45272
  • Orbancapitan
    #44472
    nem egészen ott lett volna egy felújítás ami hát khm és már nem lehet csak úgy vissza rakni
  • gunji
    #44471
    Akkor lehet, h Worfot is azért szedték ki a klingon oldalon a szintlépésekből. Wááá :(
  • Plata
    #44470
    Erre mondanám azt hogy hülye tahók,de nem mondok ilyet. :D
  • Orbancapitan
    #44469
    am lejárt a licensz de lance hangjáról és mivel h nem volt pénz+a paramount kezdte kinyírbálni a franchies-t így váltottak
  • gunji
    #44468
    Lehet, mert az omegát többen farmolták. Ott elég volt egy helyen hagyni a karaktert - bár nem próbáltam, csak belegondoltam.
    Vagy mert kisebb forgalmat generál(hatott) a lolnut v. winteres díszek bármelyike: ahogy kezdődik az event, úgy megy le az ára. A lolnut általában olyan 1000 ec körül szokott lenni Risa alatt. S ezeket könnyebb is megszerezni, mint a 81 omegát.
    Nem tudom, miért cserélték le, de szörnyű lett. Erről a filmről még nem hallottam, csak a másikról olvastam, mikor írtál róla. Engem kicsit bizonytalansággal tölt el Star Trek filmek/sorozatok irányában a jövő, mióta olvastam a Paramount esetleges felvásárlásáról.
  • Plata
    #44467
    Érdekes az omega bot farmerek zavarták őket,de a rizsa bot farmerek nem.
    Plusz aki akar winteren is tolhatja ezerrel,de az sem zavarja őket.
    Mondjuk az omega sokkal drágább volt mint winter vagy rizsa token.
    Q hangja egyébként miért lett iylen gyökér?
    Láttátok hogy újabb Star Trek film készül az Andor sorozat rendezőjétől?
    Még hozzá a Kelvin filmek előtti időkben fog játszódni 20-30 évvel.
  • gunji
    #44466
    1 upgrade token = 81 omega trace részecske (3 különböző színből 27-27 darab :)

    Régen még adni/venni is lehetett. Azok voltak a szép idők (meg még De Lancie hangjával)....
  • Plata
    #44465
    Az évfordulós event alatt korlátlanul lehet farmolni omega részecskét,amiből omega upgrade tokent lehet gyártani,az a legjobb upgrade token.
  • Plata
    #44464
    Tavaly ez volt.
    Date (PC) Date (Console) Giveaway Unlock Type
    January 19 - 20 TBA 4× Ship Slots Once per account
    January 20 - 21 TBA 1× [T5 Ship Coupon - 100% Off] Once per account
    January 21 - 22 TBA 1× [Elite Services Starter Pack]
    (Bound to Account) Once per account
    January 22 - 23 TBA The Motion Picture Uniform Account-wide
    January 23 - 24 TBA 2× [Fleet Support Duty Officer Pack]
    (Bound to Account) Once per account
    January 24 - 25 TBA 2× [Elite Bridge Officer Training Token]
    (Bound to Account) Once per account
  • Plata
    #44463
    Nem ez nem olyan.
    A játékban a storeban a promotions fülön válthatod ki.
  • PiszkosFred
    #44462
    Figyelem a hireket, de majd szolj, ha lesz vmi :) A hagyomanyos webes giveawayra gondoltam, hogy lesz, uj epizodnal szokott lenni valami kis pack, benne egy elite service tokennel.
  • Plata
    #44461
    Fred az event előtt talán 5 vagy 7 napos giveaway event is lesz.
    Legalább is szokott.
    Ilyenkor adnak up tokeneket is.
    Talán még hajó token-t is.
    Tavaly azt hiszem T5 ship token volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.10. 23:06:40
  • Orbancapitan
    #44460
    nem kell köszi
  • Plata
    #44459
    Hát nekem free,nem upgradeltem mert minek,szóval ha akarod lefényképezem.
  • Orbancapitan
    #44458
    na ez az nekem tokken kellett használnom hozzá
  • Plata
    #44457
    Te figyelj,itt valami bibi van.
    Fed romulán karimnak borg liberated kockája van,upgradelve van neki.
    A nauszi kalózomnak is van olyan hajója,de csak a traitje és a konzolja kellett,szóval nincs upgradelve.
    De ingyen tudom upgradelni.
    Price 0 up token.
    Ez az a kocka.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.10. 18:41:20
  • Plata
    #44456
    Kipróbáltam a Lego Inquiry-t.
    Fed engi karinál upgradelve van T6-x2-re.
    Klingonnal kivettem és neki is alapból T6-X2.Nem kell uppolni.
  • Plata
    #44455
    Ákos,ha klingon karival kiveszel egy fedes zenes hajót amit a másik karid upgradelt akkor a klingon kari egyből fullosra upgradelve veszi ki.
    Nem kell vele semmit csinálni.Egyből T6-X2.
    Most teszteltem.
    Gurambás karival kivettem lego Akira-t és egyből maxra upgradelve jött.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.10. 17:50:50
  • Plata
    #44454
    Promó az nem acc wide.
    Csak acc wide verdákkal megy.
    Jön az új mudd bundli.
    Távozz tőlem sántán.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.10. 17:20:53
  • Orbancapitan
    #44453
    de nekem a klingomnál az inquiry nem volt ingyen pedig a fedesnél upgradeltem először bár promó boxos
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2024.01.10. 17:02:12
  • Plata
    #44452
    Nem tudtok valami jó képfeltöltő oldalt?
    Prohardver fórumba szoktam feltölteni képeket,de betelt a havi keretem. :D
  • Plata
    #44451
    Zenesnél én úgy látom ingyenes.
    Látod oda van írva hogy free upgrade és az ára 0 token.
    Mellesleg visszatért az invalid entity name bug.
    Nem lehet ruhát sem váltani.Csak tailornál.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.10. 16:32:24
  • PiszkosFred
    #44450
    Szuper, koszonom, igy mar nyugodtan upgradelek nem flottas hajot, nem megy karba.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.10. 16:37:54
  • Plata
    #44449
    Remélem ez a kép megnyugtat.

