6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Szuperkaraj
    #857
    hát hajrá ;) mellesleg én ebből annyit értettem hogy Sûpâ Saiya-jin, meghogy ichi; ni; san :D
  • _Vegeta_
    #856
    A meglevo feliratokat veszem alapnak, koszonet erte a forditokat.
    Nos a kovetkezoket csinalom:
    1) Intro outro forditasa es a feliratba valo beillesztese.
    2) A forditas atnezese es ahol eget rengeto baromsagot eszlelek ott javitasa. (nem vagyok perfekt japanbol, de amit ertek azt leforditom.
    3) Nevek illetve targyak neveinek az egysegesitese illetve a japan animeben szereplo nevekre cserelese.
    4) Ass formatumu felirat keszitese szinezessel mindennel 1utt.

    Ez nagy munka, nem 1-2 perc. :)


    a,Sûpâ Saiya-jin dai ichi-dankai (the normal Super Saiyan, or SSJ1)
    b,Sûpâ Saiya-jin dai ni-dankai (USSJ 1; the second stage of SSJ1)
    c,Sûpâ Saiya-jin dai san-dankai (USSJ 2; the third stage of SSJ1)
    d,(Sûpâ Saiyajin Furu Pawâ)
    e,(Sûpâ Saiyajin Tsû)
    f,(Sûpâ Saiyajin Surî)

    Szerintem nem kell kommentar. :)
  • Balyy
    #855
    Erre nem is gondoltam!
    Na eddig tiszta!
    De mivan gokuval amikor cell ellen harcol?
    V. ő csak alapból erősebb mert h ő a főszereplő?
  • cocobanana
    #854
    Mert Trunks a jövöből jött és itt a jelenben jóval erösebb volt a Vegitánál.Emlékezz arra amikor elsönek jelent meg Trunks átváltozott SSJ-be és kettévágta dermesztőt és vegita csak nézzett, hogy még egy szuper csillagharcos van.Na mármost később Trunks nem mutatja ki maximális erejét,hogy erősebb az apjánál,csak akkor amikor Cell leveri Vegitát és akkor Trunks kiadja magából a dühét és 100%n harcol nála.Ezért lehetett erősebb Trunks Ultra SSJben erősebb mint Vegita.Mert akkor már nem fogta vissza magát...
  • Balyy
    #853
    Na igen de vegeta is ezen a szinten vot mégis gyengébb volt! Ezért nem értem!
  • macleod2005
    #852
    Amit Trunks mutatott az az ultra ssj volt, megdagadnak az izmai erősebb lesz mint az ssj de lasabb, ssj2 be viszont megint vékony a testalkata és megvan a megfelelő gyorsaság és erő
  • Balyy
    #851
    Ja igen azt elfelejtettem h trunksnak cell ellen az erő meg volt de a gyorsaság nem!
  • Balyy
    #850
    A napokba leültem megnézni a robotos és celles részeket! Láttam már őket előtte is! És hát találtam egy érdekes dolgot ami nem igazán tiszta számomra!
    Na szóval az h trunks milyen formába harcol cell ellen! Csak mert vegeta-nál erősebb hiszen őt nagyon könnyen leveri! ssj2 nem lehet mert azt songohan éri el először de később beszél róla vegeta h neki is sikerült elérni ezt a szintet de az erő és gyorsaság szempontjából a sima ssj jobb! Ha jól tudom akkor viszont az ssj2-re meg pont az a jellemző h egyszerre nem lehetsz gyors is meg erős is hanem megfelelően kell használni h mikor mrlyikre van szükség!
    Remélem érthető voltam!
    Várom a válaszokat!
  • Balyy
    #849
    Szerintem lesz, részemről is!
    De jobb lenne ha srt formátumba lenne de ha nem az se baj majd átkonvertálom!
    Egyébként meglévő feliratot ídőzítesz át v. teljesen lefordítod?
  • _Vegeta_
    #848
    DMHY Dragon Ball reszeihez keszitek SSA feliratot, lessz ra igeny vagy csak irjam majd ki DVDre? :D
  • _Vegeta_
    #847
    Mint ahogy neve mutassa a cha-la head-cha-la 2005-s verzioban atmixelve.
    4db cha-la head-cha-la verziot tartalmaz illetve 3db we gotta power-t.
    Mostmar ha latok valahol db-s cuccot azt postolni fogom ide. :)
  • Brolly
    #846
    Ez mi?
  • _Vegeta_
    #845
    Hironobu Kageyama - CHA-LA HEAD-CHA-LA (2005 ver.​) [320Kbps].​rar
  • _Vegeta_
    #844
    my pleasure :)
  • Brolly
    #843
    Ok mostmár megy, csak ez a szar explorer nem vitte, de most már megvan. köszi szépen!!
  • _Vegeta_
    #842
    Nekem nincsennek is meg a DB reszek magyar szinkronnal. :D
    Pontosabban 014-029ig megvannak azok a reszek zsenialisak. :D
    Amugy japan szinkron rulz.
  • Pheaper
    #841
    elég ez
    a reggelit már van ki vigye az ágyamba :)
  • _Vegeta_
    #840
    A hiba az on keszulekeben keresendo... nehogymar az extrarol ne tudjal letolteni... lol :D
  • Brolly
    #839
    hát nekem dns hiba vagy mi:S, de azért kösz, sztem itt van vhol baj, csak nem tom mmi:(
  • _Vegeta_
    #838
    Jonak tettem fel senkinek nemkell?
  • _Vegeta_
    #837
    Mi kene még?
    Reggelit ne vigyem az ágyadba? :D
  • Pheaper
    #836
    szevatozk ! vki fel tudná tenii az db összes részét lehetőleg szinkronba plz :)
  • _Vegeta_
    #835
    Ahogy igertem ime:
    Dragon Ball Tankoban 29
  • _Vegeta_
    #834
    Egy kis osszehasonlitasi alap az elozoleg belinkelt kephez. Hihi
  • _Vegeta_
    #833
    Ehh legalabb olvass vissza egy picit. ^^
    Ma este feltoltom a 29. szamot 191 oldal es ott vegzodik, amikor piccoloek meghalljak hogy az androidok beszelnek dr geroval az ajto mogott. :D
  • ronihun
    #832
    Ezeket hol találtad nagyn jó.Rakj még fel.
  • _Vegeta_
    #831
    Ehh najo sample:
    05
    08
    Kell tobb?
    :D
  • _Vegeta_
    #830
    Akk ma este feltoszom a 29et.. ha feler reggel linkelem. ha nem akk majd kitalalok valamit. :D
  • Brolly
    #829
    Hát onnantól kezdve legyen vmelyik ha lehet, köszi.
  • _Vegeta_
    #828
    Jobb mangakat gyakran "animésitik", tehat igen. :)

