6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Brolly
    #777
    Nemár, most idejöttél dicsekedni, én meg csorgassam a nyálam:)
    Miylen extrák vannak?
  • _Vegeta_
    #776
    Nekem most jott le kemeny 30k/sec-es atlaggal. ;)
    Kiba**ott JO. Szivesen feltoltenem valahova de nemtudom hova. :(
    Kepeket tudok belole csinalni ha erdekel.
    Nagyon jok a mozik 16:9-ben. ;)
  • Brolly
    #775
    Az első jó lenne, naon kíváncsi vok rá, csak az a baj hogy kb.150 nap lenne míg lejönne, mert kemény 1kb/s-al jön le:)
  • _Vegeta_
    #774
    Ugyan szerintem kb ha havonta valaki 1x benez ezekbe a topikokba de azert csak postolom a dolgot..
    Megtalaltam a DragonBoxokat DVDrip-ben!
    Kezdjuk is akkor:

    《Dragon Ball》龍珠 DVDrip 劇場版&特典【RAW&外挂字幕@動漫花園】
    [RAW][Dragon Ball][MOVIE&SP][DVDrip.WMV]@DMHY.net 13.5 GB
    Magyarul a Mozis, specialos DragonBox! Osszes mozi, special stb stb egy vagon extraval.

    《Dragon Ball》龍珠 DVDrip 全153話【RAW&外挂字幕@動漫花園】
    [RAW][Dragon Ball I][153][DVDrip.WMV]@DMHY.net 34.70GB
    Magyarul a Dragon Ball sorozat 1-153ig!

    《Dragon Ball Z》龍珠Z 第1-50话 DVD 【RAW&外挂字幕@動漫花園】
    [RAW@DMHY][DB-Z][001-050][DVDrip.WMV]@DMHY.net 11.82GB
    Magyarul a DBZ 1-50ig. A tobbi szinten fennt van, csak be kell irni a keresobe hogy Dragon Ball. ^^

    Miert is jo ez? Mar volt DVD megjelenes. Ezek a DragonBoxok rippjei. Igaz hogy wmv (pfőj), de gyonyoru a kepminoseg. Teljesen remastered kep (kitisztitottak nagyon szep lett) es a hang is stereo, bar a sorozatoknal ez nemsokat szamit mivel monoban lett elkeszitve. :(
    Ha mast nem de a mozis cuccokat (extrakat) nagyon erdemes leszedni Az osszvissz nemsok, de egy dragonball rajongonak kincs. ^_~
  • Krezga
    #773
    :D lol:D
    #769 ki is nőljön fel?:D
  • _Vegeta_
    #772
    Jahh doujinok mind vackok. :DDDD

    Tema lezarva. Kepzeljetek egy japan torrent oldalon megtalaltam a Dragon Boxok dvdrippjeit.
    Gáz hogy wmv de gyonyoru kepminoseg minden extraval egyutt.

    [RAW][Dragon Ball I][153][DVDrip.WMV]@DMHY.net
    【アニメDVD】ドラゴンボール 第001話 「ブルマと孫悟空」 (VGA WMV9 WMA9 ver.2).wmv
    Elso 6resz mar megvan. ^^

    [RAW][Dragon Ball][MOVIE&SP][DVDrip.WMV]@DMHY.net
    Illetve a mozik +gyonyoru extrak...
    【アニメDVD】ドラゴンボール 映像特典 SP1 「悟空の交通安全」 (VGA WMV9 WMA9 ver.2).wmv
    【アニメDVD】ドラゴンボール 映像特典 SP2 「悟空の消防隊」 (VGA WMV9 WMA9 ver.2).wmv
    Ez a ketto pl fingom sincs micsoda! Valami resz de nekem nem remlik a dbbol..
    Utanna is nezek a DragonBoxokon mik az extrak.. :D
  • _Vegeta_
    #771
    Te tenyleg ennyire hulye vagy ... vagy csak szereted ha hulyenek neznek? ^^
    1) Senki sem allitja hogy nincs AF csupan arrol van szo hogy ez nem mas mint egy fanfic. (Keress utanna mit is jelent ez most nem reszletezem)
    2) Toriyama a Dragonball manga utan annyit foglalkozott meg a DBvel hogy o irta a GT utcso reszet (Igen mar a GT sem Toriyama muve) illetve még megirta a Neko Majinokat amik Dragonball parodiak es nagyon jok. :)
    3) Hogy animet gyartananak az AFbol? Nemhiszem a dragonball kora mar lejart hidd el Japanba most inkabb naruto orulet van. ;) Ja es ha neadjisten tenyleg csinalnanak még Dragonball animet az egesz net ezzel az infoval lenne tele nem egy ilyen 3.osztalyu lapon kellene megtalalni...
    Még valami japanban nemreg adtak ki a DragonBoxokat. Ajanlom ez utan is nezz. Ha tenyleg csinalnanak animet nemhiszem hogy most kiadtak volna dvd-n. :)
  • Szuperkaraj
    #770
    Nothing is in production, and nothing is planned. There is no Dragonball AF. Most rumors of a new series come from fan manga drawn in Japan, otherwise known as "doujinshi." Generally, these comics are very well-drawn, and can easily be mistaken for Toriyama's work. However, they are fan-made, and are not considered a part of the DB universe.


