24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #433
    Persze, de nem igérem, hogy tökéletes lesz. Van valami elképzelésed?
  • bigfoot
    #432
    ha van időd Nekem is csinálnál egyet??
  • Japep
    #431
    jaja
  • bigfoot
    #430
    Köszönöm szépen Mindkettőtöknek!!!
    Japep a logodat Te csináltad?
  • asfa
    #429
    oo elnézést én se láttam Boldog Szülinapot Bigfoot
  • Japep
    #428
    Húú, csak most vettem észre!
    >Boldog Születésnapot bigfoot<
  • asfa
    #427
    hát ez durva :( szegény Essien
  • Japep
    #426
    Mourinho Essien sérülésével kapcsolatban:

    "Essien nem tud lábra állni és a lába, valamint a bokája teljesen be van dagadva. Nem Reo-Coker miatt panaszkodok, de képzelem ha fordítva történt volna és Essien csúszott volna így be. El tudom képzelni mi lett volna, ha egy Chelsea játékos csinálja azt, amit Steven Gerrard tett a Newcastle ellen. Senki sem követel eltiltást, amikor Gerrard csinálja. Azonban Essien-t mutatta a TV 15 napig, míg Gerrard-ot csak kétszer láttam. Essient eltiltották a BL-ből. Ma ő ellene szabálytalankodnak és a buszig nem tud elsétálni, de holnap mindenki csak legyint majd. Ők (Sky TV) üldözni akarják Essien-t, de más játékosokat más mércével mérnek, noha minden játékos azonos a pályán. Nem sok olyan hely van a világon, ahol azonos mindenki, és azonosan is kellene kezelni őket."
  • bigfoot
    #425
    sztem is jó!
    egyebként a Barca meccs még soká lesz,remélem akkor nem lesz sérültünk!
  • Japep
    #424
    Nyitottam egy Darts nevű topicot, és a kettőt akartam ötvözni egy logóban. És ezt nem sértésnek szántam!
    Imádom a Chelsea-t!!!
  • 9csöves9
    #423
    de miért sérted meg a csapatod címerét?:D
  • Japep
    #422
    Köszi!
  • R9
    #421
    jah zsír a logoja xD
  • asfa
    #420
    jo lett a lokod Japep
  • asfa
    #419
    joak lenne
  • asfa
    #418
    hát ja majd meglátjuk mind a kettő nagy csapat és erős csapat
  • Japep
    #417
    A Barcelona most tényleg nagyon jó, ha nem a legjobb csapat Európában, de ez csak ideiglenes! A Chelsea folyamatosan, minden meccsén kiegyensúlyozott formát mutat, ezért fog nyerni, nem esik hullámvölgybe mint a többi csapat és ez Murinho-nak köszönhető! A Barca-nak minden éven van ilyen időszaka, de mi megállítjuk és olyan sokkot kapnak majd, hogy még a bajnokságot sem lesznek képesek megnyerni!
    Szerintem!
  • REALista
    #416
    Nem lepne meg ha a Chelsea oda-vissza verné a barcát!Nagyon magabiztos a Chelsea játéka!Persze a barca is jó csapat!
  • Etelkozi Vata
    #415
    Most én arra leszek kiáncsi, hogy el tiltják-e majd jó sok meccsről azt a vadállatot, aki szétrúgta Essient. Meg persze a bírót is, aki ezt nem vélte súlyos szabálytalanságnak.
    Bartonról sem hallottam, hogy elmeszelték volna.
    Sajnos ez undorító!
  • asfa
    #414
    ezek utáán csak az irigyek mondanak ilyeneket
  • Japep
    #413
    Én is ezt gondolom, ezért is raktam be ide a nyilatkozatát!
  • asfa
    #412
    ezután mondja vki hogy szemét és beképzelt menedzser mert nem az
  • Rudee
    #411
    Nem lepne meg, ha a szalagok is szétszakadtak volna a bokájában, elég brutális volt az a belépő.
  • Japep
    #410
    Essien súlyos sérülést szenvedett a meccs 8. percében! Pontos diagnózis még nincs, ám valószínűleg annyira súlyos, hogy hazája válogatottja sem számíthat rá a januárban kezdődő Afrikai Nemzetek Kupáján!
  • Japep
    #409
    A BFBS Radio 1 angol rádióállomás interjút készített a 2005-ös év sikeredzõjének is titulált, José Mourinho-val. A Chelsea menedzsere nemcsak a múltról, hanem a jövõrõl is beszélt.

    >Bajnokságot és Liga-kupát nyert a Chelsea-vel rögtön az elsõ szezonjában. Jelenleg toronymagasan vezeti a csapat a tabellát. Még milyen jelzõkkel illessem?

    José Mourinho: Ezek nem az én, hanem a csapat eredményei. Ez egy család, mindannyian felelõsek vagyunk a jó és a rossz dolgokért. Én személy szerint kilencest adnék a gárdának. Nem adhatok tízest, mert még nem jutottunk be a Bajnokok Ligája döntõjébe. De mivel nem mindig a legjobbak jutnak el odáig, így mégis inkább nyolcas és kilences között értékelem a csapatot. Nagyszerû idény volt, de nem tökéletes.

    >Úgy tûnik, a Chelsea az új Manchester United. Minden gyerek a Chelsea-nek szurkol, és Önök mindent meg is nyernek.

    J. M.: Ez nem teljesen igaz. Egyelõre. Szerintem ez a Chelsea dolog nem arról szól, hogy nyerjünk egy bajnokságot, hanem inkább arról, hogy mi lesz az elkövetkezendõ néhány évben. Akkor majd összehasonlíthatjuk magunkat a múlt Manchester United-jével. De ez idáig egyetlen bajnoki címünk van - igaz nagyon jelentõs, mivel 50 év után az elsõ, és ez egy kicsit megváltoztatja az emberek véleményét a Chelsea-rõl. Fõleg a gyerekekét. De többet kell tennünk azért, hogy meggyõzzük az embereket arról, hogy a Chelsea a jövõ futballcsapata.

    >A Chelsea nem csak a csapatot, hanem az e körüli fejlesztéseket is jelenti. Ön is úgy gondolja, hogy aki épít, annak minden sikerül?

    J. M.: Igen. Ezért jöttem ide. Nagyon fontos dolog, hogy gyõzz, mert ezzel mindenkinek megkönnyíted a munkáját a klubnál. A marketing, az értékesítés, minden-minden jobban mûködik, ha meccseket és kupákat nyersz. A futball kegyetlen is tud lenni, és mi sokat dolgozunk ez ellen. A jövõben nagyon sok pénzt fektetünk a Chelsea-be: gondolok itt a felépítésre, az utánpótlásra. Ötéves szerzõdésem van, remélem be tudom fejezni, amit elkezdtem, mert nagyon szeretem.

    >Nagyobb biztonságban érzi magát egy idegen országban? Boldog Ön Angliában?

    J.M.: Nagyon boldog vagyok. Dél-Portugáliából származom, és már kilenc éve nem élek a szülõvárosomban. Négy évig Barcelonában, Portoban három évig voltam. Ezután Londonba jöttem. Még meg van a házam Portugáliában, de kilenc éve nem lakom ott. Ugyanez a helyzet a feleségemmel, a gyerekeimmel. Õk is boldogok.

    >Mit gondol a becenevérõl: az Egyedülálló, a Különleges? Szereti?

    J. M.: Nem mondhatom, hogy szeretem, mert ha veszít az ember, akkor nem különleges. Az emberek könnyen viccet csinálnak ebbõl. Gondoljon csak bele: ha két-három meccset elvesztünk, azt mondják: különleges, mert sokszor vesztett. De õszintén szólva, ez egy igazán hízelgõ becenév.

    >Mit gondol: egy rosszul sikerült idény után megválhatnak Öntõl?

    J. M.:El kell fogadni, hogy ilyen a futball. Mi kiváltságosak vagyunk az álláspiacon. Ha kirúgnak, kapsz másik munkát vagy anyagilag olyan jó helyzetben vagy, hogy megélsz néhány évig. Néhány hónapig nincs munkám? Nem gond. Egyszer majd, ha mennem kell, nem akarok néhány hónapig edzõsködni. A feleségemmel, a családommal szeretnék lenni Portugáliában.

    >Ön született gyõztes, mert távlatokban gondolkozik? Ön mondta egyszer: a futballban nincs nyomás. Nyomás az, ami Irakban van.

    J.M.: Az ember az életével nem játszik. Nincs veszélyben. Azzal foglalkozom, amit szeretek. Nyerni vagy veszíteni a játék része. Soha nem érezheted magad királynak, csak azért mert nyertél, ugyanakkor nem vagy szörnyeteg, ha vesztesz. Meg kell tartani az egyensúlyt. Nem érzem, hogy nyomás alatt lennék. A világon sokan érzik ezt. Van olyan munka, ahol nyomás alatt lenni minden napos dolog.
  • sikmina
    #408
  • gabber_saviola
    #407
  • asfa
    #406
    ez igy igaz mai is nagyon szép volt a foci amit mutattak szvsz!gyönyörűen tudnak játszani ha akarnak tegyük hozzá!aki fikázza az irigykedik bár az is igaz hogy a Barca közönségszorakoztatobb focit szokott mutatni de a Chelsea a király
  • Japep
    #405
    Jó meccs volt, de még jobb lett volna, ha Crespo belövi azt a kettőt is.
  • Japep
    #404
    Én sajnos nem tudom nézni a meccseket, de néha látok egyet-kettőt, ezt most láttam. Elég sokan hangoztatják, hogy a Chelsea megöli a focit, csúnyán játszanak, ráülnek az eredményre... Most nem tudom, hogy én csak a kivételeket látom-e, de nem valószinű. Szépen és eredményesen szoktak játszani, és aki mást mond, az csak irigykedik.
  • asfa
    #403
    ja zsír megnyertük
  • bigfoot
    #402
    1-3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #401
    első támadásbol egyenlitett ez a West Ham
  • asfa
    #400
    szép gol volt
  • Sheva
    #399
    37' West Ham U. [0 - 1] Chelsea
    20' D. Duff
    25' [0 - 1] F. Lampard
    Copyright © 1998-2006 LiveScore.com
  • 9csöves9
    #398
    hát pedig én nem egy meccsen láttam hogy Joe Cole kicsit elönzőzött 1-1 helyzetet,mostmár nem fogja tudni mit csináljon a kapu elött:D
  • Sheva
    #397
    akkor Vierit már elásta volna ha Milan edzője lenne
  • gabber_saviola
    #396
    mindent jogosan csinál a mester, jól tette hogy megbüntette Joe Cole-t
  • Japep
    #395
    Mourinho megbüntette Joe Cole-t, amiért 100%-os ziccerben inkább lepasszolta Crespo-nak a labdát, mint hogy belőtte volna. Ezért ki kell hagynia a West Ham elleni meccset.
  • asfa
    #394
    neked is BUÉK