2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • 9csöves9
    #153
    igaz nem foci,de a Pananál szinte ugyanazok vannak kint

    egyszerűen fantasztikus,nem tudok vele betelni

    http://www.youtube.com/watch?v=beDg2Iy_mSQ
  • 9csöves9
    #152
    pláne ha olaszul és angolul van a csoportdrapi egy Magyar meccsen
  • skristof
    #151
    együtt, de sztem csoportdrapik nélkül..
  • Grenzjager
    #150
  • Grenzjager
    #149
    így kell drukkolni, együtt!!!

  • Grenzjager
    #148
    amúgy a lelato.com-on német "hooligan dalok" vannak mp3ban

    Störkraft, Kraftschlag, Kategorie C, Div'Wiking
  • skristof
    #147
    nagyonjóóóó
  • Grenzjager
    #146
    zsííííííííír


  • skristof
    #145
    különböző indulókat honnan lehetne leszedni?
    valami site kéne ahol egybe van gyűjtve..
  • skristof
    #144
    dvd/cd gyűjtők figyelmébe:
    http://granata.blogter.hu
  • bondzsi
    #143
    nem lesz ebből semmi, nem fognak utána nézni mert minek!

    Azt nem értettem, hogy a lilákkal miért nem foglalkoztak?!
  • skristof
    #142
    jaja.. énis megdöbbenve olvastam

    szar rendőrség!
  • mukika
    #141
    Budapest, április 22., 21.30 Eltörték egy Kispest-drukker bordáját.



    Remek hangulatú, gólzáporos győzelmet aratott az Újpest a harmatos teljesítményt nyújtó Honvéd ellen (7-0), s bár sem a mérkőzés előtt, sem utána nem történt semmiféle atrocitás (a meccs alatti üzengetés is bőven tűréshatáron belül maradt), a lefújás előtti pillanatokban érthetetlen csetepaténak lehettünk szemtanúi. Az újpesti gólfesztivál ünneplése helyett húsz-harminc hazai drukker átmászott a kerítésen, és a Honvéd-szurkolókat hergelve megindultak az üresen hagyott lelátórészen keresztül a vendégszektor felé, a hazai rendezők díszkíséretében. Persze a kispestiek is vették a lapot, és néhány tucatnyian szép komótosan elindultak a fogadásukra. Még a számukra fenntartott szektorok közepe felé jártak, amikor a biztosításra kivezényelt rendőrök nekik estek - miközben a balhét kirobbantó újpestiek vígan flangáltak a tilosban...
    A lefújás után az egyik tizenéves Kispest-szurkolót törött bordával kísérték odébb a rendőrök. Próbáltuk megtudakolni tőlük, miért a saját szektorukban lévő vendégekre támadtak, de nyilatkozni egy kivétellel nem akartak. Egyedül a gumibottól megsérült fiúra vigyázó közeg nyögött ki ennyit: "Mi nem ütöttünk senkit!"


    tévében néztem, de már akkor sem értettem, hogy miért nem a kb. 15-20 újpest drukker felé indultak el a rendőrök... ők már az üres szektor felénél voltak, amikor a rendőrök elkezdték ütni a kispestieket akik a saját szektorukban foglaltak helyet még... érdekes. lila liga, lila cops, mindenki lila.

    A.C.A.B.
  • skristof
    #140
    az h nem kellemes a törvényt nem érdekli, csak h 8 napon túl gyógyuló-e :)

    grenzjager, köszi a tuti tippeket :P
  • 9csöves9
    #139
    jónak hangzik:D nekem is volt a szemembe tényleg nem lett semmi bajom de azért nem volt kellemes
  • Grenzjager
    #138
    Másik nagy királyság a gázspray helyett a pillanatragasztó. Veszel bárhol a városban (mondjuk egy 100Ft-os boltban) egy tubusos pillanat ragasztót, DE PATTINTÓS tetejüt, nem csavargatóst.... és egy tűvel jobban megnagyobbítod a száját, hogy rendesen jöjjn belőle ha kell. ennyi. balhé -> előveszed, lepattintod a tetejét, és megnyomod úgyhogy az ellen fejére, szemébe menjen...

