2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • neoCT
    #2141
    Kösz a választ. Akkor még a Kill Billéből is szépen kilopták az egyik rövidke részt, és közbe nekem is beugrott az a rész, ahol megy ez a zene ;)
  • Met
    #2140
    lett :D
  • zaki
    #2139
    Jaja.

    A címe pedig Tomoyasu Hotei - Battle Without Honour
  • saw123
    #2138
    pedig az a kill bill zenéje
  • neoCT
    #2137
    Hello srácok, azt szeretném kérdezni, mi annak a számnak a címe, ami akkor megy mikor Bumble Bee újabb kiadássá alakul át? Nagyon tetszik, de nem sikerült megszereznem még. Egyik haver adott egy hasonló KillBill zenét, de az szerintem nem pont az, vagy az nagyon megbuherált verzió már.
    Egyébként megnéztem már moziban, megvan ripben is, de szerintem tutira kérni fogom karácsonyra valamelyik DVD-s verziót, mert ez egy tuti film. Jó ideje nem láttam ilyet, ami ennyire tetsszen, mondjuk moziban voltak akik nem állták meg a komoly részeknél sem azt hogy ne röhögjenek, de nekem más a felsogásom, ezzel kapcsolatban, és nekem nagyon bejön ez az egész. Utolsó film, ami ennyire érdekelt, az az A Megtorló volt. Nem hiába, szeretem egyik másik marvel produkciót, de pl a Pókember az valahogy nem jött be.
  • Met
    #2136
    a 720-as is DTS hannggal lesz nemtudod?
  • InfectedMann
    #2135
    Hamarosan tölthetők lesznek a rippek is.
    2 van készülőben:
    Transformers 2007 HDDVD 720p x264-iLL
    Transformers 2007 HDDVD 1080p DTS x264-CtrlHD

    Elméletileg magyar idő szerint holnap, de. már készen is lesznek és HDBits -ről lehet is majd őket tölteni ;)
  • Met
    #2134
    "megjelent" Transformers 2007 HD DVD 1080p
  • Casillas
    #2133
    tökolcsók :O
  • Csaba007
    #2132
    # a kétlemezes, műanyagtokos verzió 2.990 ft-ot kóstál majd, a fémtokos, limitált verzió mindössze 3.990 ft-ba kerül majd;
    # ez utóbbit kizárólag az xpress.hu-n, a media marktban és a saturnban lehet majd bezsákolni, szóval jól nyisd ki a szeme
  • Optimus Prime
    #2131
    Na végre. Ezek már bemutató képek az átalakítható tokról. :)
    Bár így szegény Optimus úgy néz ki, mint az Energonos Fatimus. :D
  • Iori
    #2130
    Azért ez már durva...
  • zaki
    #2129
    Huhh, ez nagyon jól hangzik. Alig várom már.
  • jamamura
    #2128
    na még egyszer:
    http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2007/10/26/tovabbi_info_a_transformers_dvd-rol/
  • jamamura
    #2127
    további infó a dvd-kről:
    http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2007/10/26/tovabbi_info_a_transformers_dvd-rol/
  • zaki
    #2126
    Sztem a "sima" változat 3500-4000ft-ba, fémdobozos max 5k lesz.
  • Beast Machine
    #2125
    "Eszelős vagy! Eszelős? NEM, CSAK SPÁRTAI!!" a magyar szinkron HALOTT.
  • zxr
    #2124
    na a fémdobozo biztos faján fog kinézni nem tudja vki hogy esetleg mennyibe fognak ezek kerülni vagy megközelítőleg?
  • zaki
    #2123
    Vicces. Mint a 300.
  • DJ Skyline
    #2122
    kíváncsi vagyok milyen lesz szinkronnal
  • zaki
    #2121
    Csak a csomagolás.
  • ancsa666
    #2120
    csak a doboz más vagy a fémdobozosban van valami extra is?
  • zaki
    #2119
    2 féle kiadás lesz nálunk, egy sima 2 lemezes, és egy fémdobozos...

    Azt hiszem egyértelmű, hogy melyiket veszem meg... :P
    Sztem a sima 4, a fémdobozos 5k lesz.
  • spedway
    #2118
    Természetesen én az amerikai Amazonos árhoz hasonlítottam, mert ha onnan rendelsz, akkor 4000 ft-ért házhoz viszi a posta. Ennél jobbat sehol nem találni.. német Amazon 20 euróért??? Röhej.
  • zenemano
    #2117
    Ahogy vesszük ..
    Ha a 4600-ra még rájön pl. egy Sopronig való postaköltség...az 5000 körül lesz szerintem....(Pestiek jól járnak ezzel az árral, ha bebattyognak érte személyesen ;)

    Német Amazonos ár: 20 Euro = 4900 Ft + ??? postaköltség, ami fogadok hogy nem 2€ ... és ők is 2 hét múlva postázzák

    Amerikai Amazonos ár: 15 + 7 Dollár = 2700 Ft + 1300 p.k. = 4000 Ft cuzámmen, ami nem rossz ár...

