45312
  • PiszkosFred
    #43712
    Lepj be az arc webes feluleten es valtoztasd meg a STO fiokod jelszavat olyanra, ahol nincs specko karakter. Felhasznevedben vagy emailben meg gondolom nincs. Ugy sem jo?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.07.09. 09:22:33
  • Orbancapitan
    #43711
    Mára nekem is ezt mutatja pedig 3 napos friss win10-en van(bekaptam vmi helyzabálós vírust) aztán új win kellettet mert a vírusírtóim nem találtak semmit
  • gunji
    #43710
    Csináltam egy vadi új win10 telepítést csak a STO-val, semmi más nincs: ugyanígy nem lehet begépelni speckó karaktert és ugyanúgy adja a hibát a debug.logba. Hm...
  • gunji
    #43709
    Igen, nekem is :) Ha kilépek a launcherből, a feladatkezelőben továbbra is benn ül 6 példány 'Star Trek Online.exe' [fejvakarós smiley]
  • Plata
    #43708
    Tudod mit vettem észre?
    Nekem pár napja a STO miután kiléptem még mindig azt írja hogy fut.
    Voltam fent megcsinálni a napi vackot és kiléptem mentem Sw Tor-ban is megcsinálni heti conquestet egy karival és közben még mindig azt írja STO-ra hogy fut.Már valamelyiknap is vacakolt de most is.
  • gunji
    #43707
    Köszönöm mindenkinek. Nekem ilyen, ha a beírok valamit és azon nyomon jobb gombot:

    A frissítést itthon szerdán letiltottam más okból, de pl. melóhelyen frissítve volt és egyik helyen sem jó. A vírusellenőrzőt nem tudom a hibához kötni, ahogy a helyesírás ellenőrzőt és a szótárazást se. Egyáltalán minek azok egy felhasználónév/jelszó bevitelhez?
    Nekem az jár a fejemben, hogy valahogy az altgr + betű kombináció tiltódott le (@ = altgr + v), mert a bal alt + 064 (numerikus padon) működik ott. Másrészről viszont a debug.logba az alábbi hibaüzenetet teszi be minden induláskor:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [0708/214522.074:INFO:CONSOLE(151)] "A parser-blocking, cross site (i.e. different eTLD+1) script, http://www.google-analytics.com/ga.js, is invoked via document.write. The network request for this script MAY be blocked by the browser in this or a future page load due to poor network connectivity. If blocked in this page load, it will be confirmed in a subsequent console message. See https://www.chromestatus.com/feature/5718547946799104 for more details.", source: http://startreklauncher.crypticstudios.com/launcher_login (151)

    Kíváncsi leszek, reagálnak-e a hibára valamit a devek (spoiler: nem :)
  • Orbancapitan
    #43706
    dettó
  • Plata
    #43705
    Launcher Version: CL_2023_06_26_11_28
    Ugyanolyan mint neked meg Fred-nek.
  • PiszkosFred
    #43704
    Ugyanez a verzio, es ugyanez a gyorsmenu is a login/passnal, ha nem steambol inditom, hanem csak a klienst. Helyesirasellenorzes alapbol kuka nalam minden platformon. Nalam mukodik minden. Nem lehet, hogy a win frissitett nalad, esetleg valami hatterben futo okossag, ami megint jobban tudja, hogy mit akarsz, mint te? :D (en ezert lovok le minden ilyesmit, korrektura, spelling, stb. - csak akkor hasznalom, ha kell, nem allandoan)
  • gunji
    #43703
    Nektek hanyas launcheretek van? Nekem azt írja a verzióra, hogy: CL_2023_06_26_11_28
    És nekem az account name/password mezőkben lehet jobb egérgombot nyomni, ami angol nyelvű menüt ad a szokásos copy-paste lehetőségeken kívül szótárral és helyesírásellenőrzővel. Pluszban alá is húzza vörös hullámos vonallal a beírt szöveget :D
    Nektek is? (Bocsi, csak gondolkodok, mit sz*btak el Crypticnél :\
  • Plata
    #43702
    Az újabb fiókoknak a neveében van spéci jel.
    Sőt vannak fiókok akiknek az acc neve az emailcíme.
  • gunji
    #43701
    A #-t se engedi bepötyögni (másolni igen) :(

