2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • Grenzjager
    #33
    semmi csak elkeztdék sajnálni a kianiakat
  • OPM
    #32
    és ennek mi köze a topichoz?
  • Grenzjager
    #31
    http://www.mfor.hu/cikkek/cikk.php?article=16485



    A német szövetségi bíróság minapi ítélete szerint a lila oly mértékben a Milka-csokoládé lényegi jellemzőjévé vált, hogy más élelmiszeripari konszern nem használhatja csomagolásain a színt. A döntés a Milkát gyártó Kraft Foods és egy kekszgyártó cég vitáját zárta le.

    A Kraft Foods azután perelte be a Verdener keksz és ostyagyárat, hogy az egyik termékének csomagolásán a lilát használta alapszínként, számol be a Der Spiegel.

    A bíróság indoklásában elismeri: normális esetben a csomagoláson használt színt egyetlen márka védjegyeként sem lehet bejegyeztetni, azt nem lehet egy brandre való utalásként érteni. A Milka viszont kivételes elbírálásban részesül, mivel egy felmérés szerint a fogyasztók 90 százaléka a lila szín láttán automatikusan a Milka-csokira asszociál, állítja a bíróság.

    A Kraft Foods egyébként még 1901-ben hozta forgalomba az első Milka csokit, igaz, akkor még egy valós, fekete-fehér tehén virított a csomagoláson. A híressé vált lila tehén csupán 1973 óta dísziti a Milka-csokikat. A siker láttán a Kraft Foods 1998-ban jegyeztette be csokoládé-termékeinek márkaszíneként a lilát.

    Az ítéletet a Verdener nemtetszéssel fogadta: képviselőjük szerint ez alapján a nagy

    konszernek a jövőben feloszthatják egymás közt az egész színpalettát.

    (Menedzsment Fórum) "
  • Grenzjager
    #30
    csak el kéne azon gondolkodni hogy meérte e ennyi kinainak "mükődési engedélyt" adni, úgy hogy mellette magyar tönkremegy.

    Miért lennék beteg? mert szerintem Magyarországon a magyart kéne támogatni és nem a kínait. Akkor úgy mondom a magyarországi termékeket kell támogatni, nem pedig a bóvlit. Mert gyártanak ők is prima árut, de
    Magyarországot nem igazán a príma termékekkel árasztják el.
    Kinait amugy soha nem is fog látni feszeni,vagy épitjezésen dolgozni.
  • Grenzjager
    #29
    mert???????
  • Taranov
    #28
    Hát én is elvárom tőlük, de azért a magyar munkásemberek is összeszedhetnék magukat, mert már kicsit elegem van a sörszagból meg a festékes ruhájúak bűzéből. Kínai étteremben még nem voltam, lhet, hogy égő, de én félnék azt az ételt megenni :)
    De azért valamennyi adót csak fizetnek, ebből haszon van, meg aki szereti az éttermüket, egyen ott.
  • FREAK
    #27
    te beteg vagy
  • Grenzjager
    #26
  • Grenzjager
    #25
  • Grenzjager
    #24
    ezt nézzétek meg!! A ROTTERDAM HOOLIGANS honlapján. A Beavis vagy a Butthead (már nem emléxem melyik) égeti a Schalke címert. Már készülnek ők.....

    Nagyon súlyos. Alatta természetesen Freddy Krüger. ÍÍÍÍÍÍÍ. Komolyan súlyos :P

    http://www.kw.nl/~ffp/frame/frameset.html
  • Grenzjager
    #23
    nézd ayz angolok Pestre jöttek, keménykedtek...hát kaptak a pofájukra...
    sajnos azt kell hogy írjam nem elég rendesen mert mint a kiscsajok úgy sírnak a "SEBÉSZ"-nek becézett milwall huligánok (ugyanis mindenhova szikékkel rohangálnak, ezért utálják őket)
  • tajfun
    #22
    Sztem hagyni kene hogy szepen osszeverjek 1mast. Nekunk is jobb lenne ha nem a mi autoinkat, vagy egyeb ertektargyainkat amortizalnak le hanem 1mast.
  • Grenzjager
    #21
    micsoda sál választékot találtam a lilák honlapján Stuttgartból

  • Grenzjager
    #20

    végre nem vagyok egyedül.

  • Bandee1987
    #19
    Hogy mi a bajom a kínaiakkal? Hogy csak egy példát említsek: Tesóm varrónőként dolgozik egy cégnek. Ők pl. a munkaruhát megcsinálják 2500.-ért. A kínaiak meg 1000-1500-ért. És persze mindenki a filléres szart veszi meg. Mi lesz az eredménye? A cég csődbe megy.
    És ez nemtom hány száz vagy hány ezer magyar céget tesz ily módon tönkre...
    Így sincs olyan sok munkahely Magyaországon, és mivel a kínaiak olcsóbb munkaerőnek számítanak, ezért elorozzák a munkát a MAGYAROK elől.
    Menjen vissza az összes sárga oda, ahova való, Kínába!!!
    Mi sem megyünk tömegesen oda dolgozni vagy letelepedni, akkor meg ők se jöjjenek ide!!!
  • Grenzjager
    #18
    na itt a te nagy tévedésed-> ŐK MÁR ITTHON VANNAK!!!!!
    FÉL ÉV és a belvárost is ellepik a kinai árusok! miután bezárt a piac!!!!
  • Hentes Bill #17
    még szép, elvégre ők vendégek nálunk
  • Hentes Bill #16
    fradi szurkoló:



    :DDD
  • Grenzjager
    #15
    egy-két helyen elugrált a kezem alól a klaviatúra
  • Grenzjager
    #14
    ÁÁÁÁÁ hát be kell tojnom a röhögéstől


    védjétek csak őket...


    az igaz hogy már tönkretették a magyar ruhagyártást-textilipart, ami végett textilipari sulikat is bezártak, a magyar cipő gyártást,
    ebbe a redves országba már minden kínai. A makó hagyma, a porcelán.
    Cirka 85-100.000 kinai él már Magyarországon ami az öt évvel ezelőtti 20.000hez képest riasztó szerintem.



    Bár különsebb bajom nincs velük, csak az hogy tönkreteszik azt ami eddig müködött. Bár ezt a fórumot nem a kinaiak kedvéért nyitottam.

    Rémisztően sok az a 2MILLIÁRD kinai a világon. Ebből 400milla már KINÁN KIVŰL!!!

    Kinai szinte csak kinaitól vásáról. Iagzi NACIONALISTA NÉPSGÉG! 2 kezemen megszámolom hány kinai beszél magyarul. Ugyanis a kinai SOHA SEM ASSZIMILÁLÓDIK, mindig LESZARJA A BEFOGADÓ NEMZETET és csak kihasználja!!! mindegyik csak kereskedő!! vagy a pénzmosó éttermükben vannak!!!!!



    DE TÉMÁRA VISSZATÉRVÉN!!!!
    Ha az angolokat megverték miért kimélték volna a kinaiakat???
  • ThePartyFace
    #13
    Csak egy baj van veluk: tul sokan vannak!
  • Taranov
    #12
    és nem olyan büdösek...
  • Taranov
    #11
    Mi a bajod a kínaiakkal? Sokkal udvariasabbak, mint a magyarok. Pl. BKV-n, vagy utcán.
  • Grenzjager
    #10
    akínaikat mindentovábbi nélkül
  • Grenzjager
    #9
    kik?
    amúgy jól tették
  • Lteebee
    #8
    Akínaiakat is megpróbálták az étteremből kirángatni az Arany János u.-nál.

    A 2x3 sávos úton randalíroztak megállítva a forgalmat.
  • Grenzjager
    #7
    én azt nem vágom hogy a buzi angolok az utcán történtekért miért nem a Rendőrséget jelentik fel, miért a Ferencvárost????

    jogilag mi köze van hozzá??????
    a Diósgyőrt csak sajnálni tudom már



  • mukika
    #6
    + a Diósgyőrhöz mit szoltok?! Ott milyen verekedés és mekkora balhé volt... Persze erről is mindenki hallgat. De a Fradit a mai napig ismételgeteik. A mai napig ha van valami a meccsen egyből előálítják.

    ROMA fejbedobnak egy bírót, senki nem csinál semmit, vígan megy tovább minden... Figohoz levágott disznófejet dobnak, kit érdekel???!!!

    De persze a Fradit mindenért megtalálják.
  • mukika
    #5
    :O))))))))))))))))))))))))))))

    3. félidő szinte mind megvan...

    Fradimeccsről pedig, tudták hogy az Angolok milynekd. Több helyne összecsaptak, a Milwall szurkolók nagy többségben voltak. De viszont az Angolok EGYMÁSSAL és ÍREKKEL is verekedtek, salz a késelést egyáltalán nem biztos hogy a mieink csinálták...

    Ugyebár 1200 Jegyet kaptak, és 1500 jöttek. Az a 300 ember meccs alatt végig támadásokat indított a Vendégszektor felé, hogy bejussanak a mérközésra. Szerencsére sikertelenül járak. De erről mindenki hallgat.
  • Grenzjager
    #4
    http://www.vakx.com/ itt nézzétek meg -> FOTO'S -> Diversen foto's.
    kemény képek a Feyenoord legkeményebbjeiről a VAK X-ről
  • Grenzjager
    #3


    Feyenoord szurkolók
  • Bandee1987
    #2
    Sztem se a Fradi tehet erről. Amúgy is a Milwall drukkereinek kifejezetten rossz a híre Angliában, a szurkolóinak egy része ki is van tiltva az összes angol stadionból. No, tehát azok a "futballdrukkerek" ide jöttek Bp-re, mivel innnen még nem voltak kitiltva.
  • Grenzjager
    #1
    visszatérvén a Milwall elleni Fradi meccsre, sokan szidják a zöldeket akik megagyaltak pár angolt. de kikezdte a söröző szétverését a meccs előtti napon??? kiket tartóztatott le aznap a rendőrség????
    kik érkeztek több százan jegy nélkül??? és miért????

    a késelésről.
    Na a marha angol feljelentette a Ferencvárosi Torna Clubot. Bravó! Ekkora marhát! miköze a Fradinak ahhoz,hogy Pesten kit mikor szúrnak le???!!