2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • skristof
    #273
    tyúk meg a tojás esete...

    szerinted a rendőrök nem provokálják a köcsögsemmitérőfutballszurkolókat?
  • DJ BP
    #272
    ,,Lásd Simon ügy, erre és a hasonló esetekre értettem az A.C.A.B-t."

    hogy jön ide...
    meg nincs túlkapás, ha nincs balhé, erről ez a véleményem, és nem áll szándékomban vitát nyitni
  • gabber_saviola
    #271
    ezt az acabozást itt az esgén gyorsan el lehet felejteni
  • fradista91
    #270
    Nyugodjon békében, mert valószínűleg a semmiért halt meg szolgálatteljesítés közben, ugyanakkor vannak rendőri túlkapások, és idiotaságok. Lásd Simon ügy, erre és a hasonló esetekre értettem az A.C.A.B-t.

    Különben a hasonló esetekben elítélem az efféle szurkolói magatartást, nem tudok sokat a dolog hátteréről, de nem volt joga petárdával dobálóznia a cataniai ultrának.
  • 9csöves9
    #269
    enyhén ellentmondásos a hsz-ed
  • fradista91
    #268
    Nyugodjon békében!

    amúgy meg
    A.C.A.B
  • JimKirk
    #267
    :(
  • kojak90
    #266
    A.C.A.B. :)
  • Nadi
    #265
    Catania - Palermo, 2007.02.02.

    1 rendőr meghalt, több mint 100 sérült...
    A vendégszurkolókat csak a 2. félidőre engedték be a stadionba, ezután pedig elszabadult a pokol. A 60. perc környékén félórát állt a játék a játéktérre kerülő könnygáz miatt.
    Video1
    Video2
    Video3

    KÉPEK
  • Grenzjager
    #264
    "Suporteri bihoreni implicati in scandal?
    Vineri, 26 Ianuarie 2007
    Scandalul dintre suporterii UTA-ei si cei din Debrecen s-a incheiat partial, dupa interventia Politiei. Exista insa suspiciuni ca printre maghiari s-ar fi aflat si cativa bihoreni, acestia din urma fiind banuiti ca ar fi dat tonul ostilitatilor. Autoritatile maghiare investigheaza cazul."

    magyarul:
    "A botrány az UTA és a Debrecen szurkotáborai között végül a rendőrség beavatkozásával zárult. Felmerült a gyanúja, hogy a magyar csapat szurkolói közé nagyváradiak is beszivárogtak hangadónak, lényegében ők provokálva ki a balhét. A magyar hatóságok vizsgálódnak az ügyben."

    sportarad.com
  • Grenzjager
    #263

    már olvasom is (közben írtam a loki fórumba is h mi történt...)
  • 9csöves9
    #262
    szép volt
  • Nadi
    #261
    "Előző nap értesültünk, hogy 50-en jönnek és a "szud boys"-al felsöprik Debrecen utcáit (nagyváradi info). Ezért úgy gondoltuk kinézünk, az eredmény: 4 box a város különböző részein, a legutolsó és legnagyobb a pályán (ez az egy rendőri asszisztálással), mind a 4 debreceni győzelemmel. A mérlegünk: 2 drapi és kb. 10 sál nálunk (mind csoport). Az egész kb. egy óra alatt le is ment."
    Képek:







    VIDEO
  • vmvr
    #260
    AS_?:FA_S:FASF_AS:?F_AS
  • Grenzjager
    #259
    Lego Hools :)

  • totti10
    #258
    senki nem tudja hogy milyen zene megy alatta?

    Nancy Feyenord
  • kojak90
    #257
    üdb
    2 számnak kéne a címe a futballfaktorból:
    amikor mennek liverpoolba busszal és leverik a 2 stoke drukkert, annak csak az eleje megy
    meg aza szám amikor mennek a milwall elleni bunyóra
  • jbal
    #256
    sziasztok.nem tudja valaki ennek a dalnak a szöbegét ami ez alatt megy?
    klikk
    köszi
  • fradista91
    #255
    Magyarság nem volt egyenlő soha a politikával, erről ennyit. És szerintem fejezzük be, mindenki ismeri mindenki véleményét. Egy vége nincsen vitát zárjunk le.
  • DJ BP
    #254
    mert nem igaz?
  • vmvr
    #253
    Miért?
  • kojak90
    #252
    ezen a felfogáson kéne változtatni
  • DJ BP
    #251
    nálam híresebb emberek tették egyenlővé a poltikával, nem én találtam ki... ennyit erről
  • hunbasser
    #250
    pedig finoman kerüljük a politikát,nem is esett róla szó.
    ha már nálad a magyarság egyenlő a politikával,az elég szomorú
  • fradista91
    #249
    Nem hiszem magam felsőbbrendűnek, viszont más a helyzet mint abban az időben, ezt mindenki tisztán látja. Hogy fogalmazzak, nem vagy teljesen szabad. Be is fejeztem.
  • DJ BP
    #248
    felhívom a figyelmet, ha tovább folytatjuk a témában elmélyülést, még a végén bant kap, aki utoljára szól hozzá, a múltkor így jártam...
  • DJ BP
    #247
    Engem leginkább azokra az időkre emlékeztet amikor Magyarországon magyar lehettél, és nem kisebbségben éltünk.

