46292
  • bgabor
    #2546
    Amúgy most hogy elvették a legtöbb napi küldetéstől a dilítium jutalmat, mi a fenének csinálná bárki is őket? Nem értem!
    Salvage Dispute se ad már dilítiumot.

    Komolyan, aki nem 50-es szintű, annak minen napi dilítiumszerzési lehetőségét elvették ezek a szemetek.
    Persze a "harcolj háromszor az Arénában/Capture and Holdban/Assaultban" az adna dilítiumot, pedig mindenki pontosan tudja, hogy a gyakorlatban nem működnek, lévén hogy egyszerűen nincsenek a Klingon oldalon a játékosok elegen, és egy-másfél órát kell várni hogy összejöjjen kemény 4+4 ember rájuk.

    Persze ezt a hibát eszükben sincs orvosolni a készítőknek. Netán 1-es szintől játszható Klingon vagy netán egy új játszható oldal? Neeem, helyette csinálnak nekünk egy bejárható bolygót. A játék PvP része pedig ugyanúgy halott, mint eddig volt.


    Szóval ti mostanában mivel szerzitek a napi dilitiumot? (Olyan küldetés érdekelne, ahol nem kell várni a többi ember jelentekzésére negyedórákat, tehát a Fleet actiönök mind kiesnek)
    Mert én a Traelus Satelite Repair kemény koszos napi 480 dilítiumán kívül napok óta nem találok bevételi forrást. Hol vannak már a viszonylag rövid idő alatt teljesíthető, napi 1400 dilit adó küldetések?
  • Zero 7th
    #2545
    Max szint kell hozzá sztem.
  • bgabor
    #2544
    Várni a peccsre! Ezt a hibát a season 7 hozta be!

    Valaki árulja már el, hol/hogy tudok ilyen STF missionbe bemenni.
  • Mr Csé
    #2543
    stf ben elinditok egyet kiirja indulásután hogy 10 mp mulva kilép
    másnak is csinálilyet ?
    mit lehet tenni?
  • mrzoltan
    #2542
    Igen, relog általában szokott segíteni.
  • bgabor
    #2541
    Ahogy olvasom a netes fórumokon, ez egy ismert bug a Season7 óta.
  • bgabor
    #2540
    Nekem lenne egy olyan problémám, hogy hiába akarok bemenni Starbase24 fleet actionba, mikor belépek, felül elkezd visszaszámolni 5 másodpercről, majd kiwarpol a hajó pályáról, vissza a sector spacebe, ahonnan indultam. Magától. Ez mitől van?
  • Mr Csé
    #2539
    igen közben rátaláltam :)
  • mrzoltan
    #2538
    A Reputation System-en keresztül lehet majd beváltani, "U" és felül "Reputation". Az Omega résznél.
  • DarkBlade
    #2537
    Igen, a mai nerf is megérkezet..

    Private queues are currently disabled for both PvE and PvP.


    De, hogy legyen valami jó is..

    Added Dilithium ore to STF mission rewards.
  • Mr Csé
    #2536
    borg neural processor-thollehet átváltani?
  • mrzoltan
    #2535
    Mindazonáltal érdekes ez az S7. Vannak benne egész jó dolgok, de vérlázítók is.
  • Reg5
    #2534
    A season 6-nál ugyanez volt. Csak ott a patchelés után már nem bírtam bejelentkezni a túlterheltség miatt.
  • bgabor
    #2533
    Tyű, ez a parchelési "sebesség", ez kemény. Sok erőforrást fordíthatnak a szerverekre, ha már európába is csak 10kb/s-et tudnak biztosítani a peccs indulásának napján. 40 Megabites nettel a World of Tanksnál a peccselés kemény öt percig tart, többgigás patch mellett is. Ennél úgy látom hogy még elindítani is felesleges a peccselést holnap délutánig.
  • bgabor
    #2532
    Köszönöm!
  • DarkBlade
    #2531
    Lv48 kell a küldikhez.
    Ha már vagy annyi akkor az Available küldik közt Ambassador Surah -t keresd a neva alatt vannak az elérhető küldik.

