1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • lalakov
    #358
    Kinn a Razor1911.
  • xido
    #357
    Kezd bejönni a játék:)..Nem tudtam az elején mik azok az anomáliák város szerte,meg zárt ajtók,meg nem megtalált arany és info...hát nagyon jó lesz ez,ahogy kiteljesül az egész..tetszik ez a soul reaveres" dimenzióváltás:)
  • saxicola
    #356
    Nekem nem tűnnek annak, pedig én párszor végignyomtam a BioShock-ot. Amúgy meg ezt a játékot egy napon nem lehet említeni a BioShock-kal.
  • chalezlopez
    #355
    Csak nekem tűnnek a képek olyan Bioshock-osnak? Mondjuk nem baj, végigtoljuk!
  • #354
    Kezd izgi lenni :)





  • balika16
    #353
    Jó game! nekem bejön!
  • zzeN
    #352
    nem rossz annyira:










    10 perc volt az első pálya, és már a game progress 7%:S
    plusz pont h lehet a fegyvereket upgrade-elni, mp40-re lehet silencer-t rakni:)
  • Synchronous
    #351
    Ronda lett? Le kell cserélni a Herkules monitort és a geforce 4200-as karit.
  • lalakov
    #350
    Ilyet még nem láttam, a DTPro nem hajlandó beolvasni az mds fájlt.
  • vérpocok
    #349
    Francokat mért nem húztad arrébb az ablakot...? Kitakarja a nénit.
  • Prince23
    #348
    Nem tudom mit vártok tőle, ez xsak egy szimplán halvány játék lesz a játék történelemeben.
    már a reklám, ingamek is ezt sugallták.
    Augusztusban viszont tökéletes szórakozásnak tűnik, de FELEJETŐS!
    így látatlanba:DDDDDDDDDDDDD
  • Maxtreme
    #347
    Hét nincs túl nagy erőforrás igénye a cuccnak annyi szent :)



  • SZilaJMaGGoT
    #346
    Pedig ID engine-ek rugalmasak, mondom itt a raven lesz a ludas.

    http://www.teamblurgames.com/overdose/news.php Nézz itt szét picit, az engine-ük alapja quake2 sztem érdekesnek találod majd... :) És nyitott területek terén sem veszett... szerintem...
  • Methylisocloro
    #345
    Az első rész meg sehol sincs az eredeti Wolfensteinhez képest :(
    Na ezt adjátok össze.
  • Hellsing47
    #344
    na én is játszottam vele pár percet..és hát az első részhez képest sehol nincsen, ezt is csak a neve fogja eladni
  • Maxtreme
    #343
    az tény.
  • Maxtreme
    #342
    Nem vagyok oda érte, ennyi. Hogy is mondjam.. Eléggé korlátozott a felhasználhatósága. Tény hogy fény-árnyék hatások terén jól teljesít, meg viszonylag fejlett, de pl nagy nyitott világos külső területeken használhatatlan, randa.
    Persze ez csak az én véleményem :)
  • SZilaJMaGGoT
    #341
    Attól még tech4... :D
  • Maxtreme
    #340
    ennyi erővel akkor rengeteg játékfejlesztő előtt leborulhatunk hogy mit sikerült kihozniuk az általuk régebben megírt (esetleg megvásárolt ) motorból.
    Mert ez sem 5 éves ám.. nem a doom3ból indult a dolog. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #339
    Mi bajod az id csodamotorjával?? Ez még mindig "csak" tech-4 az meg a raven balfaszsága, hogy többet nem tudtak kihozni belőle... :/ Pedig szerintem teljesen korrekt...
  • TDC Geronimo
    #338
    Hát én nem tudom ezeket a képeket elnézegetve mindent lehet rá mondani csak azt nem, hogy ronda...5 éves engineből szerintem elég sokat kihoztak ígyis.
  • Maxtreme
    #337
    Maradjunk abba hogy helyenként szép :)
    Mondjuk sokat nem is vártam az id csodamotorjától... :)
  • SZilaJMaGGoT
    #336
    Sztem a graf teljesen korrekt, nemtudom mit kell rinyálni, hogy nem valami durván új engine...
  • Maxtreme
    #335
    Kipróbáltam. Hát az első kb 15 perc után eddig nem nyűgözött le, semmilyen téren.













    Pozitívum hogy a hullák jól roncsolhatók, meg nagyon faxányosan fut. Kb ennyi :))
  • werkfilm
    #334
    gamestarosok fogyatékos gecik, sose értettek hozzá és mindent túlpontoztak, azt is el tudom képzelni hogy nem látták a játékot csak trailerek meg netes cikkek alapján írtak értékelést mint a hl2nél
  • RETROB0Y
    #333
    Gamestar 91/100 pontot adott nm lehet olyan rossz

    Holanp lesz már crack is sztem...
  • Nagyi06
    #332
    gyerekek ez rohadt ronda lett!!!!:(
  • werkfilm
    #331
    ez nem így működik
  • Laci82
    #330
    Az mi?
    Torrent Letöltő?
    Privátba küld már a linkjét légyszi.
  • balika16
    #329
    TL
  • Laci82
    #328
    Sziasztok.
    Honnan jön a leggyorsabban le?
    Tudom a leggyorsabb letöltés a boltba be,polcról le és a pénz kicsenget ve
  • chalezlopez
    #327
    Lehet valami faparaszt pontozta...
  • MR ME
    #326
    ez elég csúnya :/
  • balika16
    #325
    Works with daemon tools lite + latest yasu!
  • Árnyvadász
    #324
    7.5 Presentation
    There's a nice amount of polish on things, but it can't paper over the fact that the story feels a bit familiar.
    7.5 Graphics
    While the graphics engine isn't as cutting edge as others, it does a decent job of creating battlefields that feel alive.
    8.0 Sound
    The sound designers make every gun sound just right; just close your eyes and listen to the chaos.
    7.5 Gameplay
    It's also satisfying to vaporize Nazis, but you can't help but wish that the ideas here were developed further.
    7.0 Lasting Appeal
    The campaign is about as long as most shooters, but multiplayer lacks the depth or replayability of other games in the genre.
    7.3
    Decent OVERALL
    (out of 10 / not an average)

    Ez gagyi lett, pedig vártam. Kimarad.
  • balika16
    #323


    megy yasuval!
  • werkfilm
    #322
    fake, csak nézd meg a dátumot, négy napos.
  • balika16
    #321
    Date: 2009-08-13

    FAKE!
  • extra sensory
    #320
    Pedig itt ez áll...
  • Hellsing47
    #319
    nem azért clonedvd valami, mert nincsen crackelve