    #43699: Igen, ez volt benne a jó (és biztonságosabb), nem értettem már akkor, mikor megváltoztatták.
  • Orbancapitan
    #43700
    acc névvel is be tudsz lépni nem csak mail-al
  • Plata
    #43699
    Az érdekes bug.
    Hála az égnek nekem régi accom van,nincs benne spéci karakter.
    Régi fiókok sajátossága hogy te választotad meg az accod nevét ami megjelenik a játékban,nem az volt a játékban a neved ami az accod neve.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.06. 22:14:21
  • gunji
    #43698
    Kézmeleg gratulációimat küldöm devéknek: sikeresen települt a legújabb bug a játékba, ami aztán tényleg használhatatlanná teszi. Ugyanis nem lehet belépni a launcherben email-címmel vagy egyéb speckó karaktert tartalmazó jelszóval...
    A 'máshova beír, onnan bemásol a launcherbe' eljárás viszont még használható. Még.
  • Plata
    #43697
    Ground endeavort toltam klingon alien karival,red angel suit volt rajta,mivel jól áll neki ez volt betéve neki kinézetnek is.
    Végeztem a küldivel tranwarpolok ds9-re,ds9-re le sugározva a karimon nem az egyenruhája van hanem rizsa fürdőruha.
    Azt nem tudom hogy került rá,mikor uniformisban volt előtte még.Rizsa közelében sem voltam vele.Mivel csak endevoroztam.
  • Plata
    #43696
    Ez az egyik kedvenc risa kit modulom.

    Ez a ball lightning.
    És ilyen kitben van.


  • Plata
    #43695
    Fenébe,admiralty hét.
    ADMIRALTY BONUS WEEK!
    Captains on PC can earn bonuses to their Admiralty Projects this week!
    By Fero July 05, 2023, 08:00 AM

    We’re launching the Admiralty Bonus event! From July 6th at 8am PT to July 13th at 12pm PT on PC, your Admiralty missions will give out bonus rewards! During this special event, you’ll find that all of your assignments give out double Campaign XP, allowing for faster progression, no matter whose missions you’re completing. Get in good with the Ferengi, serve the Federation or the Klingon Empire, or help rebuild the Romulan Republic. In addition, all Tour of Duty missions will award bonus Dilithium Ore during this event!

    We hope you enjoy this special event, Captains. Command your fleet to take to the stars!


    De rosszkor.
  • PiszkosFred
    #43694
    Ok, kosz, akkor nem en voltam figyelmetlen es hagytam ki egy funkciot. Nem akarok venni ujat addig, amig van mire gyujteni, annyit nem er az az extra gyorsasag, igy is megvan par perc alatt a 100 tokenessel.
  • PiszkosFred
    #43691
    (na, sg megint sz.r)
  • Plata
    #43692
    Rendes a support általában és segít.
    De hülye voltam és ez a tanulópénz.XD
    Support tényleg rendes általában.
    Egyszer hajókkal kereskedtem és exchange bugja miatt eltüntek.
    Írtam nekik és megírták hogy látják hogy a hajóim felkerültek exre meg azt is hogy eltűntek.
    Vissza adni nem rudják de az árat amiért kiraktam ideadták.
    Baromi jól jártam,háromszoros áron voltak kitéve. XD
    De ne többszáz millás hajókra gondolj.
    Ezek T5 gajók voltak amit kivettek a játékból.
    De én vettem egy csomót előtte olcsón és pár hónappal később eladtam őket többszörös áron.
    A skinje miatt kellett a jázékosoknak.
  • Plata
    #43691
    Jobb jetpack jobban fordul és gyorsabb.
    Könnyebben irányítható.
    Risa tribblivel lehet buffolni és talán valamelyik eventes étellel.
  • PiszkosFred
    #43690
    Igen, itt neztem a ruhakat, ezert is hianyzik egy "preview" lehetoseg, hogy ingame is lassam.

