45815
  • mrzoltan
    #1777
    Tessék, ez jobb, mintha trial-t adnék. Remélem csatlakoztok a Flottához is, így tudunk segíteni a fejlődésben.

    Tisztelettel,

    Katie@LTZOLE
    Kapitány

    Flotta weboldal


    Minden jelenlegi és jövendőbeli játékos figyelmébe!

    Az Alienware oldalán még mindig tart a szeptemberben megkezdett játékos kulcsok kiosztása. Jelen idő szerint még 4749 kulcs várja gazdáját.

    A kulcs tartalmaz:
    10 nap ingyen játékot
    22. századi Enterprise egyenruhákat
    NX osztályú csillaghajót
    8 órás xp boostert

    A kulcs felhasználásának feltétele, hogy:

    *Csak új felhasználó aktiválhatja, vagyis meglévő accounthoz nem jó,
    csak akkor használható ha még nincs játékos karid, csak accountod.

    A kulcs megszerzéséhez, be kell regisztrálni az Alienware oldalára,
    majd itt
    http://www.alienwarearena.com/giveaway/star-trek-online-subscription-bundle/
    lehívni a kulcsot.

    A kulcsot aztán bejelentkezés után beírod az STO weboldalán ide:
    http://www.startrekonline.com/activate
    és már zúzhatsz is a játékban. Ez most különösen jól jöhet, hiszen pár hét és itt az ingyenesség (f2p), vagyis ez a legjobb alkalom megalapozni a karaktered.

    Sok szerencsét, és remélem sokan kaptok kedvet kihasználni ezt a lehetőséget.

    [Beküldte Ben Reilly]
  • Tomy Lee
    #1776
    Ez jó ötlet.Én is szeretnék egyet persze Tombi után!
  • Tombi
    #1775
    sziasztok valaki küldene 1 trial kulcsot? köszi :)

    Nagyon várom már a játékot, régebben csak a havidij tartott vissza
  • Tomy Lee
    #1774
    Tényleg,nemsokára f2p.Várom én is:)
  • leopard26
    #1773
    már rá vagyok kattanva:D
  • Tomy Lee
    #1772
    F2P '12 Jan.17
  • Airuss
    #1771
    Hali! Nekem ugyanaz a probléma az aktiválásnál. Hogyan lehet megoldani?
  • SittesHunteR
    #1770
    Köszönöm a segítséget de már úgy néz ki hogy sikerült meg oldani köszönöm
  • SittesHunteR
    #1769
    Tudnátok segíteni?
  • SittesHunteR
    #1768
    Sziasztok!
    Én most vettem meg a játékot és van egy olyan problémám hogy a hivatalos oldalon beírtam a kulcsot,hogy 30 napot tudjak játszani és mikor elínditom a játékot azt írja ki hogy "Account error" és nem kezdi el patchelni meg semmi! Pedig regisztrával is vagyok! Tökre el vagyok keseredve mert már annyira szeretnék játszani vele de nem tudom mi a probléma
  • Optimus Prime
    #1767
    Igen, a demóban is éreztem, hogy ez olyan "Fire everything!" játék lett.
  • mrzoltan
    #1766
    Hát azt nem fogod megkapni szerintem ettől a játéktól.
    Ez inkább TPS nézetes Action-Scifi jellegű de inkább Action mint Scfi.
  • mrzoltan
    #1765
    Illetőleg, annyi ,hogy a kapitány kabinjában tudod felvenni a régebbi küldetéseket újra; 1-2-őt érdemes a speciális loot miatt.
    Illetőleg a gépház szintjén a transporter szobába tudsz át váltani kompra.
    erre a lehetőségre ígértek egy hangárat is , elm. ez folyamatban van.
  • Optimus Prime
    #1764
    Az jó lenne. A híd a legfontosabb elem a Star Trek-ben.
    Mert a hídon dől el minden. Ha eltalálják a hajt és lángokat, szikrákat és konzol fölött átrepülő tiszteket akarok! :)
  • Pluskast
    #1763
    Híd most is van benne de ez per pill csak látványelem, gyakorlati haszna nincs. Elvileg ezen is változtatni fognak.
  • Optimus Prime
    #1762
    Kösz. Jól látom a videóban van híd is? Mert a demóban én ilyet nem találtam. Külső nézetes hajó volt. Vagy a demó miatt?
  • mrzoltan
    #1761
    F2P Rendszer
  • Tomy Lee
    #1760
    F2P ügyben valami új infó?
  • PLaci #1759
    Azt írják, hogy a Champions Online -hoz hasonló megoldás lesz, ott pedig így oldották meg:

    Q: I'm currently a Lifetime subscriber to Champions Online. Where do I fit in?

