6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • 0balazs0
    #4659
    na végre megvan rendes minőségben az egész z sorozat is... feliratot meg csak az animeaddictson találtam ami túl szép nyelvezetű..dbzgt.hu-n lévő jobb csak annak az időzítése más...esetleg van jobb felirat a sorozathoz? válaszokat előre is köszönöm
  • JackSparrow88
    #4658
    Én pont ma néztem meg az uccsó részeket magyarul. Hát a vége nem igazán van lezárva, azt a bajnokságot már nem volt sok értelme beletenni, mivel kb 3 részbe kellett belesűríteniük vmit és így eléggé össze lett csapva, na mind1. Ráadásul azt hittem a GT télleg egy különálló új Dragon Ball, de az első rész belenézése után, rájöttem h a dbz folytatása lenne.
    Na majd rem hamarosan adják az animaxon...
  • Orionk
    #4657
    Hy!

    Itt van a mostani filmnek a DVD boritója

    Mit jelent a borítón, hogy Z KIADÁS? Most csak egy film készült, nem?

    köszi
  • milu00
    #4656
    Aláírták a szerződést a Dragon Ball 2-4. megfilmesített részére is:

    http://www.bulvarvilag.hu/hopp/?id=53045
  • nagyadam77
    #4655
    kemény http://bulvarvilag.hu/hopp/?id=55042
  • codiac
    #4654
    226-233-ig a szinkronos részek nincsennek fent a neten, és nem valószinű, hogy a közeljövőben felkerűlnek.
    Mivel nálam goku hangja miatt a japán szinkron nem jött be, vágatlan angol verziót szedtem, azt legalább értem. :)
    Német nyelven is csak ajánlani tudom, sztem googleben könnyen megtalálod a számodra megfelelő szinkront.
  • gohanssj2fru
    #4653
    kösziii :D hát erre lehet h nem jöttem volna rá..:$:D
  • xxxpaulxxx
    #4652
    total commandert megnyitod, látsz 2 ablakot...
    az egyik, amiből... a másik, ahová helyezel/másolsz...stb
    szóval... az egyik ablakban katt egy crc fájlra kétszer... és a másik ablakban megjelenik egyesítve:)
  • gohanssj2fru
    #4651
    valaki röviden el tudja majd mondani nekem h ezt a crc-izét h kell a commanderben egyesíteni?:Dmondjuk meg nem tölötttem le olyan fájlt, szóval lehet h rájönnék ha nem bonyolult, de a biztonság kedvéért gondoltam megkérdem :$
  • gohanssj2fru
    #4650
    tényleg van egy két olyan ami tök nem úgy van lefordítva mint eredetiben,de hát ez van...:Dpl mikor Chichi utjára engedi Gokut mikor felépült sokkal jobban illik oda mikor aarra biztatja h legyenek minnél erősebbek és gyözzék le a robotokat,mint az h de vigyázzzon gohanra.. meg mikor a repülöben megjelenik, akkor is jobb mikor krillin azt mondja h: megjelenne.. pont így. mint így h: nyilván az azonalli helyváltoztatást alkalmazta. .. nah mindegy:D
  • SMGBAS
    #4649
    Halee. Rég jártam errefelé (:
    Nem tudjátok, hogy 226-233-ig le lehetne valahonnan szedni szinkronnal a Z-t?
  • gohanssj2fru
    #4648
    köszii :) jah azt majd vissza kell keresnem h azt h kell egyesíteni XD de majd megkeresem a hozzászólások között:)
  • xxxpaulxxx
    #4647
    igen, le kell szedni és egyesíteni total commanderrel:)
  • gohanssj2fru
    #4646
    letöltöttem az első linkjét a 138-nak, nah msot nem tudok görgetni h az idők között, de azt írja ki h a teljes idő 22 perc :S és azt hittem akkor az az egész. de akkor leszedem mind a 3 linket :) kösziii
  • rooney8
    #4645
    Mert data-ra csak 100 mb-ot lehet egyszerre feltölteni, de a dbz pedig 300 (vagy több). Ezért föl kell darabolni 3 (vagy több) részre egy epizódot, mert csak így fér föl...
  • gohanssj2fru
    #4644
    senkise nem segít nekem a data-val kapcsolatban?:S
  • xxxpaulxxx
    #4643
    akkor kapcsold be a hangfalad és rájössz hogy az a dbz:D
  • rooney8
    #4642
  • Roland00726
    #4641
    jah biztos de tuti csinálják nekem már megvna az első rész csak még a hang nincs hozzá megcsinálva...
  • zsotesz
    #4640
    Ja meg ha megnézed a video elejét, 3 mp-nél ott írja a srác a kis ablakban, hogy ez csak fake.
  • zsotesz
    #4639
    Ez miért lenne AF trailer, pusztán össze van vágva Z-ből meg van pár jelenet a budokai 2 intro-jából.
  • Roland00726
    #4638
    nemsoká jön a DBAF:D Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=wIeDaWKMIRs
    A Gt-nél sokkal jobb lesz és még állítolag a Z-t is túlfogja szárnyalni...xD
  • gohanssj2fru
    #4637
    hol is van az h mit jelent az embléma gokuék piros ruháján?
  • gohanssj2fru
    #4636
    miért vannak a datanak 3 linkje?már az első is az egész nem?:s(most szenved a lejátszom és így nem látom)
  • gohanssj2fru
    #4635
    és a megauploadon meddtől meddig van meg?
  • rooney8
    #4634
    addat.hu-ról gyorsabban jön...
  • gohanssj2fru
    #4633
    nah most jutottam el oda, hogy letöltögettem őket:) csak már belekavarodtam... akkor most melyik letöltőről érdemes leszedni?:Dköszii. nekem csak a 138-tól kell szerencsére.
  • xxxpaulxxx
    #4632
    jah, hanem hogy pár hónapja sem tudták összehívni azokat:D
  • rooney8
    #4631
    itt most nem az időn volt a hangsúly... :)
  • Roland00726
    #4630
    nemkell összehivni senkit mivle már levan szinkronizálva pár hónapja szal...xD
  • rooney8
    #4629
    Ja, az más... :) Tisztában vagyok vele, de azért jó lenne, ha a többség maradna :D
  • xxxpaulxxx
    #4628
    jaja, pont 5 perce kaptam havertól:D:D:D

