24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #113
    Nekem nem az volt a célom, hogy más csapatokat "pocskondiázzak", csak egyszerűen "kijött belőlem" amikor megláttam, egyesek csak azért jönnek fel ide, hogy kárörvendjenek és fikázzák a kedvenc csapatomat.
    De viszont nem vagyok az a típus, akit különösebben érdekelne a más csapat szurkolójának lelki világa. Én a Chelsea-t szeretem akár nyernek, akár veszítenek.
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • DJ Bee18
    #112
    hát szerintem azért ezt hagyjuk Murinho-ra :DD Több nyilatkozatában barom, de azért ért a focihoz, ez látszik
  • DJ Bee18
    #111
    nem nagyképű sztárokból, hanem igazi klasszisokból áll

    Ez mi ha nem más csapat pocskondiázása?? :DDD Ezt a nagyképű szóhasználatot nem tudom megérteni. Miért ismered őket? Honnan tudjuk mi, hogy pl. Drogba vagy Makele, esetleg Crespo a magánéletében nagyképű-e? Ez személyfüggő, nem pedig csapatfüggő. Mellesleg tökmindegy, a lényeg hogy a sportban látunk tőlük szép dolgokat, ennyi. Félre ne érts, nem akarok szidni senkit, csak elmondtam a véleményem. Akik meg most a Chelsea veresége miatt elkezdik pocskondiázni a csapatot, azoknak tényleg NO COMMENT. Szerintem ez egyszerűen irigykedés. [nem chelsea fan]
  • Etelkozi Vata
    #110
    Az a baj, hogy azt az "elcsépelt" szót, hogy "hajrá", azt már kevesen ismerik. Ha valaki szurkol egy csapatnak, akkor nem annak méltatásával és bíztatásával van elfoglalva, hanem az ellenfelek pocskondiázásával. Ez az, ami igazán undorító. Sok olyan drukker van, akitől még soha nem hangzott el, hogy Hajrá, vagy go x, y csapat, de az, hogy szemét z, vagy k0cs0g w csapat, az annál inkább. Én még soha nem írtam le semmilyen negatívat egyik vetélytárs csapatra sem.
  • Japep
    #109
    Egyszerűen nem értem, hogy jön valaki ahhoz, hogy bepofátlankodik ide és elkezdi fikázni Európa egyik, ha nem a legjobb csapatát, amelyik nem nagyképű sztárokból, hanem igazi klasszisokból áll. Örülhetne bárki, ha a szánalmas kis csapata ennyi ideig veretlen lehetett volna, mint a CHELSEA!!! A meccsről pedig csak annyi a véleményem, hogy a Man Utd csupán szerencsével egy a sok győzelemtől megfáradt csapattal szemben tudott "nyerni".
  • bigfoot
    #108
    me too!!
  • Etelkozi Vata
    #107
    Ha belegondoltok, van is abban valami, hogy az ellenlábas csapatok és szurkolóik hetekig (hónapokig!) böjtölnek, amíg egyszer kikap a Blues, akkor aztán előjönnek, mint a giliszták meg a csigák eső után, és kárognak, mint a holló! :) Élnek a ritka alkalommal. Én ilyenkor csak megrántom a vállam, aztán megvárom a szezon végét és örülök a bajnoki címnek, meg a kupagyőzelmeknek.
  • Rudee
    #106
    A meccs után hasonló kérdés fogalmazódott meg bennem is, de nem írtam le, nehogy azt gondolják, hogy Chelsea szurkolóvá váltam.
    Egyébként tök jogos, a MU szurkolók örülnének, ha a 12. bajnokin kapnának ki először.
  • Liszi
    #105
    nemtom miért jön ide az a sok öntelt emberke aki nem a Chelseanek szurkol,mivan most kiakptunk egyzser a bajnokságba,nagy cumó.

    Grat Manu!Szép gól volt!