    No ezekhez kell viszonyítani...
  • zenemano
    #2116
    Hmmm Prájm ez nagyon great, kösz a linket. Elvileg volt bent ismerős nemrég MusicStore-ban, de akkor erről még nem volt infójuk. Amúgy ezt írták ki a MegaStore-sok, most mikor a vásárlás gombra kattintottam:

    "Rendelés esetén a postára adás várható időpontja: 2007.11.02 péntek"

    Szóval ők is amcsiból rendel(het)ik meg, mondhatni importálják, de szerintem nekik jelenleg nem áll élire állítva a polcukon ez a CD (különben nem írták volna ki, hogy 2 hét múlva postázzák), bár ki tudja... Ha van valaki aki jár MS-ba kérdezzen már rá! Én meg ma felhívom őket!

    Tegnapelőtt meg komolyan egy itthoni WarnerBrothers-es asszisztenssel beszéltem és ő még meg is nézte a számítógépében, hogy mit lehet tudni SCORE-ilag (itthon!), de semmit nem talált és mondta, hogy ha bármi tudnivalója kéne legyen erről a CD-ről, ami a hazai megjelenésre vonatkozik, akkor arról már értesítették volna őket a WB központból (hírlevél útján) ...

    ... de ettől függetlenül a MegaStore lehet rendelkezik olyan jogokkal/lehetőségekkel, hogy rendelés útján behozhatja az országba a SCORE-t és eladhatja... ennyire nem vagyok az import és marketing világ szakértője....

    Na majd mesélek mire jutottam .... ma informálom a WB-s kisasszonyt is, hátha sikerül kicsit meglepni az "Optimus Prime központból" szerzett információkkal :D
  • spedway
    #2115
    Ez az USACD.EU oldal is valószínűleg az USA-ból hozza be, mert irreálisan drága.
  • spedway
    #2114
    Nem tudom én nem vettem észre semmit, pedig a nyolcvan akárhány megás verziót szedtem le... De én is megveszem szóval tökmind1.
  • spedway
    #2113
    Jah kb. a megjelenés óta.:)
  • zenemano
    #2112
    Már 10-dikén lehetett tölteni, csak nem volt jó a minősége, hiába volt 192 kbps.
    Viszont pár napja megtaláltam a 140 megás verziót is (nem torrent oldalon!!!).
    Torrenten nem tudom milyen méretben fordul elő, mivel nem szoktam használni :D
    De a lényeg, hogy megveszem és addig a 140 megásat nem hallgatom meg.
  • Wreck86
    #2111
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem akarok elkeseríteni senkit,de már tölthető torrentről lefele a Score.
  • Szabi1991
    #2110
  • Optimus Prime
    #2108
    Én igen. Többnyire a Sendit-től, de az Aamzontól redneltem meg tavasszal a Preuel regényt. És simán megjött kb 1 hét alatt (pedig 3-4et írtak), sértetlenül, masszív csomagolásban. :)
    Most olyan 22 dollárba kerül postaköltséggel együtt.

    Ha nálunk nem lehe kapni, És később sem lehet majd a Score CD-t akkor ez mi (és a bolt ár)?
    De ez is érdekes hely. Bár képek is lehetnének, de itt is ott van a score.
    A fenti linkeket prá hete találtam.
  • zenemano
    #2107
    Jut eszembe... Amazon-tól gondolom bankkártyával lehet csak rendelni... meg bonyolult folyamat, nem???. Hogy megy egy ilyen rendelés... még soha nem csináltam ilyen netes bizniszt...
  • zenemano
    #2106
    Sajnos az egyik részét meg is tudom erősíteni... beszéltem a Warnerékkel és úgy tűnik a SCORE CD-k iránt tanúsított gyatra kereslet miatt a TF SCORE anyagot se fogják Magyarországra behozni... és valahol meg is értem, minek görcsöljenek 1000 db behozatalával, amiből a fele ha elkel... mert teszem azt:
    1. itthon nincs igazán kultusza a TF-nek
    2. 1000el megy a kalózkodás
    3. nem igazán van nagy vásárlói köre az ilyen kiadványoknak...

    Egyelőre ez van... most várom, hogy Ausztriában megjelenjen, ha így lesz, átugrok és veszek párat...
  • viizo
    #2105
    A cikkíró a TF kritika közben megereszt egy ilyet 2005 egyik legjobb soundtrack albumáról: "noha a "Gőzfiú" című anime aláfestése jól sikerült, "A sziget"-é már a szétesés közelében egyensúlyozott"...

    ez kb mindent elmond a cikkíró ízléséről, ennyi

  • DJ Skyline
    #2104
    "thriller" :D
    kíváncsi leszek a magyar szinkronra
  • Optimus Prime
    #2103
    Találtam pár érdekességet a magyar weben - sajnos a Score-t nem, vagyis igen, csak elő kell keresni a linkeket.

    Nos a DVD Futáron már előrendelhető a Transformers, nem is drága

    A másik egy ismertető(?) a film zenéjéről, elégé lehúzzák


    A The Score az Amazonon "csak" 15 $ (előrendelve 13 $ volt) + költség, de így se több 3000 hufnál. Nagyon lent van a dollár értéke kb. 180 - és esik, mint Bush népszerűsége, na nem Stan-é. :)
    Sajna nincs rá jelenleg pénzem, de leőbb-utóbb megveszem, mert megérdemli. És mert a rip is nagyon gyenge, torz.
  • ricsa008
    #2102
    ja nálunk csak decemberbe jön duplalamezes változatba
  • zaki
    #2101
    Ehh... :(