldöm a pénzt! :) :) :)