2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • vmvr
    #233
    megintcsak, hol mondtam, hogy nem használom a címert nagyfiú? te olyan nagy vagy már hallod, te biztos tudod, akkor mondd már meg-.-
  • DJ BP
    #232
    akinek a zászlaján a szózat volt...válogatott meccsre...

    A mai helyzetben ezt nem értem miért kell csinálni, amikor mindannyian kitalálhatjuk ebből a véleményét, had kérdezzem meg, amikor nincs ilyen állami balhé, akkor is szózatos zászlóval mennek a meccsre? nem hiszem. Én nem szeretem ezt, amikor kiprovokálunk valamit, mert a célja nyílván ez volt, aztán meg felháborodunk, ha intézkednek. Szurkoljon mindenki, minek kell itt olyan kellék, ami gyanús lehet? Ugyanez, amikor szlovákiát szidó irások jelentek meg, ez sport, mégha unatkoznak is a meccsen, azzal foglalkozzunk :DD Ne gyűrűzzön már be ide is ez az állandó megosztottság, meg veszekedés, a balhé... Félre ne értsetek, párttól teljesen függetlenül, mielőtt valaki megbélyegez. Egyszerűen kár a hatalmi harcok miatt szítani a feszültséget
  • DJ BP
    #231
    de miért jó feszegetni ezt a dolgot? Miért nem jó nektek a piros-fehér zöld? amikor tudjátok, hogy ebből vita van? provokációt látok ebben, semmi többet
  • hunbasser
    #230
    ezzel viszont teljesen egyet kell h értsek
  • skristof
    #229
    tehát te nem használod a címert. vagy nyilas vagy

    sőt, lentebb említett hivatalok is nyilasok.
    majd egyszer idősebb leszel, elkezdesz gondolkodi, és nem csak azt hajtogatod amit apuék otthon. písz
  • hunbasser
    #228
    nem politizált itt senki.
    az árpádsávos zászló egy zászló,amely a történelmünkben is jelen volt.
    látod,mindjárt rosszra gondolsz...
  • vmvr
    #227
    nem mondtam, hogy az árpádsáv nyilas jelkép, de leginkább ők használják
  • kojak90
    #226
    na ez az, Rákóczi nyilas volt?
  • Grenzjager
    #225
    nézd ezek szimbólumok, használja a Magyar Köztársaság, az NBH, a Honvédség és igen a miniszterelnök is elötte teszi le az esküt. Mitől lenne nyilas? ha az árpádsávos zászló nyilas szimbólum, akkor a piros-fehér-zöld is lehetne nyugodtan rákosista-bolsevik jelkép! ilyen alapon. (megj.: mind2 "magyar" zászló, az egyik történelmi)

    ugyanez a turullal. Mert a Tanácsköztársaság is használta a turult mint jelkélpet (pl.: a T'közt. hadserege), noha nem voltak abszolúte jobboldalial, mégsem bolsi jelkép a turul, és tegyük hozzá nem is jobboldali jelkép, hanem "magyar" jelkép.


    Visszatérvén, ma Magyarországoin hol is tartunk???

    Magyar-Norvég meccs, és nem engedték be azt a (ha jól tudom amúgy zete drukker)a srácot, akinek a zászlaján a szózat volt...válogatott meccsre...

    itt rosszabb lesz a helyzet mint Angliában...

    az meg, hogy sporteseményeken használatosak nemzeti zászlók mindig normális volt. Amúgy ezeket simán kijátszák ha akarják, az arsenalosok is, mindenhol van kiskapu
  • skristof
    #224
    az arsenal már mióta nem is angol.. szégyen.

    az meg, h 3 18alatti 'polotizál'.. mókás :)
  • vmvr
    #223
    szerintem mindketten kapnánk politizálásért:) szerintem is fejezzük be
  • Nadi
    #222
    Ezt a vitát szerintem most hagyjuk abba, mert szép -t kapnék...
  • hunbasser
    #221
    nem csürhék,csak mások az elképzeléseik és a világnézeteik,mint neked.akkor ennyi erővel mindenki csürhe :P
  • vmvr
    #220
    nyilasok, meg ez a csürhe banda ezen a honlapon amit adtál
  • Nadi
    #219
    Ezt a "kik használják" ezt hogy érted?

