1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • alpha20
    #118
    http://wolfenstein.honlapepito.hu/ itt egy oldal a Wolfenstein összes részével foglalkozik. Nézzétek meg!
  • Vass Gábor
    #117
    Nagyon jól jön már, majd csak lesz valami belőle.
  • grebber
    #116
    Pá új kép
  • Vass Gábor
    #115
    A télen jöhet meg a játék.
  • Vass Gábor
    #114
    Szerintem nagyon király lesz ez a játék, csak ezt is adják ki minél hamarabb.
  • grebber
    #113
    Képzuhatag
  • Vass Gábor
    #112
    Az FPS-ek rajongói jövőre sem maradnak célpont nélkül. Más egyéb játékok mellett az id Tech 4 grafikus motorra (Doom 3, Doom 3: Resurrection of Evil, Quake 4, Prey, Enemy Territory: Quake Wars) építkező Wolfensteinben lövöldözhetjük ki magunkat. A négy évvel ezelőtt bejelentett játékon az id Software felügyelete mellett a Raven Software dolgozik, míg a portolásba a Pi Studios is besegít.
    1943-ban járunk, és újra az egyszemélyes hadseregként működő B.J. Blazkowicz bőrébe bújva kell megakadályoznunk Heinrich Himmler és az SS terveit, amik a Fekete Nap erejének megszerzésére irányulnak.
    Helyszínként egy folyamatosan változó város szolgál majd, s alkalmanként a Shroud néven ismert párhuzamos dimenzióba is átruccanunk, ahol hősünk emberfeletti képességekkel gazdagodik.
    Bár az id Software és John Carmack elvesztette az engine-háború legutóbbi fordulóját, miután csak id-közeli cégek használták a Doom harmadik részével debütált grafikus motort, azt kell mondanom, némi kozmetikázás után még ma is bőven megállja a helyét. Talán nem annyira rugalmas, mint a Valve fejlesztette Source, de jelen esetben bőven megfelel a célnak, s vélhetően a gépigény sem alakul majd vészesen.
  • Vass Gábor
    #111
    Miért is készül sokáig az új Wolfenstein?
    Platform: PS3, X360 Típus: Érdekesség
    Dátum: 2008.12.14. 11:08 Író: Ghost Kommentek: 7 db
    A 1Up csapata meglátogatta a fejlesztőket és arról faggatta őket, hogy miért is készül ilyen sokáig az új Wolfenstein játék, holott már 2005-ben bejelentették.
    A kérdésre Eric Biessman válaszolt, aki elárulta, hogy a fejlesztés legfőbb irányvonala a régi hangulat megőrzése. Szeretnének egy olyan játékot készíteni, amely méltó lesz régi hírnevéhez, megőrzi a remek történetvezetést, az izgalmas harcokat és az okkultizmus sem maradhat ki a játékból. Miután elhatározták, hogy milyen irányban haladnak a történettel, akkor a megfelelő látványvilágot kellett elkészíteni, ahová a nácik és a játékosok is egyaránt beleillenek. Az úriember szerint nem fogunk majd csalódni az új Wolfenstein játékban, hű marad régi nevéhez és hangulatához. Örülnénk, ha már végre egy megjelenési dátumot is kapnánk a sok apró infómorzsa mellé.

    Természetes a pc-s verzióra is igaz a hír.
  • deestroy
    #110
    Ebből lesz valamikor valami??? nem igen hallani róla...
  • gergely012
    #109
    Igen az lesz. Nézzétek meg a honlapom!! :)

    Katttt
  • gergely012
    #108
    Rage
  • Lumpi79
    #107
    Jó lesz ez!
  • Prince23
    #106


    ez jó lesz?
  • hykao #105
    Magasság jó, szélesség azért érje már el a 780-at...
  • Prince23
    #104
    vagy
  • Prince23
    #103


    bannernak jó lesz? (minta)
  • STREEX
    #102
    Quace con múví!
  • grebber
    #101
    Gamekapocs féle előzetes
  • W B
    #100
    jónak néz ki, és remélem az is lesz
  • Prince23
    #99
    előzetes, cikk
  • STREEX
    #98
    első teaser!
  • Tigristank
    #97
    Érdekes. :S
  • GregSB
    #96
    Első képek...


    Hátőőőőőő
  • GregSB
    #95
    Itt nekem nem jön be semmi. Valszeg fake volt és már le is vették.
  • grebber
    #94
    Szebbre számítottam!
  • M@TriX
    #93
    Első képek?

    király lenne... ;)
  • Vass Gábor
    #92
    Hát mindjárt megőrülök a kíváncsiságtól, végre már erről álmodtam ezer éve.
  • GregSB
    #91
    (ha a quake5-öt merészelik bejelenteni akkor ideges leszek)

    :D
  • GregSB
    #90
    Wáááá! Vége a várakozásnak!

    Tuesday, July 15 and Wednesday, July 16 (11:59 PM - Midnight, ET/PT)

    GTTV's E3 Minute

    Geoff Keighley is on the E3 show floor to give Spike viewers the inside scoop on the sights and sounds of the show. Also tune in for more world exclusive surprises including something special from id Software and Raven Software.

    Magyarul jövő hét kedden vagy szerdán bejelentés ID + raventől az E3-on!

    Na vajon mi lesz az? :D
  • gergely012
    #89
  • gergely012
    #88
    Mi a gond? Ez a játék 2003-2004-ben jelent meg,és 3-4 év alatt nem kezdték el tervezni a játkéot? Ha igen akko hol tartanak?
  • W B
    #87
    KI utálná? aki utálja az nem jön ide.
    A Gothic mellet a másik nagy játék
  • gergely012
    #86
    Gondolom mindenkji utálja az rtcw-t, de én szeretem, úgyhogy nem kell kinevetni...
  • Tigristank
    #85
    Kicsit messzinek tűnik még a megjelenés, még pontos dátum sincs. Meg sajnos komoly infók (pl. képek, videók) sincsenek arról, hogy készülne. :(
  • gergely012
    #84
    jelenjen már meg az rtcw 2 !!!!
  • bgabor
    #83
    Ez is ott volt, ahol a #66-os. Ki talál ki ilyesmit? De a rajzok jók.
  • bgabor
    #82
  • W B
    #81
    kb. két napja vittem ki megint a sima wolfot :)
    valaki nem tudja hoyg a zenéit honan tölthetem le?
  • W B
    #80
    mi mi mikor?

  • balee66
    #79
    http://www.rtcw2.de/

    Mikor lesz??