    Ha egy karakterrel már upgradeltél egy hajót a másiknak ugyanaz a hajó free.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.10. 16:23:30
  • PiszkosFred
    #44447
    Az nagyon jo lenne, mert megiscsak 2 tokenbe kerul az upgrade es nem pocsekolnam el.
  • Plata
    #44447
    Szerintem igen.
    Kicsi orionom T6-x2 Lego Brel-ben ül.
    A nauszi kalóznak emlékeim szerint ingyen volt ugyanez.
    Ő is Brel-es.
    De ha hazaérek csekkolom.
  • PiszkosFred
    #44444
    Igen, ez a kerdesem, hogy T6-X2 esetben is eleg egyszer raszanni azt a +2 tokent (mert dragabb X1-rol X2-re) es onnantol free upgrade az altoknal, vagy ezuttal nincs kedvezmeny es azert az X2-ert minden alttal fizetni kell.
  • Plata
    #44445
    Ha hazaérek T6-x2-t is csekkolom.
  • Plata
    #44444
    Bocsi nem tudtam írni és nem is mertem,ha innen ìrok otthoni sg fórum meghal és újra tökölhetek vele hogy otthoni meg egyéb gépen töröljem sütiket.Meg egyéb szart.
    Ha fogsz egy zenes hajót és upgradeled 1 tokennel t6-x szintre utána a többi karidnak ez a hajó ingyen upgradelhető.
    Csak le kell menni hajógyárban ahol kiìrja az upgrade költsége 0.
    T6-x2-re ugyanaz a token kell csak duplán.
  • PiszkosFred
    #44443
    Ertem, koszonom, valahol sejtettem, de nem akartam elloni most 2 tokent erre, hogy megnezzem (egyelore masra kellenek). De, legalabb a T6-bol T6-X upgrade az elso token utan a tobbi karakternel mar ingyenes, az is valami :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.10. 13:34:27
  • Orbancapitan
    #44442
    nem válik ingyenesé régen úgy volt a t5u-öskell egy ideig aztán beállt ez a rendszer pénz költeni pénz költeni mm zen-t
  • PiszkosFred
    #44441
    Marha draga, de tetszett a tartalma, ezert kerdeztem ra, hogy visszater e meg, mert akkor lehet gyujtogetni erre a kovetkezo idoszakban.

