2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • DJ Skyline
    #2341
    attól még vélményünk lehet róla, akár tud XY angolul, akár nem
  • oliwwer
    #2340
    hello nem tud vki küldeni nekem moops-os meghívót?
  • Optimus Prime
    #2339
    Inkább Transformers.com, Unicron.com, Seibertron.com
  • Ry0K3N
    #2338
    wikipedia?
  • Wreck86
    #2337
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy a filmben jelenleg szereplő autobotokról és álcákról hol találok pontos leírásokat,képeket,átalakulást stb...

    köszi!
  • Optimus Prime
    #2336
    Az Armada és.. gyakorta minden japán sorozatban, kivétel G1, BW, BM, Animated túlzásba és htásvadásszá tették az átalakulásokat. Bár nem mondom egyik-másik azért jó, de ltni 70x-100x a sorozatban...?
    Az Aniamtedbe akkora tették, amikor az szükséges.

    Rendes screenshotokat pedig itt találni. Majd minden sorozatból.
  • Vrahno
    #2335
    Látványosnak látványos, igaz, de túlzásokba voltak hajlamosak esni a használatával. Nekem bőven megfelelne epizódonként egy szuperfokozattá válás, vagy hasonló. Az osztottképernyő néhai alkalmazásával azért próbáltak csökkenteni a hosszadalmas átalakulásokon.
    Az Animated-ben is volt hasonló, de azt meglátásom szerint jól oldották meg: a hosszadalmas átváltozás akkor történt, amikor az Autobotok először alakultak át a puhatestűek szemei előtt, így adva hangsúlyt a történésnek.
  • spedway
    #2334
    Nekem az átváltozás elnagyoltsága nem tetszik se a G1-ben, se Animatedben, de a G1-nek megbocsájtok, hiszen mégis csak az az alap, amire felépült ez az egész.:)

    A sokat szidott Energon-Cybertron párosban viszont az átváltozás látványos és kidolgozott. Persze ettől még nem feltétlenül lesznek jó sorik, de nekem ez is számít, nem is keveset.

    Animated ezért kaszálta el magát nálam képletesen.
  • Vrahno
    #2333
    A magam részéről nem is tudom, szerintem épp a G1 a vizuálisan legkevésbé kielégítő (eltekintve egy pár résztől meg a filmtől, of course). Jó, jó, tudom... költségvetés, 20 évvel ezelőttiség, AKOM, egyebek... de akkor is. :P
  • Shiwo
    #2332
    maradok a g1-nél :)
  • spedway
    #2331
    Na ez már rajzfilm kép, igaz lehet ez dvd-borító, de rajzfilm kép: Armada
  • spedway
    #2330
    Lehet nem pontos, de érzékelni lehet a különbségeket.
  • Shiwo
    #2329
    hát így ránézésre sztem még mindig a G1 meg tán az Armada néz ki normálisan...bár ha azt mondjátok, hogy az Armada nem is így néz ki, akkor maradnék a G1-nél..hát az új meg no comment..
  • spedway
    #2328
    Persze hogy nem én csináltam mivel csak linkelni lehet a képet, ahhoz meg lusta voltam hogy feltegyem vhova.
  • akyyy
    #2327
    bhról is le lehet, de ha onnan nem szedtem le máshonnan se fogom:DDDDDDDDD
  • Beast Machine
    #2326
    ez rohadt régi ComiCon videó

    a transformersg1.extra.hu-ról letöltheted a kompett első részt, jó minőségben, 700 MB.
  • akyyy
    #2325
    van itt valami videó rola
  • Beast Machine
    #2324
    a baj, hogy az Armadás és az Energonos nem a sorozatból, van - az egyik egy DVD borító feltehetőleg Guido rajzával a másik egy Fan készítmény, sazl nem hiteles ez a kettő.
  • akyyy
    #2323
    ezt te csináltad? nah persze
  • spedway
    #2322
    Lol, mindegy, link:

    Cybertron

    G1

    Energon

    Armada

    Animated
  • spedway
    #2321
    Hmm, hátha most:

    G1


    Cybertron
  • spedway
    #2320
    Lőttem néhány képet random korábbi sorozatokból:

