6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Daell Drow
    #939
    Igen. Jó kis nanime.
    Azok a részek tetszenek amikor a babák szivatják Jun-t.
  • _Vegeta_
    #938
    Ennyire ismert anime ez a rozen maiden? ^^
  • Prof William
    #937
    Hörr a szivem... ÉS pont a Rozen Maiden....
  • Prof William
    #936
    Bár Mo-ra biztos nem jön de faja kis DVD-rippeket lehet majd csinálni beőlle.

    Fogok nosztalgiázni azt hiszem rendesen. :)
  • _Vegeta_
    #935
    http://yaibafan.extra.hu/[DMHY][RAW][Dragon_Ball][001].rar
    Igy szeretnem majd megcsinalni a tobbi reszhez is a feliratot bar meg ez sincs kesz mivel az openinget/endinget meg nem forditottam le. :(
  • _Vegeta_
    #934
    Elvileg az egyik DragonBox-on extrak kozott vannak konzoljatek TV Spotok, de a ripp packba amit leszedtem ezek nem voltak benne. :((
  • FrezeR
    #933
    nekünk csak jó :) várjuk szeretettel. kiváncsi vagyok rá milyen lesz!
  • _Vegeta_
    #932
    Najo csak meglepett a dolog. Bar varhato volt hogy a Funimation is koveti a japanok peldajat. :D
  • FrezeR
    #931
    mire gondolsz? én azt látom a videón, hogy a sorozatot feljavitják digitálisan kép és hangügyileg, és irtózatosan full jó minőségben kiadják dvd-n februárban :) és ez azt jelenti, hogy meg kell szerezni mindenképpen! :D
  • _Vegeta_
    #930
    Hűűűűűűűűűűűű
    Nezzetek meg!
    Most akkor mi a retek van? :D
    http://www.youtube.com/watch?v=cArGAySx7Ww
  • _Vegeta_
    #929
    Amennyiben maradsz tarsalogni es nem csak egy linket bevagni jossz ide akkor szeretettel varunk, de ha csak reklamot latok, gondban leszunk.
    Hozzaszolast toroltem.
  • Szuperkaraj
    #928
    reklámért pont lesz... mellesleg G-portal-os oldal, mellesleg a kiterjesztése wmv, a minőség pedig pocsék lehet (247-es rész : 13,444KB)
    ne haragudj a kritikáért, próbálkozásnak jó, de weboldalnak, s letölthető tartalomnak még kevés
  • Pheaper
    #926
    :D
  • _Vegeta_
    #925
    Hat elmaradt amit beterveztem, de a heten mindenkeppen megejtem a dolgot. :DD
  • _Vegeta_
    #924
    Mien weboldal? :)

    Amugy 519fejezet utan es 500akarhany resz+ movie utan. + jonehenany gag manga utan szerintem annyira nem szomoru teny. ;)
  • datango
    #923
    hmm szép web oldal! de az a rész hogy nem lesz folytatása a DB nek :==( szomorúú :(
  • _Vegeta_
    #922
    A siteomat mar csinalom egy ideje es meg messze van attol a formatol hogy feltoltsem.
    Amugy igen csak egy FAQ-ra gondoltam.

    Krezga: Utannanezek ennek a Rozen Maidennek. :D
  • Krezga
    #921
    ez Rozen Maiden:D (csak máshogy:D)
  • InfectedMann
    #920
    extra.hu -t használjátok tárhelynek.
    1 giga tárhely reklám nélkül.
    Nekem bevált :)

    u.i.: ha a FAQ -ra gondoltál, hogy összedobott egy este alatt akkor ok, de ha egy komplett site -re akkor egy este nem lesz elég
  • _Vegeta_
    #919
    Ma vagy szombat este osszedobok valamit. :)
  • Pheaper
    #918
    csak reggeltem atw ra :) még nem volt időm csinálni oldalt :)
  • _Vegeta_
    #917
    Kedvenc DB-s kepem. Szivesen megneznek egy anime reszt ilyen rajzstilussal. ^^
  • _Vegeta_
    #916
    Marmint reggeltel valahova egy accot vagy csinaltal html, php akarmi reszt is? :)
  • Pheaper
    #915
    már csináltam oldalt ha kell megadom a jelszót meg a felhasználónevet :)
  • _Vegeta_
    #914
    Ez az oldalamrol van amit mar nem csinalok es amugy sem szeretnek reklamozni semmien oldalt, szoval azert gondoltam egy 0 design lapra. :)
    Hetvegen majd csinalok valamit.