    Meg egy kerdes: a T6-bol T6-X-et csinalva tokennel a zenes hajokon account szinten ingyenesse valik az upgrade, ezt mar teszteltem/lattam. De mi a helyzet a masodik X-szel, ami most lett bevezetve? Marmint a T6-X-bol a masodik upgrade utani T6-X2-vel? Az is ingyenes upgrade lesz az accounton ha egyszer megcsinalom egy hajoval, vagy ezert a masodik fejleszteseert mar token kell minden esetben? Ezt nezted mar?
  • Plata
    #44440
    Időnként be teszik.
    Ha akció van.
    Tudnod kell hogy a legendary hajók traitje nem olyan mint a sima zeneseké.
    Minden legendary hajó traitje acc wide,egy karival kiveszed a többinek automatikusan megjelenik.
    Egy legendary hajónak van 3-5 traitje amit csak az a karakter kap meg aki húzza és 1 traitje amit minden kari.
  • PiszkosFred
    #44439
    Par hete volt a boltban egy bundle, a 10th anniversary bundle, benne "ismert" lego hajokkal, az vissza szokott terni vagy egyszeri alkalom volt?
  • Plata
    #44438
    Vajon milyen lesz az ingyenes hajó és vajon lesz klingon a legendary bundleban?
    Remélem lesz legendary bundle.
    Jó lenne egy 10-12 hajó,mondjuk 3-3-3-3 bundle.
    Klingonnak jöhetne Gurabba Raptor Karfiol.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.09. 21:20:22
  • Orbancapitan
    #44437
    jaja
  • Plata
    #44436
    Hát most rendesen vissza tér.
  • Orbancapitan
    #44435
    ő már visszatért a dominium körül legalábbis a hangja igen
  • Plata
    #44434
    Jön az évfordulós event és még Ezri Dax is visszatér. :D
    Juhééé link.
    Star Trek Online: Both Worlds, Coming January 23rd!
    By Ambassador Kael | Tue 09 Jan 2024 07:00:00 AM PST

    Captains, we’re excited to announce that our 14th Anniversary update, Star Trek Online: Both Worlds, is coming to PC on January 23! In this new adventure, players will encounter notable Star Trek stars, including Captain Ezri Dax (voiced by Nicole de Boer from Star Trek: Deep Space Nine), Captain Harry Kim (voiced by Garret Wang from Star Trek: Voyager) and Admiral Kuumaarke (voiced by Kipleigh Brown from Star Trek: Enterprise).

    Star Trek Online: Both Worlds continues last season’s multiverse story following a misunderstanding with the Tholians and the tearing of the Reality Vortex. In this new update, you’ll need to infiltrate the Mirror Borg Unicomplex, a technological labyrinth guarded by relentless Borg, to sever the vortex and save the multiverse. At the heart of this nightmare awaits the Borg King, the architect of this multiversal threat. Will you prevail against impossible odds and rewrite the fate of reality?

    Star Trek Online: Both Worlds will include the following new features:

    New Episode – Scorpion’s Abyss

    The Aetherians report a new Reality Vortex in Fluidic Space and ask for help to close it. There, you find Mirror Borg using the vortex as a beachhead for an assault on the multi-verse. A daring mission into a Mirror Borg Unicomplex puts you face to face with the Borg King.
    New Task Force Operation – Battle of Wolf 359

    This new 5-player space Task Force Operation will let you relive the greatest battle against the Borg at Wolf 359. Return to one of Star Trek’s most classic moments, and make your own fate! Learn from the past to defend the present.
    Season 31 Event – King and Collective

    For this new event, players can play selected content to earn a new T6 ship, the Khitomer Alliance Rex!
    Elite Random Task Force Operations Feature

    This new quality-of-life improvement feature will give players the option to queue up for Random Elite TFOs to score extra rewards.
    New Lockbox – The Last Generation

    Based on Star Trek: Picard Season 3


    We’ve loved sharing 14 years with you, Captains, and here’s to many more! Look for more information on all of this in upcoming blogs.
  • Plata
    #44433
    Bakker,a Joined trill klingon karim vérbugoooos.
    Transwarpolásnál a hajó elhúz a búsba,a kamera meg ott marad. XD
    Ki kell logolnom és vissza akkor látom a hajót,de ha megint zónát váltk akkor megint a hajó elrepül a picsába a kamera meg a nagy üres semmit mutatja. XD