45815
  • DarkBlade
    #1817
    Talán azért mert másik instába van..
  • leopard26
    #1816
    Miért van az hogy nem látom a csapatomban az embert a bázison?
  • Optimus Prime
    #1815
    Vagy használod a 1810-ben lévő linket és az Alienware ad egy kódot. Remélem használhatom ezt az accounot Steamen is, ha lesz.
  • Pluskast
    #1814
    Ha nem voltál előfizetős régen akkor várnod kell holnapig, ugyanis 17-ig csak azok számára ingyenes akik régebben előfizettek. Szóval szerintem ezért kér kódot. Ha viszont már előfizettél érte valamikor, akkor passz nincs tippem.
  • leopard26
    #1813
    ó SZIASZTOK!

    Annyiban kérhetném valaki segítségét hogy most szedtem lefelé a játékot,de telepítés után valami serial kódot kér a honlap!nah ezt merre lehet találni?

    köszönöm a segítségeteket
  • Optimus Prime
    #1812
    Végre bejött, eddig csak egy zöld PC reklám volt. A kódot a PW-ös accountomhoz adtam, azzal még nincs karakterem.
  • Wlanseraf
    #1811
    Lehet :) de amire én beraktam azt akkor csináltam amikor indult a game:) csak nem használtam...
    De amikor activálod a codot, útánna tényleg megkérdeti hogy új acc vagy régi:)
  • DarkBlade
    #1810
    Ezen a linkenvan.
    Van még 3710.
    De a kód igénylése előtt regisztrálni kell az oldalon.
  • DarkBlade
    #1809
    Most vagy én nem mondok igazat, vagy te.
    De hogy bizonyítsam a magam igazát.

    Promo oldalról: "*Only valid for new Star Trek Online players."

    Mikor meglévő, lejárt acc -hoz akarom hozzá adni: "We were unable to complete your request as you do not meet the requirements for activating this product. Some products can only be activated once per account. If you believe this is an error, please contact Customer Support."
  • Wlanseraf
    #1808
    Érdekes lenne mert én nem uj accountra nyomtam a codot:))
    Mikor megvan a cod és a be akarod adni kérdezi hogy uj vagy régi acc..
  • Optimus Prime
    #1807
    Viszont én nem látok kódot a linken. -_-
  • DarkBlade
    #1806
    Csak ÚJ account -ot lehet létrehozni az Allienware -s kóddal.
  • Wlanseraf
    #1805
    Bármilyen accot beizzit 10 napra:)
  • Optimus Prime
    #1804
    Kösz, megpróbálom akkor. Már csak az extrák miatt.
  • mrzoltan
    #1803
    kitömörítve minden felrakva kb. 9 GB
  • Optimus Prime
    #1802
    Ha már Cryptic/Perfect accountom és játszottam a demóval/bétával nem gond? Csak mert nem akarok hatszáz accounot létrehozni.

    De mégse... nincs elég HDD helyem. Hán yGB a játék?
  • Wlanseraf
    #1801
    Ha letekernéd ezt a fos fórumot már réges rég játszhatnál!!! mivel van ott alienwares 10 napos ingyen kód!! tehát jan 17 mínusz 10 nap egyenlő jan 7!!:)
  • Optimus Prime
    #1800
    Már tölthető a STO? Épp nézem a Perfect World vette át? Steam fórumon kérdeztem és úgy fest jön Steamre is. :)
    Bár anno a demó után nem jött be annyira, de várom 17.-ét.
  • navahok
    #1799
    Régebben ha egy mentem egy systembe és ott valaki már csinálta azt a q-t amiért én odamentem automatikusan csatlakoztam hozzá, mióta most megint feltettem már mindig csak egyedül vagyok pedig látom hogy vannak ott mások is az űrnézetben.
  • mrzoltan
    #1798
    Azért a Dx11-mód még béta, okozhat grafikai hibát, találtam is egy párat .Csak óvatosan :)
  • Tomy Lee
    #1797
    Holnap letesztelem végre.Meglátjuk mit mutat Dx11 full HD-be
  • mrzoltan
    #1796
    Hát ha a trial karakterrel, szeretnél F2P-be is játszani nyugodtan jelentkezzél.
  • darkling
    #1795
    Steam store-ból már kiszedték, gondolom F2P indulás után visszakerül.
  • Optimus Prime
    #1794
    A teljes játék jobb? Mert a demóban nagyot csalódtam. A hajó nézet és irányítás szörnyű, a Trek hangulat nincs meg, túl action központú az egész.
  • Tombi
    #1793
    Nagyon megtetszett a játék!
    Ajánlom mindenkinek, hogy lépjen be a flottába, végre egy hely ahol egységesen képviseljünk magunkat, összetartást és jó játékot kívánok mindenkinek a F2P időszakhoz :)
  • gallardo
    #1792
    köszi
  • DarkBlade
    #1791
    A mai update tartalma:
    Link
  • DarkBlade
    #1790
    Csak a délutáni/esti update után lehet majd belépni.
  • foxxi
    #1789
    Hm, ezt jó tudni. Már telepítem is
  • gallardo
    #1788
    Sziasztok! A hivatalos honlapon azt írják, hogy aki valaha is előfizető volt az ma, azaz január 5-én az early access során már játszhat silver játékosként. Valakit már beengedett így a rendszer?
  • Tomy Lee
    #1787
    30-40 kb/sec töltöm STO-t:/
    Holnap csinálhatok új trial acc.-ot mert fele lejár már és el se kezdtem lol

    mrzoltan,jelentkezzek flottához mint trial gamer vagy várjam meg még átrak F2P-be és inkább majd akkor?
  • mrzoltan
    #1786
    Csak annyit tudok mondani, hogy nekem a játék telepített mérete 8,5 GB.
    Szerintem a legfrissebb telepítőbe már benne van az S5.
  • mrzoltan
    #1785
    nem törölnek semmilyen account adatot, tehát a válasz nem.
  • Tombi
    #1784
    lehet hülye kérdés de: törlik a trial végén a karidat, vagy most az átállás miatt lehet folytatni? Jó lenne :)
  • Tomy Lee
    #1783
    Az jó lenne.
    Kulcsot meg nem kellett volna aktiválnom mert most trial time elkezdődött klienst meg max holnap töltöm le:)
  • foxxi
    #1782
    nekem még mindig ugy mutatja hogy fent van steamen. Ott csücsül a nem telepített gammáim között.
  • Optimus Prime
    #1781
    Vajon majd Steamre is felkerül?
  • foxxi
    #1780
    Szerintem ugyan azt a klienst fogja használni.
  • Tomy Lee
    #1779
    Köszi

    Klienst töltöm ami max.4 GB viszont rendszerkövetelménynél 10GB szabad helyet ír,hogy annyi kell legyen.Készüljek fel úgy 6 GB patch-re ha lejött a kliens vagy ez csak free trial kliens és élesbe majd ha indul f2p nagyobbat kell letölteni?
  • foxxi
    #1778
    Mindjárt ingyenes lesz. Szal érdemes előpróbát végezni vele