45306
  • gunji
    #43746
    *Átméretezhető lett a doff/admi ablaka
  • gunji
    #43745
    Ahogyan a nagy gorn mesélő mondá: 'working as intended' xD
    De, mintha picit nagyobb lenne az ablaka ;)
  • Plata
    #43744
    Sem admiralty fül sem doff fül nem lett változtatva,szerintem.
    Maelstrom torpedó meg szimplán kapott sebzés nerfet,nem töltődik gyorsabban.
  • Plata
    #43743
    Szerintem ezzel a mai peccsel valamit el pecseltek. :D
    CLR—Infected Space Elite[7:02]— Dmg(DPS) —T'pic 139 407 184(330 349) T'Por 86 642 336(205 314) Jorja 21 682 740(51 626) JoeTex 8 371 236(20 220) Timava 6 922 369(23 075)
  • Plata
    #43742
    Vanity shield sale.
    Link.
  • Orbancapitan
    #43741
    jah pedig freddére kattintottam szar sg xd
  • Plata
    #43740
    Új hír.
    Bundle sale.
    Ez aztán nagyon jó link.
    Ami nagyon jó híííííííííír.
    Jön az új hajó,legyen klingon legyen klingon legyen klingon legyen klingon legyen klingon. XD
  • Plata
    #43738
    Szerintem rossz hsz-re válaszoltál.
  • Plata
    #43738
    Valamikor régen láttam minden részt többször is.Utoljára régen láttam.
    Nagyon rég.
    Ds9 vagy Voyagerre jobban emlékszem.
    Nem tudom most melyik tévé csatorna ad Star Treket.
  • Orbancapitan
    #43737
    az utóbbi szerintem ha ismerted a tos eseményeit az enterprise-on belül
  • PiszkosFred
    #43735
    Nalam holnapi program, de ezek szerint akkor megint vagy egy /facepalm resz lesz, vagy megint hianypotlo 10-es :)
  • Plata
    #43735
    T6 Karfiol? XD
  • Orbancapitan
    #43734
    Na a mai SNW részben végre megtörtént amit 57 éve vártak az emberek
  • PiszkosFred
    #43733
    Hat, ez esetben tenyleg rosszul erint teged a valtozas. De, ha van egy masodik sorozatod is az adott ellenfel ellen, akkor mar egalban vagy :)
  • Plata
    #43732
    Én inkább olyasmire számítok hogy könnyebb lesz a doff és admy küldik elindítása,talán az admyba is bekerül hogy automatikusan tesz bele hajókat a küldikbe,régen a doff küldikhez is nekünk kellett be rakni a doffot,most automatikusan berak a játék olyan doffot ami oda a legjobb szerinte.
  • Plata
    #43731
    Igen azt tudom és megértettem.
    Csak tudod én egy kicsit torpedó bolond vagyok,meg akna,de azt nem lehet úgy tolni ahogy szeretném,sosem jött aknázós hajó.
    Én mindig arra vágytam hogy egy lövéssel minél nagyobbat tudjak sebezni,több évet tököltem el azzal hogy a nauszzi kalózomat egyre jobban és jobban felszereljem és tovább hegyezzem a sebzését,nem a DPS-t,hanem a max one hit-et.
    A hajójára rengeteget költöttem és minden szart megszereztem ami az én elmeroggyant saját buildemhez kellett.
    Na és igen csoda szépen haladtam.Már egészen megelégedett voltam vele,amíg aztán a kari be nem bugolt és azóta nem nagyon játszottam vele,erre most a recruit karim a maelstrom torpedóval és a lökött hibrid sci-tac buildjével nagyobbat lő egy süket torpedóval.Kicsit szomorú vagyok hogy a sebzését vissza veszik.
  • gunji
    #43730
    "Kíváncsi vagyok mi az az admiralty meg doff újítás."
    Megint olyanba nyúlnak bele, amibe nem kéne -> bugos -> majd kiveszik javíthatatlanság címén (l. naptár), ahelyett, hogy a hibákat javítanák, amiket a múlt héten okoztak a launcherben. Az EV suit-bugra már gondolni sem merek. Kontár banda. :(
  • PiszkosFred
    #43729
    Marmint egyetlen loves eseteben csokken a dps, ha viszont egy bizonyos idokeretben nezzuk (csataban, dpst merve, stb.), akkor valtozatlan a dps.
  • PiszkosFred
    #43728
    Azt irja, hogy a torpedo dpse valtozatlan lesz, hiszen surubben lo majd (a recharge idejet feleztek), viszont emiatt gyorsabb tuzeles miatt kevesebb sebzest fog okozni, de a vegeredmeny ugyanaz lesz, mint amikor egysegnyi ido alatt egysegnyi sebzest tolt ki.
  • Plata
    #43727
    Na belenyúlnak a maelstrom torpedóba,csak nerfelik.
    Mai peccs:
    Updates for Maelstrom Quantum Torpedo Launcher: Recharge time halved, damage reduced to compensate with overall dps unchanged.
    Increased the Hull Penetration from stacks of Analysis and the Shields gained by the ship using the Console - Advanced Science - Energy Field Gradient Projector.
    It is clear these were underperforming, and while the math for the advanced consoles is still ongoing, this case was clear enough to make an early buff here safe.
    Plasmatic Biomatter Auto-Turret can now be re-engineered.
    Resolved an issue that was preventing Prolonged Engagement Phaser Dual Cannons from activating while under the effects of Surgical Strikes II.
    Resolved an issue that was preventing damage increases from any +damage bonuses on the Console - Universal - Brancher Crystal Fragments.
    Resolved an issue where Holographic Bridge Officer Dr. Beverly Crusher was still locking out torpedo abilities after triggering High Yield.
    Improved the layout for the Admiralty and Duty Officer windows.

