45173
  • Plata
    #43533
    Hát Picard sorozatot szerettem.És alig vártam hogy nézhessem a következő részt.
    De ezek a gornos marhaságok már megint olyan diszkós fasság volt mint a galaxis puszító bébi visítás,meg a klingonok meg gombahajtómű.
    Meg a Kelvin mozikat is szeretem,őszintén szólva szerintem a Kelvin legénységből akármelyik tag többet ér mint ez az új Enterprise legénység együtt.
    Főleg Bones Scotty és Kirk.De Spock is jó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.15. 17:33:00
  • Plata
    #43532
    Újrra van lifetimer sale.
    Ha érdekel.
    Link.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.15. 17:28:10
  • Orbancapitan
    #43531
    és spock viszont belé is csak a végén spock a kolinar-t választotta mert spock az spock
  • Orbancapitan
    #43530
    akkor nem neked való már az új trekek régen azért nem mozgott így a connie mert nem volt olyan technológia v nagyon idétlennül nézet volna ki
  • Plata
    #43529
    TOS-t már rég láttam,de nekem nem rémlik.


    Ugyanakkor ma peccs nap és belenyúlnak az új craft alap drop-ba.
    General:
    We have altered the connections between which Elite TFOs drop and which kinds of advanced R&D Console fragments, to better spread out availability.
    Resolved an issue where the Starship Trait - Trauma Response was deciding which bonus to give by looking at what target you had locked instead of what target you healed.
    Resolved an issue where the Starship Trait - Thunder Run was applying Increased Damage instead of Bonus Damage.
    Resolved an issue where the Console - Advanced Science - Energy Field Gradient Projector wasn't applying from Shield Drains.
    The Constitution III has received additional visual polish to make it even more accurate to the ship's appearance in Star Trek Picard!
    New animated warp grills.
    Color adjustments for the nacelles' bussard collectors.
    New "Constitution III" material that with more accurate paneling and impulse engines.
    Other various small updates to the model to improve quality.
    NOTE: In order for the Warp Grills to be animated, changes to the Nacelles were necessary, and you may notice that the nacelle warp grills are missing. Visit the ship tailor and apply the Constitution III Preset to see all of these updates.
    Resolved an issue with the Constitution III ship that caused some shield visuals to appear inside the ship.
    Improved visuals for long names and registry numbers on the Odyssey remaster.
    Added the Odyssey material to the Constitution III, Added the Odyssey and Constitution III Materials to the Sagan and Excelsior II.

    Known Issues:
    Some ships do not appear properly positioned on the character select screen.

    UI:A lekvár boosterrel kapott hajó azt hiszem bugos.Szemtől szembe harcolva az ellenséggel elég érdekes lesz,töménytelen crit-je lesz még hozzá nem sima hanem critical flank dmg.
    Napi endeavor polaron sebzés volt és úgyis rég játszottam vele,hát elmentem,azzal eventre.De valami nem klappol a critjével,elméletileg 41% critje van,mivel boosteres kari nem nagyon lett neki adva semmi még.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.15. 09:10:01
  • PiszkosFred
    #43528
    "Na meg hogy pont Spock-ba szerelmes."

    Gondolom nem akarták megváltoztatni a "történelmet", neki mindig is Spock volt a gyengéje az TOS-ban.
  • Plata
    #43527
    Hát ebben nem értünk egyet. :D
    Nekem a gornos szörnyen béna volt és marhaság,elég diszkós húzás volt.
    Plusz az ahogy manövereztek az aszteroidák közt,úgy repkedett a hajó mintha csak egy pici kis komp lenne.
    Két részt csak úgy tudtam megnézni hogy közben játszottam,mert egyszerűen irritálóan hülyeség volt.
  • Orbancapitan
    #43526
    már bocs 7 rész volt jó a 10-ből, chapel meg elvileg a legénység tagja volt már pike korában csak nem mutaták... a gornos részek is jó voltak mert keveset tudunk róluk.
    épp h a kelvin volt a vicc. illetve majd most fog indulni a kirk éra 15.-én +nem tudjuk h spock nem volt e már szerelmes a tos-ban mert nem beszélt róla.