  • bigfoot
    #104
    engem is azzal szivattak ma a suliba hogy kikapott a chelsea
  • Guilty01
    #103
    végre úgy érzem,hogy mostanság a szerencse nem a cselzi mellé áll...
  • Etelkozi Vata
    #102
    Azért esett rosszul a vereség, mert a MU szurkoló barátomnál néztem a meccset, Lampard mezben, Chelsea kardigánban és kedvenc Chelsea takarómban voltam (amit Chelsea táskában vittem át), aztán kulloghattam szomorúan haza. :(
  • Etelkozi Vata
    #101
    Szerintem manchesterben nem olyan vészes kikapni. Bármely csapatot képesek otthon megverni, azért ők is elit csapat. Most a Chelseanél hullámvölgy van, egy kicsit helyre kell rázódniuk, aztán lehet folytatni. Én nem tartom vészesnek a dolgot.
  • andriska
    #100
    Akkor húzzál innen
  • Girondins
    #99
    Utalom a komcsi chelseat...
  • Sheva
    #98
    hát ez cumi volta javából

    nem tudom murinyó a faszé nem játszik 2 csatárral Crespo akkor mi a fasznak kellett vissza?

    na mind1 Go MU
  • bigfoot
    #97
    Squad: Cech, Ferreira, Gallas, Terry, Del Horno (Cole 78), Essien (Gudjohnsen 55), Makelele, Lampard, Cole (Wright-Phillips 74), Duff, Drogba
  • bigfoot
    #96
    hát be sajna
    eléggé mély repülésnek indult a csapat,a bajnoki 1-1 óta eléggé rosszul megy a csapatnak
  • csm
    #95
    beszívtátok
  • bigfoot
    #94
    69'
    vezet egy góllal a mu...
  • asfa
    #93
    az mu-t el kell kapnunk ha mást nem egy döntetlen jo lenne kemény lesz az biztos
  • bigfoot
    #92
    hát igen lehet hogy megszívjuk és összejön a mu nak....
    bár most kikaptunk szal a következő meccsen nyerni fognak:)jólenne ha kihúznák az első félidőt gól nélkül mert az utolsó meccseken mindig az első félidőbe kapnak gólt
  • chelseafan
    #91
    Attól félek, hogy a MU felszívja magát a kiütés után és nehéz dolgunk lesz, főleg most, hogy hullámvölgyben van a csapat...
  • bigfoot
    #90
    pont a betis ellen kaptunk ki:(
    remélem hétvégén elkapáljuk a mut
  • chelseafan
    #89
    Sajnos kikaptunk, a Betis egy fokkal jobb volt ma. Pedig nekünk több helyzetünk volt sztem. Csak az az Essien dupla-kapufa ne lett volna és Guddy belőhette volna azt az 1 az 1 elleni helyzetet...
  • dankaa
    #88
    Nézze meg mindki!!!!
  • Sheva
    #87
    abramovics ne mtud szurkolókat is venni
  • Sheva
    #86
  • Sheva
    #85
  • DJ Bee18
    #84
    sok szurkoló lehet 20 hsz az első bajnoki óta :DDDDDDDDDD
  • bigfoot
    #83
    jaj de liverpool verés volt ma:)
    hajrá Chelsea!!!!
  • Sheva
    #82
  • bigfoot
    #81
    és játszott Carvalho
  • Sheva
    #80
    Chelsea (Eng) [1 - 0] Anderlecht (Bel)

    19'[1 - 0]F. Lampard

    Copyright © 1998-2005 LiveScore.com
  • koRps
    #79
    nézzétek meg a football factory című filmet
    chelsea szurkolók zúznak benne nem gyengén
  • dankaa
    #78
    helllo!
    REal MAdrid Fan OLdal!
    Nézzétek meg!
  • Rudee
    #77
    A héten még nem beszéltem egyikükkel se, de majd megkérdezem mikor békülnek, feltéve hogy összefutok valamelyikőjükkel...
  • bigfoot
    #76
    remélem nem!
    és nem is békülnek ki?de szar
  • Rudee
    #75
    Összevesztek Mourinhoval, remélem Madrid felé veszi az irányt.
  • bigfoot
    #74
    Carvalho már nem is fog játszani??