6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Kennyssj
    #4859
    aha,értem:)csak reménykedtem:)
  • r4pt0r
    #4858
    Nem, egy két helyen át van dolgozva. De nem az egész. :D Néha van 1-2 hosszabb jelenet, de ez ritka.
  • Kennyssj
    #4857
    de azok ilyen hosszabb jelenetek?am majd azt is végig nézem:)
  • r4pt0r
    #4856
    Igen egy két rész át van dolgozva a KAIban, érdemes azt is végig nézni.
  • Kennyssj
    #4855
    http://www.youtube.com/watch?v=Rrv6V4r583Y&feature=related
    ezt nézzétek meg!asszem régebben már lett linkelve,de aki még nem látta,nézze meg:)fanoknak kötelező!!!!:)
  • Kennyssj
    #4854
    neeeem?pedig akkora poén az egész:D legtöbbet valami beteg emberek írhatják,mert szinte mindgyikben Goten,és Trunk ba... izé szexualizálnak,a saját annyukkal:DXD meg van egy ahol Goku viszi Chi Chi-t,és pont olyan béna,mint az életben lehetett:D(csak itt kicsit perverzebb)
  • Roland00726
    #4853
    h én nem
  • Kennyssj
    #4852
    na és ki szokott DB hentait olvasni?én soha...:)
  • Kennyssj
    #4851
    na ja:D
  • rooney8
    #4850
    tippmix :D
  • Kennyssj
    #4849
    Dani95 hasonló cipőben járunk ezzel a pénzbeadással kapcsolatban:)
    Roland00726 igen,igen értelek én,biztos nehéz volt 500FT-ból 9K-t csinálni,el is árulhatnád a titkod,mert én is képes akarok lenni ilyesmire:D,de nézzük reálisan a dolgokat.nem minden DB fannak telik ilyenre,és én becsülöm azokat akik feltették legalább youtube-ra,vagy valahova.nameg ahogy mondtad,a gyűjtés támogatásért már önmagában megérte:)én is támogattam volna,és én is jól akartam volna magam ez miatt érezni,de NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM tudtam részesülni eme nagyszerű élménybenXD
  • Roland00726
    #4848
    Hát igen egy részről sajnálom meg nemis ezt.
    Hát először is azért sajnálom mert az ember nagy nehezne összekapar 1hét alatt 9K-t aztán 1-2 hónapra rá fentvan a neten. Hát most ezét kinlódtma ha ennyi erővel leis tudtma volna szedni bármyilen torrentről cska idő kérdése??:S na mind1
    Másrészt meg nem sajnálom mert azért jó érzés, hogy énis tudtam támogatni ezt a DBz gyűjtét és igy már azért nagy fan vok:D
  • Dani95
    #4847
    Én Szerbiában lakok.Itt is volt a Dragon Ball Z.Akkor én és a barátaim voltunk olyan kb.7-8 évesek és nagyba néztük a DBZ-t.Igaz-nem értetünk alig valamit szerbül.De mi néztük az volt a lényeg.Most mikor elkezdtem nézni a Dbz-t magyarul akk csak arra emlékeztem hogy volt egy srác ki ka-me-hamezik meg emlékeztem Vegita űrhajójára arra az űrkapszulára.De mikor én elkezdtem nézni a neten hogy mennyi ilyen db-s oldal van egyszer csak rábukkantam a Dragon Ball Z gyűjtés csak ak már nem lehetet beadni de akkor volt epp pénzem szivesen adtam volna be de hát ez van majd utána 1-2 hónap mulva meg lettek a szinkronok.XD
  • Roland00726
    #4846
    Hát nekem úgy volt, hogy pár részt feldobtak moobsr aolyna 160-ig asszem ezeket megnéztem de töb részt nem raktak fel, elkezdtem keregetni a neten egy DBZ szinkronos oldalra csöppentem elmagyaráztak mindent stb meg mondták, hogy asszem 1 vagy 2hetem van még mert aztán nemlehet regizn itovább szal 1hét alatt összeszedni 9k-t amikor 500ft-om volt:D na mind1
    Meglett a zsé elkűldtem postán aztán beregiztem asszem 170ig voltka fent a részek aztán várni kellett de akk is csak a magyar mp3-akat rakták fel szal külön lekellett hozzá még szednem a vágatlan japán verziót leszedtme mind2t Virtualdubbal ráraktma a magyar hangot oszt lestem:D
    egy csomó mindenkiet kirugtka már onnan mertt népirtás vt de engem nem:D xD
  • Kennyssj
    #4845
    de am olyanokra emékszem kiskoromból,h mutatják,ahogy Goku megérkezik az űrhajójával:DXDXDXDXD:DXD:XDXD meg hasonló marhaságokra:)egyébként én is akartam perkálni a magyar DBZ-ért,de mikorra télleg úgy álltam anyagilag hogy tudtam volna,már megvolt a zseton a részekre:D és neked egyből kiküldték a részeket,vagy hogy volt ez?
  • Kennyssj
    #4844
    ahha,akkor mégis csak én vok a legfiatalabb fan(úgy tűnik):)am én is már az RTL-es vetítése óta csípem,csak hát akkor még nem voltam fan,naon kicsi voltam.meg nem is naon követtem figyelemmel,mert arra emlékszek,hogy egyszer még Goku kicsi,irtja az ellenfeleket,aztán hipp hopp már felnőtt,azt Vegetával harcol,szal hagytam ki részeket:)XD azt utána valamivel később megkaptam egy ismerőstől kazettán,megin naon megtetszett,de aztán ismét feledésbe merült.és egy kb.2 éve egy haverom odajött a suliban,azt mondta,h megkapta a sima DB-t,és kell e...mondtam h persze,azt fellángolt a szerelem:Dazóta naon imádom,már nem tom hanyadszorra nézem,de király:D
    én csak a sima Budokai 3-al játszottam,az is ott van:)am van itt egy Dragonball Online-os topic,oda is irogatok néha,csak ott nem nagyon pereg az élet:(azért elnézhetsz oda is:)
  • Roland00726
    #4843
    de am meg elég régóta vok fan sorry félreolvatam azthittem aztirtad h mióta vok ezen az oldalon.
    Hát én lassan 3 éve vok az 2007 be kezdtme l nézni a Z-t 137ig most kiperkáltma a 9k-t ugy néztem végig az most nyáron volt aztán elkezdtem nézni a sima DB-t hát nem mondom jó sorrendbe nézem:D de csak azért mert azhittme hogy a sima Db szar de tévedtem azis jó ezt oylan nyár végére néztem meg aztán leszedtem az összes moviet meg specialt azokat is meglestem már cska a Gt-t nem láttam:D, nemrég elkezdtem újra nézni a Z-t de cska 137ig mert azt ugye régen láttam és hát most semmi:D de ha belegondolok kölyök korom óta imádtma a Dragon Ball-t azt mindig megnéztem az RTL-en csak nem nagyon értettem meg elis felejtettme szal 1-2 részre emlékeztem csak:D
    Egyébként nemtom ismeritek el a DBZ Budokai Tenkaichi 3-at az nagyon jó játék ps2 ről emuláltam át pc-re a nyaramat még avvla töltöttem, most jött a Muden vmi másképp Budokai 4 az kár hogy csak X-boxra van. Meg most jön még a Dragon Ball Online sztem az komoly game lesz:D
    Megint sikerűlt egy regényt írnom:D (ÜDV) xD
  • Roland00726
    #4842
    Hát én lassan 1 éve csak lusta voltam eddig felnézni:D, de már Db vágy van:D
  • Kennyssj
    #4841
    most h vissza olvastam a hsz-ekben,most fogtam fel,h te nem is olyan rég vagy fan:Dén asszem felzárkózom mögéd,én olyan két éve:)
  • Kennyssj
    #4840
    hát igen:)ez igaz:):)csak azért jó nézni a Dragonballt ilyen szuper minőségben:)meg mondjuk a dermesztő elleni harcokat azért nem szeretem hogy úgy elhúzzák,mert nem kiegyenlített a harc az elején...Goku mindig földre kerül,Dermesztő meg csak röhögXD onnantól jó,mikor átváltozik...meg hát ezt tv-ben nézni fárasztó lehetett,így azért jobb,hogy az ember akkor nézi,amikor akarja:)de ettől függetlenül én is szeretem ezeket a részeket:)
  • Roland00726
    #4839
    hát passz a KAI-ból egy részt láttam de nem nagyon tetszett összevágott szarság ennyi-.-.
    A Z a legjobb most mi értelme 291részt összevágni 100ba??
    sztme semmi igy pont élvezetes és legalább elis huzzák az a jó ha vmi jó hosszú annál tovább tudm nézni:D
  • Kennyssj
    #4838
    hát nem is,csak gondoltam legyen valami karácsonyi:)de volna 1 kérdésem:a Dragonball Kai-ban vannak ilyen újra rajzolt jelenetek?mert ritkán nézem,és nemtom...
