6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • rooney8
    #4819
    akkor megkeresem x)
  • ironhorses
    #4818
    Itt volt.
  • ironhorses
    #4817
    Ha már említette valaki a Broly-s részeket! Már kérdeztem, de senki nem válaszolt rá régebben. Szóval tudjuk, hogy van SSJ, SSJ2, stb. meg van az ultra saiya jin fokozatok mindegyik valamilyen felismerhető jelenséggel. És Brolly??? Ő milyen szintet ért el?? Mert neki nem arany sárga haja lett először, hanem valami zöldes.
  • rooney8
    #4816
    és az itt volt a topikban? :O nem is emlékszek rá... :D
  • ironhorses
    #4815
    Hát már télleg jó rég eltűnt innen. Én ku_va lusta vagyok megkeresni az utolsó hozzászólását, de valami olyanra emlékszem, hogy valaki leugatta és utána már nem is írt erre a fórumra, de ez nem tuti.
  • rooney8
    #4814
    most hogy így megemlítetted, mi van DarkEvilPiccolo-val? :D már jó ideje nem járt itt :O
  • Roland00726
    #4813
    mondjuk én most pár hónapja elkezdtem nézni a Z-t 1-137-ig mert nem nagyon emlékeztem már a részekre mivel az első 137et 1évvle hamarabb néztme mint a többit mert olvasni meg lusta voltam:D
    Mondjuk anno én még a Z többi részéért perkáltma 9K-t:D, azután 1-2 hónappal feldobták a netre-.-. Ennek aztán nagyon örültem.xD
    De mondjuk azon az oldalon is alig vannak már fent volt egy kis népirtás szal oda ugyis feldobják majd az egész Gt-t és nemkell keresgetni...D
  • Roland00726
    #4812
    jah láttam de azok nekem nem tetszettke ugyanolyan mint a sima DB csak valahogy más a történet de am ugyanaz 4-ből 3at megnéztem a 4-ik nár nemment:D
  • Kennyssj
    #4811
    azért olvasható;)
    hát igen,pont ez a poén az egészben,h Mr.Satan egy idióta:)
    am Toriyama mester egyszer azt nyilatkozta,h sose hitte volna,h Mr.Satan ilyen fontos karakter lesz,csak rájött,h jobban élvezi a hülye poénok kitalálását a csatajeleneteknél:D
    aha,nekem megvan az összes movie és special,és ha valamelyik nincs meg valakinek,néhány hsz-el lejjebb van link,ahol ahonnan az összes tölthető:)köszönet érte DarkEvilPiccolo-nak:)nekem majdnem mind tetszik(a Brolly-s moviek is):)sima DB-s moviekat láttad már?
  • Roland00726
    #4810
    sorry a helyesirásért gyorsna irtam:D
  • Roland00726
    #4809
    jah am ez a Mr.Satan is kemény_:D
    Dőleg Cell-nél mikor egy kézzel arrébteszi:D:D
    meg a bajnokságon is Trunk:D
    De am aztse hiszem el, hogy ilyne hüyle meberke vannak benne ott szimulál meg minden de azért csodálják:D de hát ez igy tökéletes
    Am nemtom ki látt amár a Moviekat meg a SPecialokat abba sztem a Brollys rész az nagyon jó:D
  • Kennyssj
    #4808
    hát igen a Sátános részek azok zseniálisra sikerültek szerintem is:)
    én a simára és a Z-re egyenrangú művekként gondolok,de a Z nagyobb szabású volt,az tuti.azt bírtam,h Gokuék ott sírtak az embereknek,azt b...szták feltenni a kezüket,de mikor Mr.Satan megszólalt,még a lábukat is feltették:DXD
  • Roland00726
    #4807
    Hát nekem legjobban a sima Db-ben a Sátánnla való küzdelem tetszett de még azis jó volt mikor szétverte a Vörös szalagrend hadseregét egyes egyedül:D
    De voltak idegesitő részek is meg az elején Krilim olyan kis buzi volt akkor idegesitett:D
    De azér nincs olyan jó mint a Z.
    Meg Z-be még a vége is jó volt amikro Goku gyűjtötte az Univerzum erejét oszt nemtom hány részne át pofáztak ott csak az idióta emberek idegesítettke megmentik őket újra vna Föld meg minden oszt szarnak rájuk:D -.- a kr.va anyjukat:D
  • Kennyssj
    #4806
    :D jaja.
