6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • REALista
    #737
    Furcsa az izlésetek!!!
  • Szuperkaraj
    #736
    élvezhetetlen?? a legjobb ( és ugye az eredeti ) a japán szinkron...nem élvezhetetlen hanem inkább utánozhatatlan :)
  • _Vegeta_
    #735
    A japan a legjobb, szokd meg. Vagy nezz par japan filmet/animet.
  • InfectedMann
    #734
    Hát sztem magyarul volt élvezhetetlen
    Japán hangot hamar meglehet szokni...
  • REALista
    #733
    Most inkább nem!
  • Krezga
    #732
    Kezdj el anime-kat nézni:D
  • REALista
    #731
    Hogy lehet a japánt szeretni??????
  • Krezga
    #730
    Passz...(nekem meg az angol élvezhetetlen, és csak japánul szeretem:D)
  • REALista
    #729
    Szasztok!Leszedtem a DBZ-t de van egy kis baj!A 139. résztöl japánul van meg és így élvezhetetlen még felirattal is!Nincs valakinek valami ötlete hogy honnan tudnám letőlteni angolul jó minőségben???
  • _Vegeta_
    #728
    A baj az hogy Toriyama nem szeretne a dbvel foglalkozni mar mint isutoshi a slut girlel. :(
    Aztan most inkabb naruto mania van a db kezd a feledes homalyaba kerulni bar elfelejteni nemfogjak.
    Enis orulnek egy igenyesen megcsinalt filmnek ezert remenykedek de csak tudatalatt. :D
  • Brolly
    #727
    Hát én elviselném azért még ha lenne.Elviselném, de hülye vok, megőrülnék ha lenne oylan folytatás amit leírtál, vagy Movieakt csinálnának még, nem értem mert sztem ebből annyi pénzt lehetne csinálni, lusta mindenki ott japánba vagy mi?
    Jó lenne ha Gogetat is beletennék sagaba, nem csak egy 5 perc erejéig a 12. movieban. A GT-ben szereplő meg annyira nem tetszet.
    Meg jó lenne ha Brolly is szerepelne mint ellen vagy mint barát(mondjuk túl erős lenne Gokuékhoz képest:p)a movien kívül, vagy egy 60 részes sagaban;)
  • xy21
    #726
    meg=megy
  • xy21
    #725
    A TELE5 német csatornán meg a dragon ball Z.
  • abonyitomz
    #724
    DRAGON BALL AF Paródia érdemes megnézni!! :)

    ITT A VIDEO
  • _Vegeta_
    #723
    hu.. az oldalon hanyszor volt errol szo? Nemtom, soxor.
    A jogokat megvettek az oldalcimet lefoglaltak, de ez meg nem jelet csak egy "lehet"-et. Egyenlore nincs elorehaladas filmugyben. Szerintem ha elkezdik majd csinalni, kemenyen fognak kampanyolni ahogy lucas bacsi tette a sw:ep1-nel. Szoval egyelnore ugynezki nemlesz, de remeny még van.
  • datango
    #722
    akkor kampó hír az hogy lesz dbz film ?
  • _Vegeta_
    #721
    Ugy mondtad mintha en azert linkeltem volna be mert ugygondolom van benne igazsag. :)
  • ronihun
    #720
    és akkor..tom hogy 2001-ben volt ez a pletyka csak elmondtam a véleményem!
  • _Vegeta_
    #719
    Bakker nem latod az idopontot? 2001 Jun 9.. Persze hogy nemigaz, raadasul az aljan az iro is irja hogy ez csak pletyi es nemszabad hinni neki. :) Az ok amiert bemasoltam hogy mar akkoris ment a pletyizes. :)
  • ronihun
    #718
    Ez kamu...ha lenne is folytatás..az már túlzás lenne..főleg ez az Erősebb Mint a Genkidama támadás meg SSJ3-nál ngyobb...Meg ez azért is lenne ülyeség mert Uubu a GT végén még nem tudja hogy mi az a Fúzió...Tehát Akira Toriyam-ától nagy hiba lenne folytatni...A Gt is már kicsit túlzás volt de az még épp hogy belefért...
  • _Vegeta_
    #717
    Persze, de ezek a pletyizések mar a gt utan elkezdodtek, hogy lesz uj meg miegymas. :)
  • zsotesz
    #716
    Szerintem ha akartak volna folytatást, akkor már csináltak volna. A DB-ból annyi van amennyi, szerintem több nem lesz.
  • _Vegeta_
    #715
    U huu mit talaltam..
    Regi dragonballos oldal, dbgalaxy:

    [i]A Dbz állitolagos folytatása 2001,Junius 9. 15:28 By sSjTrunks
    Egy részlet az Anime Stars oldalrol: "Akira Toriyama bejelentette a sajtónak hogy készülőben van 73 új epizód a DBZ-ből, az még kérdéses hogy a 73 epizód után lesz -e folytatás. A dbz végétől fogja kezdeni, mintha GT sosem létezett volna. A különböző szintek és edzések jellegzetesek lesznek. A Fuzio Tánc hatalmas szerepet fog betölteni a sorozatban. Az erőszintek Goku-ra, Uubu-ra, Mistic Gohanra, és Gotenksre és Vegitára vonatkoznak majd. A sorozat 6 évvel a DBZ után fog játszódni. Lesz egy új ellenség aki más dimenzióból érkezett. Több magyarázat nincs róla. Ezenkívül Pan is Super Saiyajin lesz. Azt mondta lesz valami ami erősebb lesz az SSJ3 formánál, de nem árulta el mi az. A mangát decemberben fogja elkezdeni. Ismeretlen a TV-ben premier időpontja . Két dolgot említett még, az egyik legfontosabb hogy lesz egy támadás amely még hatékonyabb és erősebb mint a Genkidama. A másik hogy Vegita és Goku végre harcolni fognak barátilag:)"
    Na, eddig én ezt azért nem irtam ki, mert szerintem nem igaz, csak már csomoan irtak emailt, hogy lesz e folytatás vagy sem, az én véleményem az, hogy ez egy kamu, mint pl. a Dragon Ball AF, ne nagyon éljétek bele magatokat, ha pedig lesz folytatás akkor biztos hogy nagyon jó lesz, de én megvárnám amíg kiirják egy hivatalos oldalon, pl. ha a Planet Namek kiirja akkor 100% hogy lesz folytatás !!!

