45797
  • Reg5
    #1959
    A feloldott egyenruhát hogy lehet "felvenni"? Amellett ha veszek egy új hajót akkor a régit hol lehet elérni?
  • Fabio Capello
    #1958
    sikerült, köszönöm :)
  • Lightman
    #1957
    Belépsz a startrekonline.com-on ott a Support menüben a Redeem key-nél megadod azt csókolom. Elfogadja, ezek után csak annyi a teendő, hogy a játékba belépsz, és a c-storeban, kiszeded azt a néhány purchased cuccot (hajó, egyenruha, xpboost) kiszeded ingyen.
  • Fabio Capello
    #1956
    hogy tudod a kódot aktiválni már meglévő accon?
  • Lightman
    #1955
    Lehet, hogy már késői az info, de azért pár dolgot megosztanék :)
    1. Nekem, amikor a F2P kezdetén beléptem az eredeti startrekonline-os (később Cryptic-es) accountommal, akkor össze kellett kapcsolnom egy Perfect Worldössel, de utána gond nélkül működött minden.
    2. Amikor beléptem, akkor a bétában játszott karaktereim fogadtak, minden vagyontárgyukkal együtt, ebből arra következtetnék, hogy a trialban megkezdett karakterek is folytathatóak F2P-ben :)
    3. Nekem eddig csak akkor halt le a rendszer, ha túl sokat Alt+Tab-oztam, egyébként mindig stabilan fut, és a töltési idő még a véletlenszerűen generált világoknál sem több fél percnél, szóval az ilyen esetekben inkább a gépben lesz a hiba, mint a játékban.
    4. Az Alienware-es kódot nem csak új accountra lehet felhasználni. Én 13. szinten voltam már, amikor egyáltalán hallottam erről az akcióról, de azért gondoltam teszek egy próbát. 20. szintig egy NX-01essel róttam a galaxist, de 22. századi egyenruhát még viselem :)
  • mrzoltan
    #1954
    A kis térkép jobb alsó sarkában található egy "háromszög jel" ha arra rákattintasz , felhoz egy listát és ott kiválasztod a Visit the Bridge-et. Majd lesugároz a hajód hídjára, a többi magától értetődik...
  • mrzoltan
    #1953
    igen, van egy jó leírás itt
  • Plata
    #1952
    Azt hogyan?
  • Kope91
    #1951
    hali vki meg tduja mondani hogy a duty officerek mire jok, és hogyan kell őket használni?
  • raga
    #1950
    A borg alkatrészek az elérhető legjobb, maxra húzott, max szintű ürhajót húzzák még tovább, és a vice admiral szintű STF -ekből kapod.(a fizetős érában így volt.)
  • 2Pete
    #1949
    Nekem úgy rémlik hogy a DS9-en lehet venni borg alkatrészeket, de még csak pár napja játszom úgyhogy elképzelhető hogy félre értettem valamit.
  • baly94
    #1948
    Ki van írva meddig lesz offline. 6 órára kész lesz elvileg.
  • Fabio Capello
    #1947
    Van valami hír arról, meddig lesz off a szerver?

    Illetve van valami magyar gyűjtő hely? :)
  • Bizarro
    #1946
    Köszönöm szépen a segítséget!!
  • Lemming
    #1945
    Igazából benéztem.
    Lehet, hogy majd esik IV-es disruptor (ugye az én szintemen az van), de gyártott phaser IV + phaser console abszolút vállalható.

    Ami megtévesztett, hogy az űrben néztem R&D listát és ott rosszak voltak az értékek.

    (Persze hosszú távon gondolom a loot tényleg jobban megéri, de én általában egy mmo-ban szeretek craftolni.)
  • Itsuki
    #1944
    Hali! van 1 küldi h stop the signal... és asszem 1 8472es hajót támadunk meg a küldi végén pár hajóval nem föderációssal,de mindig feltöltödik az élete maxra... mit csináljak?
  • raga
    #1943
    Persze bejárható a hajód, sőt trófeákat is kapsz bizonyos feladatokért és díszítheted a kabinodat.
  • raga
    #1942
    Igen amik esnek azok jobbak, de ha több karaktered van akkor a nagyobbal azért tudsz a kicsinek jókat gyártani.
  • raga
    #1941
    Minden rank ugrásnál kapsz új hajót , ha jól emlékszem 10 szintenként.
  • raga
    #1940
    Felszabadított borgot az lifetime előfizetéshez adták anno. A borg alkatrészeket az én az STF-ek ből kaptam pl. infected vice admiral szinten. Mindegyik STF mást adott.
  • Lemming
    #1939
    Kiegészítés: Most vettem észre, hogy űrben nézem az R&D listát akkor mások az értékek mintha mondjuk bázison nézném. Ennek meg mi értelme?
  • Lemming
    #1938
    Kérdés:
    Valós az az észrevételem, hogy a gyártható fegyverek rendszerint nem erősebbek mint amiket dobhatnak az ellenfelek?

