1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • gregtom6
    #198
    Tényleg SL? Nem mondod...
    Tudom, hogy a béta mit jelent, de nézd meg a megjelenés idejét!
    Egyszerűen már NINCS IDŐ mindent kijavítani, azért írtam, hogy most már csak sokszorosítás van. Már biztos, hogy kész.
    Béta akkor lenne igazán, ha lenne még 1-2 hónap a megjelenésig...te okoskodsz, nem én.
  • drbob
    #197
    singleben egy kicsit tényleg könyűnek tűnik (jópofa hogy lelősz egy szerencsétlen Geist-et, és az áram megvágja a fritzeket), multiban viszont nem érzem cheatnek...hiszen bárki használhatja...csak sajnálom hogy ott nincsenek Gesitek...tök jókl ki lehetne használni :DDD
  • W B
    #196
    bár ez a dimenzió dolog kicsit cheat... mivel a világít az ellenfél benne...
  • ranGer2
    #195
    Úgylegyen!
  • drbob
    #194
    Single tuti nagy őrület lesz, ah tényleg olyan jól összerakják ezt a dimenziós dolgot...multival is jól el lehet bohóckodni, szintén ezek miatt az "átlépős" képességek miatt :DDDD
  • Magh
    #193
    Szerintem a jelenleg tapasztalható gyengepontok annyira durvák, hogy kizárólag a fejlesztői bétának tulajdoníthatók, mert ilyet (pl. bizonyos animációs fázisok, hangok, néha borzalmas control, egyes grafikai elemek) még egy noname fejlesztő sem merne meglépni, nemhogy egy iD vagy Raven. A többi koponens pedig nagyon jól csiszoltnak tűnik, nyilván a véglegesben minden ilyen lesz.
  • ranGer2
    #192
    A nagy csalódás azt jelenti, hogy számomra egy Wolfenstein BETA demo-ja többet kellett volna hogy nyújtson.
    Semmi bajom nincs a grafikával, bár azért néhol szúrja a szemem pár dolog, de szemethunyok felette.
    Amin viszont kiakadtam azok a fegyverhangok voltak többek között. De írtam is, hogy a Single hez fűzök reményeket még hátha.. majd meglátjuk.
    Mindenesetre amikor a játék ilyen fázisban áll már inkább a kiadó kompetens mint a fejlesztőcsapat.Valamint igaz, hogy nem kellene egyből leírni, főleg nem egy beta multiplayer demo után, ezért leszek kiváncsi a kész változatra, főleg a single-re.
  • drbob
    #191
    nem értem mi ez a naaagy csalódás duma folyamatosan...azt előre lehetett látni a videókból is, hogy ez bizony nem a monstredurva grafikára lett kihegyezve...játékélménye meg van, legalábbis a multimóka is jó volt (az idióter játékosoktól függetlenül), és a single sem tűnik rossznak...nekem még jobban emészthető ez a dimenzió cucc is mint a vérfarkasok, csontvázak, zombikatonák meg nagypallosú teuton lovagok...

    ...másik, hogy a fejlesztők is olvassák ám a kommenteket, és ha úgy döntenek hogy tényleg túl sok lenne a szar (és megengedhetik anyagilag), akkor max csúszik egy kicsit, és rágyúrnak..mindenesetre egy kiszivárogtatott beta mp alapján nem kéne azonnal pálcát törni egy játék felett (jó példa erre a STALKER vagy akár a HL2)
  • ranGer2
    #190
    Mondod ezt te, de én mint játékfejlesztésben dolgozó grafikus, máshogy gondolom, és máshogy is tapasztaltam.
    Szóval világosíthatsz a hülyeségedről,de ez már ilyen marad valószínüleg. Mellesleg a Beta tényleg nem azt jelenti kész, hanem durván azt, hogy majdnem kész.
    Mellesleg túl sok benne a szar, hogy azt csak úgy kijavitsák hipp hopp.