  • Roland00726
    #4837
    jah megvan, hát nem olyan nagy durranás :S
  • Roland00726
    #4836
    linkeld be én sehol nem találom:D
  • Kennyssj
    #4835
    na eszembe jutott valami.láttátok már a Goku save the christmas videót:D az illik most ide:)ha nem,írjátok be youtube-ba:):)
  • Kennyssj
    #4834
    "na vmi téma?:D"
    én próbáltam vmi témát indítani,de rajtad kívül senki sem reagált rá:(
  • Kennyssj
    #4833
    azta,írtam ám:D
  • Kennyssj
    #4832
    na császtok!hát DarkEvilPiccolo-val kapcsolatban annyit,h már a blogjukra sem jár(az a blog egyébként naon király),mert lefoglalja a csaja:D ez komoly,nrmrég azt írta,már azon gondolkodik,h egyszer elveszi...és h most nincs ideje a fórumos életre.
    "jah láttam de azok nekem nem tetszettke ugyanolyan mint a sima DB csak valahogy más a történet de am ugyanaz 4-ből 3at megnéztem a 4-ik nár nemment:D"
    pedig sztem az a legjobb:D azt télleg úgy lehet felfogni,mint a Dragonball sorozat egész estés változatát,olyan másfél órás lehet,szal hosszabb is,mint a moviek általában.
    "És Brolly??? Ő milyen szintet ért el??"
    hát ahogy már írta valaki,ő nem ssj-be változik,ez ilyen legendás csillagharcos ssjXD.am eredetileg a sima ssj volt ez a szint,de ezt egy idő után minden csillagharcos elérte a sorozatban:)
    bár egyébként a GT-ben az arany óriásmajom szint,na az akarna lenni a legendás csillagharcos szint(mert ugye a Brolly sorozat nem illeszthető bele a storyba,ezért kellet valamib terv,szal h már csak azért is Goku legyen az a legendás harcos,kitalálták ezt az arany majmot.ez azért is jó,mert ha megnézitek,a Z-ben mikor Vegeta erről a legendáról beszél,egy majmot mutanak,ami ahol éri a fény arany színű!)hozzáteszem,hogy ezt nem csak kitaláltam,hanem ezt olvastam valahol.
  • Roland00726
    #4831
    jajah:D
    na vmi téma?:D
    már igy kell csillapítani a DB vágyat...xD
  • r4pt0r
    #4830
    Igen láttam minden részt, filmet, speciált. De jó az a 2009es, kicsit vicces. :D
  • Roland00726
    #4829
    "sorry: valaki látta e félreirtam":D
  • Roland00726
    #4828
    Hát én nemtom annyit tudok, hogy ő a legendás szupercsillagharcos de nemis nagyon izgat, hogy mi csillagharcos oszt kész:D
    Nemtom vmi látta e már a DBZ 2009-es Speciálját na az elég vicces:D
  • ironhorses
    #4827
    Nem 1 szintet ér el Boly! Először neki is fekete a haja mint ahogy minden tiszta vérű saiyannak. Aztán először zöldeskék haja lesz, majd másodszor is átváltozik. Ott már szerintem ultra saiyajin lesz. De elötte mi? Na ezt nem tudom.
  • zsotesz
    #4826
    Ps2-re van csak mindkettő, emulátorral működik.
    Itt kaphatsz bővebb infot
  • r4pt0r
    #4825
    Brolly nem sima SSJre változott, az teljesen más féle. :D
  • Shadeeeeeee
    #4824
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy a dragon ball budokai tenkaichi 2 és 3 van e pc-re v emulátorral meg lehet e csinálni? És ha igen akkor honnan tudnám letölteni? Az 1-el játszottam gépen de az elég unalmas volt 20 perc alatt ki lehetett pörgetni!
    A választ elöre is köszönöm
  • Roland00726
    #4823
    Am nemtom, hogy Brolly milyen lehetett csak 1szintet értel a sima SSJ-t.
  • rooney8
    #4822
    hát ja... de már a blogján se nagyon látom...
  • ironhorses
    #4821
    Ja igen írt még utána. Hát jól itt hagyta ezt a topicot.Pedig írt jó párokos dolgot!
  • rooney8
    #4820
    az utolsó üzenet ez volt tőle:
    "Nincs kedvetek átjönni a blogunkra? xD Mostanában ott pereg az élet és nagyon nincs kedvem ide is elnézegetni pedig csak pár kattintás. xD"