24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #153
    amugy nem kéne csinálni egy bannert ennek a topicnak szerintetek?csak azé kérdem mert én nem nagyon értek hozzá
  • asfa
    #152
    amugy ezt hol hallottátok hogy fernando torres jöhetne?
  • asfa
    #151
    szvsz tükörsimán bajnokok leszünk
  • asfa
    #150
    jo kis csapat ez a wigan de azért hazai pályán ez kötelező volt
  • Etelkozi Vata
    #149
    Nem áll szándékomban bántani, de a kis avatarodban lévő három csapat mind "divatcsapat", főleg a hazájukon kívül. Manchester, hmmm, Milan, hmmm, Barca, hmmmmm, vajon te miért pont nekik drukkolsz? Olyan nagyon kiváncsi vagyok (öregszem is rendesen).
    Vagy talán ebben a három városban nőttél fel gyerekkorodban (ha még nem vagy az, ezt nem tudom), vagy családi, egyéb kötelékek fűznek hozzájuk, vagy csak egyszerűen, amikor éppen 2. osztályú, vagy kiesésre álló csapatok voltak, sajnálatból a rajongójukká váltál?
  • asfa
    #148
    ja kajak másodikak vagyunk ebben a csoportban lol de a bl meglesz remélem idén
  • Japep
    #147
    0-0
  • asfa
    #146
    na zsír remélem is hogy megverjük őket
  • Japep
    #145
    A félidő a miénk volt!
    Labdabirtoklás: 55% - 45%.
    Kapuralövés: 4/4 - 4/1
    Ha így folytatjuk, biztos nyerünk.
  • asfa
    #144
    ;) okés zuzok el fm-ezni nigga
  • DONGUBA
    #143
    Semmit vátó:))
  • asfa
    #142
    épp ezt kérdeztem én is
  • asfa
    #141
    mit mondjak erre tesó :PPPP
  • Japep
    #140
    hello! nem tud valaki egy oldalt, ahol lehetne nézni a meccset???
  • DONGUBA
    #139
    Jo van feka:P
  • asfa
    #138
    sok mindenki nigger ;)
  • DONGUBA
    #137
    Kik azok?????
  • asfa
    #136
    nem lehet valahol élőben nézni neten a meccset?
  • asfa
    #135
    hát igen létezik olyan is
  • R9
    #134
    vannak olyanok is akik nem divat drukkerek
  • DONGUBA
    #133
    Je eddig nem is lattam hogy van ilyen divat topic
  • asfa
    #132
    hu dejo lenne ha jönne torres de ezt hol hallottad/olvastad?
  • Sheva
    #131
    ok Torres megy hozzátok mondjuk a télen Crespo meg vissza hozzánk :P
  • Japep
    #130
    Hallottatok Fernando Torres megvételéről? Szerintem jó vétel lenne, amúgy sem értem mit keres egy ilyen játékos az A. Madridban?! Remélem nem csak kamu és tényleg átigazol a legjobbakhoz!!!
  • chelseafan
    #129
    Chelsea - Middlesbrough 1-0
    Gól: Terry
    Elég húzós meccs volt, sok helyzetet kihagytunk. Robben kezd fotmába lendülni, Drogba viszont gyenge volt.


  • Japep
    #128
    Hát nem lett belőle alázás, de az a lényeg, hogy nyertünk! Remélem megverjük majd a Pool-t is és első helyen megyünk tovább! Ámen!
  • asfa
    #127
    na ez már egyértelmű győzelem.már csak liverpoolt kell jol megverni hogy jol mutasson a golkülönbség :DDD
  • bigfoot
    #126
    jaja!
    lesz itt még gól!!!
  • Japep
    #125
    Crespo '8 (0:1); Carvalho '15 (0:2)
    Megalázzuk őket!
  • Kanál
    #124
    sokáig bírta az Anderlecht
  • Etelkozi Vata
    #123
    Kicsit fanyalogni fogok, mert a szokásos koreográfiát hozta a csapat, és bevallom, ez nekem nem mindig szimpatikus.