    Kíváncsi vagyok mi az az admiralty meg doff újítás.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.13. 06:36:44
  • Plata
    #43726
    Karim lába elmacskásodott a sok táncolástól.:D


    Eszem megáll,a macskává változástól a karim be bugolt. XD
    A levegőben jár floater nélkül és úgy fut mintha rakéta lenne a seggében. :D
    Nem tudok vele leszállni a földre sem.

    Olyan idiótán fut hogy azt még Benny Hill is meg irigyelné ha élne. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.11. 14:46:40
  • Plata
    #43725
    Jem hadar karinak mi a szöszért van dupla DS9 transwarpnál?
  • Plata
    #43724
    Mostanában nem láttam a fórumon Chak-ot,pedig jó lenne ha erre járna és talán volna pár pletykája,mert cseten érdekes hülyeségeket lehet hallani.
    Csak ki tudja mi igaz belőle.
    Chak meg mindig tudott pár fülest.
  • Plata
    #43723
    Úgy döntöttem újra kezdem a farmolást T6 vagy T7 karfiolhoz,hátha akkor még is csak lesz.
    Kíváncsi vagyok mennyi lesz a dili mire ki jön. :D
  • Plata
    #43722
    Nekem mázlim volt és nem volt lag.
  • gunji
    #43721
    Hm, ma megint olyan lag-ek vannak Risán, hogy csak na :( Karakterváltás után kb. egy percig álltam ott és néztem, amint rángatózik a karakter, persze, hogy nem fért bele a fafejgyűjtés :(
  • Plata
    #43720
    Voltam nukarán hard endeavor miatt,60 tholian kinyiffantása okán.
    Le mentem hard zónába és jöttek velem elacsi ökrök.
    Persze ev suit nélkül,ezek ott grasszáltak és le vadásztak a környéken mindent. :D
    Gyakorlatilag csak ott dekkoltam míg ezek lepuffantottak mindenkit.
  • Orbancapitan
    #43718
    az arc is
  • Plata
    #43718
    Nekem nem steames a játék,de beraktam steam könyvtárba és onnan indítom.
    Úgyis megjegyzi acc nevet.
  • PiszkosFred
    #43717
    En steammel inditom, de onalloan be tudok lepni a sima kliens inditasaval is, igaz utobbi esetben be kell irni a login-passt. A sima kliens nalam megjegyzi a legutoljara megadott logint nevet, vagyis csak a jelszot kell beirnom es kesz is. Ritkan hasznalom, csak akkor, ha a steam esetleg vacakol.
  • gunji
    #43716
    Igen, tudom :) Láttam ezt is meg a játék fórumát is, ott még extrémebb hibákról is írnak (a launcher tiszta fekete, nem látszik a szöveg :)). Csak próbáltam rájönni a hiba okára - ez sajna szakmai ártalom. ;)
    Meg hogy miért kevés helyen jött elő. De akkor lehet, hogy ahol megy, ott nem a launchert indítják? Nálad mivel indul? Steammel?
  • PiszkosFred
    #43715
    Na, ne strapald magad. Kozben megneztem en is, es a klienst inditva nalam sem veszi be a @-jelet, tobbek kozott. Vagyis a hiba a legutobbi cryptic launcher frissitesebol ered, nem nalad van. Sot, masnal is elojott a problema, vagyis marad a notepad+kopipaszt
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.07.09. 14:26:01
  • gunji
    #43714
    #43712: A jelszóban nincs speckó karakter (csak kisbetű/nagybetű/szám), csak az emailben a @ és az accountnévben a # :D