    Naaagy-nagy csalódás a beta demo után a játék, Single hez még fűzök reményeket, de nemhinném, hogy visszaadja a Wolfenstein hangulatot.
  • newc22
    #189
    Amúgy szerintem is jó lesz a game! Nem tom valaki emléxik e még anno a S.T.A.L.K.E.R. beta multijára na ott is ugyanez volt a helyzet elég gázul nézett ki és volt nagy különbség a megjelent és a még ki nem adott béta verzió között ids srácok meg tudják szerintem mit is csinálnak és nem adnak ki szar játékot a kezük közül...... de már azért megjelenhetne valami jó kis torrent oldalon elvileg úgyis a járék már kész és tömeg gyártás folyik.......
  • drbob
    #188
    hehe..tegnap én is maxon pörgettem, kellően jól nézett ki (mindent kihoztak a TECH4ből, ennél többre nem futja, majd a TECH5 büntet, lehet lesni a Rage képeket), kicsit szögletesnek tűnt ugyan, de nem volt komolyabb para graf terén...viszont irányítható (nekem nem volt problémám a célontartással, bár elhet hogy 160as pinggel én is sírnék), pörgős, bár ez a dimenzióváltósdi kicsit fura...mondjuk jópofa volt tegnap átruccanni a másik dimenzióba, a megvásárolt speed skill segítségével villámként cikáztam az objectivekhez (ugye itt jön elő hogy milyen kár amikor 12 játékosból 8 TDMként játszik egy objective játékot, de mind1)

    különben meg a játékélmény sokkal fontosabb mint a grafika
  • SL
    #187
    látom van néhány okoskodó emberke a fórumon...
    na mind1 akkor most én felvilágosítanék:

    Beta nem azt jelenti, hogy kész a játék hanem azt, hogy teszt verzió és ha valami szar van azt kijavítják szóval ne rinyáljatok, hogy szar lesz grafika mert ütni fog nagyon és az animáció is rendben lesz mire kiadják.
  • Gabe18
    #186
    Ez ugye valami vicc?Ezt sikerült csinálni egy olyan névből mint Wolfenstein?
    Lehet hogy ez beta,de ha itt nem lesz 180 fokos fordulat kb. mindenben,ez olyan bukás lesz valami döbbenet.
    A grafika csak egy dolog.De az animáció valami siralmas,a fegyverhangokat már nem is jellemzem,fizika mint olyan nincs is.
    Hát arról nem beszélve hogy ez valami horror-scifi játék volt ugye alapjáraton.Na most ezekkel a röhejes karakterekkel single-ben sem tudom hogy ez hogy fog megvalósulni.
  • gregtom6
    #185
    Tessék:

    (sztem)maxra húzva a graf, tárgyakról visszaverődő fény, árnyék, stb. Na most nekem a játékok szoktak ilyen grafon menni, DE ennél felveszem maxra(de lehet nem jól állítok be vmit),kb ilyen a graf:


    vid.karim Geforce 7600 GT, régi, de azért shader 3.0-ás és dx9-es, meg kellene tudnia jeleníteni...
    Mondjuk graf egy dolog, a többi hibáját már leírtam...
  • gregtom6
    #184
    Ez csak az én véleményem, lehet valakinek tetszik, de nekem nagyon nem...
    A single talán jobb...
    A legnagyobb baj a graffal van, én valami miatt nemtom úgy beállítani, mint ami itt a képeken van...és még így is optimalizálatlan, sok ember lő multiban, akkor nem tudom egyszerűen rajtuk tartani a célkeresztet...
    tehát így még a cod2 is szebb, és szebben is fut.
    Meg az ellenséges karakterek feje felett ott lóg egy vörös nyíl néha, meg jelzi az életüket vonallal. Ez csak szimplán szarul néz ki.
    Menüvel nincs baj, bár ha átlátszó lenne, talán látnám a hátterét(mert van neki)de csak a szélét látni.
    Ha ezek máshogy lennének benne, egész jó lenne.
  • imuthesz
    #183
    hát ez elég elkeserítő!
    pedig nagyon vártam a játékot.
    nem tudom miért cseszték el így?! lehet nem adtak elég pénzt a fejlesztésre, vagy szartak rá

  • gregtom6
    #182
    a játék már ilyen lesz, ez hiába beta, már kész a játék, fél hónap alatt semmit nem fognak/tudnak vele kezdeni, mivel már rég kész van...
    Már csak sokszorosítás lesz, az kb 10-15 nap...

