6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Krezga
    #697
    Csak az a baj, hogy ezek kb 15megások, el sem merem képzelni a minőséget:) Nekem kb 200megásan van meg az összes Z rész, és számomra még azok is borzalmas minőségüek:) (legalább a movie-k, amik megvannak, azok dvd-rippesek:))
  • kas123
    #696
    Hopp a lényeg lemaradt:), nemtudtok olyan linket adni ahonnan az összes Z résznek a címét megtalálhatom, és magyar lenne.
  • kas123
    #695
    Sokan kérdezték már honnan lehet letölteni az összes dragonball z részt hátt innen: dragonballz
    Minden Z rész rajta van, a gt-t és a sima dragon ballt nem próbáltam mer az már régóta megvan. De sztem azok is működnek.
  • Szuperkaraj
    #694
    annyira nem zavar engem, csak ne szokjon rá a dologra :)
  • _Vegeta_
    #693
    Szoljatok modinak ha zavar titeket. Mondjuk ha en modi lennek szo nelkul torolnem a hasonlo uzeneteket. :)
  • Szuperkaraj
    #692
    1. Ez az oldal egy kalap **** szerintem, nincs rajta semmi :)
    2. Kijárna a büntipont reklámért :)
  • ronihun
    #691
    Ezért nem kaphat büntipontot?hogy minden topikba beírja ezt a xar oldalát?
  • ronifire
    #690
    Huhh!!! Tok egy jó oldalt!! MIndenkinek érdemes megnézni aki szereti a DB-t. Hajrá klikkrljetek. ÁÁÁÁÁÁÁÁ! Nagyon jó, nem lehet kibirni ép ésszel!!!! http://gportal.hu/portal/dbzreload/
  • _Vegeta_
    #689
    Tudom. A gond az hogy csóró vagyok. :D
  • Szuperkaraj
    #688
    Gondolom sokan mondták már, de csak azt tudom mondani hogy szerezz be egyet, vagy ha eddig vártál akkor várj még egy kicsit és egy PS3-mat szerezz majd be, bár nemtudom az kompatibilis-e a régi verziók játékaival, mind1, a lényeg hogy megéri egy ilyen kütyüt szerezni :)
  • _Vegeta_
    #687
    Nincsen sajnos. Havernal Budokai-ztam. :)
  • ronihun
    #686
    nincs?!hát neked úgy tudtam hogy van?azthittem hogy neked megvannak a budokaik is meg minden...
  • _Vegeta_
    #685
    Jaja, ilyenkor szivom a fogam hogy nincs PS2-m. :(
  • Szuperkaraj
    #684
    Videók alapján egész hangulatosnak ígérkezik :)
  • _Vegeta_
    #683
    Csá.
    Nincs
  • gerx
    #682
    csá

    nincs valakinek eladó db kártyái?
  • _Vegeta_
    #681
    Tegnap megjelent japanban a Super Dragon Ball Z PS2-re. Nemsokara jon az amerikai kiadas is.
    [center]
  • Balyy
    #680
    Már mint a sorozatot!
  • Balyy
    #679
    F@szák ezek a képek csak hát vhogy a film "eltünt" amiből ezek vannak!
    Annak mondjuk örülnék ha leadná vmelyik csatorna de nem látok rá sok esélyt!
  • _Vegeta_
    #678
    Jogos. :)
    Bocsika
  • Seth
    #677
    te nehogy elijeszd mer akkor nem fog képeket beszúrni a filmről
  • _Vegeta_
    #676
    Ezzel csak lejaratod magad, ha vetted volna a faratsagot es elolvastad volna amit lentebb irtam, be se linkelted volna ezt a 2 kepet.
    Itt jegyeznem meg hogy mind2 "unofficial" tehat nem hivatalos kep 2002ben illetve 2003ban lattak napvilagot. Ha egyeb informaciora lenne szukseged olvasd el amit lentebb irtam, koszi.
    A dbrol magyar csatornan pedig csak annyit, (mar soxor volt tema) kozeljovoben biztos nem fogja adni egyik ado sem es mint igy nagyon valoszinu sose fogjak leadni. (Mar van kulon anime csatorna, minek vacakolnanak az "elso" animevel ami bejott, mikor olyanokat adnak mint pl. a cowboy bebob vagy a FMP. Gondolkozz lecci, a pletykalkodast nem szeretem.
    Dragonball AF meg Dragonball V mi? Ugyanmar.
  • Seth
    #675
    ezek 1000 éves képek
  • UltimateGamR
    #674
    ja és még azt is magadnak köszönd hogy nem fogom elérulni mikor kezdődik a TVben , melyik csatornán a sorozat enyit rólad te moderátor... még a végére egy plakát hogy ezt nézegesd miközben én a filmet nézem!