    WWW.ARPADSAVOS.HU
  • hunbasser
    #218
    ya,én is mondani akartam,a címer bal oldala árpádsávos.
    és tényleg nem piros-fehér,hanem piros-szürke.
    és nem mellesleg a miniszterelnökeink is árpássávos előtt tesznek esküt
  • vmvr
    #217
    nem is az a baj, hogy árpádsáv, hanem az, hogy kik használják...

    nade hagyjuk a politikát
  • Grenzjager
    #216
    tegyük hozzá ennyi erővel, a "sima" magyar zászló - a piros-fehér-zöld - is "bűnős", hiszen ennyi erővel a rákosista diktatúra juthat eszünkbe, hiszen akkor a piros-fehér-zöldbe tették a kalapácsos-kalászos címert (amit '56ban kivágtak)....

    'szal én sem értem mi ez a nagy felháborodás az árpádsávos zászlón...

    Az árpádsáv, ott a címerben is! Sőt a Magyar Honvédség, de még a NemzetbiztonságiHivatzal címerében is (ott még turul is van..jujjj), egy csomó város címerében is ott az árpádsáv, de vannak települések ahol az árpádsávos zászló a város hivatalos zászlaja, pl.:Esztergom

    az angolok meg mindig is hülyék voltak.... "angol hülyék, hülye angolok" (lásd gyalogGalopp:P)

    és még vmi az árpádsávos zászlóban amúgy nincs fehér (csak a zászló-festés egyszerűsége kedvéért került be), mivel az alkotmány szerint is (ami a címerre vonatkozik) EZÜST van


    (A hétszer vágott mező (az Árpád-sávok) a 13. században jelent meg először az uralkodói pecséteken - vélhetőleg Aragóniából került hozzánk. Ettől kezdve az uralkodóházhoz kapcsolódott családi címerként. Az Anjou királyok örökösödési jogukat hangsúlyozandó megtartották, és kiegészítették az anjouk családi címerében szereplő liliommal. Ennek nyomán a 15. században a vegyesházi uralkodók töbnyire szintén beillesztették saját családi címerükbe.)


    de visszatérvén baromság a nemzeti színeket elűzni...
    A multikulti egy rák...
  • kojak90
    #215
    az igen..
  • Nadi
    #214
    Lassan már nálunk is tiltott lesz a magyar zászló, árpádsávos zászló...
  • Nadi
    #213
    Az Arsenal kitiltotta az Ágyúsok otthonául szolgáló Emirates Stadionból az összes olyan transzparenst, amely nemzeti emblémákat, jelképeket tartalmaz. A mérkőzésekre ennek értelmében ezentúl a Szent György képét ábrázoló zászlók sem vihetők be. A IV. században élt Szent Györgyöt XIV. Benedek pápa nyilvánította az angolok védőszentjévé, és szerte a világon az egyik legnépszerűbb keresztény jelkép.
    - A szurkolóink közül egyre többen hoznak a stadionunkba zászlót, hogy így fejezzék ki hovatartozásukat - szól a klub álláspontja. - Az Arsenal erre büszke, és tiszteletben tartja a nemzetiségeket, a kulturális és etnikai csoportokig bezárólag. Azonban csak az Arsenalt buzdító, a nemzeti emblémáktól mentes zászlókat engedélyezzük bevinni a mérkőzésekre, és ezt azonnali hatállyal bevezetjük.
  • Grenzjager
    #212
    kurva nagy baromság, mert szinte nincs az a csapat amelyiknek ne lenne szinte az egész országban drukkere, és tök mindegy melyik gárdáról van szó. Mert a fővárosi csapatoknak is van vidéki szurkolója, és fordítva nagyon sok vidéki csapatnak a szimpatizánsa él/dologzik Budapesten.
    Nem lehet állandóan azt csinálni hogy a cimborák vegyék meg a belépőt!