    Amúgy a remélem-et irónikusan mondtam... Rooney, gondolj már bele... szted össze tudják hívni azt a társaságot megint? max 1-2-t... de pl néhány szereplőnek már a dbz végére is más volt a hangja (mondjuk azok amolyan mellékszereplők voltak)
  • rooney8
    #4627
    Azért nem kéne az összeset leváltani :) Nekem a legtöbb tetszik a mostaniba is, csak azok a béna fordítások... :D
  • Roland00726
    #4626
    jaja de ne legyen már mindenki szinhangja más...xD
  • kimiw
    #4625
    Komoly. Itt a bizonyiték:

    http://img27.imageshack.us/img27/9412/asmagazinmondoaug.jpg
  • xxxpaulxxx
    #4624
    most ez komoly?:O

    Remélem minden szinkronhang más lesz..
  • rooney8
    #4623
    Valaki azt mondja, hogy augusztusba lesz már, valaki azt hogy csak szeptemberbe és valaki azt, hogy soha :D
  • Roland00726
    #4622
    hja csak azt nem tom mikor kezdik már el mert jólenne...vmikor ahusztus fele de remélem minnél hamarabb...xD
  • rooney8
    #4621
    Én is olvastam animax fórumán... Ott siránkoznak, hogy mér pont a GT, de én annak is örülök, hogy legalább lesz egy kis DB a tv-be
  • Roland00726
    #4620
    na van egy jó hírem...
    a Gt levan szinkronizálva és ha minden igaz Agusztus fele fogják vetiteni az Animaxon...xD