    Példa:
    Very rare Phaser beam array III [ACC] [DMG]x2 jóval gyengébb mint egy common MkIV...

    Hasonlóképp semmi statisztikai különbség nincs egy Mk III sima rare és a very rare között, legalábbis látszólag.
  • mrzoltan
    #1937
    Itt keresd ki a küldetésed, a listából a neve alapján. Találsz róla információkat.
  • Bizarro
    #1936
    Sziasztok!

    Szeretném a segítségeteket kérni egy küldiben.
    A vulcanon vagyok és valami historit kell sorba rakni 1-4-ig.
    Probáltam már több variációt, de egyik sem volt jó.
    Tudnátok segíteni, hogy mi a sorrend vagy hogy mit kell csinálni?
    A válaszokat előre is köszönöm!!
  • mrzoltan
    #1935
    Rámész a Candidate-re és ott Join-ra mész. Ingyenesen,rear admiral szintig csak 4 Boff-od lehet majd megkapod az 5. helyet is.
  • Devids Pro
    #1934
    Bridge Officert hogyan lehet szerezni?
    Most kaptam meg az új hajómat és ezen lenne még 1 hely, de nincs oda emberem.
    Van egy engineer candidate(engineer kellene), de vele csak valami skilljét tudnám lecserélni a meglévő engineeremnek.
  • Lemming
    #1933
    És azon az oldalon amit bemásoltál a Perfect World van bepipálva?

    http://www.perfectworld.com/

    Itt be tudsz lépni?

    Nem lehet a böngésződ tilt valamit?

    Vagy ha a játékban pipálod ki, hogy Perfect World accountod van akkor mit szól?

    Ja igen. Egy észrevétel.
    Perfect world CSAK kisbetűs accountot generál. Én is csuklóból írtam a szokásosat, aztán néztem miért írja át... szóval... csupa kisbetűvel próbáld hátha ez a bibi.
  • Lacimanyó
    #1932
    Uhh Ez nagyon jóóó! Cool!
  • Lacimanyó
    #1931
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a hidat meg lehet látogatni, tudok barangolni a hajómon, csak úgy.. Csak azért kérdezem, mert mikor lehet tetszés szerint alakítani a hajódat akkor ott a hidat is be lehet állítani.
    Csak ha nem lehet elérni ezt az opciót, hogy csak úgy barangolsz a hajón akkor minek! So tud valaki esetleg ebben segíteni?

    Előre is köszi!

    Ui.: Ha már ennyien játszunk akkor lehetne egy kisebb fórumos flottát csinálni a játékban, persze minden kötöttségek nélkül... Na???
  • Lacimanyó
    #1930
    :)) Kicsinek is fogo még tartani, én már a 20 szinten (Commander) vagyok és még így is kicsi a hajóm főleg mikor egy Star mellém áll, na az aztán a méret! Viszont ha a a Bridge Officereidet jól kezeled azaz azoknak a különféle skilljeit a csatában akkor eléggé sok előnyre lehet szert tenni :)
  • Fabio Capello
    #1929
    no én is beálltam a flottába, egyelőre ismerkedem a játékkal :)
  • Vermilion666
    #1928
    Nos a https://startrekonline.com/user/login?destination=user%2Flogin oldalon szeretnék belépni de ezt írja: Sorry, unrecognized username or password. Have you forgotten your password?

    Eszem megáll! :S :(
  • mrzoltan
    #1927
    Be kell vele lépni a http://startrekonline.com ra és csinál egy Cryptic Handle-t és utánna tudsz játszani.
  • Vermilion666
    #1926
    Kedves Lemming! Perfect World-ös regem is van! Oda sem enged be! Kértem jelszó és felhasználói név emlékeztetőt! Meg is jött pár percen belül de még így sem enged be!! :( Eszem megáll! :(
  • Lemming
    #1925
    Azon ne aggódj. A kis(ebb) hajókban ülő tacticalok ütik a legnagyobbat ahogy néztem míg én a (méretre legalábbis) 'nagyobb' cruiseremmel keringőzhetek egy ideig...
  • Lemming
    #1924
    Kérdés.
    Melyik oldalon csináltál accountot? Mert a link amit az eredeti postodba írtál az egy alienware accountot csinál az meg csak hozzájuk jó, a játékhoz nem.

    Javaslom csinálj egyet a startrekonline.com -on is, ha ez a helyzet.
  • Juhasz27
    #1923
    Müxik a game!
  • Juhasz27
    #1922
    Tegnap este elértem a 10-es szintet kaptam 1 új hajót,jelenleg 13. szintnél tartok de még mindig gyengécskének és kicsinek tartom a hajómat,főleg amikor vmi nagy batár dög hajó beáll mellém :D
  • mrzoltan
    #1921
    még megy a karbantartás
  • Juhasz27
    #1920
    Nekem vmi patch-et töltött le de beengedni akkor sem akar.