    A jetpack repulesi sebesseggel mi van, a dragabb eszkoz gyorsabb vagy en hagytam ki vmi gyorsito funkciot?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.07.05. 16:01:28
  • PiszkosFred
    #43686
    Irj a supportnak, hatha visszaadja, vagy itt eselytelen?
  • Plata
    #43688
    Risa eventes ruhákat itt tudod egyesével megnézni.
    link
    Kitek és modulok is itt vannak.
    A kitből a Risian Kit kell.
    Ha megmondod melyik karidnak kellenek modulok azt is tudok ajánlani.
    De este ha hazaértem.
    Tac karival én a graviton spike-ot és a ball lightninget szeretem nagyon.
    Engi kari neccesebb.
    Az mind marha vicces és kellett mind. Xd
    Mind az engi mind az universal generator nagyon mókás engivel.
  • Plata
    #43687
    Risa eventes ruhákat itt tudod egyesével megnézni.
    link
    Kitek és modulok is itt vannak.
    A kitből a Risian Kit kell.
    Ha megmondod melyik karidnak kellenek modulok azt is tudok ajánlani.
    De este ha hazaértem.
  • Plata
    #43686
    Eventen a risa kit-et vedd ki.
    Azt ami sima.Rajta van hogy ha teszel bele risa modult és használod 20% eséllyel random megidéz egy risa eventes képességet.
    Vegyél bele risa modult is.
    A karakterednek megfelelőt és universalt is.
    A ball lightning op.
    Este ha hazaérek majd linkelek neked.
    Most melózom és csak mobil van.
    Plusz megint az iróasztalon hagytam az olvasószemüvegem.Szóval nemtúl egyszerű így belinkelni.
    Ruhákat megtudod nézni sto wikin ha jólemlékszem.
  • PiszkosFred
    #43685
    Kozben egesz jol raereztem es tudom kezelni a jetpacket ugy, hogy 2-3 perc alatt lemegy az egesz repkedes a 3 palyaval. De, latok embereket, akik olyan gyorsan repulnek el mellettem, hogy felmerul mindig a kerdes, hogyan? Van valami boost gomb, amit nem talaltam meg eddig (keybindingsben sem), vagy ok valami dragabb, ebbol a risa tokenbol vett geppel repulnek es amiatt ennyira gyorsak?

    Plusz egy kerdes: a gyujtott tokenekkel mit erdemes kiszedni a mostani rewardok kozul? A ruhakat/skineket lattam (bar jo lenne itt is egy item preview, mint minden mas mmoban, mert az extra info opcio keves, igy marad a wiki meg a gugli, hogy mi hogy nez ki), de a tobbi kozul van valami olyan, ami hasznos?
  • Plata
    #43684
    Azt eddig is tudtam hogy öregnek lenni szar dolog,de hogy ennyire dinnye legyek azt nem gondoltam volna.
    Kivettem a jem hadar karinak a vadkutya hajót.
    Az éves event jutalmat,de nem jót vettem ki mert hülye vagyok. :D
    Most már mindegy ezt úgyis benéztem,legalább tanulok belőle.
  • Orbancapitan
    #43683
    ok
  • Plata
    #43682
    Ma már nincs bent.
  • Orbancapitan
    #43681
    köszi 2 nap kell még
  • Plata
    #43680
    Még él az event.
  • Orbancapitan
    #43679
    3 nap hiányzik....
  • Orbancapitan
    #43678
    Engem megint elküldött a ....
  • Plata
    #43677
    Ma nagyon gyors voltam,másfél perc alatt kész lett repülés.
  • Plata
    #43676
    Srácok én reggel toltam le az eventet,meg kaptam érte a dilithiumot,na és kész lett a kampány is,most volt kis időm és felmentem,de a rizsa event még cd-n van,viszont a másikról le jött a cd.
    Ez mi a bánat?
    Nem merem megcsinálni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.29. 12:33:22
  • Plata
    #43675
    Én csak azt vettem észre hogy ha az egyik karival upgradelem akkor a másik karinak ingyenes,de attól még kellett upgradelni manuálisan.
  • gunji
    #43674
    Szerintem azóta, hogy behozták ezt a hajó-uprade-tokent. Itt a blog hozzá: link
    "When you upgrade a ship, the upgrade is applied to any ships of that exact type on your account. This means that applying it to a Legendary Pilot Defiant will upgrade that ship on all characters on your account, but will not upgrade a Tier 5 Defiant, for example."
    Ezek szerint, ha egyszerre több karakter használ ugyanolyan hajót, akkor elég az egyiket upgradelni, a többi automatikus upgradelődik.
  • Plata
    #43673
    Szerintem ez nem túl régi dolog lehet,mert emlékeim szerint eddig el kellett menni a hajógyárba és rábökni a free upgrade gombra.Ki vettem múltkor a klingon karinak is ezt a hajót és neki még nem volt upgradelve,vagy a cross faction miatt volt.