    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.06.15. 01:50:16
  • Plata
    #43525
    Befejeztem a sorozat első évadát,őszintén szólva ez a strange new istenverése eléggé diszkós,két rész jó a tízből,némelyik meg istentelenül rossz és béna.
    A gornos részek szánalmasak,az olyan mint valami rossz alien paródia.
    Szereplők meg nem jöttek be,Pike talán az egyetlen aki elmegy,Uhura az nagyon rossz,de Spock is iszonyúan elvan cseszve,Spock szerencsétlenkedése a csajával,na az is ciki.
    Plusz hogy egy rakás TOS szereplőt bele tettek még.
    Azt sem értem mit keres Chapel nővér a hajón,hisz még ott sem lehetne szerintem.
    Na meg hogy pont Spock-ba szerelmes.
    Ez a sorozat nekem csak egy rossz vicc.
    Következő évadra már nem vagyok vevő.
    Kár volt a Kirk érát piszkálni,Kelvin Star trek fényévekkel jobb,kb olyan ez a sorozat mint a 300 filmnek a Spárta a köbön változata.
    Nyomokban hasonlít de rohadt nagy hülyeség.
  • Plata
    #43524
    Átlagosnál jobb elite service pack van benne,mindenből 3-at ad,3 táska 3 bank 3 boff bővítő.
  • Plata
    #43523
    Steelseries appban giveaway van.
    Na'kuhl Armament pack-ot ad.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.13. 23:01:00
  • Plata
    #43522
    Három részt meg néztem,első unalmas volt, a második érdekes a harmadik hülyeség. XD
  • Plata
    #43521
    Feltételezem az apja meg a tejesember volt. XD
  • gunji
    #43520
    A tesója.
  • Plata
    #43519
    Mivel a Strange New World magyarul is elérhető gondoltam megnézem.
    Az első rész atom unalmas.
    Remélem a többi rész jobb valamivel,de ez eléggé diszkós.
    Az új Enterprise legénység meg nagyon hamatos.
    El is felejtettem,mi ez a béna Kirk?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.12. 23:18:51
  • Orbancapitan
    #43518
    elvileg bármely elite-n csak a drop rate alacsony
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.06.12. 18:48:21
  • Orbancapitan
    #43517
    tudom
  • Plata
    #43516
    Egyébként melyik TFO-n jön konzol komponens?
    Akármire megyek mindig battery fos jön.
  • Plata
    #43515
    Még meg van a tank karim,csakmár nem Kolln féle skillezése van,mert Kolln rég elment és új skill rendszer van.
  • Plata
    #43514
    Ki jöt egy hír hogy lifetimer sub sale,be akartam linkelni,erre már nem létezik az oldal.
    Mi a szöszt művelnek megen?
  • Orbancapitan
    #43513
    jaja, a star cruiser meg tényleg tank volt anno emlékszem még healernek tesztelték anno a srácok de nem működött
  • Plata
    #43512
    Végül is cruiser,akkor tankolni is lehet vele.
    Csak lehet úgy is kellene skillezni.
    Annak idejéna t5 star cruiser-el és Kolln buildjével tankoltam ISE-t.
    Kár hogy abbahagyta a játékot.
    Nála jobban senki sem értett a skillezéshez.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.12. 17:16:19
  • Orbancapitan
    #43511
    Nem tankolni való hanem inkább dps
  • Plata
    #43510
    Nem nagyon szokták szidni az új promós hajókat,az egyik azon balhézott hogy elcseszte a pénzét rá hogy nyisson egyet mittomén hanyadik próbálkozásra sikerült,de a hajó neki csalódás és egy rakás excrementum,az eredeti szó csúnya és nem akartam ide írni.A másik meg azon balhézott hogy tankolni vette meg és hogy nem él vele semeddig sem mert gyorsan hal vele.De azis lehet hogy bénák és kész. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.12. 13:45:40
