2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • skristof
    #73
    faja, akko szedem is

    htx
  • mukika
    #72
    lengyel, de van felirat.
  • skristof
    #71
    én is azt hallottam h a könyv mégjobb

    klatka-t csak azé nem szedtem eddig, mert milyen nyelvű?
  • mukika
    #70
    azóta elolvastam könyvben is, sokkal jobb!!!!! A bibsi T'ham elleni rész beszteszt! :DDDDd

    lelato.com-on rajta van a Klatka nevezetű kis filmecske. aki a hozzánk közelebb eső ország foci huligánjait is meg akarja ismerni, annak ajánlom! dok. film valós bunyókkal, arcokkal, történetekkel... asszem tőlük jobban félek mint az angoloktól! teljesen más világ!!!
  • skristof
    #69
    én is pótoltam azóta, sztem remek :)
  • Grenzjager
    #68
    most néztem meg a filmet, szerintem csak az "elmegy" kategóriába fér be...
  • skristof
    #67
    hallottam róla, de sehol nem találtam még fennt... p2p-ből meg csak a torrent
  • mukika
    #66
    The Football Factory című filmet láttad? Kibaszott jó. chelsea head hunters szurkólóiról szól... piálnak, drogoznak, és közben verekszenek, egész angliában. :D

    alap, kultuszfilm. :)
  • skristof
    #65
    :\
  • mukika
    #64
    a minap be akartam szerezni a 3.félidő idei számait, mert picit elmaradtam. és közölték velem hogy megszünt, és idén 1 szám se jelent meg. basszus... :CCCC
  • skristof
    #63
    jaja
    lelato.com-on láttam énis, elég jó
    ha jól emlékszem lengyel 3adosztály. tudnak élni :)
  • mukika
    #62
    kb. van 3GB hool movim. verekedések/a lengyel hírhedt keménylegények/, ultrák a világban, stb....
  • mukika
    #61
    odra opole, nem gyenge kép. az alja nem látszik...

  • skristof
    #60
    pirokat, füstöket és egyéb cuccokat nem tudtok olcsón? vmi pesti cím lenne jó :)
  • BADE
    #59


    A hétvégi Vasas-Eger vizilabdameccsre lett csinálva.

    Hajrá
    Ultras Eger!
  • skristof
    #58
    így is hangulatos :D
  • Grenzjager
    #57
    na mindegy, legalább senki se tol hogy megint milyen baromi nagy képet raktam be :D
  • skristof
    #56
    nso powa
  • Grenzjager
    #55
    lol
  • Grenzjager
    #54
  • skristof
    #53
    gyönyörű

    respect!!
  • BADE
    #52
    "Fokozott védelem ellenére" - nagyon fokozott volt mondhatom...
  • BADE
    #51
    Verekedős ötödik negyed

    Ultras Eger!
  • Grenzjager
    #50
    nagyon szép képet kaptam Ignazio barátomtól, Paelrmoból.

    Sziciliai rangadó a Seria A-ban: Palermo-Messina
    Az idei bajnokságban találkozott először a két csapat az első osztályban,

  • skristof
    #49
    na szóval valami oldal, vagy valami???

    Lonsdale << ilyen kéne, magyar, ahonnan lehet rendelni
  • skristof
    #48
    KaposWAR
  • BADE
    #47
    Hol lax?
  • skristof
    #46
    ez nem budapest.. nincs bolt ahol _eredeti_ lenne
    csak vmi kamu lonsdale.. egy pulcsi 4,5.. nem hinném h eredeti
  • 9csöves9
    #45




  • 9csöves9
    #44
    én Noi Soli-s oldalt tudok mutatni ahol vannak cuccok:)
  • BADE
    #43
    Miért netről akarsz?Nem hiszem,hogy ne lenne Lonsdale bolt a környéken,nálunk még kimondott ultra bolt is van.
  • skristof
    #42
    honan lehetne netről rendelni _eredeti_ ultra ruhákat?
    az olcsóbb kategória érdekelne, kiemelten a Lonsdale
  • skristof
    #41
    na haljon már ki a topik!
    lassan itt a tavaszi rajt (máshol már mennek is a bajnokságok)..

    MINDENKI A LELÁTÓKRA!
  • Grenzjager
    #40

    "polákok" pesten
  • Grenzjager
    #39
    pár zsernyákot is jól elkaptak, gondolom a pesti zsaruk berágtak mert 2 polákot hidasnémetinél,közel a szlovák határhoz tudták csak letartóztatni, addig üldözték őket
  • BADE
    #38
    Ez durva!Emlékszem,amikor fentvoltam a magyar-lengyelen ilyen figurák jöttek csoportosan velünk szembe,de szerencsére nem ránk,hanem a saját fajtáikra vadáztak.Fogvédővel+védőkesztyűvel.
    Szó mi szó,nem volt valami jó érzés elmenni mellettük:)
  • Grenzjager
    #37
  • Grenzjager
    #36
    a lengyelek mostanában egyre színvonalasabbak és e nagyon jók


    heheh -> polak wegier dwa bratanki, ido.....

  • BADE
    #35
    Álljon itt egy kép rólunk is:)

    Eger-Vasas vizipóló meccs

  • Garfield
    #34
    Hogy a kissé xenofób irányvonalról visszatérjünk: olvasnivaló

    A Fővárosi Közgyűlés városrendészeti bizottságának tagjaként nemrég Münchenben jártam, ahol többek között arról is érdeklődtünk: mivel veszik elejét a müncheni futballrendbontásoknak? A rendőrség illetékese elmondta, hogy a német szurkolók "unalmas" városnak tartják Münchent, mert ott nem lehet "balhézni", illetve ebben az esetben is - mint mindig - a szabálysértést követi a "brutális megtorlás", ami jelenthet néhány nap elzárást, de több száz, de akár több ezer eurót is. Megtudtuk, hogy jó néhány rendőrautó van kint a mérkőzésen - messze nem akkora apparátus, mint itthon, hiszen az az adófizetők pénzét emésztené fel -, de ott van az államügyészség képviselője is, így azonnal határozatot hozhatnak, amit a bíróság a lehető leghamarabb elbírál. A stadion "földszintjén" "lakályos" cellák várják azokat a hűsölni vágyókat, akiket a finom bajor sör vagy a mérkőzés irama felhevített volna.

    Jó, de mi van olyankor, ha külföldre megy a csapat? - faggatóztunk tovább, amelyre a válasz a következőképp hangzott: aki már szerepel a nyilvántartásban, azt megkérjük, hogy a mérkőzés előtt két nappal, egy nappal, aznap, majd utána egy nappal jelentkezzen a rendőrségen. Ha ez nem működik, egyszerűen bevonjuk az útlevelét. Szoros együttműködés van a külföldi rendőrhatóságokkal, így elég hatékonyan ki tudják szűrni azokat, akik nem kívánatosak náluk, illetve azokat, akik rossz hírét keltenék a gyönyörű tartományi fővárosnak. Ebben szerepet játszik a telefon, a fax és - ma már egyre növekvő mértékben - az internet. Ezenkívül mindig kíséri néhány rendőr az utazókat, de ugyanúgy várják a vendégcsapat országából érkező kollégákat is. A határőrség jelentős segítséget nyújt a rendőrségnek, hiszen ha valaki mégiscsak kijátszaná a rendőrök éberségét, azt a határon általában megállítják.


    Ezzel vág egybe az én civilizáltabb verzióm a 3. félidő szereplőiről.
    A kevésbé civilizált az, hogy gumibottal addig ütni, amíg vinnyogva el nem takarodnak.