    Lifetime subscribers become Gold Members automatically. They will not be charged a continuing subscription fee. Basically, nothing changes for Lifetime subscribers: They continue to have complete access to the same content, items and adventures they always have.
  • mrzoltan
    #1758
    Én arra leszek kíváncsi, hogy lesz a microtranzakciós rendszer megoldva, illetve mit kapnak a lifetime-osok
  • darkling
    #1757
    Ha jól emlékszem az AOC F2P előtt is volt egy egész jó leárazás, lehet, h. ennél is lesz.
  • Optimus Prime
    #1756
    Épp ez az.
  • darkling
    #1755
    1-2 hónapja volt daily deal-ben, akkor 2.5 euró-ért vesztegették :)
  • Optimus Prime
    #1754
    "Engage!"

    Még kéne egy Steam sale, hogy meglegyen a deluxe edition a Khaaan4 emote miatt. :)
  • Agamemnon
    #1753
    Várható volt, hogy előbb-utóbb erre a sorsra jut...
  • darkling
    #1752
    Idén F2P lesz a játék.
  • Neton
    #1751
    De csak akkor találsz HGF-et, ha van fent, akinek joga van invite-olni. De mostanság mivel mindenki szabin van, meg KDF oldalon nyomja, így ritka. Dobj az oldalon egy üzit, h valaki vegyen fel (név@usernév) és majd jön az invite idővel. :D
  • foxxi
    #1750
    Bocsi
  • LupusAdmiral
    #1749
    A Flottát pedig Ingame a Flotta keresőnél: a Hungarian vagy a Hungarian Gamer Fleet vagy HGF címszó alatt találjátok :)
  • LupusAdmiral
    #1748
    http://startrekonline.hgfleet.hu/

    http://stohungary.eu/
  • LupusAdmiral
    #1747
    Foxxi, a Flotta Oldalát rosszul írtad !

    http://startrekonline.hgfleet.hu/

    A Közösségi Oldal, Magyar STO Adatbázis, valamint Friss hírek magyarul a Játékról itt találtható:

    http://stohungary.eu/

    Igen, ugyanaz ;) :D 2ő az 1ben :) :D
  • Optimus Prime
    #1746
    Én a honlapon nem látók demó linket pedig volt. Régebben a Steamen is volt, az volt a legegyszerűbb.
  • cokika
    #1745
    A demot kell letölteni, hogy demot játcál nem a teljes verziot
  • Optimus Prime
    #1744
    Ha olcsó volt... Pár hete cirka 3 euró volt Steamen. :S
    A demó hajítófát nem ér, olyan rövid. Viszont a játék olyan gyenge, hogy harmadát nem éri a havidíj. :S
  • marci555
    #1743
    Elvileg azt írták, hogy egy darabig most nem elérhető a demó. Így kénytelen voltam megvenni :D
  • cokika
    #1742
    A demót töltötted le?, mert akkor müködnie kéne
  • Optimus Prime
    #1741
    A Cryptek-es account használat írtó frusztráló, Champions Online-t évekig nem tudtam játszani. Jók az adatok meg minden? frissítést elvileg automatikusan elvégzi, esetleg van egy Settings fül? A szerver aktív?
  • marci555
    #1740
    Helló!

    Letöltöttem a star trek online-t hogy kipróbáljam a demót. Csináltam accountot meg feltelepítettem magát a játékot, feljön a főablak meg minden, bejelentkezek, de nem tudom elindítani a játékot. Olvastam hogy patchelni kell, de azt sem engedi. Alul csak az a szöveg van, hogy account error. Tudnátok segíteni, mert nagyon érdekelne a játék.
  • Neton
    #1739
    Dobj nekik 1 mailt, karakterreg alatt, hogy mi a karakterneved, mi a userneved és amint lesz fent valaki, akinek van joga, fel fog venni. De mivel nem mindenki vehet fel tagot, így ezért nem találod/látod a flottát. :D
  • cokika
    #1738
    az csak a weboldaluk, oda már bejelentkeztem,de maga a játékban nem találom ezt a hgfleet flottát, mit csinálok rosszul?