    Szóval mostmár sokadszorra fordul elő (jellemző, tendencia), hogy az első félidőben tessék-lássék módon támad a csapat, tulajdonképpen kivár, hogy az ellenfél hibázik-e, és ha igen, és tudnak lőni egy gólt, akkor utána kibekkelik a meccset, mert védekezni azt tényleg nagyon tudnak. Na, ezek a meccsek szoktak 1-0-ra végződni, persze nem mindíg. A lényeg az álmos, langyos első félidő.
    Aztán ha ez nem jött be, akkor a második félidőben megnyomják, és bevernek 3-4-5 gólt, lásd ez a meccs, vagy Bolton, vagy Blakcburn, vagy a legjobb példa a Liverpool meccs, de még sorolhatnám.
    Ez csak azért rossz nekem, mert jobban örülnék mindig a gyors vezetésnek, támadóbb szellemű játéknak, legalább hazai pályán.
    Lehet vitatkozni. :)
  • Japep
    #122
    Nem láttam a meccset, éppen ezért nem tudom, hogy milyen formában van a csapat?! Ez azért érdekelne, mert megszállott tippmix-elő vagyok és érdekelne a véleményetek az Anderlecht elleni összecsapás esélyeiről! Persze a mostani győzelemből arra következtetek, hogy simán lesöpörjük a pályáról az ellenfelet!!! Írjon aki látta a meccset. HAJRÁ CHELSEA!!!
  • bigfoot
    #121
    3-0 ra nyertünk!!!!
    végre kijöttünk a hullámvölgyből!Crespo kezdett és gólt lőtt!csak így tovább!!
  • REALista
    #120
    Szerintem simán hozzák a meccset!!! HALA MADRID!!!!!!!
  • bigfoot
    #119
    hát majd csak győzelem lesz!
  • Japep
    #118
    Már egy hete minden nap feljövök ide, de soha nem írt senki semmit! A hétvégén Chelsea vs. Newcastle!!! Akárcsak a Góól-ban, de reméljük az eredmény másképp fog alakulni. A tippmix-en még hendikeppel is alacsony a Chelsea odds-a, szerintem ez nem reális, mert az ellenfél egyre jobb formában van. Remélem nincs hullámvölgyben a csapat és hozzák a papírformát!
  • Etelkozi Vata
    #117
    A helyébe én is elkívánkoznék. Nem nagyon kap játéklehetőséget, legfeljebb ha Drogbának nem megy, akkor áll be csereként. Meg ahogy elnézem, nem illik bele a Chelsea játékrendszerébe.
  • Japep
    #116
    Crespo már megint el akar húzni a csapatból! Szerintem jó játékos és nem lenne szabad elherdálni azzal, hogy sosem játszatják! Persze az is meglehet, hogy visszahúz a szíve a Milan-hoz és csak ürügyként használja ezt fel. Elég ritkán látom őket élőben játszani, úgyhogy nem tudom mi a helyzet?! Sajna...
  • DJ Bee18
    #115
    Ez az. Rengetegen vannak, akik állandóan jönnek kárörvendeni, hogy milyen szar a csapat, hogy már megint kikapott, stb. Ezek nem igazi szurkolók, mert egy igazi szurkoló felfogná, hogy a csapat szeretete nem függ össze azzal, hogy éppen mit játszanak. Én is már vagy 4 éve vagyok real szurkoló, és túl sok sikerélmény nem ért a 2002-es BL döntő óta. De ezért nem pártolok el, mert akkor csak divatdrukker lennék.
  • Etelkozi Vata
    #114
    Amit írtam nem neked szólt, csak a te beírásodra reagáltam. Bíztam benne, hogy világos.
    Más, nagyon gondolkodom, hogy ki kellene ugrani tavasszal egy meccsre a Stamford Bridge-re. Elég húzós ára van (kb. 120-150 ezer, per fő), de óriási élmény lenne. A pályánál voltam már, de meccsen még nem.