    Akkoris ment a pletyi 1000L. :)
  • _Vegeta_
    #714
    Ha jo kezekbe adjak vissza tudnak hozni a dragon ball hangulatot, csakhogy filmse lesz. :)
    Amugy dragon ball potlasra ott a naruto vagy a bleach. ;)
  • cocobanana
    #713
    Akkor lesz ebböl mozifilm mikor én gazadag ember leszek....
  • r4pt0r
    #712
    Én majdnem fél-egy éve gyűjtöm a Dragon Ballokat. Már majdnem teljes a sorozat. (DB + filmek, DBZ + filmek, DBGT + film, mind DVDrip, és Dual hangsáv, angol + japán, kb. 130GB lesz, ha meglesz minden.) Viszont sajna valamit nagyon nehéz megtalálni a neten DVDRipben, vagy éppen angolul, ha meg megtalálom, akkor meg nagyon lassan jön sajna. De én kitartó vagyok, na jó inkább fanatikus.

    Kár hogy nem folytatták a sorozatot, mert szerintem nagyon jó volt.

    Nem tudom hogy lesz e film, de ha lesz akkor csak CGIs legyen mint a Final Fanstasy Advent Children, vagy a másik FF, mert élőszereplő filmmel nem tudnák vissza adni a szereplőket se a hangulatot inkább csak elrontanák, szerintem.


    Nem tudom hogy lesz e film, de ha lesz akkor csak CGIs legyen mint a Final Fanstasy Advent Children, vagy a másik, mert élőszereplő filmel nem tudnák vissza adni a szereplőket se a hangúlatot inkább csak elrontanák, szerintem.
  • _Vegeta_
    #711
    Heheheehhehehehehe dbz film!!!! :D

    Még nem lattam ezt a kepet amugy, szep fan munka.
  • Krezga
    #710
    Talán a -on találsz ilyeneket.
  • _Vegeta_
    #709
    Nezd meg az animehq-n.
  • evil 007
    #708
    mondana nekem valaki egy torrent lelő helyet ahol letölthetem a db dbz dbgt + movie special meg mondent dvd ripp ben???
  • REALista
    #707
    Annyira azért nem sok idő!Én most szedtem le a Dragon Ball Z-t 1-től 137-ig magyar szinkronnal!Szinte folyamatosan 100kb/s feletti sebességel jött!
  • _Vegeta_
    #706
    Errol van szo. :)
  • InfectedMann
    #705
    ehhez az egész DBZ - THE MOVIE témához csak annyit fűznék hozzá, hogy nemtom, hogy UltimateGamR barátunk miről beszél mert ha lesz is ebből valami max 2008 vége fele fog megjelenni a film, és mivel az IMDb -n sincs róla nég semmi ezt sem venném fixre... úgyhogy nemtom milyen letöltésről beszél... nah mindegy... ha ennyire szeret égni :S :S
  • _Vegeta_
    #704
    Az hogy mien klienssel toltessz teljesen mindegy az ellenben nem hogy mennyien es mien kapcsolattal seedelik. :)
  • Krezga
    #703
    Nem feltétlenül sok idő, bár a db movie-k esetében sajnos sok.
  • ronihun
    #702
    nekem egy film 5 nap...egy DBZ Movie se lenne keveseb 4-nél...nektek milyen progi van nekem Azureus
  • _Vegeta_
    #701
    Miert lenne?
  • ronihun
    #700
    De torrent nagyon sok idő...
  • Krezga
    #699
    Még anno innen de sajnos törölték a tárhelyüket, és most mindent elölröl kell kezdeniük, új oldalra is költöztek stb. Bár szerintem dvd-rippes részeket a legegyszerübben torrentröl lehet beszerezni.
    Nekem ezek vanak meg dvd ripben:
    Dragon Ball GT Special : A Hero's Legacy
    Dragon Ball Z Movie 01 : The Dead Zone
    Dragon Ball Z Movie 02 : The Worlds Strongest
    Dragon Ball Z Movie 03 : The Tree of Might
    Dragon Ball Z Movie 05 : Coolers Revenge
    Dragon Ball Z Movie 07 : Super Android 13!
    Dragon Ball Z Movie 08 : Broly the Legendary Super Saiyan
    Dragon Ball Z Movie 11 : Bio Brolly
    Dragon Ball Z Special Movie 01: Bardock The Father Of Goku
    Dragon Ball Z Special Movie 02: The History Of Trunks
  • ronihun
    #698
    Igen én innen töltöttem és elég rossz minőségük van...van olyan rész is köztük amin nem szól a hang csak a kép de azon is átmennek rószaszín,sárga,kék,zöld foltok...Tehát ez így gáz...Nekem a Moviek közül csak néhány vn meg DVD-rip minőségben...Te honnan töltötted a dvd rippeseket Krezga?Amúgy megvannak jó minőségűen is a DBZ részek csak az német...és a feliratot nem lehet betenni a Real-ba!