    Ok ma este feltoltom az egyik tankobant esetleg kérés melyik legyen az?
    29-42ig-bol lehet valasztani. 29 amikor megjonnek az androidok dr gero.
  • Krezga
    #827
    Elöbb volt a manga, aztán az anime, szóval végigrajzolták:)
  • Brolly
    #826
    Az igen, és mekkora a mérete, meg most mangaba végigrajzolták az összes db részt?
  • _Vegeta_
    #825
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ mit talaltam.
    Dragonball RAW manga! Az eredeti Tankobanokat. Bar egyenlore csak vol. 29-35ig. Jo minosegu szkenn, ezek a Kinaiak nem unatkoztak... :D
    Ha valakit erdekel rakhatok fel nehany sample-t. ^^
  • _Vegeta_
    #824
    A magyar forditasokra nem lehet panasz, sajnos nem japan forrasbol dolgoztak... franciaktol vettek a jogokat meg az o verziojukat. Pfőj.
    De egyebbkent is a japan verzional semmi sem jobb. Talan Kame-sennin magyar hangja volt még jo. Annyira beleélés nelkul mondta a szoveget hogy majd leesek a szekrol ha meghallom. ^^
  • Krezga
    #823
    jah, bár amiket a Z-ből említettél késöbbi részeket(mármint amik szinkronizálva voltak.), azoknak a szinkronja(pontosabban az átfordítás) nem tetszett, ezek miatt főleg: MR. Sátán-ból Herkules lett(pfffúújj), Bu-ból meg Bubu(valami szánalom...)
  • _Vegeta_
    #822
    A db es a Z osszes resze le van szinkronizalvan azaz le volt, de nem adtak le vegig. 122ig adtak ha jol emlexem +4db videokazi 4-4db resszel. Ez asszem 137. 243-247, 263-267, 278-282 reszek pedig kozkincse kerultek nem reszletezem hogyan. Ha jol emlexem a DB 1-9 és 11. reszek nem fellelhetoek mert akkor meg senki se vette fel.
    Asszem ennyi.
  • Krezga
    #821
    A sima DB 153 részes, ez elvileg mind szinkronizált(bár az első 8 részt nem fogod megtalálni neten szinkronosan, csak a többit)
    A DBZ 291 részes, ez kb a 118. részig szinkronizált(de utánna is van 1-2 rész, ami fellelhető szinkronnal)
    A DBGT 64 részes, ebből egyet se szinkronizáltak.

    (a szinkronizálást magyarra értem:))
  • Pheaper
    #820
    ugy értem hogy hány részes az összes fjta dragon ball és abóól hány szinkronos ? :)
  • _Vegeta_
    #819
    Akit erdekel:
    立即下载 [RAW][Dragon Ball III][64][DVDrip.WMV]@DMHY.net
    Dragon Ball GT Reseed
    Csak 21.31GB :D
  • FrezeR
    #818
    ok, akkor én is nekifekszem:)