2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • fradista91
    #313
    egy szóval nem írták, hogy fradisták dobálták meg a buszt"

    Megkövetlek: egy szóval sem írták, viszont "finoman" céloztak rá, és a ma emberének ennyi is elég, hogy rávágja: megint balhéztak a Fradisták, újpestiek...stb. Innentől kezdve lényegtelen, hogy feltételezés volt-e vagy sem.

    Egy Rákóczi-Pécs meccs utáni zavargást követően sem jegyzik meg, hogy "jelen voltak Ferencváros, újpest szurkolók, akik köztudott nem kedvelik a mecsekaljaiakat"

    Egyébként én sem tartom elképzelhetetlennek, hogy nem Vasas szurkolók dobáltak meg minket, sőt...és ez nem célzás volt...

    Nah, láttál az illetőkön Fradi sálat/mezt, vagy elég volt a média ferdítésének hatása, és egy Lonsdale pulcsi? "Pesten vagyunk, úgyis befognak támadni a Fradisták, újpestiek..."



    Részemről lezárva a téma, mert egy olyan oldal írásaira nem fecsérlek időt, mely pl. egy hónappal ezelőtt lemondatta Dámosy Zsoltot.
  • Nadi
    #312
    Ez csak feltételezés, ha normálisan elolvasnád, egy szóval nem írták, hogy fradisták dobálták meg a buszt...

    Egyébként én sem tartom elképzelhetetlennek, hogy nem Vasas szurkolók dobáltak meg minket, sőt...és ez nem célzás volt...
  • fradista91
    #311
    "A mérkőzésen a hazai rajongók között volt néhány Ferencváros- és Újpest-szurkoló is, és köztudott, hogy egyik rajongótábor sem igazán kedveli a debrecenieket..."

    Aha. Lelki szemeim előtt már látom ahogy a Fradisták a helyükön szerepeltetett csapat meccsére mennek, csakhogy megdobálják a vendégtábor buszát...

    Vagy csak feltételezés hogy Fradisták voltak? Láttak rajtuk Fradi sálat/mezt, vagy megint az ócska "ez kell amédiának" alapon írták?!?

    HAZUG MÉDIA!
  • Nadi
    #310
    Páran megdobálták a villamos mögül a buszt, aztán szépen elfutottak, kb. ennyi...
  • Grenzjager
    #309
    "A ma esti Vasas-Debrecen meccs (0-1) után a debreceni szurkolók buszát 15-20 Vasas-szurkoló támadta meg. Az angyalföldi hívek legfőképpen kövekkel dobálták a járművet, de ennél komolyabb atrocitásra már nem került sor a két tábor között, mert a rohamrendőrök egyből közbeléptek, kiszorították a Vasas-drukkereket a Béke és Frangepán utca környékéről. A mérkőzésen a hazai rajongók között volt néhány Ferencváros- és Újpest-szurkoló is, és köztudott, hogy egyik rajongótábor sem igazán kedveli a debrecenieket..."(nb1.hu)
  • Grenzjager
    #308
    az országos jegyértékesítés jó ötlet
  • kojak90
    #307
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=133738
    jézusom..
  • gabber_saviola
    #306
    nem kell azt tanulnod, profin megy már :ASDadsasdasdasdasd
  • fradista91
    #305
    OFF
    És ezt nem sértésnek szántam Horisz :)
    ON
  • skristof
    #304
    tanulok tőled.
  • fradista91
    #303
    :P
    Ettől még szimpatizálhat a Fradival :)
    Sőt, megkockáztatom, előbb fog igent mondani a márciusi nyitómérkőzésre, mint Láma barátunk (persze ha ráér)
  • gabber_saviola
    #302
    nem látod, Ő nem "fradista" :)
  • fradista91
    #301
    "skristof ... Fradimeccsre is fradista91 akar elcsalni?"

    Kristóf Rákóczis (bár tudomásom szerint van benn Fradizmus is ), de lassan titeket is ki kell csalogatni (legalábbis Horiszt mindenképp :D)
  • gabber_saviola
    #300
    végülis a kérdésre válaszoltál
  • skristof
    #299
    mivel nem fradista vagyok.
  • DJ BP
    #298
    Megint rendőrök provokáltak biztos...
  • Nadi
    #297
    Nyolcszáz lipcsei futballhuligán megtámadott 300 rendőrt az amatőr klubok részvételével zajló szász kupa negyeddöntője után.

    A találkozón az 1. FC Lokomotiv Leipzig hazai pályán 3-0-ás vereséget szenvedett az Erzgebirge Aue tartalékcsapatától. A lipcsei drukkerek viselkedése miatt a mérkőzést kétszer is meg kellett szakítani, miután a hazai hívek rakétákat lőttek be a pályára és petárdákat dobtak át a vendégdrukkerek szektorába.

    A lefújás után a hazai hívek kövekkel és betondarabokkal kezdték el dobálni a rendőröket. A rendfenntartók könnygáz bevetésével próbálták megfékezni a rendbontókat, egy rendőr figyelmeztető lövést adott le, amikor mintegy húszan leteperték és meg akarták lincselni.

    Az összecsapások után 32 rendőrt és 6 huligánt kellett kórházba szállítani, a harcok során 21 rendőrautót megrongáltak, több rendőrkutya és ló is megsérült.