    Ezt nem kéne itt... Én ugyanúgy magyar vagyok, nem más mondja meg, ezért utálom a magyar-magyarokat, felsőbbrendűnek hiszik magukat.
  • Nadi
    #246
    Úgy látszik, felesleges magyarázni...
  • vmvr
    #245
    hát de, leginkább ők használják.

    Mi az, hogy Magyarországon magyar lehettél? most akkor mi vagy? magyar, nem?
  • fradista91
    #244
    "az rendben, hogy magyar zászló, de a nyilasok használják!"

    Nah, pont az ilyen felfogás miatt tartunk ott ahol.
    Az árpádsávos zászló ma nem nyilas jelkép. Engem leginkább azokra az időkre emlékeztet amikor Magyarországon magyar lehettél, és nem kisebbségben éltünk. Itt a pont.
  • Nadi
    #243
    Magyarok használják.
  • Grenzjager
    #242
    "megosztottság van az országban eredetét illetően"

    pont ez a lényeg! (semmi politika) mert van aki azt hiszi 1944-ben született az árpádsáv... és ezt tudom, hogy itt mindenki tudja, hogy ez nem igaz...
  • vmvr
    #241
    az rendben, hogy magyar zászló, de a nyilasok használják!
  • DJ BP
    #240
    túloztál azért

    De ne haragudj már, pár éve sose láttam árpádsávot meccseken. Csak annyit mondtam, hogy mindannyian tudjuk, mostanában főleg kik lobogtatják, és azt is tudjuk, megosztottság van az országban eredetét illetően, akkor ne lepődjön meg, ha nem engedik be vele. Ne csináljuk már ezt, hogy ilyenkor tettetjük a hülyét, hogy ez csak történelmi jelkép stb stb, mintha nem ismernénk mi történik mostanában
  • Grenzjager
    #239
    lassan akkor már ott tartunk, hogy azt mondom a nőmnek, hogy "gyere kedves, bújjunk be az ágyba és szeressük egymást" akkor már náci vagyok.. mert hitler is 'vaslzeg ezt mondta Eva Braunnak??

    nem csak a nyilasok használták az árpádsávot, és nem csak egy közösség használja ma...

    és itt a lényeg a "238"-ban:

    "nehogy már, hogy egy magyar zászló gyanús eszköz legyen "

    ennyi, az árpádsávos zászló márpedig magyar zászló és kész.
  • DJ BP
    #238
    nehogy már, hogy egy magyar zászló gyanús eszköz legyen :) azért gondold már át mit írsz le.

    Az Árpád sávos, meg a Szózatos zászlóra célzok te, és nem gyanús, hanem egyszerűen, tudja mindenki, hogy ezen megy a vita, és azért is azt lobogtatja, ez provokálás sztem. Ne mondja nekem, hogy neki az tetszik, és semmi indoka nincs. Dehogyisnem :))
  • skristof
    #237
    hú, kicsit sok lett a helyesírási hiba, elnézést. aludni is kéne néha
    (konszolidáció)
  • vmvr
    #236
    nem sértődtem meg, csak kicsit cinikusnak éreztem a hsz-ed, de akkor ahogy mondtad, písz.
  • skristof
    #235
    nehogy már, hogy egy magyar zászló gyanús eszköz legyen :) azért gondold már át mit írsz le.
    ugyanakkor az tény és való, hogy eljutottunk odáig, hogy a jobboldalnak nevezett valami, kisajátított bizonyos dolgokat értékeket, így az árpád sávost is. elég szomorú azt látni, hogy valaki attól lesz magyar, hogy felvarr magára pár címert zászlót lobogtat és kocsikat gyújt, mindezt a demokrácia jegyében. perze ez is kétélű dolog, igazándiból besélzni is felesleges az egészről, mert ebben az országban akkora ellentétek feszülnek egymásnak, hogy reális esély a megbékélésre és a konszolidalitációra nincs. senki nem enged az igazából, mindenki csak gyűlölködik, és ez nem nagyon akar változni.
    ezért tartunk ott ahol, és ezért fogunk itt (vagy még itt sem) tartani 10-20-50-100 év múlva is.
    hát nekem ez a véleményem, ezért nem is politizálok
  • skristof
    #234
    én csak következtetéseket vontam le.
    mellesleg én sem vagyok nagyfiú, tudniillik az ember 25-6 éves korában éri el igazán a felnőttséget. a sértődöttségeddel meg nem tudok mit kezdeni