    Tessék, angol nyelvtudás nem árt, a forrást, ahonnan a szöveg származik te magad írtad :)
  • simoend4
    #769
    Egyébként gyerekek nőjetek már fel.
  • simoend4
    #768
    Ha valaki azt meri állítani nincs Dragon Ball Af azt páros lábbal rugom hátsón.Van.http://www.myfavoritegames.com/dbz/DragonBallAF.htm.Ezen az oldalon találtok néhány érdekes képet,leírást stb...
    Angol nyelvtudás nem árt.
  • _Vegeta_
    #767
    Olvasd el a Neko Majin-t nekem nagyon tetszett! ^^
  • Brolly
    #766
    Elég nyomin néz ki, mondjuk nagyon hasonlít dermesztőre, de akkor is. meg sztem lehetet volna még húzni a harcot ha pl. ő is megjelenik, de már hova?
  • Brolly
    #765
  • Seth
    #764
    hogyne tudnánk. Tessék itt egy családi fotó

  • datango
    #763
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kuriza

    uristen , tudtátok hogy volt freeza nak (dermesztő) nek fia??? loller isten család :S
  • Krezga
    #762
    animeaddicton nézz körül, hátha van...
  • _Vegeta_
    #761
    Ha talalsz szolj nekemis! :D
  • abonyitomz
    #760
    Kellene DB Gt Specialhoz , DB Z Brolly The Secound Coming-hoz DVD borító tud valaki egy helyet ahonnét leleeht tölteni ???? ( cdcovers-t , dbzgt.hun is néztem ott nincsenek ) . Előre is köszi a válasz
  • Nyusz01
    #759
    ja és csak a síma dragonball kell így..
  • Nyusz01
    #758
    Egyet értek azzal, hogy eredeti, japán nyelven a legjobb, de megtudná nekem mondani vki hogy honnan lehet úgy letölteni?????torrent módban...
  • Krezga
    #757
    angolban meg sokszor csak son-nak szólítják gokut, vagy gohant:)
  • Moyko
    #756
    Off

    Hi van egy 50-60 dbz kártyám (+ amerikai; Foil:<hologrammos - csillogos>); Eladó érdeklöni privátban...

    ON
  • _Vegeta_
    #755
    Mi a franciaktol vettuk szoval a forditasok miatt oket kell szidni. ^^

    spanyolba San Goku meg ilyenek szoval mindenhol megvan a felreforditas. Amcsiba pl csak goku son nelkul. :D
  • Krezga
    #754
    Hát igen, bubu, meg herkules...rühellem az ilyen átnevezéseket(vagy magyarosítás??)
  • Count Adyn
    #753
    Hi, én ugy néztem végig hogy a magyar,angol,német és japán szinkron váltakozott:D
    Hülye franciák erről ennyit, a Bubu tól kb vertem a fejem a falba xD
  • _Vegeta_
    #752
    Mi a franciaktol vettuk szoval a forditasok miatt oket kell szidni.

    brolly: Azert a japan szinkronszineszeket nem kellene osszehasonlitani hazank szineszeivel. Velemenyem az hogy a magyar szinkron a korulmenyekhez kepest nagyon szinvonalasan megcsinalt szinkron, persze egyertelmu hogy nemjobb a japannal. ;)

    Realista: Nezd meg az osszeset. Kivalloak szinkronszineszek/nok. :)
  • REALista
    #751
    Én csak két részt tudtam megnézni Japánul!Teljesen oda lett a hangulat!!!
  • Brolly
    #750
    A japán szinkron 1000-szer jobb mint az a szerencsétlen magyar. pl. nézd meg az ordítást amikor vki átváltozik, pl. amikor Goku átváltozik ssj3-ba, hát az kész amit az a magyar ordít, de a japán az nagyon király.
  • UltimateGamR
    #749
    Nagyon ellett szúrva a magyar szinkron , arról nem is beszélve hogy Mr. Satant ugy szinkronizálták hogy Herkules xD , sőt az angol szinkron még ennél is rosszabb , a legjobb az eredeti a japán nyelv.
  • REALista
    #748
    Hát ja én se!Azért akarom eladni!!!:)
  • REALista
    #747
    Javaslom a torrentet!Én is onnan szedtem le!
  • _Vegeta_
    #746
    Az egy jo kerdes, sajna nemtok ra valaszolni mert nem szorulok magyar dvdrippre. :)
  • Zpepe
    #745
    Az a kérdés hol lehet leszedni a DBZ 80. részétől a 137.-ig 120Mb-os változatban vagy az felett? Magyarul jó DVD Ripp-ben?
  • _Vegeta_
    #744
    Enis ezen a velemenyen vagyok. :D

    Realista: Nekem biztos nemkellenek. A turbo rago ota nem collectezek ilyesmiket. :D
  • REALista
    #743
    Kösz a segítséget!Egyébként nem ismertek valakit akinek kellenének eladó DBZ kártyák???
  • Krezga
    #742
    a bs egy szar:))
  • _Vegeta_
    #741
    Vlc media player vagy mint krezga mondja media player classic a ket legjobb. Sokan szeretik a bsplayert még, en viszont nem. :D
  • Krezga
    #740
    media player classic
  • REALista
    #739
    Tudnátok valami jó programot ajánlani amivel le lehet játszani felirattal együtt?
  • _Vegeta_
    #738
    Szerintem probald be, a japan nagyon szep nyelv es a szinkronhangok is jok.