    #43713: Ez jó ötlet volt, köszönöm: feltettem a brit angol nyelvet is, de ugyanúgy nem működik az altgr a launcherben.
    Közben már a fizikai gépre is új windows került (más ok miatt), de ott is ez van. Egyelőre több ötletem nincs, marad a barkács.
  • Orbancapitan
    #43713
    amúgy nekem a discordom volt ilyen amig elnem távolítottam a windowsban a másik nyelvi beviteli felülettet és majd újra hozzá adtam ami az én esetemben a brit angol
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.07.09. 09:38:47
  • PiszkosFred
    #43712
    Lepj be az arc webes feluleten es valtoztasd meg a STO fiokod jelszavat olyanra, ahol nincs specko karakter. Felhasznevedben vagy emailben meg gondolom nincs. Ugy sem jo?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.07.09. 09:22:33
  • Orbancapitan
    #43711
    Mára nekem is ezt mutatja pedig 3 napos friss win10-en van(bekaptam vmi helyzabálós vírust) aztán új win kellettet mert a vírusírtóim nem találtak semmit
  • gunji
    #43710
    Csináltam egy vadi új win10 telepítést csak a STO-val, semmi más nincs: ugyanígy nem lehet begépelni speckó karaktert és ugyanúgy adja a hibát a debug.logba. Hm...
  • gunji
    #43709
    Igen, nekem is :) Ha kilépek a launcherből, a feladatkezelőben továbbra is benn ül 6 példány 'Star Trek Online.exe' [fejvakarós smiley]
  • Plata
    #43708
    Tudod mit vettem észre?
    Nekem pár napja a STO miután kiléptem még mindig azt írja hogy fut.
    Voltam fent megcsinálni a napi vackot és kiléptem mentem Sw Tor-ban is megcsinálni heti conquestet egy karival és közben még mindig azt írja STO-ra hogy fut.Már valamelyiknap is vacakolt de most is.
  • gunji
    #43707
    Köszönöm mindenkinek. Nekem ilyen, ha a beírok valamit és azon nyomon jobb gombot:

    A frissítést itthon szerdán letiltottam más okból, de pl. melóhelyen frissítve volt és egyik helyen sem jó. A vírusellenőrzőt nem tudom a hibához kötni, ahogy a helyesírás ellenőrzőt és a szótárazást se. Egyáltalán minek azok egy felhasználónév/jelszó bevitelhez?
    Nekem az jár a fejemben, hogy valahogy az altgr + betű kombináció tiltódott le (@ = altgr + v), mert a bal alt + 064 (numerikus padon) működik ott. Másrészről viszont a debug.logba az alábbi hibaüzenetet teszi be minden induláskor:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [0708/214522.074:INFO:CONSOLE(151)] "A parser-blocking, cross site (i.e. different eTLD+1) script, http://www.google-analytics.com/ga.js, is invoked via document.write. The network request for this script MAY be blocked by the browser in this or a future page load due to poor network connectivity. If blocked in this page load, it will be confirmed in a subsequent console message. See https://www.chromestatus.com/feature/5718547946799104 for more details.", source: http://startreklauncher.crypticstudios.com/launcher_login (151)

    Kíváncsi leszek, reagálnak-e a hibára valamit a devek (spoiler: nem :)