    hát igen...az télleg rossz h Gohan erősebb,bár Goku így is jobb harcos,mint ő. nagyobb tapasztalata Gokunak van,és sztem jobban ért a harcművészetekhez,bár lehet h ezzel elszántabb Gohan fanok tudnának vitatkozni:)és ráadásul Goku tovább eddz,szal a végén már erősebb lesz... hát a Celles részekből nekem Gohan átváltozása naon üt:)és másik ilyen ütős jelenet,mikor Vegeta felrobbantja magát:)hát a Goten-Trunks fúzió sztem is odaver naon,a kedven részeim:)és a sima DB-ben?engem ott a Blue tábornokos részek kikészítenek
  • Roland00726
    #4805
    passz:D
    nagyon sok jó jelentet van benne szerintem szinte majdnem hibátlan:D
    bár az kicsit idegesitett hogy a végén Gohan erősebb lesz mint Goku...:S
    az valahogy nem tetszett de am király:D
    a legjobban a Dermesztős rész tetszik meg a bajnokság mikor Goku visszatér jah meg még mikor Trunk meg Goten fúzionál az vicces de az eleje is jó mikor jönnek Vegitáék:D nah felsoroltma sztem az egész Z-t xD
    De a Cell-es rész nem tetszett:S nemvolt rossz de nem a legjobb
  • Kennyssj
    #4804
    szóval kinek mi a kedvenc jelenete?
  • Kennyssj
    #4803
    BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!
  • Dani95
    #4802
    Én a GT-t még nem láttam úgy hogy nem tudok véleményt mondani róla.Nem rég kezdtem el nézni a Dragon Ball-t.Azt hiszem most májusban...Mire letöltöttem a Dbz 137-ig addigra meglettek a szinkronok és tudtam egész végig nézni magyarul.Most várom az Animaxot hogy mikor adja le szinkronosan remélem Januárba lesz és nem lesz több csuszás!!
  • ironhorses
    #4801
    Mióta is nincs DB magyar adón? Már jó ideje... Legalább reményünk van már. Januárban azért tényleg jó lenne, ha kezdenének. Jó kezdés lenne 2010-re! Holnap meg karácsony úgyhogy előre is BOLDOG KARÁCSONYT minden DB rajongónak!!!!
  • Roland00726
    #4800
    jah az lehet.
    De am azt is bírom, hogy először agusztusra írják a Gt-t aztán szeptember, október, november, december és most január:D
    sztem ha igy haladunk meglesz még ez nyár is:D
  • r4pt0r
    #4799
    Ő is, de akkor már nem gyerek. :D Valóban nem mondtad csak félre lehetett érteni amit írtál. :D
  • Roland00726
    #4798
    kimondta hogy Goku vna benne??
    valami leszármazottja vagy mi a de a végén őis benne van:D
  • r4pt0r
    #4797
    Mi az hogy mi értelme? Majd ha megnézed az elejét rájössz. :D
    GT movieban nem Goku van tegyük hozzá. :D
  • Kennyssj
    #4796
    ööö...visszatér...jah igen beugrott,egy tömeges feltámasztás keretében:)
    hát én többek közt ezért sem csípem a GT-t,már látszik,h a vége felé halad a sorozat...sztem úgy lett volna jó inkább befejezni,mint a Z-t(bár azzal sem vagyok teljesen megbékülve).milyen már h Goku csak úgy ott hagyja őket?ez nem vall rá:D bár talán mégis...
    a GT movie...nemtom rá venni maga,hogy megnézzemXD ott van a gépemen,de nem megy...ahogy mondtad kicsit lehangoló:( mindegy,a sima és a Z a király!!!azokat bármennyiszer menézem!:)am szerintetek melyik a legnagyobb jelenet a sorozatban?(hehe,ez most télleg jó kérdés)én lehet,h Gohan ssj2-es átváltozását szavaznám meg...
  • Roland00726
    #4795
    Hát igen nemtudom mi értelme volt annak, hogy Goku gyerek lett de hát mind1 ez így sikerűlt. Mondjuk én még csak a Gt movie-t láttam és hát az nagyon nem tetszett. Tudom h semmi köze a sima Gt hez de akkoris a gyerke tiszta szerencsétlen pedig simán áttudna változni SSj-be ehelyett egy beszari pöcs meg mindenki meghalt kivéve Pan meg Goku :D
    h ez kicsit lehangoló:D
    Meg ugytom Krilim is meghal a Gt-be és nemtér vissza vagy rosszul tudom?
  • Kennyssj
    #4794
    kösz h linkelted az oldalt,naon jóó:)
  • Kennyssj
    #4793
    Roland00726,veled szinte mindenben egyet értek:D a GT vége jó látványos,ezért azok a részek is tetszenek!:)hát a GT most már télleg hamarosan jön,bár inkább azért csúszik,mert az anyagot nem küldték időben az Animaxnak.a hangokkal kapcsolatban szintén egy a véleményünk,Goku,Vegeta,meg Piccolo hangja naon el lett találva.bár engem Trunk hangja annyira nem fogott meg,de azért az is jöhet:D a Z szerintem is jobb,és a vágy csillapítására az is bőven megfelel(én azzal csillapítom;)). ja,és az a jó ha sokat írsz!!!
  • Kennyssj
    #4792
    r4pt0r,ebben valamilyen szinten egyet is értünk,mert néhány hsz-el ezelőtt pont azt írtam,h nekem tetszik az első pár rész,ahol a gömböket gyűjtik,csak Goku kisgyerekké válása nem,és szerintem van egy olyan furcsa hangulata,ami nekem nem bejövős(ezzel csak én vagyok így?)
