24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #233
    A Barcelona-hoz képest szerintem még kicsi is!
  • Rudee
    #232
    Ez túl nagy.

    Egyébként a moderátor figyelmébe című topikban kérheted, hogy berakják.
  • Japep
    #231
    Gondolom már ti is észrevettétek, hogy majdnem minden fan clubnak van egy fő képe (nem tudom pontosan hogy hívják), ezért mi lenne ha ezt a képet betetetnénk!? Az a gáz, hogy nem tudom hogyan kell!
  • bigfoot
    #230
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!
  • asfa
    #229
    Igen!Mindenkinek Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet
  • Japep
    #228
    Boldog karácsonyt minden Chelsea szurkolónak!!!

  • asfa
    #227
    na hát igen van aki bocsánatot kér meg van aki nem!ez szép gesztus volt Mourinhotol
  • Japep
    #226
    Mourinho bocsánatot kért!
    "Nagyon bánom, hogy így megsértettem Arséne-t. Ha visszamehetnék az időben, csak azt mondanám, >>Beszélj a saját csapatodról, ne csak mindig a Chelsea-ről!<<, de azt, amivel megsértettem, nem mondanám"
    Ha megváltoztathatnám a múltat, megtenném. Nem állt szándékomban megsérteni Arséne-t"
    Ez a különbség a két edző között!
  • asfa
    #225
    miután vége lett az arsenal - chelsea meccsnek Wenger és Mourinho megin veszekedtek a médián keresztül aztán végül szoltak nekik hogy nőjjenek már fel mert olyanok mint két ovodás :DDD van benne valami





  • asfa
    #224
    decemberi meccsek még a man city huzos lesz

    PREM. 26 Fulham Home 13:00
    PREM. 28 Manchester City Away 19:45
    PREM. 31 Birmingham City Home 13:00
  • asfa
    #223
    sajnos Lampar a második lett de azért van itt még valami

    Aranylabda után a világ legjobbja
    France Football Aranylabdája után Ronaldinhot választották a világ legjobb játékosának is 2005-ben. A brazil csillag így tavaly óta megvédte címét és Platini, valamint Ronaldo után ő lett a harmadik labdarúgó, akinek ez egymás utáni két évben is sikerült. José Mourinho lett az év edzője, aki fél évszázad után bajnokságot nyert a Chelsea-vel (a portugál a Liverpool szakvezetőjét, Rafa Benitezt előzte meg), az év csapata pedig a BL győztes Liverpool (második a Barcelona, harmadik pedig a Juventus lett). Az év játékvezetőjének pedig immár sokadszor az időközben már visszavonult olasz Pierluigi Collinát választották.
  • asfa
    #222
    Blatter kritizálja a Chelsea-t a sok külföldi miatt