    A lipcsei klub nyilatkozatban kért elnézést a történtekért és bejelentette, azonnali hatállyal szerződést bont a nézők beengedését végző biztonsági céggel, mert a bejáratnál a motozás és a szurkolók ellenőrzése nem volt elég szigorú.

    NSO.HU
  • gabber_saviola
    #296
    egyetértek

    amúgy skristof, Te milyen meccsre jársz idegenben, mert nekem az rémlik, hogy hazai Fradimeccsre is fradista91 akar elcsalni?
  • DJ BP
    #295
    csak tudod nem a rendőröktől szoktam hallani, hogy üssél már, meg rendőrállam (miután üt az illető!), meg nem a rendőrök hívják vissza az embereket, miután kiűzik valahonnan az embereket, mégis visszaszállingóznak,minek megy vissza, mi ez ha nem provokáció...

    Ugyanaz, mondja a rendőr, ne menjek át a piroson, de én azért is átmegyek, ekkor a rendőr provokál engem?

    Engem nem érdekel, csak az idegesít, hogy lassan a futballszurkolók lesznek a hősök... Én meg a gyáva polgár...
  • skristof
    #294
    te vagy nagyon naiv vagy, vagy nem voltál még kanyarban. idegenben
  • DJ BP
    #293
    ,,szerinted a rendőrök nem provokálják a köcsögsemmitérőfutballszurkolókat?"

    sztem nem érdekesmód :DD, Cataniában is biztos ők akarták munkát maguknak...
  • DJ BP
    #292
    van jópár videó ellenkező esetről is, sőt...

    ez olyan mintha egy mondatot kiragadnál egy beszédből...
  • hunbasser
    #291
    [email protected] :) vegyél fel
  • fradista91
    #290
    Én értem, csak megjegyeztem hogy szerintem meggondolatlanság volt berakni.

    ui: MSN inkább mint PÜ
  • hunbasser
    #289
    akkor tegyük fel,h Orbánt nem mint politikai személyt,hanem mint olyan polgárt mint te,hoztam fel.és semmiféle politikai hozzáfűznivalóm nem volt,nem érzem politizálásnak,de ha az,akkor majd gabber törli,és lehet,h vmi büntetést is kiszab rám :S
    de mondom,nem politizálás,nem is akarok politizálni sg-n,ha gondolod priviben nyomhatjuk -.-
  • fradista91
    #288
    Akkor sem hiszem hogy huligánokról van itt szó. És ha ezt úgy nézzük, hogy valaki gyakorolja alkotmány/törvény adta jogait, akkor máris politika.

    Amúgy vicces a hozzáfűzött szöveged ^.^
  • hunbasser
    #287
    sztem nem politizálás :D
    párttól függetlenül mondtam mindent.amúgy megjegyzem,h sg-s topikokban nem is egyszer láttam már mszp-s ték képet.
    nem politizálásnak szántam,egyáltalán nem.
    sőt,hírtv-n láttam egy olyan kis részt,h Orbán így rángatja a kordont -.-
    először azt akartam betenni,kicsit átphotoshoppolva,lonsdale kapucnis pulcsiban -.-
  • fradista91
    #286
    Lol :D
    Kérj elnézést, aludj egyet, mert ezért Gabber kivághat.
  • hunbasser
    #285
    helyben vagyunk -.- : ezen a videón huligánok döntik le a kordonokat,és bár nem látszik,de próbálják a rendőröket megtámadni velük.A rendőrök nem tudnak ellenállni a huligánoknak,akkora túlerőben vannak -.-
  • gabber_saviola
    #284
    semmi bajom veled, de nem ilyennek ismertelek meg Fradimeccsen. Mert ott egy "bőbeszédü" :) 15 éves sráccal találkoztam, itt meg egy szájkaratés verzió van :DDDddddd

    részemről lezártam a dolgot, mert ez már tényleg flém -.-
  • fradista91
    #283
    Szerkesztővel mennek már csak a kommentek? Én ehhez gratulálok -.-
  • fradista91
    #282
    Komolyan azt gondolod hogy nem értettem meg mit kértél?
    Miért kell minden elől kérdés elől kitérned? Mond a szemembe ha valami gondod van velem.
  • fradista91
    #281
    #278 -.-
  • gabber_saviola
    #280
    kértem valamit amit sikerült megoldanod 3 kommentbe, gratulálok neked.
  • skristof
    #279
    mostantól csak cafb :)
  • fradista91
    #278
    És ha ez ennyire fontos, nem használom többet az említett rövidítést.
  • fradista91
    #277
    Nem azzal van a gond, hogy kértél valamit.
    ,,ezt az acabozást itt az esgén gyorsan el lehet felejteni"

    Ősparaszt bunkó-e vagy?
    Nem hiszem, akkor pedig próbálj úgy is fogalmazni. Nem az első eset amikor csak azért mert szerinted "nagymagyarszélsőjobbos" vagyok, így válaszolsz/kérsz valamit. Nekem veled nincs semmi gondom. Abban már nem vagyok biztos hogy fordítva is igaz ez.
  • gabber_saviola
    #276
    csupán csak kértem valamit, de látom nem értetted meg
  • Bendoe
    #275
    Lehet szisíliai karabinyéri... :)))
  • fradista91
    #274
    Neked mi gondod?