    Vélemény a játékról:
    Hát nem sokat játszottam vele, de bőven elég volt...borzalmas lövéshangok, olyan "üres" a játék, hülye idegesítő kijelzők, idióta pályák, optimalizálás se a legjobb, maxra húzva a CoD2-nek szebb grafja van, az meg se rezzent, ez meg multiban azért sok embernél eléggé beszaggat...(mostani Bionic C. jobban fut,legalábbis irányíthatóbb)
    Olyan CoD2 szintűt vártam, csalódnom kellett...
    Ráadásul ez a másik dimenzió váltás ez borzalmas, nemtom minek kellett bele tenni, eddig is megvoltunk nélküle...
    Na most ha a multi ilyen iszonyat unalmas, akkor nemtom a single mivel lehet jobb...
    10/6
  • SL
    #181
    ja és akinek nem indul a Beta az másolja a C meghajtóra.
  • SL
    #180
    MULTIPLAYER:

    szerver ip kereső

    Indísd el a játékot majd nyomd meg a CTRL+ALT+0 gombokat előjön a konzol ide beírod "connect <ip cím>" utána Enter és csatlakozik is :]
  • imuthesz
    #179
    nem azért ilyen a graf, mert beta?
  • W B
    #178
    Nem tudom, nekem élvezhető a játék. igaz, hogy nincs maxon, de nekem megfelel.
  • gregtom6
    #177
    Na maxra húztam mindent, újraindítottam a játékot, nem lett szebb, csak olyan homályosabb lett a játék, de pl a zászlók még most se fodrozódnak...
    Meg a beállításokban úgy tudom(más játékoknál is így volt)hogy van olyan beállítás, ami akkor kapcsolható be, ha valamit kikapcsolsz...
    Nem tudom, mindenesetre a részletességtől nem voltam oda, ettől még a source engine is jobban nézett ki.
    Vagy csak én nem tudom beállítani jóra a grafot...

    az meg hülyeség, h ez béta lenne, 15 nap múlva itt a játék, valszeg már csak sorozatgyártás folyik...
  • gregtom6
    #176
    Hát neked milyen géped van? Mert én mindent maxra húzva(elvileg)olyan RTCW 1-es grafikát kapok, semmi dx9 nincs benne...
  • gregtom6
    #175
    Bírom ezeket a fejlesztőket, nem bíznak abban, hogy jó lett, ezért kíváncsiak a véleményünkre "véletlen kiszivárgás" címszó alatt...
    Amúgy videókból nem tűnt annyira jónak, mint az RTCW, abban pont az volt a jó, hogy olyan "idegen" volt mindenki, pont a graf miatt, de illett hozzá.
    Ebben meg ez a dimenzióváltás...legalább fekete-fehér lenne, az manapság a divat, stílusosabb lenne...
    Na de majd meglátjuk...

    >: ../-.. --- .-- -. .-.. --- .- -.. .. -. --./-... . - .-/-..- -../
    .-.-.
  • W B
    #174
    Hamachival ha minden igaz meg van. mikor lesz akkor gyilkolászás?
  • W B
    #173
    előbb volt velem a gond, offlinba próbáld.
  • newc22
    #172
    Kér egy keycodeot azt hol találom?
  • W B
    #171
    gyors kérdés: ti már multiztok? mert nekem sehogy nem működik...
    a Hamachi sem máködik
  • newc22
    #170
    A Scannin Toolsnál amikor tölt be az exe kifagy valakinek volt ilyen hiba üzije? A program futtatása leáll.... HELP PLEASE!!!
  • werkfilm
    #169
    720p minden high







  • werkfilm
    #168




















  • Hellsing47
    #167
    offline profilt cisnálj
  • W B
    #166
    nekem valami keycode vagy mit kér... ez hol van mert nem találom
  • newc22
    #165
    Remélem hamarabb megjelenik mint ahogy kivan tűzve az időpont....... :)
  • dezsolti78
    #164
    már megoldódott.
  • dezsolti78
    #163
    hi, all
    Srácok ez mi lehet? El sem tudom indítani:"Couldn't load fs.chk"
  • grebber
    #162
    Csak béta verzió
  • W B
    #161
    skacok... most mi van? van multi demo?
  • Csokis
    #160
    Próbáljuk ki! Indítok szervert, hamachival.

    Hamachi adatok:
    Név: hwsw.hu
    jelszó: hwsw

    Az IP, amihez kapcsolódni kell: 5.147.11.208

    Ha nem akar kapcsolódni, akkor hozzátok le a konzolt (ctrl+alt+0), majd írjátok be, hogy "connect ip". Biztos lassú lesz a feltöltésemnek köszönhetően, de egyelőre ez csak próba.
  • Hellsing47
    #159
    hamachival próbálta már valaki?
    télleg működik?