    ha csak vizet nyomnál ki, akkor is a fejéhez, szeméhez kap az ellen, csak itt ráfog pacsálni, mert a keze a fejéhez ragad, innetől ő már nem fog résztvenni semmilyen műsorban, max a balesetin :))

    tudnivaló, hogy a szembe, börre került pillanatragasztó nem okoz nyolc napon túl gyogyuló sérülést. A szemben nem tesz kárt!! ugyanis magát a szemgolyót egy "vizenyős rész védi, amit nem köt meg, és kinyomja a ragasztót a szem széléhez, na a szempilla viszont ragad:)),

    nekem volt már a szememben pillanatragasztó és semmi gáz
  • Grenzjager
    #137
    (ja igen mikor bent vannak az acél golyók, utána lángon elégeted a kötél végét és az olvadt kötélel lezárod a lyukat. Célszerű ha úgy csináod h csomóval a végén összekötöd, v forrasztod a két végét, könnyeben hordható észrevétlenül és jobban fáj...)
  • skristof
    #136
    hmmm, ez igen
    köszi a tipppet
  • Grenzjager
    #135
    otthon házilag is készíthető hasonló termék, ami szintén oly "vakolatpotyogtatós"



    hegymászókötél a sportboltból, 4.5-es,
    felvágod a végét, és kihúzod a belső szálakat egyenként, ekkor csak a külső "váz" marad (amivel még vontatni is lehet), majd irány a légpuskabolt és veszel sok-sok 4.5-es cinkezett acélgolyót, ezeket betöltöd a kötélbe és kész is. az egésznek a mérete csak tőled függ. Nekem egy 70cm-es van, amit egy kicsi karabinerrel rögzitek a farmerhez, és az egész bevan lógatva a gatyeszba (úgy térdig ér, és abszolúte nem zavar, nem gátol semmiben), biztonsági őr még se meccsen, se szorakozóhelyen nem vette észre.
    Használva is csak kétszer volt, de soha nem mertem se tisztaerőből, se derék felé ütni...

  • kék
    #134
    Elhiszem, csak gondoltam rákérdezek megerősítés végett.
    Köszi a választ! :-)
  • mukika
    #133
    nem. hidd el tudom, nem egyet láttam már.

    az SG-n is van fóruma.

    szegény Simit is ezzel verték agyon. :,(
  • kék
    #132
    A vipera nem a baseball-ütő fémből készült mása?
  • mukika
    #131
    vipera a drágaság neve... 5-10k között feketén már hozzájutsz.
  • kék
    #130
    A Green streets hooligans című film egyik verekedős jelenetében látható egy fegyver. Egy - lehet, hogy rosszul tudom - fenyítő eszköz, amit a rendőrség is szokott használni. Ez egy teleszkópos fémrúd, a bemutatóban is látható. Nem tudja valaki mi ennek a pontos neve?
  • Brankley
    #129
    miért, szerinted olyan kemények a kispestiek?
  • skristof
    #128
    mondjuk sejtettem, h mindneki a saját igazát fogja bizonygatni, ez mindig is így volt..

    nb1.hugy meg hát igen, szokásos
  • BADE
    #127
    késelés nem volt,állítólag egy üveg vágta el valakinek a kezét az újságíró meg hozta a formáját
  • BADE
    #126
    lelato-n van pár,mindenki az ellenkezőt állítja,mondjuk kétlem,hogy a kispestiek csúsztak volna...
  • skristof
    #125
    jaja, meg vmi késelésről is írnak

    kiváncsi vagyok a beszámolókra, mindkét félről
  • BADE
    #124
    ma volt egy kis box a kispestiek és az egerszegiek között
  • kék
    #123
    Köszi, akkor nem szedem le.
  • skristof
    #122
    szerintem azokat ne is nagyon szedd le, mert tetű lassan jönnek onnan a cuccok és mind orosz nyelvű... élvezhetetlen szerintem
  • kék
    #121
    Hello!
    Nem tudja valaki, hogy a Fidelity honlapjáról hogyan kell leszedni a videókat? Mikor ráklikkelek valamelyikre, egy orosz oldal jön be. Előre is köszi.
  • zambrotta
    #120
    most mondjam azt hogy megérdemlik... :)
    szép párosítás egyébként
  • Grenzjager
    #119
    szegény kispestiek mindig befürödnek a nagy vidéki barátsággal, lásd szombathelyiek....
  • mukika
    #118
    pár kispesti betért debrecenben egy sörözőbe, és nagyon jól kijöttek állítólag a 2 tábor szurkolói. ezt fórumokon olvastam...
  • gabber_saviola
    #117
    Én sem mondtam , hogy csinálta -.-
  • 9csöves9
    #116
    nem mondta hogy ő csinálta -.-
  • gabber_saviola
    #115
    :) érdekes...tuti hogy ismerösöd csinálta?

    mert ezt tudtommal a rosanerohome-osok csinálták -.-
  • Grenzjager
    #114


    miért mi történt a kispestiek és a lokisták között ?