    Ezt egyszerűen nem lehet megcsinálni! (-kivéve kurvaországban)
  • fradista91
    #211
    Szánalmas...
    A Fradi (és más Csapatok) On Tourján rengeteg vidéki vesz részt, akiknek nincs idejük, energiájuk, pénzük még arra is, hogy egy vagy több nappal a meccs előtt felmenjenek az Üllői útra megvenni a jegyet.

    Ez csak a vidéki szekció, a pestiekről nem is beszélve, ugyanis nekik sem biztos hogy megoldható az Szentélynél való jegy "elő" vásárlás...

    Egyetlen céljuk van ezzel, minnél több szurkolót sikerüljön távol tartani a stadionoktól.

    Még a vak is látja, hogy az a "dolguk", tönkretegyék a labdarúgásunk, elvegyék a szurkolók kedvét a meccsrejárásról. Ugyanis a még jelenleg is kitartó drukkerek nagy része olyan erőt képvisel ami sem számukra, sem a rengáló kormány számára nem tetszetős.

    Hajrá Fradi!
    ,,Undorító kisteleki, szemét korrupt mlsz...!"
  • Nadi
    #210
    Egyszerűen vicc...
  • Nadi
    #209
    A Borsodi Liga mérkőzéseinek biztonságosabb lebonyolítása érdekében a meccsnapokon már ne lehessen jegyet venni a vendégszektorba - többek között ez a javaslat is elhangzott a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) biztonsági bizottságának pénteki ülésén.

    A testület más európai országok gyakorlatához hasonlóan azt tervezi, hogy a vendégcsapatok tíz nappal a találkozó előtt megkapnák a nekik járó belépőket és ők értékesítenék a jegyeket.

    A megmaradt belépőket a mérkőzés előtti napon vissza kellene küldeni a vendéglátó részére, így a rendezők előre tudnák, mennyi vendégszurkolóra kell számítani és ehhez lehetne igazítani a meccsek biztosításának megszervezését.

    Az MLSZ hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint a bizottság szorgalmazza a Borsodi Ligában szereplő együttesek stadionjaiban rendszeresítendő zártláncú kamerarendszer kiépítésének felgyorsítását is.
  • totti10
    #208
    ennek is kéne azelőadó és a szám cime
  • totti10
    #207
    valaki megtudja mondani az előadó és a szám cimét?
  • kojak90
    #206
    ez szpartak-zenit :)
  • Nadi
    #205
    Tegnap volt Zvezda-PAOK kosár Belgrádban!

    Grobari segített a görögöknek...

    Képek:







    Videók:
    VIDEO1
    VIDEO2
    ÉS TALÁN A LEGJOBB VIDEÓ...
  • Grenzjager
    #204
    meg nem mondom kik, CSKA meg..... de már fairebb, és látványosabb
  • fradista91
    #203
    Kösz :)

    Egyetértek, simán megérdemelnék ugyanezek az emberek úgy 2, 3xor ennyi szentpétervári visszavágását.
  • Grenzjager
    #202
    Szentpétervár ! [szankt petyerburg]

    elég tahók ezek a moszkvaiak (ultra nem is viselkedik így, de még a hool sem, ezek csak sz@rok) mert még nem is huligánokat kaptak el, meg 5en 1-re ....olyan igazi vörös mentalitás...

    bár remélem lesz vhol a szentpétervári revansról is videó....
  • fradista91
    #201
    Huh :ASDasdasd
    Privátban megírhatnád mit jelent :D
  • Grenzjager
    #200
    Санкт-Петербург !!!!
  • skristof
    #199
    sehogy
  • totti10
    #198
    innen hogy lehet letölteni vmit?
  • totti10
    #197
    rendőrök hol voltak?:O
  • fradista91
    #196
    Dinamo Moszkva ultrák Szentpéterváron

    Eléggé gusztustalan, gyomorkifordító ez a videó szerintem. Akármennyire is ősi ellenségek ennyire nem lehet utálni egymást. Ez már szószerinti gyűlölet.
  • Nadi
    #195
    Nancy-FEYENOORD
  • Grenzjager
    #194

    Boulogne Boys

    Julien, Repose en paix!