    InfectedMan: Okes ertettem. De a kik szerepelnek benne még-et kihagyom, mert azt csinalom az uj oldalamhoz es az majd minden igenyt kielegit majd. ^^
  • InfectedMann
    #913
    hmm... nemrossz, de lehetne rajta mit pofozni :)
    pár kérdést ott jó5letnek tartok:
    -Mi az a Dragon Ball?
    -Mi az az Anime meg Manga?
    Hogy honnan lehet őket beszerezni sztem felejtős... ez nem egy warez fórum :)
    még lenne pár kérdés tarsolyomban:
    -Mi az a KI?
    -Kik azok a Csillagharcosok ("Saiya-Jin" -ek)? (a faj ismertetése + a DBZ -ben szereplő csillagharcosok ismertetése)
    -Mi az a Szuper Csillagharcos? ("Super Saiya-Jin")?
    -A Csillagharcosokon kívül még kik szerepelnek a Dragon Ball Z-ben? (egykét szó a szereplőkről)
    -És kik ellen harcolnak a főszereplők? (pár szó "gonoszok" -ról)

    Egyenlőre ezek jutnak eszembe.
  • Pheaper
    #912
    itt találtam egy faq ot
  • Pheaper
    #911
    okés csak mik legyenek a kérdések ?
  • _Vegeta_
    #910
    Koszi. Majd csinalni kellene egy "no grafika" FAQ-t is, minden felmerulo kerdest lefedve. ^^
  • Pheaper
    #909
    ja sory nem láttam hogy már házigazda vagy :) grt
  • Pheaper
    #908
    szivesen
  • _Vegeta_
    #907
    Koszi a bannert. Enis akartam csinalni, de egesz nap szaladgaltam meg wint telepitettem. :\
  • Szuperkaraj
    #906
    igen, időközben rájöttem, csak azt nem tudtam hogy a macska Goku tanítványa, a többi stimmelt, ok, köszönöm az infót ;)
  • _Vegeta_
    #905
    Olvasd el a Neko Majin mangakat. manga.hu-n vannak magyarul is.
    Neko Majin egy macska aki Son Goku tanitvanya. Kruiza meg Freeza igen kozeli rokona. :D
  • Szuperkaraj
    #904
    egyébként a B2 intrója lett a legjobb ezidáig, mert az a leginkább meseszerű, nekem az tetszik a legjobban
  • Szuperkaraj
    #903
    és ők kik?:D
  • _Vegeta_
    #902
    Hihi.
    Dragon Ball Z 2 V
    Limitalt Budokai 2 en eddig ugy tudtam hogy a V Jumphoz adtak oket az elofizetoknek, de itt aztirja nem ugy volt... mindegy.
    Extra benne Kruiza es Neko Majin. :)
  • _Vegeta_
    #901
    Héé nem is figyeltem. Megkaptam a hazigazda jogot. Elso dolgom az volt hogy javitottam a topik leirasat illetve toroltem egy kellemetlen hozzaszolast. A hasonlo lekezelo, Dragon Ball-t lenezo hozzaszolasok ezentul is torolve lesznek.

    Jah es Bannert is keszitek ha lesz egy kis idom engedelmetekkel. :)
  • Pheaper
    #900
    ték
  • _Vegeta_
    #899
    A problema nalunk van es nem nalad szoval nem lesznek torolve. Meg amugy se torol7nem, mivel nem kaptam hazigazda jogot. :D