  • bgabor
    #2530
    Esetleg az én kérdésemre is tudsz válaszolni?
  • DarkBlade
    #2529
    A mai S7 tartalma itt.
  • bgabor
    #2528
    Időközben megtaláltam Quinn admirális irodájában (bár én úgy tudtam hogy nem nőnemű), de küldetést egyáltalán nem ad, beszélni se tudok vele. El kell érni valamit hogy felajánlja a Defery napi küldit, amiért dilítiumot adnak?
  • bgabor
    #2527
    Annyit még kérdeznék, hogy merre találom a Földi Űrdokkban a Deferi diplomatát, aki a Deferi küldetéseket adja? Mindenhol azt írják, hogy az Admiral Quinn irodája melletti turbóliftnél van, de nincs. Időközben máshová helyezték?
  • bgabor
    #2526
    Köszönöm, a cikk szerint akkor jövő hét kedden jön. Kár hogy a napi Foundrys diliszerzési csatornát bezárják. :(
  • Reg5
    #2525
    Itt egy cikk róla.
  • bgabor
    #2524
    És nagyjából mikor érkezik meg a Season 7? Lehet már valamit tudni?
  • bgabor
    #2523
    Ezeket hol lehet olvasni?
  • DarkBlade
    #2522
    Jó lesz ez az S7 -t.

    Tribblin minden napra jut egy nerf.
    B'tran napi nemfog adni dilit.
    Az investigate officer reports kuldinek is pá pá..
    A foundrys kuldiknél kiemelve szép vörössel: Completing this mission will not be considered a "report investigated" for the "investigate officer reports" daily.
  • Mr Csé
    #2521
    nemtudtam :o
  • Plata
    #2520
    Valóban 32k dili,de nem tudom minek akarsz elbaszni 32k dilit ilyen hülyeségre,10 alkalommal használhatod és kész.Flotta bázis transztér kapuja ingyenes és ugyanoda elvisz.
  • Mr Csé
    #2519

    nekem 32000 ret ir ki :O !!!!!
  • Plata
    #2518
    Ha jól emlékszem 42000 dili.
  • Mr Csé
    #2517
    megvan a 33000 refined dilithium !!!! kékre is vált de kiirja hogy not enough refined dilithium :(
  • Plata
    #2516
    Refined dilithium kell nem dilithium ore.Szerintem dilithium pazarlás.
  • Mr Csé
    #2515
    miéer irja ki hogy nincs elég dilithiumom amikor transwarp coil-t akarokvenni ,pedig van annyi dilithiumom ?
  • robina
    #2514
    köszi!!:)
  • mrzoltan
    #2513
    Játékban írd be a chatbe:

    /channel_join hun
  • MarkBlade
    #2512
    Játékon belül a cserébe fülhöz a hun csati. :)
  • robina
    #2511
    azt hittem itt megtaláltam a magyarokat :) hol van ez a cset?
  • mrzoltan
    #2510
    Az F.A.Q-t olvastad ? Amúgy szerintem keress magyarokat, biztos segítenek. :)
    Erre alkalmas pl. a HUN chat.
  • robina
    #2509
    pár napja játszom, tök el vagyok veszve. kimentettem az azuráról a legénységet, kilőttem a két orionos kishajót, de ezzel a nagy slavemaster battleshippel nemtok mit kezdeni... hol kéne átállítanom a fegyvert, stb. mittomén,hogy túléljem??
  • Mr Csé
    #2508
    közben dobott de csak 10-böl 2 szer :C
  • Plata
    #2507
    Prototype borg salvage,csak elite Stf-en esik.Egy STF-en akár 3-4 is összejöhet ha szerencséd van.Na persze dolgozni is kell érte.