    G1


    Armada


    Energon


    Cybertron


    Animated


    Hát, hát...
  • SlayR
    #2319
    Sztem gigagagyi
  • spedway
    #2318
    Én pont azon csodálkozom, hogy 20 évvel a kezdetek után rajzfilmből csak ezt tudják csak kihozni... ennél azért már volt sokkal jobb grafikájú TF is. Vagy most ez a trend? Mert én már rajzfilmet nem nézek évek óta.
  • Vrahno
    #2317
    Való igaz, nekem is eltartott egy ideig még sikerült hozzászoknom ehhez az új, TF-ben még nemigazán alkalmazott rajzstílushoz. Maga az animáció az meg... nos, a Generation 1 bakiparádéjával összevetve egyáltalán nem rossz.
  • spedway
    #2316
    Nekem csak a képkockákkal van bajom... jó mással is, de ez a grafika nagyon nem jön be.
  • Beast Machine
    #2315
    miva?
  • spedway
    #2314
    Minden komolyabb torrent oldalon fenn van.
  • hiej
    #2313
    Én is szeretem a transformerst.
    A játékot belöle még nem láttam de szerintem jo lesz.
  • Vrahno
    #2312
    Hát ez az Animated ez fantasztikus. Pár képkockától eltekintve imádtam minden részét. Starscream végre rendesen cselekszik, és még hogy!
  • stargatelost
    #2311
    valszeg Cartoon Network....
  • akyyy
    #2310
    mi az a CN?
  • Optimus Prime
    #2309
    Itt az Animated! Tegnap volt a CN-n, nem kell sok idő hogy felkerüljön a netere. A 700 Mb-os videót feltöltöttem az oldalamra is. Amúgy BitT.tv torrent oldalon érhető el, eddig.
    Sokkal jobb lett, mint a film.
  • akyyy
    #2308
    de amugy ugy irtjátoka fikát mintha nem lenne választási lehetőség. aki nem tud angolul, annak tökéletes, aki meg tud, nézze feliratosan, sőt örülhet, hogy már az itthoni dvdmegjelenés előtt is megnézheti
  • Vrahno
    #2307
    Biztos az, nem néztem még. Az Optimusz valahogy magyarosabbnak hangzik annál, mintha azt mondanánk, hogy Fővezér. :) De mégis... Foa? Mi a salak ez?
  • Wreck86
    #2306
    ja,nekem is az volt:D:D
  • Minstrel
    #2305
    És az eredeti dvd felirata az, hogyan van? pl. ennél a jelenetnél mikor Prime begördül az utcára. Mert divx-hez volt egy olyan feliratom, hogy Megatronhoz az volt kiirva a Prime kibáláskor, hogy Optimusz
  • Punker
    #2304
    kicsit komolyan veszik a dolgot :)
  • Vrahno
    #2303
    Nem csak a hang az, ami rossz, figyelj az ajak-beszéd szinkronra is, avagy a hiányára. Amikor Racsni azelőtt válaszol Acélfej kérdésére, hogy az utóbbi feltette volna azt. Avagy szegény Tomboló, ki vagy némán tátog a film során, vagy angolul mond pár szót a magyar szinkronban. S még mindig azon töröm a fejem, mikor a végső harc közben Fővezér begördül, hogyan lett az eredeti
    "- Megatron!
    - Prime!"
    az itthoni fordításban a következő:
    "- Megatron!
    - Foa!"
    És a Jazz és Megatron közt zajló rövid, ámde történelmi párbeszéd alakulása is bonyolult:
    "- Ennyit tudsz, Megatron? Akarsz egyet?
    - Nem, inkább te akarsz!"
    Mint az óvodások...
  • DJ Skyline
    #2302
    megnéztem ma a szinkronos verziót! hát, jobban tetszik eredeti hanggal! nem olyan rossz a szinkron, de nem az igazi, sem a hangok, sem a fordítások terén itt-ott! de a hangok jobban zavarnak, Sam magyar hangja elmehetne egy Mickey egér mesét szinkronizálni, átváltok angolra, sokkal mélyebb! a robotoknak jó mély dörmögős hangjuk van, de az sem az igazi, valami torzítót a mikrofon elé rakhattak volna :D de mondom nem rossz, de lehetne jobb is szerintem!