  • Dani95
    #4791
    Hello! Ezen az oldalon sok minden megtalálható szinkronos Z stb.
    Dragon Ball Z GT Website
  • Roland00726
    #4790
    am jah mondjuk én még nem láttma a Gt-t mert nem akarom lefújni de láttma már belőle 1-2 dolgot és szerintme meg egyáltalán nem sikerűlt rosszul, sőt a vége nagyon odabasz annyit sajnálok h Goku ujra gyerek na ennek nem volt sok értelem remélem sokmindenkinek ugyanez lesza hangja mer tugy hallottma hogy azért halasztgatják a szinkronizálást mert keresik a régi szinkronhangokat. Hát remélem Goku Vegita Piccolo meg Trunk hangja ugyanez lesz akkor fogok örülni:D nemlenne jó Goku-nak más hang én ezt a régi szoktam meg szal reménykedek:D
    egyébként meg a Z-ben sztme jól tették hogy elhuzták a részeket igy lett élvezetes a Kai-ba meg összevágják 100nemtom mennyi részbe szal a Kai annyiból jobb h felújitott am sztme a Z sokkal jobb:D de ez magánvélemény, am meg az Af-t már kiadták mangába vhol elis lehet olvasni de én azért reménykednék a folytatásban ha minőségileg nemis lesz olyna jó mint az előzőek akkor is jó lezs egy kis Dragon Ball vágy csillapitására igyis már elvonási tüneteim vannak a Gt miatt:D de türelem. egyébként jólenne ha Toyirama visszatérne a Dragon Ball-ra de hát ez ugyse fog megtörténni:D
    na sikerűlt egy regényt irnom xD
  • r4pt0r
    #4789
    Sose fogom megérteni miért nem jön be az embereknek a GT. Nekem ugyanazon a szinten van mind a 3 sorozat, a GT egyszerűen visszatért a sárkánygömb gyűjtésre, és nem arra mentek rá hogy 120 részen keresztül nyomja Goku a fekvőtámaszt. Mindegyik sorozatnak megvan a saját hibája. Szerintem.
  • Kennyssj
    #4788
    hurráá!!!végre nem jóformán három ember tartja életben ezt a fórumot:D
    hát az az igazság,h szerintem már senki nem erőlteti ezt a "folytassuk a Dragonballt" dolgot.a sima és a Z hatalmas sikere miatt megpróbálták folytatni,de nem jött be.szóval a készítők ezzel pontot tettek a sorozat végére,ugyanis azt nyilatkozták,h nem lesz több(legalábbis általuk készített,mert ha Toriyama mester készítene egy folytatást,az talán esélyes lenne,de nem hiszem h fog,de ha igen,annak mi csak örülni tudunk):D.


    am az AF egy fan által készített cucc(amit ki is adtak egyébként,mert Japánban néha kiszoktak adni ilyen próbálkozásokat),de h őszinte legyek nekem nem bejövős...igazából semmit újat nem mutat fel,csak azt a fúzió témát feszegetik,meg az ssj szinteket.ha feltudna ojat mutatni,mint a Z,akkor olvasnám mint állat:)meg szerintem a GT-t amúgyse kéne folytatni..
  • ironhorses
    #4787
    A Z egy siker volt és ezt nem lehet elvenni az alkotóitól még egy rosszabbul sikert folytatással se! És ha a GTnél csinálnának egy sokkal rosszabbat (AF) még az se tompítaná a Dragon Ball fényét!!! Szerintem!
  • Roland00726
    #4786
    Azért sztem az Af se lenne rossz ha megcsinálnák tuti lennének benne túlzások de sztem nagyon élménydús harcok lennének benne Goku SSJ5-ös szint több fúzió meg minden...:D
  • rooney8
    #4785
    khmm...
  • DONGUBA
    #4784
    mi az az AF?
  • r4pt0r
    #4783
    Azért a GT készítőit beállítani egyszerű "fan"oknak erős. Remélem sose lesz (de ez biztos is) semmi az AFből mert abba olyan hülyeségek vannak már hogy eldobja az ember magát. :D
  • Roland00726
    #4782
    De sztem tuti fog jönni az AF.
    A Gt se Akira Toyirama csinálta hanem fanok ezért nem lett olyan jó.
    Egyébként meg láttma 1-2 videót az Af-ről ilyne próbálkozásképpen.
    szal reméljük egyszer lesz DragonBall folytatás egyenlőre a Gt legyen meg, bár minőségileg a Z sokkal jobb de hát miis cska fanok vagyunk:D
  • DONGUBA
    #4781
    De varjal en ott hagytam abba hogy a viadalrol songoku elrepul a kisfiuvan de a gt meg harcol a fiuval.Es itt mar nagy a fiu.
    Ez igy folytatodik vagy van valami kozte?
  • r4pt0r
    #4780
    AF nem fog jönni, mert az nem hivatalos, azt csak a fanok csinálták.