    Sepp Blatter, a FIFA elnöke, élesen bírálta a Chelsea átigazolási stratégiáját. Blatter szerint a Chelsea nem jó úton jár, hiszen már alig van angol játékos a csapatban, amióta Abramovics elkezdett pénzt költeni és ezáltal új (külföldi) játékosokat hozni a Stamford Bridge-re. "Pedig fontos lenne a nemzeti identitás" - fűzte hozzá Blatter. Néhány hónapja már felvetődött, hogy a későbbiekben szabályoznák a csapatokban szereplő külföldi játékosok számát azzal, hogy előírnák, legalább hány hazai labdarúgót kellene foglalkoztatni a keretben. Erre azonban még néhány évet biztosan várnunk kell. Addig pedig Abramovics (és a Chelsea-n kívül más tehetős csapatok) tovább igazolnak.
  • bigfoot
    #221
    1et értek!Nekem is a kedvenc csapatom maradna azután is ha nem menne neki,vagy pl Abro elmenne
  • asfa
    #220
    na hát én is ha szarok lennénk akkor is a kedvencem maradna a csapat
  • Japep
    #219
    Ez olyan dolog, hogy például azért kezdtem el haverkodni egyik osztálytársammal, mert neki lett először saját autója, mostanra pedig a legjobb barátom lett! Ahhoz, hogy egy csapat szurkolójává válj, történnie kell valaminek, amiért felfigyelsz rá, ha csak nem az adott csapat otthonában élsz (de nem hiszem, hogy sok a londoni köztünk)!
    Én már akkor is a szurkolójuk maradnék, ha lecsúsznának a bajnokságban, vagy ha itthagyná Abramovics! Szerintem az a divatdrukker, aki a bajban elhagyja a csapatát!
    [IMG]f:\Teljes cuccok\programok\msn\smiley's\foci.gif[/IMG]
  • asfa
    #218
    hát ja sok ilyen van de én nem :)
  • báttyó02
    #217
    én csak azokat nembirom akik onnantól szurkolnak a cselszkinek miota abramovics elment hozzájuk
  • Japep
    #216
    [IMG]f:\Teljes cuccok\Programok\Msn\Smiley's\nevet.gif[/IMG]
  • Japep
    #215
    Kikapott tegnap a NAGY Real Madrid!!!!!!(nevet)
  • asfa
    #214
    a hát ez igaz én is birtam zola-t jo játékos volt
  • bigfoot
    #213
    nem értem az ilyen abnormáltalanokat!
    1.Nem vagyunk divatdrukkerek,Én azért kezdtem szurkolni a Chelsea nek még anno mert ott játszott a Zola volt kedvenc olasz csatárom!az ő góljával nyertük meg a Kek et
    2.ha vki divatdrukker akkor az miért fáj neked?nem annak szurkol mindenki akinek akar?de!szóval ****** te******!
  • asfa
    #212
    jaja ez van tele sztárral azt szart se érnek eddig meg nem sokan ismerték terry-t,lampardot,gallas-t most meg a pes5 boritoján van már
  • Japep
    #211
    Csak irigylik tőlünk Mourinho-t és a lóvét!
    Ehhez képest mégsincs tele sztárokkal a csapat, jobban mondva mostmár sztárok, de nem úgy jöttek ide (Cech,Robben,Makelele...), nem úgy, mint Ronaldinho, Larsson és a Real-ról már ne is beszéljünk! Náluk csak sztárok játszanak, mégse mennek velük semmire, "mindig az edző a hibás"!
  • asfa
    #210
    jaja hát sokan fikázzák de én nem vagyok divatdrukker már egy ideje a kedvencem a chelsea de ha ők ejtenek ki akko is leszarom de nem fognak.A töbi angol drukker meg irigykedik mert mourinho aze dzőnk akir kibaszott okos és a portoval bl-t nyert ne feledjük ráadásul abramovich a mi elnökünk ő meg gazdaag és fikázzák hogy mindenkit a chelsea vesz.hát nem mert januárban sem fogunk igazolni elvileg
  • Japep
    #209
    Eléggé idegesít, ha divatdrukkernek neveznek, főleg ha ezt egy barca-s mondja!Ez nem egy közös chat hanem ==>Chelsea Fan Club<==!!!
    Most néztem át az Arsenal oldalra és ott aztán rendesen fikázzák a Chelsea-t, de én mégsem fogok ott arcoskodni! Egyébként meg ha kiejtjük a Barca-t úgy is sírni fog a szájuk!
    Hajrá CHELSEA!!!
  • asfa
    #208
    nemtom ilyenek minek jönnek ide dumálni...nem?
  • Japep
    #207
    A ...........................!!!
  • asfa
    #206
    1.bocs a barca topik nem itt van
    2.majd ha megver akkor ez van nem tom tavaly ki jutott tovább
    3.nem vagyunk divatdrukerek
    4.szevasz
  • csm
    #205
    mivan divatdrukkerek?majd csak pislogtok ha a Barca elkeni a szátok
  • asfa
    #204
    jaja de igaz ronaldinho most megérdemelte igy megfelelt most szvsz az eredmény de verjük remélem a barcát
  • Japep
    #203
    A FIFA-szavazáson is Ronaldinho bizonyult a legjobbnak, de akárcsak az Aranylabdánál, most is Lampard lett a második. Remélem miután februárban lealázzuk a Barcát, akkor megfordul a helyzet.
  • asfa
    #202
    különben majd meglátjuk hogy a real veri e a bl-ben idegenben az arsenalt na kiváncsi vagyok
  • asfa
    #201
    hát igen jo is lenne de van egy barca sajnos aki kemény lehet még a bl-ben na meg juventus is és bayern
  • Japep
    #200
    Mi simán vertűk idegenben az Arsenalt, a Real pedig otthon csak döntetlenre volt képes! Elég gyenge teljesítmény egy ilyen csapattól! Ennek csak azért örülök, mert van egy osztálytársam aki mindig fikázza a Chelsea-t, mégis ők kapnak ki állandóan! Szerintem az éven minden kupát megnyerünk! Ámen!
  • asfa
    #199
    :DDDD hát ja ez a mázli de azé mourinho is kell egy agytröszt
  • báttyó02
    #198
    jóljönne nekünk is egy abramovics...
  • asfa
    #197
    ja kéne aztán szvsz a bajnokság is meglenne
  • bigfoot
    #196
    sztem nyerünk!jó lenne ha megnyernénk a maradék meccset dec ben!
  • asfa
    #195
    tavaly is ők vertek meg de most nem fognak nem szabad engedni
  • asfa
    #194
    u man city idegenben gáz lesz