24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #193
    28 Manchester City
    31 Birmingham City
  • asfa
    #192
    jo azt hozni kellene aztán kijön?
  • bigfoot
    #191
    jaja dec 26 hétfő
  • asfa
    #190
    a fulhammel játszunk ugye köv forduloban?
  • bigfoot
    #189
    hát meg is nyertük!!hajrá Chelsea!!!
  • asfa
    #188
    jaja ez nem volt nehéz a barcán tovább kell lépnünk bazz
  • Japep
    #187
    Nem gondoltam, hogy ilyen könnyen verjük őket, ilyen játékkal a Barca is simán meg lesz! Éljen Robben és Joe Cole!!!
  • asfa
    #186
    nah 2-0 zsír ez szvsz megvan
  • asfa
    #185
    hu kemény meccs de meg kell nyerni
  • Japep
    #184
    Arsenal - Chelsea 0-1
    39' Robben
  • asfa
    #183
    jaja para lesz de meg kéne nyerni
  • bigfoot
    #182
    a barcának persze!most 7végén meg az arsenal ellen lesz kemény meccsünk
  • asfa
    #181
    kinek a barcának?jo lesz
  • bigfoot
    #180
    jó lesz majd elvenni a veretlenségüket:)
  • asfa
    #179
    ez nem illik ide menj szurkolj a barca topikban itt nem kiváncsiak rád
  • DJ Bee18
    #178
    mondjuk ha addig beindulna a Real szekere, lehet a Barcáért fogok szorítani, hogy visszavághassunk az el clasicoért :)))
  • DJ Bee18
    #177
    mondjuk ha addig beindulna a Real szekere, lehet a Barcáért fogok szorítani, hogy visszavághassunk az el clasicoért :)))
  • DJ Bee18
    #176
    na nekem ezen a meccsen tökmindegy ki nyer, 3 nemszeretett csapat közt vannak (harmadik a Juve :DD)
  • R9
    #175
    kár hogy nem Chelsea drukker vok
  • Girondins
    #174
    ez nektek kell majd mikor lealázzuk a klubotokat London orosz nagyedében
  • R9
    #173
    nyugi,tudom ajánlani:
  • Girondins
    #172
    Forca Barca forever!!!!!
    Szétb.sszuk a g.ci Chelseat. Rohadt kommunista klub.
  • Rudee
    #171
    Lényegtelen hogy most ki a jobb, a meccs nem holnap lesz.
  • DJ Bee18
    #170
    most igen, de két hónap múlva??? sztem 50-50%
  • DONGUBA
    #169
    igy van
  • faláb
    #168
    hát a Barca most sokkal jobb formában van,sztem a Barca jut tovább
  • Barni
    #167
    ebben azért én nem lennék ennyire biztos
  • Etelkozi Vata
    #166
    Chelsea-Barca

    Szegény Barca, már megint a 16 között esik majd ki.
  • asfa
    #165
    hát én azt mondom nagyon jo a chelsea de talán még kéne erősiteni hbár már nics hol
  • bigfoot
    #164
    azt mondta M neki nem kell senki,ezzel a csapattal akarja megnyerni a mindent:)
  • asfa
    #163
    erre én is kiváncsi vagyok!arsenal elleni meccs kemény lesz de remélem meglesz cask megverjük őket
  • Japep
    #162
    Úgylátom elvagytok egymással. Van mikor egy hétig nem ír senki, ma meg tiszta őrültekháza! Na meg ne sértődjetek azért!
    A hétvégén megyünk az Arsenal-hoz és szerintem - amilyen formában vannak - simán elhozzuk a három pontot!
    A Torres ügyről pedig azóta semmit sem hallani, lehet, hogy csak kamu volt. Kíváncsi vagyok, kit veszünk a szünetben?! Nem hallottatok senkiről?
  • DJ Bee18
    #161
    ja bocsika
  • Etelkozi Vata
    #160
    Ebben a tekintetben helyes a hozzáállásod és tisztellek érte.
    Abban nincs igazad, hogy nem olvastad el, mit írt be a srác, akinek válaszoltam, és talán nem sikerült venned, hogy miért pont azt írtam, amit írtam, miért tettem egyes dolgot "" közé. Mert nekem is herótom van a divatdrukkerezőktől, és pont azért, amit leírtam én, meg amit te is.
    Abban nem volt még igazad, hogy a Barca és a MU nem úgynevezett "divatcsapat"-ok, mert nekünk magyaroknak mind az, mert ilyen olyan okok miatt, általában azért mert nyer (pl. 5 éve a Real BL győztes volt) kezdünk neki drukkolni. Mindenki, kivétel nélkül. (na jó, nagyon kevés kivétellel).
    Érted már, legalább Te?
  • DJ Bee18
    #159
    Olyan nagyon kiváncsi vagyok (öregszem is rendesen).
    Vagy talán ebben a három városban nőttél fel gyerekkorodban (ha még nem vagy az, ezt nem tudom), vagy családi, egyéb kötelékek fűznek hozzájuk, vagy csak egyszerűen, amikor éppen 2. osztályú, vagy kiesésre álló csapatok voltak, sajnálatból a rajongójukká váltál?

    Amit itt mondasz, sztem rád sem igaz, mellesleg magánügye.
  • DJ Bee18
    #158
    Miben nincs igazam?? Abban, hogy mindenki annak szurkol és úgy szurkol ahogy akar?? És ne hallgasson ilyen divatdumákra, hanem szurkoljon annak, aki számára szimpatikus. Engem is baszogattak öt éve, hogy divatdrukker lettem, hogy a Realnak szurkolok, és még mindig nekik szurkolok, úgy látszik megdőlni látszik az a feltevés, hogy divatdrukker vagyok, figyelembe véve az elmúlt két év történéseit,
  • Etelkozi Vata
    #157
    Barátom, nem vetted le, amit írtam (amúgy nem neked, hanem egy tudatlan fórumozó társadnak). Egyébként neked sincs igazad.
  • Rudee
    #156
    Amúgy nem lehetne 1 hozzászólásba sűríteni a 2 percenként leírt mondókádat?
  • DJ Bee18
    #155
    Ezekkel vigyázni kell mert visszaüthet, mert pl. mondhatnám hogy ez a Chelsea is egy senki volt amíg meg nem jött Abramovics, aztán megvette az akkor divatedző Murinhot, mert a Porto miatt mindenki áradozott róla, aztán még a játékosokat méregdrágán, stb. De én nem vagyok ilyen :DDD
  • DJ Bee18
    #154
    a Barca elmúlt időkben nem volt valami sikeres, az MU, jelenleg vergődik. Ezeket a divatcsapat dumákat sose értettem.