24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #24199
    Katasztrófa, gyalázat. Viszlát Top 4, viszlát Conte, viszlát Hazard...
  • Fanatic12
    #24198
    :))
  • contraste
    #24197
    Ismet bajnokok leszunk :)
  • Darkon
    #24196
    Sziasztok!

    Akinek van kedve csatlakozzon a magyar Fantasy Premier League ligahoz.

    Code to join this league: 1756447-569344

    Szabalyok:

    Roviden
    -Bereglesz (itt https://fantasy.premierleague.com/
    -Majd belepsz MY TEAM alatt megcsinalod a csapatodat (fontos csak ugy tudsz csatlakozni ha a csapat mar kesz ne aggodj PL indulasaig meg barmeddig megvaltoztathatod)
    -Majd Leagues ful-re mesz->Join an existing league->Join a private league es bemasolod a kodot (1756447-569344)

    Szabalymagyarazat:
    https://fantasy.premierleague.com/a/help
  • Pares
    #24195
    Aktívabb fórumokon, troll.
  • pregi82
    #24194
    Érdekes, hova lettek a Chelsea drukkerek?
  • contraste
    #24193
    Ez nem igaz sztem. szimplan sokunknak elege lett az itteni csocselek szinvonalabol (mas topikokbol atugatok, nem itteniekre gondolok, mindig e volt a legrendesebb porta :) )

    Javaslom a Lion Rampantot, rendszeres beharangozok es ertekelok blogszeruen, ertelmes kommentelokkel, sok infoval stattal. Erdemes kovetni.
  • Pares
    #24192
    Na, az edzőbuktatást csak sikerült véghezvinni... Undorító.
  • Japep
    #24191
    Szerintem ha meghallja a "haza" szót, nem Milánó jut eszébe elsőnek. :D
  • limperatore
    #24190
    inkább Mancinit oda kell ültetni a kispadra, Josét pedig haza küldeni Milánóba.
  • banok
    #24189
    Ők azok akik nagyon zsozé ellen vannak?
  • Lópikula
    #24188
    ha igazak a pletykák Hazardot meg Fabregast ki kell vágni
  • Shep
    #24187
    Szerintem nem is céljuk az, hogy 10 évig legyen 1 ember, a cél az eredményesség. Persze ez is eredmény :D
  • limperatore
    #24186
  • Pares
    #24185
    Igen, változtatni kell, de a változtatás nem azt jelenti, amit eddig csináltak, hogy az első rossz sorozat alkalmával mindent az edző nyakába varrnak és menesztik. Így sose lesz egy hosszú távú edzője se a csapatnak.
  • Shep
    #24184
    Hát ha láthatóan nem működik valami akkor 1. változtatunk valamin, amin gyorsan lehet 2. hagyjuk az egészet a fenébe aztán majd lesz valami.
  • Pares
    #24183
    Mert az aztán megoldás, hogy elküldik, aztán megint évekig edzőket fognak cserélgetni.
  • Lópikula
    #24182
    "i have nothing to say"
  • Shep
    #24181
    Hát asszem jövő héten már más fog ülni a portugál helyén.
  • Japep
    #24180
    Igen, az találóbb lenne - a lejtmenet nekem inkább szezonokra vonatkozik, nem 10 fordulóra. :)
  • Pares
    #24179
    "Persze lejtmenetben a csapat" ... :) Ezt remélem nem komolyan írtad. :)"

    Ezt nem értem, talán nem igaz? Habár lehet, hogy a hullámvölgy jobb kifejezés lett volna.

