2389
Sudden Strike mindörökké
  • Axon
    #467
    Sajnos én nem szoktam multizni. Régebben még az első résszel nyomtunk 1-2 menetet az öcsémmel a munkahelyi hálón és kész. Interneten keresztül még sosem multiztam.
  • Nowotny
    #466
    Axon, kössz a torretes tipped de már mind1, megvettem eredetiben 1990ft. :D Nem tudom mit szenvedtem itt, nem került sokba. Szokott valaki multiplayerben játszani a S.S.R.W.al? Ha szokott valaki vagy még nem játszott, kipróbálhatnánk. :)
    Ennél a játéknál működik amúgy, ha én csinálok egy HOST Gamet akkor tudnak hozzám csatlakozni? Vagy valamilyen külön szerver szügséges?
  • Thirstybeer
    #465
    Szóval hibára gyanakszol.Amúgy a szöviknél az USA és a SZU is rendelkezik hasonló járművekkel,melyek szintén "csak" mozgó géppuskadobozok.Visszatérve a hibákra,felfigyeltem egy jelenségre: tüzérség alkalmazásakor néha a hatás előbb következik be,mint maga a becsapódás.Annak ellenére,hogy a Hidden Stroke tényleg szép és jól sikerült játék,lehetett volna még egy kicsit csiszolgatni rajta.Gulf Warról vannak friss infók?Neten nem találtam szinte semmit sem róla.
  • Axon
    #464
    Abbam igazad van, hogy a Bergepanther egy harckocsi mentő egység volt. Hatalmas darujával fel tudta emelni a roncsokat és el tudta szállítani. Itt viszont simán csak egy géppuskája van, ami nem lenne gond, de ezen kívül nem csinál semmit. A mellette levő járművek viszont mind javító egységek. Ezért is érthetetlen, hogy erről az egységről miért maradt le a javító funkció.
    Én hibára gyanakszom. Több száz egység adatait kellett beállítaniuk a készítőknek és itt hibáztak. Mivel pedig egy igen ritka egységről van szó, így fel sem tünik nekik. Nem hiszem, hogy sok pályán előfordulna ez az egység.
  • Thirstybeer
    #463
    Van single -ben egy pálya,amin elvileg minden unit megtalálható,ott a bal felső sarokban a németek közt megtalálod.
  • Axon
    #462
    Kampányban találkoztál velük vagy single pályán? Ha kampány, akkor hanyadik pálya?
  • Thirstybeer
    #461
    Hé tudja valaki mire jó a HS2-ős Bergepanther, és hasonló kategóriás járművek hogyan használhatók?Tudomásom szerint ezek páncélosmentő járgányok,vontatási funkciókat láttak el a maguk idejáben,azonban a játékban e téren használhatatlannak bizonyultak(legalábis énnálam),magyarán nem igazán funkcionálnak e téren.
  • perko
    #460
    Szedtem már le de nem nagyon van időm mind megcsinálni.
    Ezt az USA pályát is csak azért forszíroztam, mert végigmentem és nem tudtam befejezni.
    Na de csak megtaláltam a megoldást
    Leírom, hátha érdekel valakit.
    SCIACCA-ban be kell menni Eisenhower-el a kéttornyú kikötői épületbe.
    Ekkor jön egy rádióüzenet, hogy a megérkező partraszálló hajóval menjen egy megbeszélésre. A hajót időben kell elérni.
    Eisenhower elhajókázik, jön Montgomery egy erősítő csapattal.Ezután el kell foglalni MARSALA-t és PALERMO-t. Ha ez megvan akkor Montgomery-vel el kell menni a PALERMO-i kikötőben található világítótoronyhoz és akkor jön a "VICTORY". Ráment egy pár órám
    Ja, az utasításokban nemigen adták meg, hogy mit kellene csinálni.
  • Axon
    #459
    Egy kis hírecske a készülő RWM 6.6 moddal kapcsolatban.
    A RWM 6.6 fejlesztése új stádiumba lépett. Immár RWM 6.6b2 névvel jelölik a bétaverziót.(az előző 6.6b1 volt.)
  • Axon
    #458
    Egy kis érdekesség:



    Hidden Stroke 2 japán verziójának doboza.
  • dani92
    #457
    ja bocs .Különben nem szoktáll pályákat leszedni a Sudden Strike sorozathoz?, rengeteg küldi van fennt ezen a lapon www.sudden-strike-maps.de.
  • perko
    #456
    Kösz a segítséget. Nem tudtam, hogy a Sudden Strike 2 cheat-jei jók a Hidden Stroke II-höz.
    Sajnos a problémám nem oldódott meg, mert amit ajánlottál az a God mode. A pályát végignyomtam cheat nélkül, egy db ellenség sincs már,nincs ki ellen harcolni.
    Az a trükk kellene amivel befejezödik a küldetést és adja a következőt.
    Próbáltam a *blitzkrieg*-et,ami az Instant victory. Ezzel az a probléma, hogy beadja a Victory-t, de nem a következő küldetést indítja, hanem kilép a Capaign-ből is.
    Nem tudom a harmadik pályát elkezdeni.
    No mindegy, legfelejebb nem nyomom a jenkiket.
  • Axon
    #455
    Az USA Campaign-t éppen csak elindítottam, de valahogy a szövik hadserege nem túl szimpatikus nekem. Én főleg a német és az orosz hadsereg egységeit szoktam terelgetni, azokat is főleg az európai hadszintereken.
  • dani92
    #454
    ezzel a kóddal meg tudod nyerni a kűldiket *koenigstiger*
  • perko
    #453
    Segítséget szeretnék klérni, mert elakadtam a Hidden Stroke II USA Campaign második pályán.
    Elfoglaltam mind a három kikötőt (Sciacca,Marsala,Palermo,) elpusztítottam minden gaz ellenséget és nem jövök rá mit kell csinálni hogy befejeződjön a küldetés.
    Próbáltam elhagyni a pályát a partraszálló járművel úgy, hogy Eisenhower is benne volt, próbáltam szárazföldön is elhagyni a pályát, de semmi. Cheat-et nem találok sehol, kérem valaki segítsen.
  • Axon
    #452
    Próbálkozz a torrent-el. Több helyen is láttam.
    A munkahelyi tűzfal miatt DC-t nem tudok használni.
  • Nowotny
    #451
    Hellósztok.