  • UltimateGamR
    #673
    NESZE csak neked IDEGNYUGTATÓ: és köszönd a nagy barom arcodnak hogy nem teszem ki a linket honnét lehet tölteni!


  • _Vegeta_
    #672
    A hulyesegeiddel menny lecci mashova. Itt valos dolgokkal foglakozunk.
  • UltimateGamR
    #671
    ÉS EGY KIS IDEGNYUGTATÓ!: Van egy kész Dragon Ball Z film ami az alap DBre épül és kész van! majd képek később... felejtsétek el azt az invásion szart , mert az kamu , amit majd mutatok az lesz a kegyetlen! hamarosan
  • UltimateGamR
    #670
    Megvan hogy melyik csatorna mikor fogja levetiteni a Dragon Ball Zt az elejétől!! Egyenlőre enyit , több infot nem mondok róla.
  • _Vegeta_
    #669
    Te is tudsz jot kerdezni. Nemtudni lesz-e még. Az hogy az imdbrol levettek azt jelentene hogy nem lesz, viszont hivatalosan még nem vontak vissza. Plussz ugye a jogokat is megvettek nem kis penzert.
  • Balyy
    #668
    Jó kérdés de senki se tudja!
  • datango
    #667
    most akkor lesz igazi dragon ball film? (jólenne!)
  • Balyy
    #666
    Külföldben épen ezért nem vagyok biztos mert h nem tudom mennyire szeretik illetve most már tudom!De biztos mo-n is tarolna mert még mindíg sok rajongói oldalt csinálnak meg azért elég nagy sikere volt akkor is amikor még futott az rtl-en!
  • _Vegeta_
    #665
    Kulfoldon nagyobb az anime/manga +dragonball mania mint itthon. Elhiszed? :) Franciak evek ota maniasok, a nemetek fanatikusok, amerikaiak hulyek. :)
  • Balyy
    #664
    Mo-n mindenképp külföldben már nem vagyok annyira biztos!
    Persze ez sok mindenen múlik!
  • _Vegeta_
    #663
    Egy jo reklamkampannyal tobbhet hozna mint a star wars, elhiszed? :)
  • Balyy
    #662
    Végülis tényleg megtudnák csinálni gondoljunk csak az új star wars részekre!
    Technika megvan csak lehet ha megcsinálnák és mondjuk a film költségei megközelítenék a star wars-ét (ami nem elképzelhetetlen) lehet nem hozná vissza a bevételek a pénzt! Lehet ezért se vállalja senki!
    Én nem tartom rossz filmnek a doom-ot de amekkora reklámot csináltak neki ahoz képest nem lett annyira jó!
  • Krezga
    #661
    Én attól félek, hogy valami olyasmi lesz, mint a doom film, nagyon várjuk, és bumm..mégse olyan jó.
  • _Vegeta_
    #660
    Igazabol meg lehetne csinalni szamitogeppel nagyon igenyesre, de kib*szott nagy melo lenne. A Dragon ball elkepeszto latvanyos mar animeben is. A sztori adott, ha odaadjak egy japan ironak, japan rendezonek mar rossz nem lehet.

    Szerintem egyszeruen nem merik vallalni egyenlore vagy veglegesen. Tudod kiadok, ok penzelnek. :)
  • Balyy
    #659
    Hát mit is mondjak...
    Remélem h lesz belőle vmi! Igazából nem zavar h ha elhalasztják mert nem könnyű megvalósítani technikailag azt ami a dbzben folyik! Reménykedjünk h csak erről van szó és nem kaptunk egy "pókok támadása 8"és társaiban megtalálható szgépes effektekkel összebaszott (szószerint) filmet!
  • _Vegeta_
    #658
    Az utolso infokat kovetoen siri csend honol. (De szep fogalmazas) :D

    IGN reported the following in their mailbag: Question: I heard that the DBZ movie was no longer in production, is that true? Did they stop making the movie? --Kyle IGN: Kyle, our contact at 20th Century Fox assures us that the live-action Dragonball Z movie is still in development. However, they had no other updates on the status of the project. Last we heard, the studio had hired a screenwriter to pen a new draft of the script.. that was back in June 2004. Stay tuned

    En harom eshetoseget latok:

    1) Rajottek lehetetlen megcsinalni szinvonalasan es visszaszivtak
    2) Nagy bummot akarnak, nagyobbat mint ami volt az sw1nel ezert hallgatnak
    3) Egyenlore felretettek es varnak a jobb technikai szinvonalra. :)

    Amugy az imdbrol mar reg levettek. Ez altalaban hivatalosan jelent valamit. :)
    Itt olvasgass.
    Hulye link.

    Vegeta jol nezne ki, ha Ray Park jatszana. :)