  • Japep
    #24178
    "Persze lejtmenetben a csapat" ... :) Ezt remélem nem komolyan írtad. :)
    Hogy írok-e ide vagy sem, köze nincs hozzá, milyen formában van a csapat. Felőlem lehet másodosztályú is, ettől független már a klubszeretet, hogy úgy mondjam. Én pl tavaly sem írtam már ide, pedig akkor bajnokok lettünk. :)

    A témához pedig - szánalmas, ha megint megteszik a játékosok a buktatást... de sajnos nem sok ember van itt az előzőleg edzőt buktató csapatból, szóval akár Terry is lehetne, főleg mert mostanában nem mindig kezdő... de csak nem. :S
  • Pares
    #24177
    Más fórumok aktívabbak. Persze lejtmenetben a csapat, és persze egyes "szakértők" máris Mourinho fejét követelik. Az nem számít, hogy nem a taktika a szar, hanem a játékosok balfaszkodásai miatt kapjuk a gólokat, mint a Soton ellen is. Akár mekkora beképzelt egoista is, de Mourinho legutóbbi 7 perces monológjával maximálisan egyetértek. Nem tudom, hogy mi folyik a színfalak, mögött, de ha edzőbuktatás szemtanúi vagyunk, akkor nem Mourinhoval van a baj, mert akkor ezt akár melyik másik edzővel is megcsinálják. Nehogy már a játékosok diktáljanak... Ha meg nem edzőbuktatás, csak szar formában vannak, akkor meg ki fognak mászni a gödörből.
  • Lópikula
    #24176
    nagy a csend........
  • Pares
    #24175
    Most nézem, hogy 3-0. El sem tudom képzelni, hogy mit csináltak, plust Fabregas kiállítatja magát, wtf. Még jó hogy nem néztem.
  • bakkerman
    #24174
    nem csípem JM-et,de azért ez a statisztika odabasz:

    "Mióta Wenger utoljára bajnok lett az Arsenalnál,azóta Mourinho megérkezett Angliába,nyert két bajnokságot,Olaszországban triplázott, spanyol bajnok lett,visszatért Angliába és újra bajnok lett a Chelseavel."
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.05.04. 17:09:58
  • contraste
    #24173
    Renduletlenul itt vagy negyedevente :)

    Igy van, sokkal a mezony elott, de a sok picsogo nem birja elfogadni, hogy szarunk mindenkire a boring szovegekkel, meg nem szep jatek satobbi :)

    haters gonna hate, Chelsea gonna win.
  • Pares
    #24172
    Bajnokok, teljesen megérdemelten!
  • Pares
    #24171
    Ez a meccs mi a faszom akart lenni? 10 ember ellen így játszani? Kár volt végignézni, 120 perc szenvedés. Egyszerűen nem értem, mintha nem is akartak volna játszani... Ez a teljesítmény a legalja volt mindennek.
  • Jagumo
    #24170
    Ez a meccs szégyen... Costa undorító amit csinál már rég kikellet volna állítani. Ibra kiállítása se volt jogos. Holott Chelsea drukker lennék...
    Utoljára szerkesztette: Jagumo, 2015.03.11. 22:39:45
  • contraste
    #24169
    Mivel ez a forum haldoklik, es a szinvonal is minosithetetlen, aki igazi kék ezt ajanlom, ha nem ismeritek: Lion Rampant
  • limperatore
    #24168
    nem veletlen
  • davidragon
    #24167
    hja, voltak érdekes mondatai. :P
    lényeg, hogy nyertünk, irány a döntő! :)
    remélem Filipe Luis és Fabregas sérülése nem komoly..
  • Pares
    #24166
    Nagyon jó meccs volt. Csak a kommentátor ne nyitotta volna ki a száját.
  • Pares
    #24165
    Ekkora balfasz egy kommentátort, egyértelmű kezezés, de neki egyáltalán nem az... Bezzeg Costa minden mozdulatában szándékosságot lát...
  • Pares
    #24164
    Nevetséges eredmény, egy harmadosztályú csapatot akár milyen felállásban el kell vernie a Chelseanek...
  • Takezó
    #24163
    Nem baj, ez még előnyös is lehet a bajnokság meg a BL tekintetében.
  • banok
    #24162
    Chelsea-Bradford 2-4 ::: összefoglaló
    http://www.lastminutegoals.org/chelsea-vs-bradford-city-fa-cup/
  • contraste
    #24161
    Nyugi, helyre all szepen, most ez fordulo pl a mienk volt eleg kemenyen. Persze ez csunya egy par het volt nekunk, de felalltunk es jok vunk! Go Blues!
  • Pares
    #24160
    Nyilván, de ha a City simán megverte ezeket a csapatokat, akkor a Chelseanek is meg kellett volna...