    Arra szeretnék megkérni valakit, hogy akinek megvan ez a játék, meg tudná-e velem osztani dc++ vagy msn letöltés céljából. Nagyon örülnék neki, ha valaki segítene nekem. Dc++ megvan másnak, de eddig senkitől nem sikerült letöltenem.
  • Axon
    #450
    Magyarosítás nincs, de angol verzió az van. Azzal jobban boldogultok.
  • Axon
    #449
    Nincs mázlim. Fent van az itteni munkahelyi gépen, de nincs itt az eredeti cd. Rátettem a neten fellelhető crack-et. Így már maga a program elindul, de a mapeditor nem, az továbbra is keresi az eredeti cd-t. Majd megpróbálom otthon megnézni.
  • grebber
    #448
    Létezik a gamehez magyarosítás?
    Mennyi helyet foglalnak az angol nyelvi fájlok?
    Csak mert a haveromnak sikerült a szlovák verziót megszerezni és igy igencsak nem érti.
  • Thirstybeer
    #447
    Önmagamnak,meg másoknak akik hasonló kérdéssel aludtak-ébredtek:van e Hidden Stroke 2 mod?-szóval találtam egy oldalt,ami azt leszámítva,hogy kellemetlenül francia nyelvezetű,tartalmaz pár hasznos dolgot(pl HS2 mod).Íme hát:http://www.jeux-strategie.com/sudden/article.asp?numero_article=857

    Axon,map editort megnéznéd nekem?Tényleg érdekel,hogy csak nálam nem működik e ez a dolog,amit fentebb említettem.Kösz.Üdv mindenkinek!
  • Axon
    #446
    Pályát utoljára jó három éve szerkesztettem. Nem igazán tudok segíteni. Patch pedig az általad említetten kívül még nem jelent meg. Olyan sokáig készítették a programot, hogy bőven volt idejük kijavítani minden hibát, így nem is biztos, hogy lesz már hozzá. Egyedül az segíthet, ha közvetlenül a készítőknek jelzed a problémát. Az meg persze nem túl egyszerű.
  • Thirstybeer
    #445
    Basszus Hidden Stroke 2-ben(2.0.1) map editorban a tereprendezésnél előjön nékem egy olyan gond,hogy automatic generationban egyszerűen nem jelenik meg a "Cliff type" menü,illetve teljesen üres.Ez a jelenség csak nálam jött elő?Van esetleg már bármiféle Hidden Stroke 2 korszerűsítés(mod,patch...)?
  • Axon
    #444
    Az eddigi tényállás szerinti utolsó hivatalosan megjelenő sudden strike motort használó játék a Gulf War lesz, aminek demo-ja már régóta letölthető és az abban szereplő egyetlen pálya már ki lett vesézve alaposan képekkel is ebben a fórumban.
    Nos az Amazon információi szerint augusztus 26-án jelenik meg és már előrendelhető.
    Ez igen-igen jó hír és már csak 15-öt kell aludni :-)
    Ami viszont nem tul jó hír, hogy nálunk valószínűleg nem lehet majd kapni, pont úgy mint a Cold War Conflic-ot sem. Így marad a warez verzió, ha egyáltalán lesz.
  • Axon
    #443
    Egy gigantikus robbanás:

  • Axon
    #442
    Érdemes megfigyelni a repülőgép szárnya mellett jobbra a beásott tankot.
    Eddig ilyet csak a Cold War Conflictban láttam.
    Javítsatok ki ha tévednék.
  • Axon
    #441
    Stuka pottyant egy bombát az őt lövő légvédelmi ágyúkra.

  • Axon
    #440
    Szóval a hős Csápájev tábornok buzdítja fiat egy szál pisztollyal, rohamozni a csatába.
  • Axon
    #439
    Elrontottam, namégegyszer:

  • Axon
    #438
    Már hírt adtam róla, hogy megjelent az FMRM mod készítőinek (ami Sud2-es mod) újabb modja az Real War Games(RWG) Ver.1.0 ami már a resource War-hoz készült.
    Na levadásztam belőle néhány képet:

    http://www.suddenstri

    Érződik, hogy orosz csapat készítette a modot. Ez a képernyő olyan...olyan... hmmm... távárisos.
  • Axon
    #437
    Újabb hír:
    Megjelent a MultiModSwitcher 1.06-os verziója. Modot használóknak érdemes beszerezni.
  • Axon
    #436
    Repülő is lesz benne dögivel:

  • Axon
    #435
    Meseszép az a terepszínű Elephant.
  • Axon
    #434
    Egy kis arzenál:

  • Axon
    #433
    Néhány jármű téli festése:

  • Axon
    #432
    Csatára készül a had:

  • Axon
    #431
    Megjelent egy új mod a Resource War-hoz. A neve RCM(Real Combat Mod).
    Szóval letölthető az RCM 1.0-ás változata.
    Beszúrok néhány képet:



    Először is a nyitó képernyője, hogy egyáltalán létezik.
  • Axon
    #430
    Egy kis vadorzó csapat megbújva a dombtetőn:

  • Axon
    #429
    Egy jó kis helikoffer:

  • Axon
    #428
    Néhány új kép: