1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • grebber
    #398
    Próbáld patch nélkül hátha!
  • Nagyi06
    #397
    sziasztok tudnátok segíteni?!
    az lenne a gondom h felrakom a játékot utána meg patchelem és meg crackelem, de sajna amikor elindítom akkor kidob egy exe hibát. 100* újraraktam de nem jó már próbáltam a dt+ yasu módszert de sajna ott meg kéri a lemezt. jah és ha valaki tudja h hogyan kell powerisoval játékokat elindítani az kérem írja le. thx
  • imuthesz
    #396
    multiban vannak feladatok?
  • hitch
    #395
    OFF:
    ez mekkora oltááss:D

    On:
    Hogyan lehetne multizni egymással?
  • Attelee
    #394
    Fejezzétek már be legyetek szivesek,v irjatok pü-t egymásnak!
  • XenHai
    #393
    Te is az a fajta stréber vagy akit az osztálytársaid mindig megbasztak nagy szünetbe...
  • atesszan
    #392
    Bukó képző... Hülyébb vagy, mint godoltam.
  • Madmano
    #391
    Nem néztem vissza!Bocsi!
  • trident
    #390
    Multiban is szeretném kipróbálni. Avenged verzió van meg + patch és serverfix. Mit kell ügyeskednem, hogy csatlakozhassak egy szerverhez?:)
  • XenHai
    #389
    TE meg a bukó képzőbe állami pénzből mi...
  • Evin
    #388
    Lustaság fél egészség, mi? #347!!!
  • Evin
    #387
    És akkor ez szebb, mint ami a multi bétában volt?
    Láttam itt a képeket, de azért nem ugyanaz, mint mozgásban látni.
  • Madmano
    #386
    Win7-en megy a cumó?
  • atesszan
    #385
    "Mennyen"? Te faiskolába jártál?Elképesztő!
  • Prince23
    #384
    Mikor összegezni kell a 2009-es évet, lehet hogy még atop10-ben sem lesz benne...
  • Mr_no_NaMe
    #383
    És a többiek hogy gondolják? Régi RTCW feeling, vagy egy új generációs kaksi?
  • exTrem
    #382
    Nem rossz, de sztem köze nincs az RTCW-hez. Pedig annak mekkora feelingje volt annó ....
  • balika16
    #381
    Alap!
  • Masakari
    #380
    van benne multi?
  • #379
    Egyre jobb a játék, de mennem kell dolgozni! FUCK!!!!





  • Rundstedt17
    #378
    Lol érdekes változások az 1 óta:D
  • zzeN
    #377
    Már megkaptam egy ilyen sugár lövő f@szságot, ami annál a nagy darab kék katonánál van. Az ellen egyből elég:D
  • Rundstedt17
    #376
    Multiban alig van fegyver.
  • XenHai
    #375
    A Razor verziohoz kell valamit le szedni a Patch-en kívül hogy mennyen neten?
  • CamelX
    #374
    Nosztalgiajátéknak abszolut tökéletes lesz. Nekem mind1 lesz hogy néz ki, csak ne legyen hamar vége. Amúgy lesz benn más fegyver is vagy csak az MP40 és COD-os barátai? :D
  • Maxtreme
    #373
    Azé is jóféle hogy a zászlók betonból vannak :D
    Az első mapon mikor a gravitáció..... nos menjetek oda az 1ik zászlóhoz. Próbáljatok rajt átmenni, lőni stb.
    Havok rulez xD
  • Rundstedt17
    #372
    De az nem hogy nincs a toppon...de a hangsúly nem is azon van
  • Shep
    #371
    Hát ez a grafikai hasonlítás elég erős túlzás.
  • lalakov
    #370
    Miért olyan nagy kérés az, hogy elinduljon egy játék klón módban?
  • Shep
    #369
    Az hát, az előzőben a kedvenc fegyverem volt. :)
  • imuthesz
    #368
    én csak estére tudom tolni, multi milyen?

    vannak benne küldetések?
  • Rundstedt17
    #367
    Hát nem nagy szám ez a játék,grafikailag kb annyi mint az enemy territory.Főként a multi gagyi ahol értelmetlen az orvos kaszt,max 2 lövés bárki meghal,de meggyógyítani bárkit 20sec...
  • lalakov
    #366
    Milyen monitor beállítással képes ez a buzi elindulni? Se 800x600-on, se 1024x768-on nem megy, csak a szokásos Hz-es képet kapom.
  • rumkola
    #365
    fontos kérdés :))
  • Shep
    #364
    Ebben is van dupla pisztoly ahogy az előzőben?
  • havast
    #363
    hello!lenne 1 kerdesem,ha valaki tud,legyszi segitsen...szoval avanged rls-el(yasu+daemon),a jatekban laggol a billentyizetem.../logitech ex 110/..az elem okes,a gep pedig:amd phenom 9950be,4giga geil ram,radeon hd 4850 kartya.
    tehat elvileg minden megfelelo.amugy szemre fps limit van,nem hinnem,h a gep a gyenge hozza./gamepaddal probaltam,s lass csodat,a laggolas megszunik.ha valakinek lenne otlete,szivesen varom,es koszonom:)
  • norbi2fraktal
    #362
    jah,és akinek AVANGED rls-je van,az gamecopy-n talál rzr crack-et+ACCOUNT SERVER FIX-et
  • norbi2fraktal
    #361
    a razor-os is "csak" egy Clone az eredeti game-ről,egy mellékelt crack-el bővítve, természetesen felmegy a patch,és megy a multi is :)
  • rumkola
    #360
    Azért kemény mennyire nem pörög ez a totyik. :)
  • XenHai
    #359
    Az 1.1 Patch fel megy a Razoros verziora?