45198
  • Orbancapitan
    #43518
    elvileg bármely elite-n csak a drop rate alacsony
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.06.12. 18:48:21
  • Orbancapitan
    #43517
    tudom
  • Plata
    #43516
    Egyébként melyik TFO-n jön konzol komponens?
    Akármire megyek mindig battery fos jön.
  • Plata
    #43515
    Még meg van a tank karim,csakmár nem Kolln féle skillezése van,mert Kolln rég elment és új skill rendszer van.
  • Plata
    #43514
    Ki jöt egy hír hogy lifetimer sub sale,be akartam linkelni,erre már nem létezik az oldal.
    Mi a szöszt művelnek megen?
  • Orbancapitan
    #43513
    jaja, a star cruiser meg tényleg tank volt anno emlékszem még healernek tesztelték anno a srácok de nem működött
  • Plata
    #43512
    Végül is cruiser,akkor tankolni is lehet vele.
    Csak lehet úgy is kellene skillezni.
    Annak idejéna t5 star cruiser-el és Kolln buildjével tankoltam ISE-t.
    Kár hogy abbahagyta a játékot.
    Nála jobban senki sem értett a skillezéshez.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.12. 17:16:19
  • Orbancapitan
    #43511
    Nem tankolni való hanem inkább dps
  • Plata
    #43510
    Nem nagyon szokták szidni az új promós hajókat,az egyik azon balhézott hogy elcseszte a pénzét rá hogy nyisson egyet mittomén hanyadik próbálkozásra sikerült,de a hajó neki csalódás és egy rakás excrementum,az eredeti szó csúnya és nem akartam ide írni.A másik meg azon balhézott hogy tankolni vette meg és hogy nem él vele semeddig sem mert gyorsan hal vele.De azis lehet hogy bénák és kész. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.12. 13:45:40
  • Orbancapitan
    #43509
    gondolom a konzolja miatt gondolják speed=dmg és nem hull/ressist+dmg=tank
  • Plata
    #43508
    De még olyat sem nagyon láttam hogy az új promós hajót szidnák hogy mennyire rossz.
    Már pedig cseten ez is téma volt hogy az új hajó milyen rossz,bár azt nem egészen értettem hogy az egyik miért épp tankolásra akarja használni,de nekem aztán mindegy.Bár szerintem ma már nem igazán csinálnak tankot.
  • Plata
    #43507
    Az meg lehet,gondolom ez olyan mint Sw ToR-ban a darth baras,meg a rey féle viccek.
  • gunji
    #43506
    Biztos, h csak trollkodtak, a 'gorn' szóval mindig trollkodnak ;) Új frakció biztos nem lesz (már), a devek szerint pénzügyileg nem éri meg, nem játszanának vele annyian, főleg nem KDF oldalon. :(
    Én már annak örülnék kicsit, ha az ígért DSC-s fajokat végre betennék.
  • Plata
    #43505
    Szerintem reddit cseten vagy mindenki bolondgombát evett vagy szimplán eldurrat az agyuk és trollkodnak,de valami gorn frakcióról vakerálnak meg gorn hajó satubbi.
  • Orbancapitan
    #43504
    online mmo-nál sose ajánlott még csak reshade-t is használni ki tudja h hogy akadt fent amitől jön a ban
  • Plata
    #43503
    Ettől félek én is.
  • gunji
    #43502
    Semmit. S amíg a használati feltételek konkrétan meg nem engedik, addig nem is ajánlom. (Hiába írták a redditen, hogy a devek hallgatólagosan rábólintottak, de én akkor sem szeretném kockáztatni a 11 éves accountomat. És tegyük hozzá, egy ilyen perm ban nem az acc-nak szól, hanem a játékost tiltják ki.)
  • Plata
    #43501
    CLR—Infected Space Elite[5:42]— Dmg(DPS) —Jhras 102 752 232(300 445) Liesa 49 365 140(145 620) Citalo'pra 43 041 100(125 851) Jordan 22 644 244(66 211) Antoinette 9 082 984(26 636)
    Max. One-Hit: 2 195 100 (Liesa)
    Max. One-Hit: 2 195 100 (Maelstrom Quantum Torpedo)
  • Plata
    #43500
    Használ közültek itt bárki is bármilyen mod-ot a STO-hoz?
    Nekem is mutattak egy klassz modot,de őszintén szólva én nem merem kipróbálni,meglepődve vettem észre hogy egy rakás mod van a nexusmodon a STO-hoz.
    Bár nekem a Picard féle reshade mod tetszik,de kipróbálni akkor sem merem,ha csak a játék kinézetét módosítja.
  • Plata
    #43499
    Az előbb láttma hogy idén jűliusban megjelenik egy Stargate játék.
    Valami Stargate: Timekeepers,de taktikai stratégia játék lesz.
  • Orbancapitan
    #43498
    én 4-5-6-ért vettem, de ezek ki tudódott a droprate és csak drágább lesz egy ideig
  • Plata
    #43497
    Hááát,exen 10-15 misi a legolcsóbb alapanyag,annyit nem adok érte,majd olcsóbb lesz az.
    Vagy hátha találok rá egyszerűbb beszerzési forrást. XD
  • Plata
    #43496
    Lehet hogy a temporal karik kicsit nem jól működnek.
    Voltam elite TFO-n,megint batteryt kaptam,akármire megyek mindig battery jön. XD
    De a lényeg hogy volt köztünk temporal kari,mivel volt a csapatban temporal eventes kari így mi si megkaptuk a buffját,minden megölt ellenség után dilit kaptunk,de szerintem némelyikért sokat számolt a játék.Alig kezdtük el a TFO-t már 154 dilit kaptam.
  • Orbancapitan
    #43495
    hát akinek van ideje annak van
  • Plata
    #43494
    4.nekem sem,van egy bűvös szó.Endeavor. XD
  • Orbancapitan
    #43493
    mért árnyékban ís kéne világítani mindenek? :D
  • gunji
    #43492
    3. na látjátok, mondom én, hogy el lett szabva a fényerő a játékban :D :P
  • Orbancapitan
    #43491
    exchange nézzd szét alapanyagért tegnap meglepően olcsó volt az elitre meg senki se megy pugokkal régen jó volt a flotta mikor még aktív mentünk ide oda
  • Orbancapitan
    #43490
    1. A TE ui-d még nagyobb borzalom
    2. a fő tiszti karban van épp elég jó csaj
    3. csak épp árnyékba vagyok
    4. nem voltam hajlandó milliárdos traiteket konzolokat fizetni annó még most se bizonyos dolgokért ha van helyette olcsóbb és harcban megy fel a critem
    5. ez nem harcban volt hanem esd-nél és gondolom a galaxy-dnak nincs ennyi alap járaton
    6. de van csak le szoktam róla miután vissza hoztam a voyager-t a deltából, janeway miatt liter számra ittam a kávét zöldfülüként mert mindig történt vmi szóval a koffein függőségemet earl grey-el tartom kordában xd
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.06.09. 17:47:02
  • Plata
    #43489
    Mai peccs:
    General:
    Resolved an issue with the Constitution III Miracle Worker Cruiser [T6] that caused to be smaller in size then intended.
    Resolved an issue with the Advanced R&D Consoles that allowed ships with universal console slots to equip two different types of Advanced R&D Consoles.


