2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • spike0007
    #2381
    Na csak az hiányzott volna!:D:D
  • Vrahno
    #2380
    Hihetetlen, hogy vannak olyanok, akik azért háborodtak fel, mert nem jelmezekkel játszották el a filmbéli robotokat.
  • Bucser
    #2379
  • Ry0K3N
    #2378
    YouTube RulZ ^^
  • Ry0K3N
    #2377
    Ja én is onann töltöttem le de azért senki ne zavartassa magát ^^
    Part 1
    PArt 2
    Part 3
    PArt 4
  • Ry0K3N
    #2376
    Asszem úgy hívják hogy transformers begginings, ez az extra lemezes változatban nagy sajnálatomra nincs benne de asszem valami fullextrás amcsi kiadásban volt rajta a DVD-n.
  • Szolnokboy1
    #2375
    fennvan a neten, torrentoldalakról le tudod tölteni a film képregényesített változatával együtt :)
  • csgj
    #2374
    Hol, az eredeti, menüvel és extrákkal ellátott DVD-n? Mert az nekem nincs meg :P
  • Ry0K3N
    #2373
    Nem a kisujjamból szoptam ki amit mondtam, mert volt egy comicszerű előzmény amiben benne voltak az álcák kibertroni formában.
  • Shiwo
    #2372
    majd Fülelő kihozza, ő ugyis mindig Megatron csicskása volt
  • Szolnokboy1
    #2371
    ezt amugy kétlem, mert üstökös mindig is megatron helyébe akart lépni és most megtehetné, sztem valaki más hozza majd ki.
  • csgj
    #2370
    Oké oké, na, győztetek, be happy... :O
  • Danny1987
    #2369
    Üstükös fogja kihozni megatront az árokból.
  • Szolnokboy1
    #2368
    megatronnak nem volt olyan "überkibertoni" ereje hogy a jég fogságából kiszabaduljon, tehát a marianna árokból sem nagyon fog ahol majd olyan hideg van, hatalmas a nyomás és nem mellesleg megatron nincs a legjobb bőrben. lehet, hogy segítséggel ki tudna jönni, de magától tuti nem.
  • csgj
    #2367
    Ó, értem, látom sokkal okosabbak vagytok, mint én :P Gondoltam felvetem ezt is lehetőségként... De ennyiből Megatronnak meg lehet olyan überkibertoni ereje, hogy kirepüljön az árokból. :D Arról meg halvány fogalmam sem volt, hogy Üstökös kibertoni formája alapból is egy repülő. Mondták a filmben?? NEM. Transformers buzi vagyok?? NEM. :) Szóval csak azt tudom, amit a filmben láttam. Asszem talán volt még egy Transformers figurám amikor kicsi voltam, ennyi. :D
  • Ry0K3N
    #2366
    Bizony, StarScream cybertron formája alapból is egy repülő volt szóval nem hiszem hogy a hajtóműveket csak úgy visszadegererálta volna emiatt :P
  • Beast Machine
    #2365
    és te gondolod, hogy azok a hajtóművek, csak azért, mert egy F-22-es álcájázás részei, még F-22-es szintű motorok is? A Kibertroni technológia kicsit sokkal fejlettebb a mienknél.
  • Danny1987
    #2364
    Megatron a filmben meghalt és a marianna árokba dobjak akkarmilyen erős ott akkor a nyomas hogy tuti nem jön ki onnet:)
  • csgj
    #2363
    Amúgy honnan vagytok biztosak benne, hogy aki elmenekült az űrbe, az Üstökös volt? Üstökös ugyanis vmilyen repülőgép volt (f-22-es asszem), és egy olyan gép nemigen száll az űrben. Ellenben Megatron egy teljesen egyedi szuperfaxa repülővé tudott átalakulni... magyarán sztem ő lesz az, aki mégis életben maradt, és elhúzott.
  • Danny1987
    #2362
    Bakker üstökös életben maradt akkor a fojtatásban benne lesz.
  • Beast Machine
    #2361
    nem, a werkfilmekben Bay mondta, hogy nagyon nehezen fértek volna bele a 140 millába, ezért elengedhetetlen volt, hogy szponzorokat szerezzenek, és a GM-nél jobbat nem is tudtak volna szerezni.
  • LasDen #2360
    először én is furcsáltam hogy milyen "olcsó" volt....főleg a két 3. részhez képest......de sztem a 2. rész már 200 fölött lesz.......
  • Ry0K3N
    #2359
    Az szerintem benne volt a 140-ben, de az a 200-300 leselejtezett kocsi nem amiket szarrátörtek a forgatás során ^^
  • Beast Machine
    #2358
    ahhoz a 140 millához még hozzájön az, amit az autógyárak adtak, pl. a General Motors
  • Ry0K3N
    #2357
    Majd talán 2. rész, amúgy végignéztem kommentátor módban az egészet és igen meglepődtem. 140 millából csinálták meg az egész filmet és csak azért nem volt több robot mert nem jött volna ki a keretből. Nos ehez képest a Spider Man és a PiratesotC 330 millából gazdálkodott. Ha Baynek is meg lett volna a 330milla mi lett volna itt :D
  • Beast Machine
    #2356
    a G1-ben igen (egész pontosan 6 Constructiconból: Long Haul, Scrapper, Bonecrusher, Mixmaster, Scavenger, és Hook), de a BayFormersben nem is létezik:)
  • Wreck86
    #2355
    Devastator az több álcából tevődik össze?
  • Beast Machine
    #2354
    a baj, hogy valójában nem Devastator, hanem Brawl a neve, csak a filmben rosszul feliratozták
  • Wreck86
    #2353
    Amúgy a film többszöri megnézése után,egyfajta tiszteletet vívott ki nállam a Tank álca(Devastator talán),mert elég sokan harcoltak ellene,mégis sokáig talpon maradt.
  • Wreck86
    #2352
    "Megatron!
    Poa!"

    Ez tetszi ka legjobban mikor Optimusz és Megatron először találkozik:D
  • Ry0K3N
    #2351
    Nem, csak dacból is végignéztem (igaz nem inden részt) de már a bevezetőnél a sikítófrász kerülgetett. Az egyedüli akinek eltalálták a hangját a megatron volt az összes többi szereplőhöz nem illik az a szinkronhang. A minőségről meg nem is beszélek, abszolút 0 beleélés mintha azt sem tudták volna mit kéne szinkronizálni csak eléjüktoltak egy papírt és tessék olvasd hangosan.
  • Met
    #2350
    elromlott a stop gomb vagy mi?
  • REALista
    #2349
    Én sokkal rosszabbra számítottam...
  • Ry0K3N
    #2348
    Sikeresen végigszenvedtem magam a szinkronizált verzión is és meg kell hogy mondjam az életbe nem találkoztam még egy ilyen pocsék szinkronmunkával.
  • Beast Machine
    #2347
    :)
  • saw123
    #2346
    huu mit írtam ide
  • saw123
    #2345
    mojndenkji bekapgathja! riszperkt
  • hiej
    #2344
    Boldog új évet kivánok
    hiej
  • ancsa666
    #2343
    TF-ben gazdag, Boldog Új Évet Mindenkinek!
  • DJ Skyline
    #2342
    köszi, megnézem