  • Orbancapitan
    #43509
    gondolom a konzolja miatt gondolják speed=dmg és nem hull/ressist+dmg=tank
  • Plata
    #43508
    De még olyat sem nagyon láttam hogy az új promós hajót szidnák hogy mennyire rossz.
    Már pedig cseten ez is téma volt hogy az új hajó milyen rossz,bár azt nem egészen értettem hogy az egyik miért épp tankolásra akarja használni,de nekem aztán mindegy.Bár szerintem ma már nem igazán csinálnak tankot.
  • Plata
    #43507
    Az meg lehet,gondolom ez olyan mint Sw ToR-ban a darth baras,meg a rey féle viccek.
  • gunji
    #43506
    Biztos, h csak trollkodtak, a 'gorn' szóval mindig trollkodnak ;) Új frakció biztos nem lesz (már), a devek szerint pénzügyileg nem éri meg, nem játszanának vele annyian, főleg nem KDF oldalon. :(
    Én már annak örülnék kicsit, ha az ígért DSC-s fajokat végre betennék.
  • Plata
    #43505
    Szerintem reddit cseten vagy mindenki bolondgombát evett vagy szimplán eldurrat az agyuk és trollkodnak,de valami gorn frakcióról vakerálnak meg gorn hajó satubbi.
  • Orbancapitan
    #43504
    online mmo-nál sose ajánlott még csak reshade-t is használni ki tudja h hogy akadt fent amitől jön a ban
  • Plata
    #43503
    Ettől félek én is.
  • gunji
    #43502
    Semmit. S amíg a használati feltételek konkrétan meg nem engedik, addig nem is ajánlom. (Hiába írták a redditen, hogy a devek hallgatólagosan rábólintottak, de én akkor sem szeretném kockáztatni a 11 éves accountomat. És tegyük hozzá, egy ilyen perm ban nem az acc-nak szól, hanem a játékost tiltják ki.)
  • Plata
    #43501
    CLR—Infected Space Elite[5:42]— Dmg(DPS) —Jhras 102 752 232(300 445) Liesa 49 365 140(145 620) Citalo'pra 43 041 100(125 851) Jordan 22 644 244(66 211) Antoinette 9 082 984(26 636)
    Max. One-Hit: 2 195 100 (Liesa)
    Max. One-Hit: 2 195 100 (Maelstrom Quantum Torpedo)
  • Plata
    #43500
    Használ közültek itt bárki is bármilyen mod-ot a STO-hoz?
    Nekem is mutattak egy klassz modot,de őszintén szólva én nem merem kipróbálni,meglepődve vettem észre hogy egy rakás mod van a nexusmodon a STO-hoz.
    Bár nekem a Picard féle reshade mod tetszik,de kipróbálni akkor sem merem,ha csak a játék kinézetét módosítja.
  • Plata
    #43499
    Az előbb láttma hogy idén jűliusban megjelenik egy Stargate játék.
    Valami Stargate: Timekeepers,de taktikai stratégia játék lesz.
  • Orbancapitan
    #43498
    én 4-5-6-ért vettem, de ezek ki tudódott a droprate és csak drágább lesz egy ideig
  • Plata
    #43497
    Hááát,exen 10-15 misi a legolcsóbb alapanyag,annyit nem adok érte,majd olcsóbb lesz az.
    Vagy hátha találok rá egyszerűbb beszerzési forrást. XD
  • Plata
    #43496
    Lehet hogy a temporal karik kicsit nem jól működnek.
    Voltam elite TFO-n,megint batteryt kaptam,akármire megyek mindig battery jön. XD
    De a lényeg hogy volt köztünk temporal kari,mivel volt a csapatban temporal eventes kari így mi si megkaptuk a buffját,minden megölt ellenség után dilit kaptunk,de szerintem némelyikért sokat számolt a játék.Alig kezdtük el a TFO-t már 154 dilit kaptam.
  • Orbancapitan
    #43495
    hát akinek van ideje annak van
  • Plata
    #43494
    4.nekem sem,van egy bűvös szó.Endeavor. XD