    Known Issues:
    Some ships do not appear properly positioned on the character select screen.
  • Plata
    #43488
    Nos,ne haragudj meg de nekem ezekkel van egy kis gondom.
    1.A legnagyobb gond hogy az UI-d ó borzalom. XD
    2.Ha jól látom hiányoznak a jó csajszi boffok.
    3.nagyon sötét van.
    4.Kevés a crited.
    5.A Galaxy harcban így is 165-170 all energiára melegszik fel. XD
    6.Fogadok nincs kávéfőző a hajódon.
  • Plata
    #43487
    Egyenlőre hanyagolom a dolgot.
    Az alapanyag megszerzése nagyon nehéz,ma négy elite-ből egy jött össze.
    Hihetetlen de az egyik eliten volt olyan játékos akinek csak 4k dps-e volt,másikon meg három játékos is 30k alatt volt.
    Nem szóltam egy szót sem mert minek,de akkor is frusztráló.
    Nem is tudom,hogy a fenébe lehet elmenni korfez-re ilyenekkel.
    Másik hogy ISE-n is csak négy játékos sebzett egy meg szerintem a seggét vakarta.vagy nem tudta mit kell csinálni.
    Na nem mintha vissza sírnám a régi időket amikor elitre csak úgy mehettél el ha bizonyítottad hogy megfelelsz és részletesen ismered a taktikát,de azért valami szűrő lehetne,hogy az mehessen elitre aki tud is valamit csinálni.
    Plusz ma egy csóka az elit csetre be linkelte milyen felszerelés van a hajóján mert tanácsot kért elithez,hát bameg,ok hogy van neki egy csomó legendary hajója,de hogy szürke felszereléssel akar menni elitre az már sokk.Annyi esze nincs hogy szerezzen a hajójára valami kicseszett felszerelést?Zenje nyílván van sok,akkor mi a szarért nem vesz mud store-ba egy kicseszett szettet ha nincs repuja.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.09. 17:15:30
  • Plata
    #43486
    Látom sg fórum megint reklámoldal lett.
  • Orbancapitan
    #43485
    plata ez a konzol kell neked meg az exotic dmg-es
  • Orbancapitan
    #43484
    amúgy tradelhető volt az updgrade előtt
  • Orbancapitan
    #43483
    tök mindegy már ts-re nem járok már mióta flotta discord lenne jobb csak nincs annyi aktív emberünk megérné
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.06.09. 14:17:09
  • gunji
    #43482
    privacy :D
  • PiszkosFred
    #43481
    Ez egész korrekt kis konzol, de miert char bound, lehetne legacy bound :)
  • Orbancapitan
    #43480
    persze ki kellett vennem az eagle konzolját amióta javitották nem volt túl nagy haszna
  • Orbancapitan
    #43479



    Elég gyorsan fordul kolln ilyesmit akart anno a kumarijával


    131-es weapon energy oda üt